Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) 7 válasza Panther (#99) üzenetére


7
addikt

Ha már ilyen sok helyen vagyunk jelen, lehetne egy olyan opció, hogy az e-mail-címünket az adatlapunkon teljesen elrejtsük?

(#102) bnss


bnss
veterán

Gratulálok, remélem legalább olyan siekres lesz, mint Magyarországon a PH! és társai. További jó munkát/fordítást! :R

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#103) paix


paix
tag

a lapcsalád többi tagjának angol megjelenésére is lehet számítani, vagy csak a mobilaréna "internacionalizálódik"? :)

(#104) tiv83us


tiv83us
veterán

Hi,

Lehet mar volt rola szo, bele-bele olvasgattam az uj internesonöl lapba, akik olvassak ezt, szerintem plz valamilyen nemzetkozi nyelven szoljanak hozza a commentekhez, ne magyarul, mert igy az eletbe' nem lesz nemzetkozi. Legyen angol, nemet orosz, francia, mitbanomen, csak tenyleg lengyen international, hisz' ez lenne a cel.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#105) kavicssli válasza tiv83us (#104) üzenetére


kavicssli
addikt

Vettem

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#106) Bog válasza tiv83us (#104) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Én is ezt forszíroznám, itt-ott már jeleztem is.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#107) Dany007


Dany007
veterán

Kiváncsi vagyok mikor jön az első külföldi fórumozni =)

(ezt lefordítaná nekem valaki inglisre? valójában semmi ismeretlen nincs benne számomra, de nemtudom rendesen összerakni a mondatot :( :W )

I'd like to know when will be the first foregin forumer come(s) ? or
I'd like to know when gonna come the first foregin forumer ? pff szörnyen hangzik :S
I'd like to know when the first foregin forumer comes? ez is szar de más a jelentése is :S
Inkább nem próbálkozok tovább :(

[ Szerkesztve ]

(#108) 7 válasza Dany007 (#107) üzenetére


7
addikt

Neked megfelel az is, hogy:

I wonder when the first foreigner comes to the forums.

(#109) Dany007 válasza 7 (#108) üzenetére


Dany007
veterán

hihi a wonder e fajta jelentése eszembe se jutott xD Köszi!

(#110) #25954560


#25954560
törölt tag

"contets became available" az H-gage hirben. vagy kicsi a szokincsem :D
nem dolgozhattak a vedelmen sokat, ha egy nap alatt megtortek. vagy nem is akartak igazibol. vagy belso info szivargott ki. vagy papucs orran pamutbojt.

(#111) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Szvsz az R600 tesztnél elég lenne annyi, hogy razor of the ents, nem kell annyi névelő. :)

(#112) Szaszati válasza (Kolombusz) (#111) üzenetére


Szaszati
tag

Igaz. Javítva. Néha kicsit megszaladunk a névelőkkel :D

MobileArsenal - World domination temporarily suspended...

(#113) marcias


marcias
őstag

Nagyon jó ötletnek találom a nemzetközi oldalt. Kifejezetten tetszik, ahogyan a PH! rendszere bővül. Én nem vagyok túl régóta tag, de ezalatt a pár év alatt 2 teljesen új portál nyílt (loguot és gamepod) és úgy tűnik a színvonal nem hagy alább. Öröm látni, hogy legalább valamiben a magyarok is jeleskedni tudnak, külön jó, hogy ez egy ilyen "modern" területen nyilvánul meg. Majd nézegetni fogom az alexa.com-ot a látogatottsági adatokat illetően ;) Sok sikert hozzá!

Egy kérdésem is lenne: az angol oldal milyen szinten van integrálva a többi site-tal? Mert ahogy látom, a felhasználónevem ott is működik. Ugyanarról a szerverről működik?

[ Szerkesztve ]

Steam: marcias88

(#114) norbiphu válasza marcias (#113) üzenetére


norbiphu
senior tag

mindenhova be tudsz lépni ugyanazzal a felhasználóval.

szerk: ha ott rámegyek, hogy "aktív témák" akkor listázódnak a magyar topikok is (ha már vki szólt ezért, akkor bocs :) )

[ Szerkesztve ]

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#115) Erzsi78


Erzsi78
tag

Csak azt nem értem mi értelme volt. Általában (legalábbis amikor nézem a forrrást, azaz nem mindig) a justamp-ról jönnek az infók. Ami szintén angol, tehát miért olvasnák el mégegyszer ugyanazt egy másik oldalon. Ok. Vannak extra dolgok, de azért a fordításnál több kell, ha olyan oldalakkal akar versenyezni, mint mondjuk az esato.com vagy a phonearena.com. Sok sikert hozzá!

[ Szerkesztve ]

(#116) Pompi válasza Erzsi78 (#115) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nézd a teszteket. Világviszonylatban is elég jónak mondható a helyzet, többször előfordult már, hogy a többieknél korábban teszteltünk egy-egy eszközt. Szóval szerintem elég frissek vagyunk ezen a téren, és ezt meg lehet próbálni a nagyközönség elé tárni.

Feel Good Inc.

(#117) tiv83us válasza decibel (#54) üzenetére


tiv83us
veterán

Attol fugg milyen inglisre koncentralodik a szerkesztoseg.
UK - colour, favouirte, centre...stb
US - color, favorite, center...stb

/Elsos kozepsulis anyag ;]/

Szerk:Na, igy jar aki nem olvas vissza, Kolombusz, meg a pruntyogo kuka is megelozott :).

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#118) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Nagyon jó kezdeményezés :R
Végre teleflamelhetem a fórumot angolul is ;]
Na jó csak vicc, nem olyan vagyok :)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#119) Erzsi78


Erzsi78
tag

Itt lehet nyomon követni, mennyire megy az arzenál szekere. :)

(#120) tkazmer


tkazmer
addikt

banning yourself: that is there is no banning upon request, if you don't want to post from your nickname, than don't do it
a kiemelt rész számomra kicsit furcsán hangzik, nem vagyok meggyőződve róla, hogy helytelen, de szerintem nem a legszerencsésebb megfogalmazás

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#121) Lortech válasza tkazmer (#120) üzenetére


Lortech
addikt

Meg than helyett then kellene.

Thank you to god for making me an atheist

(#122) tkazmer válasza Lortech (#121) üzenetére


tkazmer
addikt

ezt nem is figyeltem, tényleg:)

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#123) ALI_G


ALI_G
veterán

Congratulation! :DD
sok sikert, ha meg felfut, következő húsvétkor megyek locsolni és csak pénzt fogadok el :P :DDD

(#124) Olasza


Olasza
aktív tag

Tetszik az oldal.
Bár nem tudom hogyan lehetne megoldani, de nagyon örvendenék, ha az angol oldalon egy angol aláírásom lehetne, függetlenül a magyartól.

(#125) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Ahogy eddig elnéztem az angol oldal fóruma nagyon pang az ürességtől, alig vannak hsz ok

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#126) cizoe


cizoe
őstag

Nincs vmi stat arról, hogy mennyi külföldi ip látogató van? Mert a fórum pangása is egyik jele annak, hogy az egész oldal pang... Vagy tévedek?

(#127) Bog válasza cizoe (#126) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

A regisztráció visszatartja a külföldieket. Még.
A látogatottság viszont nem gáz, a hírek kevésbé pörögnek, a cikkek jobban, főleg olyan esetekben, amikor hot stuff megy ki (HTC Diamond, 5 megás összehasonlító, stb).
Kell némi idő, míg a júzerek rápörögnek, s visszajárnak, de már alakul, lassan, de biztosan fejlődik.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#128) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Hm ennyi idő után ezt az oldalt még csak most vettem észre! Sok sikert továbbra is hozzá.
Olyan kérdésem lenne hogy a többi PH-ho tartozó lapcsaládból van e még angol illetve készültök e leforditani ?

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.