Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) k_laci


k_laci
tag

jó írás :C

én érdekes módon nem szeretem nézni az embereket, pont az ilyen idegbetegek miatt..
az meg nem érdekel ha néznek, hát átnézni rajtam nem tudnak :D

(#3) tbs válasza k_laci (#1) üzenetére


tbs
addikt

Én igyekszem mosolyogni minden marharépára, akivel összeakad a... Tekintetünk. Kortól-nemtől függetlenül. :DDD

Kalandor, vaze, fehér bottal nemkunszt..! ;]

[ Szerkesztve ]

(#4) whiz válasza tbs (#3) üzenetére


whiz
aktív tag

Nehéz arra mosolyogni, aki láthatóan utál ezért, de én is próbálkozok :)

Már kikívánkozott ez az írás belőlem, mert errefelé (Érd térsége) egyszerűen alig akad valaki, aki fogadná az ilyet... lehet, hogy csak én járok rosszkor, rossz helyeken? :F

k_laci: köszi, ez az első, és ha így halad a világ, nem is az utolsó :))

[ Szerkesztve ]

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#5) legiaap


legiaap
nagyúr

Pár napja én is gondolkoztam pont ezen a dolgon, amit most te megírtál helyettem.
Én is pont ezeket vettem észre, amiket te is leírtál, de csak a nagyvárosokban, főleg Pesten. Falun, ahol lakok ott teljesen más a helyzet, ott megnézik az embert. Főleg a mamillák. És akkor aztán ha új embert látnak egy hétig az a téma. Pesten más a helyzet. Mióta ide köt a munkám nap mint nap keresem az emberek tekintetét, de hiába. Vagy ha meg is találom csak ürességet látok. Én a vidéken a mosolygós tekintetetkhez szoktam, nem az ilyen rideg félrenézős nézésekhez.
Amúgy ha magamból indulok ki engem rettentő könnyen zavarba hoznak ha néznek vagy rám mosolyognak. Ilyenkor az esetek többségéban nevetek és pirulok, mint a vadalma, de mikor leszállok a tömegközlekedésről tök jó érzés fog el, hogy valakinek felkeltettem az érdeklődését. Persze a fentiekben leírtak nőnemű egyedekrevonatkoznak. :B
Ha faszik bámulnak akkor elgondolkodok, hogy most mi van. Ha agresszívan néz vagy oylan "forrón" akkor felkészülök a legrosszabra és ökölbe szorítom a kezem támadásra készen. :o

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#6) joey04


joey04
titán

Hehe én napi rendszerességgel szórakozok ilyen játékokkal.nem zavar ha néznek de ha észreveszem elkezdem nézni az illetőt kiváncsi vagyok a reakcióra hogy mit reagál. van aki gyorsan elkapja tekintetét, van aki néz tovább van aki meg csak éppen odébb néz pár centivel mitha nem engem nézne de látom hogy igazából továbbra is engem figyel... :)
jól el lehet ezzel szórakozni a buszon.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#7) tbs válasza whiz (#4) üzenetére


tbs
addikt

Kit érdekel az "ellenfél"..! Csakazért sem leszek Savanyú József. Magam miatt vigyorgok, nekem jó, ha ő nem mosolyog vissza, az neki rossz... ;)

Persze vannak morcos, gondterhelt napjaim, olyankor kicsi erőszak magamon, de szerintem megéri. :D

(#8) whiz válasza legiaap (#5) üzenetére


whiz
aktív tag

"...Ha faszik bámulnak akkor elgondolkodok, hogy most mi van..."

Ha meleged van, nyiss ablakot :D

"...Ha agresszívan néz vagy oylan "forrón"..."

Igen, van ez a kategória is, ezt szándékosan hagytam ki. Van amikor csak emiatt süti le valaki a tekintetét, jobb híjján. Ez sajna olyan körökre pl. rendszeresen jellemző (de nem csak rájuk!!), akiket nem akartam az írásban említeni, mindenféle szélsőséges hsz-ek elkerülése végett.

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#9) nemma válasza joey04 (#6) üzenetére


nemma
addikt

Dettó. Ugyanezt csinálom:)
Metrón még jobb, ott sokan ülnek veled szemben, nagyobb a választék! :))

(#10) 7


7
addikt

Többnyire én is el szoktam mókázni ezekkel a dolgokkal. Sokszor kapok vissza egy helyes kis mosolyt. Mondjuk hozzátartozik, hogy amikor olyanom van, bújkál a mosoly az arcomban, csillog a szemem, illetve a buszon is aktív vagyok, nem szoktam csak úgy zötykölődni, tehát más a kontextusa is a nézésemnek. A tekintetek állása a legérdekesebb játék. Ha valaki visszanéz, akkor bizony jó kis tekintetálló-meccseket lehet játszani, csak tudd, hogy merre a kijárat, ha valami látens barommal hoz össze ilyenkor a sors. :D
Ellenkező neműek könnyebben elmosolyodnak egymás hatására, illetve sokkal kommunikatívabbak (igen, még tekinteteketekkel is), azonos neműek között viszont legtöbbször feszült a légkör, ezt érdemes fejben tartani.

(#11) brownus


brownus
veterán

én is szoktam stírölni:) ez hülye szó, inkább nézelődni. főleg szép lányokat akiknek érdekes arca van, szép orra, dús vagy szépvonalú ajka, stb... ami szép az jó a léleknek, nem?

és már nagyon várom a jó időt, hogy a feneküket és a lábukat is nézhessem:D
meg a nyakukat, és a mellüket, a pocakjukat, a csipőjüket....
ez természetes sztem, nem vagyunk fából:) (persze nem tolakodóan)

és ahogy yeti is mondja, ha válaszul kapunk egy kis mosolyt az jó:)

[ Szerkesztve ]

(#12) legiaap válasza brownus (#11) üzenetére


legiaap
nagyúr

Szerintem azért is jó, mert kicsi önbizalom bomba a mosoly.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#13) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Én a vonaton rendszerint aludni szoktam :D
Ha van ott valaki velem, akkor persze jóízűen beszélgetek.

Ha meg nem, azaz egyedül és ébren is vagyok, egészen biztosan unottan, fáradtan, összeszorított szájjal ülök és algoritmusokon gondolkodom, vagy ihletet kergetek egy íráshoz. Megnyugtat a tudat, hogy vagyok annyira nekromantafejű, hogyha rám is néz valaki, akárki, rögtön leveszi rólam a szemét, annyira groteszk látvány tárul elé ;] Egyébiránt én is a félrenézős/szemlesütős egyed vagyok, ha valakire véletlenül rátéved a szemem. Minek nézzem, úgysem akar velem kommunikálni! :) Ha valaki rámmosolyogna, esküszöm, nem érteném, mi indíttathatta rá.

Ha híres leszek és gazdag, úgyis minden szembejövővel kezet kell majd fognom. ;];];]

[ Szerkesztve ]

(#14) Komondor


Komondor
csendes tag

A bámulás sok állatfajnál, így az embernél is jelenthet agressziót, míg a félrenézés inkább békés szándékot.
Aki idomított kutyát pontosan tudja ezt.

Ha egy tömött járművön félrenézel, azzal ösztönösen csökkented azt a feszültséget, ami az emberekből a személyes terükbe hatoló tömeg miatt váltódik ki.

Most jó nagy okosságot mondtam, kéretik csodálni engem :D

[ Szerkesztve ]

(#15) k_laci válasza Komondor (#14) üzenetére


k_laci
tag

:R :R :R

ott a pont :K

(#16) nemma válasza Komondor (#14) üzenetére


nemma
addikt

:R Komondor! Csodálunk! :R

Egyébként embertipustól függ. Szerintem ha egy tömött járműven félrenézel akkor szignifikánsan redukálhatod a potenciális kapcsolatteremtés lehetőségét.

Én is csodálatot kérnék akkor ilyen szavak után :D

(#17) k_laci válasza nemma (#16) üzenetére


k_laci
tag

'... Szerintem ha egy tömött járműven félrenézel akkor szignifikánsan redukálhatod a potenciális kapcsolatteremtés ...' :F :D

ezt direkt írtad így ugye ? ;]

(#18) legiaap válasza nemma (#16) üzenetére


legiaap
nagyúr

Na ebből egy a szignifikáns szövegből egy szót sem értettem...ezért ez is megér egy ilyet:
:R
Jóéjt!
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#19) brownus


brownus
veterán

omfg, hol éltek ti?? nem a kopasz kigyurt narkós köcsögöt kell bámulni és 32 foggal vigyorogni rá, meg ez a kutya hasonlat hülyeség. aki így gondolkodik az tele van feszültséggel,agresszióval. menj át cs. orsi topikjába egy gyors 5 perces terápiára:D

aki félre néz, annak takargatni valója van, gyáva, nincs önbizalma, stb
és nem úgy kell mitbámulsz-ni mintha lézeres letapogató lenne a szemetek helyén...

menjetek el a spanyolokhoz, imádom őket, közvetlen és barátságos nép, és vigyorognak nonstop. (ok, csak madridban és toledóban voltam pár napig) svédek már sokkal távolság tartóbbak, mikor kint éltem csak arabokkal, meg egykét albán sráccal tudtam összehaverkodni:D meg a sogorommal:)

(#20) nemma válasza k_laci (#17) üzenetére


nemma
addikt

No comment :DDD :D

brownus: Egyetértek. Ugye északról dél felé haladva nő az emberek közvetlensége... :)

Mod: Ez mennyire jó szöveg már: "nem a kopasz kigyurt narkós köcsögöt kell bámulni és 32 foggal vigyorogni rá, meg ez a kutya hasonlat hülyeség" :D :)) :DDD

[ Szerkesztve ]

(#21) Crystalheart válasza brownus (#19) üzenetére


Crystalheart
senior tag

"omfg, hol éltek ti??"

Magyarországon :)

Amúgy eddig sztem egyedül én írtam magamról a hsz-om óta. :DDD

"aki félre néz, annak takargatni valója van, gyáva, nincs önbizalma, stb"

Akkor én a stb kategóriába tartozom. ;]
Ugyanis én is szoktam azért néha mások szemébe nézni. Rendszerint ha valami nagyon rossz arc néz rám, akkor kihúzom magam, és legörbülő szájszéllel és szúrós szemekkel tekintek vissza.

(#22) nemma válasza Crystalheart (#21) üzenetére


nemma
addikt

Tehát akkor most mi van? :)
Az emberek szemébe nézel, vagy nem? Nekem nincs olyan, hogy néha igen, néha nem, mindig rájuk nézek. Kivéve ma, mert akkora pattanás volt az arcomon, hogy lesütött szemmel buszoztam haza.
Kösözönöm a kérdést, szakszerűen eltávolítottam :)

(#23) Crystalheart válasza nemma (#22) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Akkor példa... :DDD Hát egy lányt biztosan nem néznék meg, legalábbis nem huzamosabb ideig, illetlenségnek tartom a magam részéről. A fent említett esetben meg természetesen elrettentőbb a szembenézés, eddig bejött ;]

MOD: de mondom, az esetek nagyobbik részében úgyis mással vagyok elfoglalva, szóval most kutatnom kellett a jellememben, hogy mit szoktam csinálni. :)

[ Szerkesztve ]

(#24) nemma válasza Crystalheart (#23) üzenetére


nemma
addikt

Várj, de ha a lány is felveszi a kontaktust és visszanéz rád, akkor már gondolom nem tartod te sem illetlenségnek a dolgot. Sőt, ezek mindig tök izgalmasak :)

(#25) Crystalheart válasza nemma (#24) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Akkor pláne elnézek, nehogy véletlenül azt gondolja, hogy... :) Khmm, nem szokásom játszani ilyenekkel.

(#26) nemma válasza Crystalheart (#25) üzenetére


nemma
addikt

Te tudod ;]
De azért elég zárkózott ember lehetsz :)

(#27) Crystalheart válasza nemma (#26) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Attól függ, milyen értelemben, mert sosem okozott problémát új emberekkel ismerkedni, de egy bizonyos pontnál tovább soha nem megyek.

(Ja, én tudom ;])

(#28) brownus válasza Crystalheart (#21) üzenetére


brownus
veterán

nem akartam Jézus példájával előhozakodni, de belőle sugárzott a jóság, a Szeretet. ő volt a szeretet, remélem értitek mire célzok... jobb példa nem jutott eszembe hirtelen, de írhattam volna akár swamiji-t is, aki nagyszerű ember, a közelében megnyugszol, átveszed a rezgéseit.

ha Te vagy a fény...

kérek én is csodáló szmájlit:)

én meg a nyóckerben élek:D

[ Szerkesztve ]

(#29) Crystalheart válasza brownus (#28) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ömm, nem egészen értem, ez miért az enyémre válasz. (Lehet h csak a kialvatlanság... :DDD)

(#30) brownus válasza Crystalheart (#29) üzenetére


brownus
veterán

sry, ez mindenkinek ment:) csak válaszra nyomtam véletlen

(#31) Crystalheart válasza brownus (#30) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Új kuescsön: és hogy jön ez a szemkontaktusokhoz? :DDD :)

(#32) brownus válasza Crystalheart (#31) üzenetére


brownus
veterán

kikészitesz:D

(#33) VladimirR


VladimirR
nagyúr

en pl rendszeresen bamulok embereket a varosi tomegkozlekedesen
az arcmemoriam meglehetosen jo, viszont a maradek az tobbnyire uzemen kivul van, igy ha latok egy ismeros arcot, sokszor megesik, hogy nem tudom ki az, vagy hogy hova is tegyem egyaltalan
ilyenkor neha ugy tunhet, hogy bamulom az illetot, pedig csak probalom kitalalni, ki is az

rosszabb esetben eszrevesz, koszon, beszelgetni kezdunk, s nekem meg mindig sejtesem sincs, ki a fene ez itt velem szemben...

[ Szerkesztve ]

(#34) brownus válasza VladimirR (#33) üzenetére


brownus
veterán

ilyen előfordul nálam is

(#35) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Én ugy vagyok hogy ha nézek egy jó csajt a buszon vagy egyébb közlekedési eszközön és véletlenül arra néz amerre én vagyok, akkor mindig azt gondolom, hogy biztos mög9öttem van vmi kigyúrt csávó. Nem tudom, hogy miért gondolom mindig ezt :F

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#36) Racecam válasza VladimirR (#33) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Az én voltam, Te szerencsétlen. :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#37) Solten


Solten
addikt

Anno egy buszvégállomáson: fiatal pár (kb. velem egykorúak), csaj a srác ölében, puszi-puszi, szemben ülve néztem őket, olyan aranyosak voltak..

Erre a fickó leveszi a nőről tekintetét, felém fordul: - MI A F*SZT NÉZEL???

:DDD

Saor Alba

(#38) whiz válasza Crystalheart (#23) üzenetére


whiz
aktív tag

Ez csak akkor illetlenség, ha látod rajta, hogy zavarja őt, nem?
Mondjuk én akkor is csak mosolygok, ha akármilyen reakciót is vált ki belőle. Max azt ő már nem látja, mert félrenéz... :)
Ezzel csak az a baj, hogy utána meg én érzem kényelmetlenül magam, mert itt ül/áll/akármi előttem egy szép lány (pölö), és nem nézhetek rá, mert tudom, hogy zavarja őt, és kénytelen vagyok én is más irányba fordítani a tekintetem.

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#39) Mcray


Mcray
senior tag

A mai világban pl ha egy férfi egy férfire mosolyog akkor jól hallhatóan leugatják a fejét hogy: MI VAN BUZI? BASZNI AKARSZ? nem egyszer jártam már így..

Ha lányra mosolyogtam rá akkor 2 reakciót kaptam.

1. Dugunk??? tekintet
2. Úr isten, ez biztos vmi perverz

Sajnos nekem sem mindig van jó napom, pl tegnap nem volt az.

Ránéztem egy pasasra a metrón és onnantól végig bámúlt, utána a buszon velem szemben foglalt helyet és bámúlt tovább. Meg kell hagyni, nem esett jól, és igen Ő mosolygott csak kicsit sokáig, mint akire ráfagyott. Az ilyen fagyott képű emberekben nem bízom...

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#40) 7 válasza Racecam (#36) üzenetére


7
addikt

Az a bögyös, ~25 körüli maca is? :D

(#41) whiz válasza Mcray (#39) üzenetére


whiz
aktív tag

Hát igen... csak ez meg már a másik véglet, amikor valaki azon élvezkedik magában, hogy zavarja a tekintete azt, akit néz... Erre amúgy a legjobb megoldás, ha farkasszemet nézel vele. Persze csak ha jó vagy benne (mint én) ;]

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#42) tkazmer


tkazmer
addikt

én a tájat nézem általában, és/vagy gondolkodok valamin. mindig ki tudok találni magamnak valami problémát, amin lehet gondolkodni, ha már tömegközlekedni kell :))

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#43) Gave


Gave
addikt

Teljes mértékben tapasztalható dolgokat írtál le , magamról meg annyit ,hogy szerencsére heti 2x kell buszoznom mindössze és általában olyan fáradt vagyok ,hogy vagy félig alszok vagy csak bambulok ki az ablakon...ha tehetem ablak mellé űlök. Én is kerülöm a szemkontaktust ,de ha vki néz az alpvetően nem zavar.

Vonaton (IC) azért főként mások a tapasztalataim, ha éppen kifogok valami jó társaságot akkor akár jókat lehet beszélgetni vagy esetleg ismerkedni is. Bár nagyon ritkán előfordul ,hogy vmi idegroncs hipp-hopp lezúzlak arc is utazik a környező székeken ,akire persze 1nél többször nem nézel (azt is a lehető legkevesbb ideig) mert jobb a béke.

(#44) Crystalheart válasza whiz (#38) üzenetére


Crystalheart
senior tag

"Ez csak akkor illetlenség, ha látod rajta, hogy zavarja őt, nem?"
De, de aztán az általam következő hsz-ban leírt másik eset lép életbe. :)

(#45) whiz válasza Crystalheart (#44) üzenetére


whiz
aktív tag

Erre én Nemma-t idézném: "Sőt, ezek mindig tök izgalmasak".
Nem biztos, hogy "rosszra" gondol a másik egy ilyen esetben :)

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#46) Crystalheart válasza whiz (#45) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Én meg akkor magamat:

"Akkor pláne elnézek, nehogy véletlenül azt gondolja, hogy... Khmm, nem szokásom játszani ilyenekkel."

Azaz nehogy azt gondolja, akarok valamit, még ha tetszik is neki a dolog.

:))

[ Szerkesztve ]

(#47) joey04 válasza tkazmer (#42) üzenetére


joey04
titán

én általában olyan buszon utazok ahol az ablakon lehetetlen kinézni mert a sok embertől el se látsz addig! :D
vonaton viszont én sem nézelődök, mert vagy eszek vagy alszok vagy (ez a leggyakoribb) olvasok. ha nézelődök akkor én is a tájat szoktam figyelni nem sokszor hagyom el fővárosunkat szóval mindig "jólesik" a szememnek! :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#48) tkazmer válasza joey04 (#47) üzenetére


tkazmer
addikt

én szerencsére olyan gyakran nem utazok buszon, a másik pedig, hogy magasságom révén ellátok a buszon utazóknak a 90%-a felett, így sosem gond találni egy ablakot:)
vonatozni meg annyira ritkán szoktam egyedül, hogy nincs kész tervem se :)

[ Szerkesztve ]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#49) feka007


feka007
nagyúr

Én ha rajtakapom hogy néznek akkor megbizonyosodok róla hogy milyen szándékkal néz, és ha rosszal akkor csúnya tekintetet vágok és addig bámulom így, hogy végül már a közelembe se mer nézni. :D De ilyen azért ritkán van.
Amúgy én is az a semmibe belebámulós típus vagyok, főleg ha fáradt vagyok akkor szoktam így pihentetni a szemem, olyankor kb nyitott szemmel alszok a vonaton/buszon stb. :D

(#50) VladimirR válasza Racecam (#36) üzenetére


VladimirR
nagyúr

te idosebb is vagy, meg csunyabb is, mint a tobbseg, akikkel ez elofordul ;p

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.