Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Minecraft (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-01-31 10:30:54

LOGOUT.hu

A warez minden formában tilos a topicban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26501) kisi válasza Harcipocok84 (#26500) üzenetére


kisi
aktív tag

Huhh, jól bele futottál... A gyerekek aztán tudnak dolgokat kérni, amit nem könnyű teljesíteni :D
Talán ez, ez 1.18.2 re van, de 40%-ra késznek írja..

Addont, ilyeneket inkább itt keress. A webes felülete a curseforge-nak több opciót enged, felül tudsz váltani, mit keresel. addon, mod, modpack, world, resource pack..

Addonokkal sajna nem foglalkoztam, max egy how to install addons for minecraft googlival tudnék segíteni, de szerintem addig te is eljutottál.

(#26502) fede94 válasza kisi (#26499) üzenetére


fede94
tag

Köszi, odáig megvan de most megint problémába ütköztem:

(#26503) kisi válasza fede94 (#26502) üzenetére


kisi
aktív tag

Mit ír a szerver, amikor csatlakozni próbálsz?
Írja, hogy csatlakozol, és ledob, vagy nem is érzékeli a csatlakozási kísérletet?

(#26504) fede94 válasza kisi (#26503) üzenetére


fede94
tag

/127.0.0.1:49961 lost connection: Failed to verify username! Mert:Could not add Miencraft21 to the whitelist

(#26505) kisi válasza fede94 (#26504) üzenetére


kisi
aktív tag

Ha csak localhoston játszol, minek a whitelist?
a server.properties -ben kapcsold ki, ha nem kell...
whitelist - ben bennevan a neved?
Ha sikeresen lefut a /whitelist add Valami , akkor így kéne kinéznie:
[
{
"uuid": "07e22e45-2b7e-4313-bdc6-1ad5e3c9b2b0",
"name": "Valami"
}
]

(#26506) PeL


PeL
addikt

Tök jó hogy a Curseforge már megint gallyra vágta a MultiMC-be való modpack importálást... Ráadásul már az FTB packokat sem lehet importálni, le kell hozzájuk szedni külön az FTB Launchert... Nem értem mire jó ez hogy 500 féle launcher kell az embernek ha játszani akar több féle packkal, miért nem lehet egy normális, közös platformot létrehozni ahol fent lehet minden. Ja tudom, nyilván az úgy túl egyszerű lenne :U

Kisi: Azt értem, de eddig lehetett MultiMC-vel importálni az FTB launcheres packokat, most már azt sem lehet, csak ha leszeded az FTB-s launchert és azzal átküldöd a MultiMC-be. :W

[ Szerkesztve ]

(#26507) kisi válasza PeL (#26506) üzenetére


kisi
aktív tag

Volt valami az ftb, és a curseforge között, ami miatt már nem teszik fel az új dolgaikat.

(#26508) Cucuska2 válasza PeL (#26506) üzenetére


Cucuska2
őstag

Ráadásul akkor Linuxon nem is tudok egyszerűen modpackot telepíteni, ha eltörték a MultiMC támogatást.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#26509) PeL válasza Cucuska2 (#26508) üzenetére


PeL
addikt

Javítani fogják elvileg, csak szokás szerint a Curse megint variált valamit az API-jával és át kell állnia rá a MultiMC-nek, viszont nálam addig meg malmozás van, mert tegnap raktam újra az egész rendszert :DDD

[ Szerkesztve ]

(#26510) TYÜTYI2006


TYÜTYI2006
tag

Sziasztok! Adott 1 szerver. Otthon működött is, fel lehetne rá lépni bedrockkal is, vannak ilyenek, de kint dolgozok németben és a szerver 1.18.2 es max. Vissza lehet e androidon butitani a verziót korábbra és hogyan majd szükség szerint vissza 1.19 re. Köszönöm. Eredeti szerver és eredeti a javas is, meg a bedrockos MC is.:R:R

(#26511) apatyas válasza TYÜTYI2006 (#26510) üzenetére


apatyas
Korrektor

Szia! Nem látom át teljesen, hogy mit mivel szeretnél összepárosítani. Bedrock edition (mostanság a 'sima' minecraft elnevezés alatt fut már sajnos) kompatibilis az androiddal xboxxal. Javával arra nem fogsz felmenni és viszont (más nyelven vannak programozva, amilyen kusza a javás, kizárt hogy azt c++ -ban lemásolják hibátlanul). Java alatt tudom, hogy lehet nagyobb és kisebb játékverzióval korábbi mentett pályát betölteni. Bedrock edition alatt ebben nem vagyok biztos, előrefele úgy gondolom hogy kellene lehessen verziót emelni adott pályán.
Megj: a szerver maga sehol nincs ellenőrizve hogy eredeti-e vagy sem, a felhasználók accountja kell eredeti legyen, ha a szerverbeállítás ezt megköveteli. Lehet erre gondoltál, csak nem írtad ki ilyen részletesen.

[ Szerkesztve ]

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#26512) TYÜTYI2006 válasza apatyas (#26511) üzenetére


TYÜTYI2006
tag

Vannak olyan javas szerverek ahová fel lehet lépni bedrock edition al is de az adott szerver sajnos 1.18.2 és, jobban mondva fel lehet lépni maximum azzal, de 1.17 tél is pl. Játszani szeretnék rajta és se notebookom se itt pc M nincsen. Arra az adott szerverre kb 1 éve már csak eredeti játékkal lehet fellépni

[ Szerkesztve ]

(#26513) Amur


Amur
addikt

Nem tudom írtam-e, de szerintem igen. Van új kezdőknek szoló minecraft sorozatom. mehetne a másik mellé az összefoglalóba a linkje:
minecraft survival sorozat kezdőknek
Pláne hogy a másik csak 8 részes, ez pedig már 92.-nél tart, sokkal frissebb, részletesebb.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#26514) cappa72 válasza cappa72 (#26492) üzenetére


cappa72
nagyúr

Végül sikeres lett, a HA!-n vettem meg végül digit kulcsot, és sikerült a java edition + m$-fiók + xbox beállítás kombó.
Így gyerek is örül, én is megnyugodtam.
Köszönöm a segítségeket :R , na és persze ha lesz megint kérdésem, jövök.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#26515) Rebel007


Rebel007
csendes tag

Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem. Van egy Xbox One konzolom és a frissítés óta (ver.: 1.19.202.70) nem tudom rajta elindítani a Minecraftot. Megpróbálom elindítani bejön a piros alapon Mojang studio felirat aztán visszadob az xbox menűjébe. A lányomnak van egy PS4 Pro konzolja neki is van Minecraftja a két konzol az én email címem alatt fut és most a frissítés után megjelent a PS4en az xbox alatt létrehozott karakterek, valamint vettem boxon egy fegyver packot és az is ott van most PS-en. Valami összeakadást sejtek a háttérben de nem tudom, hogy mi lehet a gond. Próbáltam xboxon újratelepítést nem segített. Elképzelhető, hogy az összeakadás miatt nem fut boxon a játék?

Köszi előre is ha írtok, segítetek. :)

(#26516) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Meghalt Technoblade... 23 éves volt. Én, mint volt rákbeteg, tisztelem a kitartását, sajnos a betegség erősebb volt. Nyugodjon békében!

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#26517) sixpak válasza icemad (#26516) üzenetére


sixpak
nagyúr

Láttam hajnalban, szegény kölyök, szörnyű. :(
RiP.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#26518) Karibaba válasza icemad (#26516) üzenetére


Karibaba
aktív tag

Nyugodjék békében!

Projekt Torque online MMO

(#26519) apatyas


apatyas
Korrektor

Sziasztok!
Kisi szerverén keressük a gebasz forrását. Épített vki chunkloados nagy gépsort, vagy bármi ilyesmit? Egyáltalán, egy bázis listának örülnénk ha beírná aki építkezett vhol - dynmap itt. Nektek hogy futott?
kb 20seces blokklag van, mindig, tickrate a béka feneke alatt akkor is ha nincs bent senki (dynmap napszak alig megy előre).

[ Szerkesztve ]

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#26520) Melorin


Melorin
addikt

Sziasztok!
Segítsetek légyszi mert már kitépem a hajamat.
Megvásároltam egy kollégám gyerekének a Minecraft Java verziót de hiába lépek be az accountomba a Microsoft accountommal, továbbra is csak a "BUY NOW" gomb jelenik meg, a gépen a játéknál pedig csak demo módban hajlandó indulni a játék.
Felvettem tegnap a kapcsolatot a supporttal de csak egy sablonválasz jött, hogy login gondom lehet, aztán egy FAQ linket dobtak oszt joccakát.

Mi a csuda lehet a gond?

(#26521) icemad válasza Melorin (#26520) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sorry, nem jól olvastam, azt hittem a store verziót vetted meg.
Nemrég volt egy kis kavarás, megszüntették a különböző verziókat. Van egy launcher és onnan tudod indítani a java és a store verziót. Próbáld meg Windows storeból telepíteni, és az xbox programból indítani.

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#26522) Melorin válasza icemad (#26521) üzenetére


Melorin
addikt

És hol vásároljam meg? Én a minecraft.net-ről vettem meg. A vicc az, hogy nem látszik a vásárlásom sehol. Most kérten refundot, vissza is jeleztek, hogy elindították a folyamatot. Megveszem mégegyszer, de most biztos szeretnék lenni benne, hogy jó helyen teszem meg.

(#26523) PeL válasza Melorin (#26522) üzenetére


PeL
addikt

Microsoft Store-ban vásárold meg, mert úgyis Microsoft accra kell már aktiválni.

https://www.xbox.com/hu-HU/games/store/minecraft-java-bedrock-edition-for-pc/9NXP44L49SHJ

[ Szerkesztve ]

(#26525) PeL


PeL
addikt

Kis infó azoknak akik eddig MultiMC-t használtak a modpackok indításához:

Mivel egy ideje nem lehet szinte semmilyen modpackot letölteni vele sehonnan még importálva sem, és mivel még azóta sem változott a program, kb meghalt a supportja. Így kénytelen voltam alternatíva után nézni. Kis keresgélés után találtam rá a PolyMC nevű launcherre, ami megjelenésre és funkciókra kb 1:1-ben ugyanaz mint a MultiMC. Ez is nyílt forráskódú, van reddit és discord csatornájuk is, és kezeli az összes nagyobb launcher modpackjait, beleértve a Curseforge és az FTB packokat is. Van amelyiknél 1-2 modot manuálisan kell letölteni, de ezt jelzi is akkor mikor telepítesz egy packot, és rögtön oda is irányít egyből az adott mod curseforge oldalára a letöltéshez, szóval csak kattintani kell és már jön is lefelé ami hiányzik, csak manuálisan bele is kell másolni az instance-ba értelemszerűen.
Nem tudom mi történt a MultiMC-vel hogy ennyi idő alatt sem tudták megoldani amit ezek megoldottak szinte azonnal, de nem fogok már visszaváltani szerintem. Teljesen jól működik nálam a PolyMC most.

Itt a launcher hivatalos oldala egyébként: https://polymc.org/
(Windows, MacOS, Linux verzió is van belőle ugyanúgy)

[ Szerkesztve ]

(#26526) PeL válasza apatyas (#26524) üzenetére


PeL
addikt

Amúgy AMD-nek eddig nem gyengébbek voltak az OpenGL driverei? Mindenesetre szép teljesítmény ugrást értek el az fix, 6600XT-n pl. 3x annyi az fps :DDD

https://youtu.be/bd8omb3HfwY?t=586

(#26527) Cucuska2 válasza PeL (#26526) üzenetére


Cucuska2
őstag

Én arra lennék kíváncsi, hogy Linuxra jön-e és mikor, a Steam Deckre nagyon kéne egypár plusz FPS. A vanilla/lightos pakkok (100 mod alatt) nagyon jól mennek, de a legfrissebb All The Mods alig 40-45 fps-sel száguld.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#26528) Geryson


Geryson
addikt

Sziasztok! Tiszta idióta problémám van:

Az 1000 éves Microsoft accountommal évek óta a fiam játszik. Pár hónapja meg kellett csinálnom a Microsoft accountba való emigrálást, amit megtettem.

Most kitaláltuk, hogy veszek én is egy Microsoft "példányt", hogy együtt tudjunk játszni. Mivel egy csomó eredménye és hasonlók vannak neki, így az én régi accountomat oda szeretném adni neki véglegesen és én meg vennék egy újat. Na igen, de ahogy belépek a Minecraft oldalra és be akarok lépni, akkor kijön, hogy a Microsoft accountba lépjek be. Ahogy oda belépek, akkor nyilván bedob a abba a profilba, amibe az összes Microsoft cuccom (Office, Windows, bármi) benne van. Ennek az e-mail címét nyilván nem adom oda neki, én csak a Minecraftot szeretném. Minecraftnak írtam, azt mondják, hogy az emigrálás miatt az MS kezeli tovább a profilomat, ott kérdezzek. Tulajdonképpen le kellene választanom az MS-profilról a Minecraftot és egy új MS-profilhoz hozzáfűzni, de hogyan lehet ezt megtenni?

Valakinek esetleg bármi egyéb ötlete? :R

[ Szerkesztve ]

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#26529) icemad válasza Geryson (#26528) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem ez így nem fog menni. A gyereknek kell új profil, és nulláról kezdeni mindent. Konzolos topikokban többször előjött ez a téma már, ezért is mondjuk mindig, mindenkinek, hogy gyereknek azonnal külön profilt kell csinálni. Így lehet elkerülni ezeket a helyzeteket. (Meg persze konzolon ezer más hasznos funkciója is van, de ez a te esetedben nem releváns.)
Ms support talán tud segíteni, mert meglepően felhasználó barát a hozzáállásuk, de nem tudom, hogy technikailag megoldható e, az amit szeretnél.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#26530) Zeller01


Zeller01
tag

Sziasztok! Itthon sokat játszunk a játékkal. Kb 1 hete nem kapcsoltuk be. Most újra elővettük és ki is írta, hogy jött valami 1.19 frissítés, oké. PC, eredeti win-es, 2en, online coop. Én szoktam indítani a világot. Barát belép meghívás után és ő nem tudja szétverni a blokkokat. Létrehozni tud, de szétverni semmit. Sem a jobb sem a bal klikk nem működik neki megfelelően. Semmit nem állítottunk el a legutóbbi bejelentkezés óta. Indítottam egy újonnan letöltött, teljesen más világot is, de ugyan az. Semmi hibaüzenet, semmi beállításra vonatkozó dolog, hogy a 2. player tiltva lenne. Tudjátok mit kell csinálni, hogy újra tudjunk játszani? Kicsit olyan, mintha a 2 játékos nem "megbízható" lenne, tiltva lennének a dolgok.
Köszi, aki foglalkozik a dologgal!

. : Z E L L E R : .

(#26531) apatyas válasza Zeller01 (#26530) üzenetére


apatyas
Korrektor

Szia! Előre mondom, nem tudom a megoldást.
Oké hogy PCn fut, de ez a win10 edition vagy a javás?
Ha spawn védelem lenne vagy spigot aranylapátos, vagy modos FTB, akkor lerakni se tudna blokkokat, nem csak kiütni nem.
A lassú, akadozó hálózat tud produkálni hasonló jelenséget (blokklag), de ott előbb-utóbb csak sikerülne lerakni néhány blokkot illetve kiütni, vagy kidobna timeouttal. Ezt észrevettétek volna, hogy valamilyen lassúság az oka.
Ha mining fatigue lenne (tengeri templom elder guardian miatt) azt a potion effektekben látnátok és mindkettőtökre hatna ha ott vagytok. Ellenszere tejivás. Ez pont azt produkálná amit irtál a haverodra, ha csak ő van az adott helyen, de erre az esetre is rájöttetek volna magatoktól.
/gamemode 0 játékosnév parancs esetleg kiadható chaten, túlélő módra állítja a karaktert, nem tartom valószínűnek h ez rossz lenne.
Win10 edition esetében nem tudom milyen speciális nyűg lehet, azom nincs.
Az xbox családi beállítások, vagy ilyesmi nevű szekció tud őrületesen hülye jelenségeket produkálni esetleg, ha megkergült. De simán elállitva az opciót, tiltaná az online felcsatlakozást, szal ez sem esélyes.

[ Szerkesztve ]

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#26532) Zeller01 válasza apatyas (#26531) üzenetére


Zeller01
tag

Szia, köszi :)
Win- es, nem JAVA verzió.
Hálózati probléma nincs, tökéletesen fut a játék mindkét oldalon.
Ezt a mérgezést azért zárnám ki, mert bármilyen világot hozok létre, sehol nem tudja használni a kezét :)

Egyébként külön érdekesség, (hogy még jobban ne lehessen megoldani) farmos világban le tudja szedni, DE CSAK a paradicsomot (epret már nem), és a magokat sem tudja elültetni :D
Szóval marha jó lett ez a frissítés. Elképzelésem nincs, hogy fogunk innentől játszani.

. : Z E L L E R : .

(#26533) apatyas válasza Zeller01 (#26532) üzenetére


apatyas
Korrektor

Pályát elmenteni és re-install.. mindkettőtöknél lehet a probléma forrása, hacsak harmadik ember segítségével nem sakkozzátok ki.

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#26534) fede94


fede94
tag

Sziasztok, a napokban telepítettem egy textur packet (már letöröltem). Azóta ha nagyképernyőben játszom akkor szétesik/összemegy a kép. Tudtok ebben segíteni?

(#26535) apatyas válasza fede94 (#26534) üzenetére


apatyas
Korrektor

Szia. Milyen formátumból telepítetted, és hogyan szedted le?
De attól tartok, ha magától nem takarodott el, akkor csak Captain Obvious tud segíteni (reinstall az egészre).

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#26536) Zeller01 válasza apatyas (#26533) üzenetére


Zeller01
tag

Tipikus informatikus megoldás volt :) re- install. Most jó. Azért köszi, nem fogjuk megtudni mi akadt be :)

. : Z E L L E R : .

(#26537) Sanyaaa26


Sanyaaa26
senior tag

Ha valaki kedvet érezne, van egy All The mods 7-es szerver, kb egy hónapos de nem sok forgalom volt eddig rajta, legújabb 0.4.30-as verzió

Nem egy nehéz pakk, cserébe rengeteg moddal mindig van mit csinálni..
Dynmap
[link]

Szerver ugyanez, csak :25565 végződéssel (whitelist van, privátban)

(#26538) sto1911


sto1911
veterán

Sziasztok, van bármi hátránya, ha a Microsoft Store-bol szerzem be a játékot? Van egy ilyen mondat a store oldalán:

Ha *nem* Windows 10 vagy Windows 11 rendszert használsz, töltsd le a Minecraft.net/download oldalról az operációs rendszeredhez megfelelő alkalmazásindítót, amellyel hozzáférhetsz a játékhoz.

Honnan fogja tudni a Minecraft, hogy teljes játékom van? Kulcsot ad az MS store? Vagy összeköti a két accountot?

Illetve mivel már egy pakkban kapható az összes változata, így rendesen moddolható az MS Store verzió is, ugye?

Köszönöm!

(#26539) PeL válasza sto1911 (#26538) üzenetére


PeL
addikt

Már nincs két account, a minecraft.net-en vásárolt játékot is MS accra kell regisztrálni. Ahogy írtad mindegyik verziót tartalmazza a vásárlás, értelemszerűen a moddoláshoz a Java verzió kell, ha nem a gyári launchert használod akkor a 3rd party launcherben (PolyMC például) csak be kell logolni a minecraftot tartalmazó MS accal és bármelyik modpack telepíthető lesz két kattintással.

[ Szerkesztve ]

(#26540) sto1911 válasza PeL (#26539) üzenetére


sto1911
veterán

Köszi szépen!

Ha családon belül (valódi) LAN-on szeretnék játszani a gyerkőccel, elég egy példányt venni vagy kettő kell?

(#26541) PeL válasza sto1911 (#26540) üzenetére


PeL
addikt

Ezt nem tudom 100%-ra, de ha legálisan akarsz játszani akkor 2 account kell gyanúm szerint

(#26542) apatyas válasza sto1911 (#26540) üzenetére


apatyas
Korrektor

Azonos accal képtelenség kétszer belépni egyetlen világba.

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#26543) pomorski


pomorski
őstag

Sziasztok!

Az egyik gyerekem egy ideje abajgat, hogy szerezzek neki egy minden funkciót tudó Minecraftot Windows alá, ennek kapcsán kacérkodom a gondolattal, hogy vegyek neki egy valamilyen PC-s verziót, csak azt nem tudom, hogy melyiket?!

A gyerek gépe 64bites Windows 8.1-es rendszert tartalmaz, ami „nem bolti”.

A gyerek a Minecraft (Java) verziót szemelte ki, ezt megtaláltuk egy szimpatikus hardveraprós eladó kínálatában.

Kérdésem az, hogy ha ezt a játékot megveszem, utána pedig elkezdem feltelepíteni a gyerek gépére, abból származik-e bármiféle hátrány, hogy a gyerek gépén a Windows „nem bolti”? Nem tudom, hogy milyen új accountokat kell létrehozni a játékhoz (Microsoft fiók, Minecraft fiók, stb.), viszont azt jó lenne tudni, hogy okoz-e gondot/problémát a jelenlegi Windows, vagy sem?!

Az összefoglalóban olvastam, hogy "A warez minden formában tilos a topicban!". Kérdésfeltevésem nem warez-re vonatkozik, -erről szó sincs. Csupán a gyerek Windowsával van némi bibi. Ha kérdésfelrakásom bármiféle problémát okozott bárkiben, akkor kérem törölni...!

(#26544) PeL válasza pomorski (#26543) üzenetére


PeL
addikt

A játék nem fogja ellenőrizni hogy eredeti a rendszered vagy sem. Microsoft accountot kell regelni, a játékot pedig abban kell aktiválni store-on belül, ha ott bejelentkeztél a létrehozott accountba.

(#26545) pomorski válasza PeL (#26544) üzenetére


pomorski
őstag

Oké, köszi.

(#26546) Teaway válasza PeL (#26544) üzenetére


Teaway
veterán

Üdv!
Gépcsere után is ez a helyzet? Csak bejelentkezek az új gépen a MS fiókba, és a Store-ból telepítem újra? Van bármi más teendő?

Nincs itthon csokid??

(#26547) PeL válasza Teaway (#26546) üzenetére


PeL
addikt

Gondolom igen. :K Mármint, így mennie kell.

[ Szerkesztve ]

(#26548) sixpak


sixpak
nagyúr

Üdv.
Eddig a lányaim helyi hálózaton tolták itthon a játékot, kettesben, egyik a laptopján, másik az én gépemen.
A nagyobbik lányom egyetem miatt, elkerült itthonról, albérletben lakik, van rá mód, hogy ugyanígy tudjanak játszani ketten együtt?
Ha igen, mi a menete a dolognak?
Köszönöm.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#26549) apatyas válasza sixpak (#26548) üzenetére


apatyas
Korrektor

Szia!
Ha továbbra is megfelel nekik, hogy a második csak akkor mehet a pályára ha az első aktív akinél fut,
akkor bármilyen segédprogrammal közös virtuális alhálózatba kell összerántani a két gépet, erre pl a Hamachi alkalmas. Viszont az én tapasztalataim alapján, ilyenkor össze szokta keverni a játék, hogy melyik inventoryt melyik nevű felhasználónak adja, két eredeti játék volt de úgy is - lehet, hogy kikapcsoltam az online módot és azért.
Ha mindketten a másiktól függetlenül
is szeretnének belépni akkor szervert kell indítani vkinél - koliban az IP-k kiengedése macerás lesz, valsz otthon lehet szervert csinálni könnyebben, annak a címét ki kell majd engedni a router tűzfalon.
Szerk: Vagy a szervert is Hamachiba rakni.
Bővebb részleteket később, ha szükséges.

Teaway: Van bármi más teendő? Átmásolni a mentéseket időben, főleg ha az első gép kikerül tőled.

[ Szerkesztve ]

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#26550) sixpak válasza apatyas (#26549) üzenetére


sixpak
nagyúr

Köszi a választ :R ...csekkolom
Albérlet, nem koli, tudok gépészkedni a nettel....ha elmegyek Pécsre. :D

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Minecraft (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.