Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Minecraft (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-01-31 10:30:54

LOGOUT.hu

A warez minden formában tilos a topicban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26451) Sanyaaa26 válasza haverkulum (#26450) üzenetére


Sanyaaa26
senior tag

Sajnos ilyen ez mikor századjára fut neki az ember egy játéknak, már sajnos nem ugyanaz az élmény mint az elején.

(#26452) tasiadam


tasiadam
veterán

Udv

Van 1 fizetett szerverem amit szeretnek atvinni sajat szerverre, amely egy Pi4 B 4gb model.
En probaltam mas a sajat gepemen hyper-v-vel es elegge maceras volt, 10+ GB ramot megevett.
1.18.1 patchrol van szo, es a fizetett szerveren 3 fore 3gb ram hasznalatunk van ami allandoan 90+ szazalekon all.

Van akinek fut otthon 1.18 vagy ujabb patchen szervere? Ha igen, mennyi ram es cpu/vCPU hasznalataval?

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#26453) haverkulum válasza tasiadam (#26452) üzenetére


haverkulum
aktív tag

Szia a HGN Vanilla minecraft szerver amit üzemeltetek nem eszik sokat, nálam linux alapon docker konténerben fut a szerver az alábbi erőforrás igényekkel, ez akkor se nagyon nő meg ha vannak fent játékosok, 3 aktív player van mostanában, PaperMC szerverrel:

A térképünk ekkora: https://minecraft.hgn.hu/dynmap/vanilla/

Nagyon leegyszerűsítve a minecraft szerver annyi ramot fog lefoglalni amennyit adsz neki XMX /XMS paraméterekben annak ellenére, hogy épp aktuálisan nem fogja kihasználni.

(#26454) tasiadam válasza haverkulum (#26453) üzenetére


tasiadam
veterán

egész baráti, valamiért pusztulat sokat kért amikor hyper-v-ben ment, megette az összes memóriát is, pedig elvileg a map függvényébe kéne neki ramot fogyasztania

Holnap elhozom a szervert ami a pi helyett/mellett lesz, és megnézem azon hogy muzsikál

Ez online is elérhető am? mármint a szerver

[ Szerkesztve ]

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#26455) haverkulum válasza tasiadam (#26454) üzenetére


haverkulum
aktív tag

"Ez online is elérhető am? mármint a szerver" persze, az alábbi linken ott vannak az infók róla, egy félig publikus vanilla szerver, whitelistes, pluginekből csak egy láda / ajtó záró rendszer, logblock és dynmap van:
https://minecraft.hgn.hu/szervereinkrol

Az a ~10GB az irreális, ott valami félrement szerintem a configban, annyit egy jól megrakott több száz modos modpack se eszik

(#26456) tasiadam válasza haverkulum (#26455) üzenetére


tasiadam
veterán

El tudod küldeni, hogy raktátok össze így domainel? Mert hát ugyebár belsős IP lesz elsősorban és onnan kéne kivinnem, csak ip-t nem akarok adni

Mostani szerverem 1.18.1-el RAM fogyasztása és plugin nélkül kb, az 3.6gb 3 emberrel

[ Szerkesztve ]

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#26457) haverkulum válasza tasiadam (#26456) üzenetére


haverkulum
aktív tag

NGINX reverse proxy ami ugyan úgy domain:port vagy ip:port címre mutat a háttérben. Elsősorban azért csináltuk meg ilyenre mert apatyas régebben mikor még aktívan játszott akkor utazás miatt nem tudta a nem 80-as porton futó dynmapet megnyitni tűzfal szabályok miatt, hogy beszélgessen chaten a többiekkel :D

Vagy ha maga az érdekel, hogy a szervert hogy lehet megcsinálni, hogy "ip:port" helyett "domain:port" vagy szimplán csak "domain" legyen a csatlakozási cím akkor ott a fekete mágia a DNS Service Record vagy rövidebb nevén SRV record, erről google nagyon sok találot hoz fel akár minecraft specifikusan is.

A kettő közül bármelyik érdekel mindkét dologhoz kell statikus IP cím vagy dinamikus DNS szolgáltatás, szimplán dinamikus IPvel nem fog menni.

Legegyszerűbb ha átjöttök hozzánk játszani :DDD :))

[ Szerkesztve ]

(#26458) TYÜTYI2006


TYÜTYI2006
tag

Sziasztok újra játszanék mc vel. Arra már rájöttem, hogy március körül megszűnt a mojang fiók. Hogyan lehet azt kompletten megcsinálni úgy microsoft fiókosra, hogy semmim se vesszen el? Multi mc t használok. Eredeti javas játék.

(#26459) apatyas válasza TYÜTYI2006 (#26458) üzenetére


apatyas
Korrektor

Ha a migrációt megcsinálod, a mentéseidet elvileg nem érinti. Gondolom én.
Szerintetek a játékos ID nem változott, nem? Az alapján dolgozik maga a játék.
A MultiMc gondolom támogatja már a microsoftos bejelentkezést?

[ Szerkesztve ]

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#26460) kisi válasza apatyas (#26459) üzenetére


kisi
aktív tag

elvileg nem változik..

(#26461) TYÜTYI2006 válasza apatyas (#26459) üzenetére


TYÜTYI2006
tag

Értem, a migrációt hogyan kell véghezvinni? :R :R

(#26462) kisi válasza TYÜTYI2006 (#26461) üzenetére


kisi
aktív tag

(#26463) TYÜTYI2006 válasza kisi (#26462) üzenetére


TYÜTYI2006
tag

Köszönöm! Este nekiálltam és összejött. :R

(#26464) kisi válasza TYÜTYI2006 (#26463) üzenetére


kisi
aktív tag

Nincs mit.
Bocsi, hogy csak úgy odalinkeltem, de hulla fáradt voltam irogatni, mit hogy...

(#26465) twine


twine
addikt

Sziasztok!

Elnézést, hogy itt jelentkezek ezzel a problémával...
Minecraft Dungeons...egészséges, jól karbantartott , "nem összezavart" gépen, egyik napról a másikra nem indul...
Ez képekben így jelenik meg:

Kérlek szépen segítsetek légyszíves némi ötlettel, mert teljesen neki van keseredve a kisfiam, hogy nem tud vele játszani, én meg azért vagyok nekikeseredve, mert lövésem nincs honnan induljak úgy hogy meg is maradjon minden eddig elért skillje stb...DLC "fullpack", és legal a játék....

Nagyon köszöönöm, ha van valamilyen ötletetek... :R :R

(#26466) icemad válasza twine (#26465) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Próbáld meg a Windows storeban az xbox appot, meg a többi hasonló nevűt frissíteni vagy az egész játékot újratelepíteni. Úgy látom Windows 11 van a gépen, pár ismerősöm panaszkodott rá más játékok miatt.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#26467) Terapeuta


Terapeuta
őstag

Sziasztok,

egy kézzel használható Minecraft vezérlőt keresek, amivel Java-ban tudok játszani. Van esetleg valaki, aki hasonló eszközzel játszik?
Egyelőre a joysticknál járok, a kontrollereket kiejtettem. Nem tudom, lehet-e olyan egér, amely a billentyűzetet is képes kiváltani?
Esetleg van más ötlet, milyen irányban érdemes nézelődni? Az egykezes használat a lényeg.

Egyszerűen gondolkodni nagyon nehéz...

(#26468) twine válasza icemad (#26466) üzenetére


twine
addikt

Minden le van frissítve.
Ezt a "Játékszolgáltatások" nevű sz@rt, meg amit feldob a játék helyett, ma próbáltam úgy frissíteni, ahogyan irják a helpben, valamint utána alaphelyzetbe is állítottam...
A helyzet semmit sem változoztt...
A win11-től tudom, hogy sokan csuklanak, de nekem eddig minden gond nélkül futott,,,köztük az említett játék is...
Biztos vagyok benne, hogy nem ez a hiba oka ,hogy win11 fut a gépen...
A segítséget nagyon köszönöm, :R
Ha valakinek van egyéb ötlete, kérem ne tartsa magában :R :R

Köszönöm szépen

[ Szerkesztve ]

(#26469) icemad válasza twine (#26468) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ha az xbox appból vagy direkt az áruházból indítod, akkor is ugyanaz a hiba? Más játék működik? Pl a sima Minecraft?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#26470) icemad válasza twine (#26468) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Na most megpróbáltam az asztali win 10 gépemen, telepítettem (benne van gamepassban), elindult, de csak odáig jutok, hogy press any button. Ha megnyomok egy gombot, akkor feljön egy fekete ablak, és innen semerre... Csak alt+f4 segít. Szóval úgy néz ki, hogy valami központi gubanc van... Valaki más is megnézhetné, akinek van gamepass vagy maga a játék.


[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#26471) twine válasza icemad (#26469) üzenetére


twine
addikt

Annyira szuper vagy! Köszönöm szépen! :R :R
És itt ragadnám meg az alkalmat, hogy az egész topicnak is köszönjem, mert eddig bármi ami eddig elgáncsolt a tudatlanságom miatt ,Minecraft(java) és Dungeons témakörben, itt mindig megválaszoásra került, és sok , számomra nagy segítséget kaptam...
Köszönöm nektek... :R

Jelen esetben az mentett meg, hogy rávilágítottál, hogy indítsam el az XBOX app-ot..
áruházból nem indult, és nem is jelzett semmit...
ellenben XBOX app-ban azonnal látszott hogy egy 1,9GB-os cucc(frissítés :F ) le van állítva "el van akadva"...itt rányomtam a telepítés folytatására,

amit pikk-pakk megcsinált, és azóta úgy indul, és fut a játék, ahogy annak kell...

Köszönöm szépen :R

(#26472) icemad válasza twine (#26471) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Na ez szuper, jó játékot!
Az, hogy nálam miért nem indul el a friss telepítés, azt nem tudom. :DDD Annyira nem is érdekel xbox sx-en megy a játék nálunk. :)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#26473) TYÜTYI2006


TYÜTYI2006
tag

Sziasztok! 1.18.2 ben konkrétan multi mc ben lehet e együtt használni minimapot, konkrétan yourney map az optifineval? Korábban optifabrik, vagy optiforge még korábban adott volt. Optifabrik lenne is, de az optifine oldalán forgeos verzió van, optiforge meg régen volt csak úgy tudom. A yourneyból van fabrikos is, forgeos is. :R :R

(#26474) kisi


kisi
aktív tag

Sziasztok! Volna egy kis gondom, egy fill paranccsal:
Szeretnék vízzel feltölteni egy szabálytalan alakú üres gödröt. Az xzy koordinátákkal ki van jelölve egy nagyobb terület, mint a gödör, és a parancs azt írja, hogy 0 blocks filled...
/Fill xzx xzy minecraft:air 0 replace:minecraft:water

Mit csinálok rosszul?

(#26475) kisi


kisi
aktív tag

Van kedve valakinek egy felturbózott ftb relevation szerverhez?
Nem a hagyományos biome generálás, hanem egy "kicsit" másabb... Lebegő sziget sacred oakkal, és minden más érdekes biome...
A relevation a szokásos, 1.12.2 es, 3.6os pack, tech, mágia, minden, ami kell,
Megvadítva azon felül egy kis exta biommal, mobokkal, cave, mineshaft update, decocaft, és FTB Ultimine.

[ Szerkesztve ]

(#26476) PeL


PeL
addikt

Holnaptól elvileg már csak egy féle Minecraft változat lesz, nem lesz külön "Java" meg "Bedrock" edition, hanem mindkettőt tartalmazni fogja a vásárlás. Visszamenőleg is megkapja mindenki azt a verziót amelyikkel nem rendelkezik, tehát a Bedrockosok megkapják a Java változatot és fordítva, előreláthatólag pár nap alatt minden jelenleg létező accounton.

https://www.pcgamer.com/java-and-bedrock-editions-merge-creating-one-minecraft-to-rule-them-all

(#26477) apatyas válasza PeL (#26476) üzenetére


apatyas
Korrektor

Mi a f@sz.. csökken a népszerűség, fel kell kavarni vmivel?
Kisi: felőlem.. ami most van, azon gyakorlatilag el se indultam, az amdezit alloyjal. Pedig érdekes összeállítás volt, végre valami újdonság.

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#26478) kisi válasza apatyas (#26477) üzenetére


kisi
aktív tag

Az FTB app ból a Relevation van feltéve, 3.6.0 verzió,
A webmap http://82.14.74.148:9127/#
A szerver: 82.14.74.148:25565

A plusz dolgokról egyenlőre privátban, mert egyenlőre nincs összeállítva a plusz modok letölthetősége.

Amúgy könnyű kis pack, nem nagyon kell szenvedni a dolgokért... (De hogy a fejlesztők mért pont a mekanism-ot felejtették ki... :O ... Mindegy, pótolva...)

Mi egy lebegő szigetet kezdtünk el belakni, egész hangulatos...

[ Szerkesztve ]

(#26479) kisi válasza kisi (#26478) üzenetére


kisi
aktív tag

(#26480) kisi válasza kisi (#26478) üzenetére


kisi
aktív tag

Csak eljutottam eddig is.. szóval a modok : Innen.
Lustaságból nem ellenőriztem, mi van cserélve, mi nem, ez a komplett mod könyvtár a szerverről... (Ehh, most nézem, bennemaradt a dynmap is, az nem kell...)

(#26481) Undoroid válasza kisi (#26475) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

Nekem lenne kedvem, de sajnos még most is zárolva van az accountom... :O Valamit nagyon elcseszhettem a migrálási folyamat közben, mert már csak demo módban -a regisztrált nickem nélkül- indult el legutóbb, amikor próbáltam...

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#26482) pepejoe


pepejoe
tag

Sziasztok!

Egy régen kezdet mapon játszok (1.5 körül indultam). Ha szeretnék az új patchekben behozott dolgokkal találkozni (warden, mangrove mocsár) akkor elég ha eddig felfedezetlen területre megyek vagy új mapot kell indítani?

Köszi a választ

(#26483) apatyas válasza pepejoe (#26482) üzenetére


apatyas
Korrektor

Szia!
Elég, ha új területre mész.
Sőt, ha jártasabb vagy a mókolásban, én megpróbálnám törölni azokat a régiófileokat, amiken nem laksz, farmod bányád ültetvényed van.
Bár a kérdésedből ítélve, valsz még nem állsz készen ilyen bütykölésre.
Kisi: nézem..

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#26484) cappa72


cappa72
nagyúr

Sziasztok!

Vásárlásban szeretnék tanácsot kérni.
Gyerekem megy "minecraft táborba", és annak a feltétele egy java edition előfizetés.
Ha jól olvastam, akkor kell egy Mojang vagy egy Microsoft fiók ahhoz, hogy ez megtörténjen.
Kölöknek van microsoft fiókja, tehát ez adott.

Google-lel kerestem rá a java kiadás árára, és azt láttam, hogy több oldalon is 3-7kHUF környéki kulcsokat árulnak (pl: https://pcgameskey.com/product/minecraft-java-editon-bedrock-edition/?currency=HUF).
Ezek kerülendők, vagy normális, hogy a hivatalos honlapon található 12k-s árral szemben ezek fele annyiba kerülnek?
Illetve a másik kérdés, hogy ha rendes digitális kulcsokat árulnak, azokat hogyan lehet felhasználni? Erre lenne jó a "redeem" a hivatalos honlapon?

Köszi.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#26485) kisi válasza cappa72 (#26484) üzenetére


kisi
aktív tag

Elvileg működik, báár... ha bármi gondod lesz, el kell hitetned a microsoft ügyfélszolgálattal majd, hogy te argentínából reklamálsz...
(Redeem.microsoft.com - az aktiváció)
INFORMATION:-
After you will buy Minecraft Java Edition + Bedrock Edition CD Key (Bundled) we will email you the key. This is Minecraft Java Edition + Bedrock Edition Key (Bundled) designed for the only Argentina! If you are in another Country you need to use Vpn (Only For Activation , After that it will work Globally [you can use free Vpn like DewVpn.com]).

[ Szerkesztve ]

(#26486) icemad válasza cappa72 (#26484) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ez azért olcsó, mert argentin kódot ad. Beváltáshoz kell majd egy normális vpn is. Azok többnyire fizetősek. Most vagy azt csinálod, hogy megveszed ezt, és vagy működik vagy nem, vagy megveszed 12k-ért a tutit a gyerek profiljára. Vannak persze egyéb lehetőségek is. Pl hardveraprón is lehet találni hasonló kódos megoldást, ami működik. Esetleg megfontolod az xbox gamepass for pc előfizetést, amiben benne van mindegyik minecraft (Dungeons is), plussz még vagy 100 pc játék, viszont ez havidíjas dolog. Addig tud vele játszani, amíg tart az előfizetés. Ez kb 1-2 ezer forint havonta, attól függően, hogy hogy intézed. Ha csak a tábor idejére kell, akkor talán él még az akció a 3 hónapos gamepass ultimate előfizetésre. Ez 300 forint 3 hónapra új előfizetőknek, viszont előfizetés után azonnal mondd le az automatikus hosszabbítást, mert a következő díj már 4190ft lesz havonta!!!

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#26487) cappa72 válasza kisi (#26485) üzenetére


cappa72
nagyúr

:R Oh... igazából csak az egyik (első) linket tettem be a sok közül (volt a gugli ajánlatok között eneba, codeguru, gamivo - számomra ezek mindegyike ismeretlen).

Akkor ez most épp pech-re (vagy épp szerencsére) kissé kanyargós verzió :B , azt inkább kihagyom. Főleg, hogy az m$ fiók a magyar oktatási rendszer @sulid.hu véggel bír ;)

@#26486 icemad
A táborhoz másik megoldás nem jó, illetve idehaza Linux a preferált oprendszer, így a java a befutó.
Hm...
"Ha csak a tábor idejére kell, akkor talán él még az akció a 3 hónapos gamepass ultimate előfizetésre."
Ez sem elvetendő, köszi a tippet!
@#26488 icemad
Igen, erre közben rájöttem.

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#26488) icemad válasza cappa72 (#26487) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Csinálj neki teljesen új ms fiókot, erre ne vegyél semmit.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#26489) apatyas válasza cappa72 (#26487) üzenetére


apatyas
Korrektor

De ha már felhoztad.. lehet ide linkelni azt a tábort? Megnézném, miféle.

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#26490) cappa72 válasza apatyas (#26489) üzenetére


cappa72
nagyúr

Természetesen: LogiSchool

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#26491) apatyas válasza cappa72 (#26490) üzenetére


apatyas
Korrektor

Megnéztem a főoldalt meg egy-két cikket, jónak tűnik.

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#26492) cappa72 válasza apatyas (#26491) üzenetére


cappa72
nagyúr

Örülök, hogy tetszik.
Nem is tudtam, hogy létezik, csak a munkáltató fizet egy egy hetes tábort, ezzel (is) támogatva a dolgozókat. Ha pedig már így áll a dolog, akkor inkább kérdezek vásárlás előtt...
(Persze azért kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz a tábor)
SW vásárlásban (és értelmezésben) nem vagyok valami járatos (kivéve olyan esetben, amikor számomra is egyértelmű, pl. gog)

Kicsit össze vagyok keveredve (összekeveredtem), hogy milyen verzió is kell nekem.

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#26493) Amur válasza cappa72 (#26492) üzenetére


Amur
addikt

Szia!
Nekem a középső fiam járt Logischool-ba több hónapig. Van egy alap platformjuk ahol húzgálják egyszerűen leírva a parancsszavakat, összeépítve, legózva a programokat.
Ez volt 12 évesen. Az alapok annyira beleégtek, hiszen nagyon a programozás alapjaival ismerteti meg őket, hogy mostanra 16 évesen folyékonyan programozik LUA-ban, úgy hogy autodidakta módon tanulta meg..bármilyen programnyelvben is kezd el valaki programozni az alapok szinte ugyanazok, tehát az elv jó, én egy idő után azt láttam hogy már nem fejlődik tovább azért vettem ki(egyébként akkori viszonylatban elég húzos ára volt)

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#26494) Lehiñito


Lehiñito
senior tag

Sziasztok.
Fiam most ismerkedik a minecraft világával xbox series gépen.
Ha megveszem androidra is a minecraftot, és ha bejelentkezek az ő microsoft profiljával, akkor telón onnan tudja folytatni, ahol boxon abba hagya?

(#26495) haverkulum válasza Lehiñito (#26494) üzenetére


haverkulum
aktív tag

Szia, csak az online játékban, tehát Realms (MS-től bérelhető "szerverecskék") és rendes online szervereken, single player esetén a mentést az eszközön tárolja.

(#26496) fede94


fede94
tag

Sziasztok, a spigot szerveremre léptem fel (elsőre) és ezt dobta ki.
Mi lehet a megoldás/beállítás?

(#26497) Undoroid válasza fede94 (#26496) üzenetére


Undoroid
őstag

Üdvözöllek!

Úgy tűnik, hogy nem adhattad hozzá magad a "whitelist"-hez! Aki abban nem szerepel az elvileg nem tud belépni!

Szerintem...

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#26498) fede94 válasza Undoroid (#26497) üzenetére


fede94
tag

Köszi, azt hol tudom hozzá adni? Nem értek hozzá.

(#26499) kisi válasza fede94 (#26498) üzenetére


kisi
aktív tag

/whitelist add playername a szerver konzolján pld

(#26500) Harcipocok84


Harcipocok84
junior tag

Sziasztok!

Kisfiam teljesen odáig van a Minecraft játékért, és talált hozzá egy modot, amit nagyon szeretne játszani, de egyszerűen nem boldogulok vele.

Erről lenne szó: https://www.youtube.com/watch?v=wLQ-0702aJ4
Itt van külön a map: https://mcpedl.com/poppy-playtime-map/
Itt pedig a macaddon: https://www.mediafire.com/file/ojmpdngmwg2d0dg/v2poppyplaytime2.mcaddon/file
Valamennyi informatikai tudással rendelkezem, de fogalmam sincs ezeket hova kellene másolnom. Eredeti Minecraftunk van, feltettük a Curse Forge-ot, de ott nem találunk ilyen Modot (illetve Addont, de addont nem lehet keresni benne)
Találtam több leírást is, de mindegyik a PE verzióhoz készült, mi pedig PC-n játszunk.

Hogy tudnám ezt a modot játszhatóvá tenni? A map nem is annyira fontos, inkább az addon lenne a lényeg, hogy le tudja idézni ezekt a lényeket..


Köszönöm a segítséget!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Minecraft (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.