Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7101) lezerpiramis válasza lugosi (#7100) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Azért a 9360 teljesen rendben van összerakottság szempontjából (leszámítva a hátlapot, de az meg mostanában minden BB-nél olyan, amilyen - talán az NFC miatt), csak hát az az 1000 mAh-s akksi vicc...

(#7102) Gudy válasza lezerpiramis (#7101) üzenetére


Gudy
tag

Így igaz, 9360 teljesen rendben van. Hátlap az pikkpakk karcos lesz, de ez van.

(#7103) THONIK


THONIK
tag

BB 9780 az egy álom készülék, bár amikor kölcsön volt akkor BIS nem volt rajta... kézre áll, minden hol írják hogy recseg ropog... ez baromság nagyon kemény kis telefon, csodás hátlappal. Én miatta karok most saját BB-t, de a 9900 mellett tettem le a voksot, hogy ne keljen cserélnem jó darabig, plusz hogy ne legyen nehéz átszokni iphone-ról. Még az új qwertis ami tetszik, de a full tapi sem rossz bár én már nem szeretem ezeket... mailezni kész őrület!
Plusz zavar a sok utánzat hasonló androidos telefon is, mindenkinek ez van... a qwertivel egyedi vagy és egy minőségi termék használóinak szűk körébe fogsz tartozni :C Nem beszélve, hogy akinek a mail, és az arra való válasz, az üzlete létének alapja annak nagyon megfelel ez a készülék. Remélem kényelmes lesz végre, és gyorsan megszokom!

BlackBerry® Mobile by RIM

(#7104) icezozo válasza THONIK (#7103) üzenetére


icezozo
addikt

most ,akkor megvan a 9900?

http://qwankido.hu/

(#7105) THONIK válasza icezozo (#7104) üzenetére


THONIK
tag

Nem szabad azt elsietni :) DE az lesz tuti, de nem bízok ezekben az olcsóbb bedobozolt esetleg lopottakban, és valaki írta is hogy rizikós. Külföldről rendelhető olcsóbban de abban sem bízok, hogy valakinek előre utaljak meg hasonló!
Egyenlőre még nem tudtam elszakadni az előző szolgáltatómtól... a szemetek nem hagyják, ha beléptem egy nappal is a köv számlázásba az egész hónapot ki kell fizetnem, nem osszák le napra. Így van időm de a köv héten még bemegyek pár üzletbe és megveszem őket!

BlackBerry® Mobile by RIM

(#7106) sasa134


sasa134
addikt

ma kb fél órát nyomkodtam a Z10-et ,végre a Saturn polcaira is felkerült a készülék. 599EUR. Nagyon, NAGYON tetszik! :R

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

(#7107) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Igen vonzó!

Még egy kicsi idő és itthon is lesz. No persze nem a média marktban kell nyomkodni...

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#7108) Cheesy válasza sasa134 (#7106) üzenetére


Cheesy
őstag

Meh... nem hoz lázba, ugyanolyan tapis/simis/nyalis mint a többi ;]
(Csak, hogy valami ellenvélemény is legyen :DDD )

[ Szerkesztve ]

www.vakbelmutet.hu

(#7109) sasa134 válasza Cheesy (#7108) üzenetére


sasa134
addikt

Milyen legyen, kör alakú? vagy háromszög? Tiszteletben tartom a véleményed, hogy nem jön be, de hogy ugyanolyan lenne mint a többi, az nem igaz. Ezen az alapon minden qwerty telefon ugyanolyan, meg minden autó is ugyanolyan stb stb

Használni egészen más, mint bármi mást - teljesen új megközelítés, nincs vissza gomb stb stb Nem írom le azt amit mindenki tud, akit érdekel a téma. De más tészta működés közben látni és rájönni, mennyire jó az egész.

Avanti Roma

(#7110) eventus válasza sasa134 (#7109) üzenetére


eventus
veterán

Nekem is volt szerencsem a Z10hez es valoban teljesen mas a kezelese, hiaba erinto. Leirhatatlan, igazi elmeny, ujdonsag! De nekem azert nagy :)

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#7111) Cheesy válasza sasa134 (#7109) üzenetére


Cheesy
őstag

Jól van na, nem kell felfortyanni én drukkolok a Blackberrynek, hogy talpra álljon a Q10/Z10 párosnak köszönhetően. :)

Kíváncsi vagyok egyébként, hogy mi lesz a következő nagy újítás a telefonok vezérlése terén a tapi-simi után.

www.vakbelmutet.hu

(#7112) Polarstar válasza eventus (#7110) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Egyetértek veled. Tapi! De a videó alapján igen eltérő a gépelés élménye Zétizesen, mint bármi máson.

És emiatt érdekes!

Sajnos másban nem tetszik nekem /USB-OTG hiánya!/, de attól még érdekelhet az innovatív szövegbeviteli kezelés.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#7113) THONIK


THONIK
tag

Létezik hátlapvédő fólia 9900-ra vagy csak a gyári tett rá?

BlackBerry® Mobile by RIM

(#7114) #35104512


#35104512
törölt tag

9700 és 9780 között milyen lényegi különbségek vannak?

(#7115) lezerpiramis válasza #35104512 (#7114) üzenetére


lezerpiramis
őstag

9780: tobb RAM, gyarilag 6-os oprendszer 5 MP-es kamera, 7,2-es HSDPA.

(#7116) #35104512 válasza lezerpiramis (#7115) üzenetére


#35104512
törölt tag

Köszi, annak idején egy 8520 -al is boldog voltam, akkor adott esetben szerintem a 9700 is elég lesz, csak valamelyik sikerüljön már :)

(#7117) lezerpiramis válasza #35104512 (#7116) üzenetére


lezerpiramis
őstag

A 9700-as is jo, csak ne tegyel ra OS 6-ot szerintem.

(#7118) lugosi válasza lezerpiramis (#7117) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Jó, sőt akkuidőben verhetetlen. Én elégedett voltam vele 6-ossal is.

(#7119) lezerpiramis válasza lugosi (#7118) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Szerintem az alkalmazásmemória mérete miatt nem az igazi, de azért elmegy vele. BB 9500 Storm OS 5-tel, na az halálos :D Csak ugye muszáj rárakni, mert a 4.7 katasztrófa...

[ Szerkesztve ]

(#7120) lugosi válasza lezerpiramis (#7119) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Igazából levelezésen, telefonáláson kívül másra nemigen használtam, lehet hogy ezért nem futottam bele a korlátaiba.

(#7121) lezerpiramis válasza lugosi (#7120) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Igen, ha az ember nem teszi tele alkalmazásokkal, akkor rendben van a dolog. A 9900-asomon van egy rakat: BB Maps, BBM, Google Maps, FB, Twitter (bár ez nem tudom, minek :D), TuneIn, LinkedIn, BB Travel, Foursquare, Wikitude, LogMeIn Rescue, Google Talk, Yahoo Messenger, Windows Messenger, BB Protect, BB Bridge, de még így is van 140 MB szabad alkalmazásmemória, a 9780-as pedig még jobb volt e téren. OS 6-os 9700-assal ez esélytelen lenne...

[ Szerkesztve ]

(#7122) lugosi válasza lezerpiramis (#7121) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Egy pár ezek közül nekem is fent volt, de nem használtam őket. Esetleg a bbm-et, amíg egyik barátomnak is bb-je volt, illetve a bb protect ment a háttérben, meg fent volt az msn messenger de nem használtam.

Egyébként ha már bridge, egy kérdés. Ha most vesz valaki playbookot, de nincs bb teló és bis sem ebből kifolyólag, azért a playbook levelezésre a 2-es os-sel használható, vagy nem? Tehát önmagában bb teló nélkül teljes értékű használható tablet wifi-n vagy nem?

(#7123) Phülöp válasza lugosi (#7122) üzenetére


Phülöp
addikt

Teljes erteku wifi-s tablet, igen. Nem kell hozza telo.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#7124) lugosi válasza Phülöp (#7123) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Király, szuper, köszi.

(#7125) lezerpiramis válasza Phülöp (#7123) üzenetére


lezerpiramis
őstag

PB-on én is elgondolkodnék, ha lenne rá normális offline navi, és 10 colos lenne :D

(#7126) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

40 és 50 között lehet ebay uk-ról rendelni új 64 gigásat, azért az nem rossz ár (playbook).
Csak az a kérdés, hogy az itthoni meglévő micro usb-s töltőimmel tölt-e, mert ugye a gyáró töltőnek más az angliai fali csatlakozója.

(#7127) lezerpiramis válasza lugosi (#7126) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Ezt a BB átalakítókkal oldja meg, minden BB-hez kap az ember két-három különböző csatlakozót, amely jó a töltőhöz. Szerintem a PB-nál is ez a helyzet, bár ezt nem tudom biztosan.

Amikor anno volt nálam PB (még az első, "remek" OS verzióval), akkor a BB telefonokhoz kapott töltővel irtózatosan lassan töltődött.

(#7128) lugosi válasza lezerpiramis (#7127) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Tényleg igazad van, a 9700-hoz is így járt, akkor ha bontatlant vesz az ember akkor nyilván benne van.
Basszus milyen gyorsan felejtek.

(#7129) lezerpiramis válasza lugosi (#7128) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Viszont arra csak a 7-es BB-knél jött rá a gyártó, hogy el kéne már felejteni a bumszli töltőket, és váltani kell olyanra, amely egyrészt kisebb, másrészt az usb-kábel könnyen kiszedhető belőle...

(#7130) lugosi válasza lezerpiramis (#7129) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Azért nem volna baj ha töltene az androidos telóm micro usb töltőjével.

(#7131) icezozo válasza lugosi (#7130) üzenetére


icezozo
addikt

a PlayBooknak 2A töltés szükséges!

http://qwankido.hu/

(#7132) lezerpiramis válasza icezozo (#7131) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Akkor már értem, miért tapasztaltam azt, amit... :D

(#7133) icezozo válasza lezerpiramis (#7132) üzenetére


icezozo
addikt

1A töltővel várhatod még feltölt :D

http://qwankido.hu/

(#7134) lugosi válasza icezozo (#7133) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Viszont ugye neked van playbookod, ahhoz is jár az összes nemzetközi töltő?

(#7135) icezozo válasza lugosi (#7134) üzenetére


icezozo
addikt

igen van egy pár db :D
( elvileg a csomagolásban található )
a lényeg,hogy a PlayBook gyári töltőjének a feje sárga színű !

http://qwankido.hu/

(#7136) lugosi válasza icezozo (#7131) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Viszont most néztem meg, a note-omnak a töltője 2.0A feliratos. Akkor viszont az jó lenne egy playbookhoz. Az is micro usb, mielőtt hülyeséget beszélek, ugye?

(#7137) icezozo válasza lugosi (#7136) üzenetére


icezozo
addikt

igen az is micro USB-s.

http://qwankido.hu/

(#7138) Praetorianus


Praetorianus
aktív tag

Nekem is egész jól ki van használva :) Blackberry Messenger, Blackberry Protect, Blackberry World, BeBuzz, Call Logs Lite, Documents To Go, Dropbox, Email Scheduler, Epub Reader, Evernote, Facebook, Fancy Tran, File Manager Pro, Flashlight Pro, Foursquare, GDocs, Google Maps, Go Reader, Menu+, Mobile Data Alerter, Mobipocket Reader, Musorujsag, Neo Reader, Opera Mini, Photo Studio, Private Files, Shazam, Super Clipboard, Tapatalk, The Birthday App, Tiny Meter, TuneIn, Viber, VScreenshot, WhatsApp, Wordpress, XWeather, YouTube, YSpending. Asszem ennyi :D Meg pár játék... De így is van több mint 130 mega szabad hely.

(#7139) lezerpiramis válasza Praetorianus (#7138) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Tényleg, Opera Mini, YouTube és Documents To Go nálam is van + Plinkey Tuner is a gitárhoz :)

Szóval a 9000-esemmel ellentétben fér rá app :D

[ Szerkesztve ]

(#7140) readyz válasza lezerpiramis (#7139) üzenetére


readyz
tag

Érdekes, egyikőtök sem említette a Quicklanch nevű app-ot, én nagyon szeretem, minden BB-mre ráteszem mert már hiányozna...ez ilyen gyorsmenű cucc és még sokmindent tud, pl fényképező hangját némítja, screenshot lehetőség, battery pull időzítés és még pár hasznos dolog...
Most épp egy 8520-t használok, megmutatom hogy néz ki a QL:

És itt a link, ha valakit érdekel:

[link]

[ Szerkesztve ]

(#7141) THONIK


THONIK
tag

Kéne ilyen program ismertető, és vélemények topik kinek mennyire tetszett mit használ, miért, mire... segítene a kezdőknek :DD

BlackBerry® Mobile by RIM

(#7142) #35104512


#35104512
törölt tag

Megvan végre, egy 9780 -assal beléptem a "klub" -ba :)

Gyorsan egy kérdés is, a gmail -ből rá tudom varázsolni a telefonra a kontaktokat?

[ Szerkesztve ]

(#7143) eventus válasza #35104512 (#7142) üzenetére


eventus
veterán

:C
emailbeállításon belül (címed) szink beáll

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#7144) eventus


eventus
veterán

KELL (q10) [link]

9900/q10: [link]

teszt: [link]

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#7145) THONIK válasza eventus (#7144) üzenetére


THONIK
tag

Szép ez a készülék, bár hiányolom belőle a klasszikus fémet, krómot. Az maradhatott volna, de hogy egy kicsit hízott előnyére vált, nekem tetszenek a teniszütők :) Szépen lekaparták az alját, gondolom valami szám miatt...
Szép a menüje és jó lehet a fogása is !

BlackBerry® Mobile by RIM

(#7146) #35104512


#35104512
törölt tag

Csak nem boldogulok ezekkel a névjegyekkel, de nincs sok, majd bepötyögöm kézzel :)
Kicsit vissza kell még rázódnom a BB világba, kb 3 éve volt utoljára BB -m, de most nagyjából leírhatatlan milyen jó ismét ilyen telefont birtokolni :)

(#7147) eos30d válasza eventus (#7144) üzenetére


eos30d
aktív tag

Nekem is kell ilyen.... :D amúgy meg a töltőcsatlakozókat nem látom az alján...valószínű csak oldalán lehet asztali töltőbe tenni :U

(#7148) lazlora


lazlora
tag

sziasztok, bb 9780 ra van hivtalos os 7?
Illetve hogy lehet beállítani hogy a tokba rakva zárolja a készüléket? Mióta wipe volt nem működik.

köszi

[ Szerkesztve ]

"A lot of times, people don't know what they want until you show it to them." S.J.

(#7149) lezerpiramis válasza lazlora (#7148) üzenetére


lezerpiramis
őstag

OS 7 csak OS 7-es telefonokra mehet.

A lezárást ott kell beállítani, ahol a jelszót is, ha jól emlékszem ("Készülék lezárása tartóba helyezéskor: Be").

(#7150) Werkly


Werkly
őstag

Csáó! Adott egy 9800 angolmenüs gép. Az istenért nem tudom frissíteni a softwaret. A Desktop manager vagy milyen progi semmit nem csinál. Mi a gond? Hogyan frissíthető? Illetve a legnagyobb gond, hogy nincs magyar nyelv rajta! Kösz!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.