Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4901) botarobi válasza lezerpiramis (#4892) üzenetére


botarobi
tag

Kb. két órás Telenoros technikai támogatói segítséggel (minden regisztrációt töröltek), ma elindult a 9900-asom, úgyis mint BlackBerry! A dolog miértjét Ők is csak találgatják. Napokig olyan volt, mintha elvesztettem volna a telefonom...
Köszönöm a segítséget!

(#4902) Polarstar válasza botarobi (#4901) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Biztos a mai napfényes időre indult be. Lehet, hogy fényszenzor is van benne? :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#4903) Nabu válasza Phülöp (#4898) üzenetére


Nabu
aktív tag

Éreztem, hogy ennek semmi alapja.... Mármint, hogy itthon tesztelnek ilyet :)

Mikor nem fogunk szívni egy Microsoft termékkel??? (Ha pórszívót fog gyártani!) :))

(#4904) lezerpiramis válasza botarobi (#4901) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Ez a biztos ilyenkor :)

Apropo: a masodik szamu BB-met - szegyen, nem szegyen - WP7-re csereltem (Lumia 610). Persze a fiokban megmarad a 8520-as, a 9900-as pedig a Number One :)

(#4905) TOTTIER válasza lezerpiramis (#4904) üzenetére


TOTTIER
tag

És mik a tapasztalataid a wp7-tel? Sokan mondják hogy stabil , gyors és nem lehet a symbianhoz hasonlítani sem :)

Privátban hamarabb elérhető vagyok! Mailt és hozzászólásokat ritkán nézem!

(#4906) lezerpiramis válasza TOTTIER (#4905) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Eddig rendben van a dolog :) Valamilyen második teló kellett a BB mellé, mert nem akartam a BIS-ért fizetni mindkét telónál, ez az igazság, és ez tűnt a legjobb választásnak. Ilyen árban a droidok használhatatlanok, iPhone ugye felejtős... Van igazából minden benne, ami kell: Windows Messengert BB-n is gyakran használom, ezen ugye alap, a navi hiányzott még néha, az megvan, a kezelőfelület pedig nagyon bejövős (olyan, mint egy Madonna-koncert :D) Azt nem gondoltam volna, hogy valaha veszek még Nokiát :D

Csak 256 MB RAM van benne, de eddig még nem érzem a hátrányait: Skype pl. nem fut rajta, de nem is használnám. Kell egy BB-hez hasonlóan stabil teló, amelyen lehet netezni, nem fagy le, tud minden szükséges funkciót. Szerintem jó választás volt.

(#4907) TOTTIER válasza lezerpiramis (#4906) üzenetére


TOTTIER
tag

En is gondolkodom egy ideje egy wp7es telon. Mennyire nyitott alkalmazások téren? Van ra annyi minden mint androidra? Fizetni kell az alkalmazasokert vagy lehet ra pl torrent oldalról letoltottet is rakni?

Privátban hamarabb elérhető vagyok! Mailt és hozzászólásokat ritkán nézem!

(#4908) lezerpiramis válasza TOTTIER (#4907) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Ezt még nem kezdtem el hegeszteni. Az alkalmazások mennyisége és minősége első ránézésre valahol a BB és az Android/iOS között mozog. Bevallom, sose voltam nagy alkalmazásgyűjtő, kell Facebook néha, Forsquare néha, valamint csetprogramok. Utóbbi adott, ezek mellett pedig nekem a levelezés a lényeg. A navi jött még jól.

Most látom, hogy van rajta egy alig látható pixelhiba a vissza gomb alatt (tehát nem a képernyőn), de hát ez lesz*rós, ezért vissza nem viszem...

(#4909) botarobi


botarobi
tag

Szerintetek szabad pénzt kiadni még 16GB-os Playbookra? :F

(#4910) gAnDzs válasza botarobi (#4909) üzenetére


gAnDzs
tag

Mennyiért vennéd?

Siemens CX 65 --> Nokia 5200 --> Nokia 6120c --> HTC Desire --> Apple iPhone 4S

(#4911) botarobi válasza gAnDzs (#4910) üzenetére


botarobi
tag

45 Ft szerepelt az ajánlatban...

(#4912) gAnDzs válasza botarobi (#4911) üzenetére


gAnDzs
tag

Hát mivel iPad-et ennyiért nem kapsz újonnan , Droidbol meg nagyon trék vannak ennyiért , szoval szerintem megéri.

Siemens CX 65 --> Nokia 5200 --> Nokia 6120c --> HTC Desire --> Apple iPhone 4S

(#4913) botarobi válasza gAnDzs (#4912) üzenetére


botarobi
tag

A mennyi az annyit én is tudom, én egy picit felhasználói véleményt szerettem volna, esetleg olyan társunkét, aki nem használt Playbookot, de többet foglalkozott a témával, mint én...
Azért köszönöm Neked is! :)

(#4914) gAnDzs válasza botarobi (#4913) üzenetére


gAnDzs
tag

Nincs mit! :)

Siemens CX 65 --> Nokia 5200 --> Nokia 6120c --> HTC Desire --> Apple iPhone 4S

(#4915) Phülöp válasza botarobi (#4909) üzenetére


Phülöp
addikt

igen

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#4916) Phülöp válasza Phülöp (#4915) üzenetére


Phülöp
addikt

...

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#4917) kekkola válasza WinstonWolf (#4893) üzenetére


kekkola
senior tag

Annyit hozzáfűznék az ékezetes betűkhöz. Nekem os6-om van, a predektív szövegbevitel olyan jól működik rajta, hogy az ékezetes betűvel való sz...zás hetente egyszer fordul elő, kétlem hogy az OS7nél ebbe belebarmoltak volna... Valamelyik tesztben olvastam hogy vért izzadtak a hetes szám előhozásával, mert nagyon közel van a bal oldali "alt" bill.höz... igaz az "alt"-ot elég egyszer lenyomni és utána az egyéb gombot, nem kell folyamatosan nyomva tartani.

[ Szerkesztve ]

O+8T

(#4918) Coq


Coq
aktív tag

Megint a BB helyzeterol.

Habar minden nezopont kerdese, ahogy lathattuk eddig is (vannak, akik ugyanazt a hirt jo hirkent, vannak akik rossz hirkent ertelmezik), de abban sajnos nehez lesz pozitiv iranyvonalat felfedezni, hogy Amerikaban a mult heten a vamhatosagnal, most pedig a hadugyminiszteriumnal vesztette el a kizarolagossagat a BB...

En csak ezt a francia nyelvu cikket talaltam, de a hir biztosan fellelheto mashol is.

Mondom mindezt abszolut BB fanatikuskent.

Egyebkent a BB hanyatlasanak biztos jele az is, hogy Lezerpiramis WP-t vett... :D

(#4919) lezerpiramis válasza Coq (#4918) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Nem mondanám, mert a két BB csak ideiglenes állapot volt, korábban egy Galaxy Mini, előtte pedig egy Nokia 2730-as volt a 2. telefon :)

(#4920) WinstonWolf válasza kekkola (#4917) üzenetére


WinstonWolf
senior tag

Hát nem tudom. Nekem a 9900 prediktív bevitele olyan messze állt a "jó"-tól, mint Makó Jeruzsálemtől. Bár lehet, hogy csak túl komplikált szavakat használok...

[ Szerkesztve ]

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#4921) kutga


kutga
nagyúr

Sosem szerettem a prediktív szövegbevitelt, és a BB-n valszeg nem is hiányzik mert a profi billentyűzeten amúgy is gyorsan lehet írni.

Let the Zone take me if I am.

(#4922) icezozo


icezozo
addikt

Figyelem!
Az egyik barátom BB9810-es készülékét eltulajdonították!
PIN: 289961aa

Már Protekten keresztül kapott egy wipe-ot és le lett tiltva.
Ha valaki véletlen találkozna vele szóljon már!
Ezer köszönet érte!

http://qwankido.hu/

(#4923) lezerpiramis válasza icezozo (#4922) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Szaradjon le a keze az illetonek... nekem a 9000-esemet loptak el tavaly.

(#4924) lorencz válasza lezerpiramis (#4892) üzenetére


lorencz
tag

A Tré nem tudja törölni a reget valamiért pedig náluk van regisztrálva a telom.

(#4925) lezerpiramis válasza lorencz (#4924) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Meg se merem kérdezni, hogy miért nem tudják törölni... :)

(#4926) lorencz válasza lezerpiramis (#4925) üzenetére


lorencz
tag

Engem azért érdekelne mert vagy 8 hónapja meg van a készülék

(#4927) lorencz


lorencz
tag

Most azt mondja a droid,hogy regisztrálható de nem tudja átirányitani a mobil instant mail oldalra a böngészö

(#4928) kekkola


kekkola
senior tag

Sziasztok!
Lenne pár kérdésem:
1. A biztonsági beállítások között beállítottam jelszavas védelmet. Ez megakadályozza a az adataimhoz való hozzáférést vagy csak a billentyűzetet zárja le gyakorlatilag?
2. A T-nél vagyok IE3-as BIS-em van, elvileg az nem tartalmazza automatikusan a BB Protect szolgáltatást.
ha az app worlddől letöltöm az bb protect appot akkor az ebben az esetben használhatatlan lesz vagy azért próbálkozzak vele?
3. létezik -e olyan biztonsági beállítás mellyel az adatkábellel való elérést is le tudom tiltani, vagyis a jelszó ismeretével lehet csak hozzáférni a memóriához?
Köszi előre is!

O+8T

(#4929) lezerpiramis válasza kekkola (#4928) üzenetére


lezerpiramis
őstag

1. Ha ezt beállítottad, és lezárod vele a készüléket, akkor csak ezzel lehet feloldani. Ha elrontják x alkalommal (amennyi be van állítva), akkor törlődik a készülék tartalma.
2. Bármilyen BIS-t is rendelsz, azzal nem töltődik le automatikusan a BB Protect, ezt vagy külön kell letölteni, vagy már rajta van az újabb telókon. Ha olyan csomagod van, amely ezt nem támogatja, akkor szerintem hiába töltöd le.
3. A jelszavas lezárással ez megoldható (a számítógép is kéri a jelszót), emellett a microSD-kártyát is le lehet védeni jelszóval.

(#4930) lezerpiramis válasza lorencz (#4927) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Ezt végképp nem értem... Ha regisztrálható a SIM (pontosabban az IMSI) és a készülék (PIN és IMEI), és fel van jelentkezve a telefon, akkor az instantemail-es oldalon sikerülnie kell a regisztrációnak.

Esetleg próbáld meg upgrade-elni az email setup menüt:

Note: The following workaround is intended only for BlackBerry 6 smartphones using a BlackBerry Internet Service data plan. (To determine the operating system version, select Options > Device > About Device Versions.)

Download and install the BlackBerry Internet Service Email Accounts/Setup application by navigating to the following URL using the web browser on the BlackBerry smartphone:

http://<brand>.blackberry.com/rest/EmailClient/

In the above URL, the E and the C in EmailClient are case sensitive.

Note: <brand> corresponds to the carrier name, e.g. (Verizon = vzw, ATT = mycingular, Rogers = rogers, T-Mobile = t-mobile). It may be necessary to contact the carrier to obtain the value for <brand> in the URL as this will vary.

(#4931) TOTTIER


TOTTIER
tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne hogy az appworldben másnak is kategóriánként csak 25 alkalmazás/játék/téma van?Hiába görgetném nem tölt be többet és felül ahol beállítani tudom a szűrést ott is csak 25 jelenik meg az (all) beállításakor.

Privátban hamarabb elérhető vagyok! Mailt és hozzászólásokat ritkán nézem!

(#4932) lorencz válasza lezerpiramis (#4930) üzenetére


lorencz
tag

Légyszíves ird le ezt nekem magyarul.ja és egy 8900-l van szó

[ Szerkesztve ]

(#4933) kekkola válasza lezerpiramis (#4929) üzenetére


kekkola
senior tag

Köszi :R

O+8T

(#4934) lezerpiramis válasza lorencz (#4932) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Az nem OS 6-ot futtat, úgyhogy nem biztos, hogy fog menni a frissítés. Csak saját felelősségre.
A szolgáltatódat kellene megkérdezni, hogy pontosan hogy frissíthető az email setup a telefonodon. Az enyémeken - mivel vodás vagyok - ezt kell megnyitni a telefon gyári böngészőjével: http://vodafone.blackberry.com/rest/EmailClient/

(#4935) lezerpiramis válasza TOTTIER (#4931) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Hát nem tudom, nálam (9900, OS 7.1.0.714, App World: 4.0.0.55) megjelenik a többi, ha legörgetek az első 25 aljára...

(#4936) TOTTIER válasza lezerpiramis (#4935) üzenetére


TOTTIER
tag

Appworld update megoldotta csak eddig nem akarta kijelezni hogy van újabb verzió :B Esetleg valami oldalt nem tudsz ajánlani ahonnan jó játékokat tudok leszedni blackberryre?

Privátban hamarabb elérhető vagyok! Mailt és hozzászólásokat ritkán nézem!

(#4937) lezerpiramis válasza TOTTIER (#4936) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Szinte sose játszom BB-n, bevallom. Eddig két játék tudott lekötni: néha pokereztem a 9000-esen és a 8520-ason, illetve a fiókban fekvő Storm-on, valamint a mostani 9900-asomon jól megy a Word Mole :)

A gyáriakon kívül a Hostile Skies van fent nekem most, semmi más. Esetleg itt nézz körül: www.mobyware.net

(#4938) TOTTIER válasza lezerpiramis (#4937) üzenetére


TOTTIER
tag

Igen a world mole-val elég jól el lehet lenni csak szeretnék mellé valami komolyabb játékot ami ugyan úgy leköt mint a word mole :)

Privátban hamarabb elérhető vagyok! Mailt és hozzászólásokat ritkán nézem!

(#4939) lezerpiramis válasza TOTTIER (#4938) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Javasolnám valamelyik androidos tabot :D

(#4940) TOTTIER


TOTTIER
tag

Esetleg ha valaki rendelkezik 9860-as berryvel és igényt tartana egy szinkron bölcsőre hozzá az nállam talál egyet :) Gondoltam megemlítem ha nem probléma :B :B

Privátban hamarabb elérhető vagyok! Mailt és hozzászólásokat ritkán nézem!

(#4941) TOTTIER válasza lezerpiramis (#4939) üzenetére


TOTTIER
tag

Ipadet használtam mellette de attól megváltam.Esetleg playbookbol várható valamikorra 3g-s verzió?

Privátban hamarabb elérhető vagyok! Mailt és hozzászólásokat ritkán nézem!

(#4942) lezerpiramis válasza TOTTIER (#4941) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Ezt passzolom, a BerryBlogon érdemes rákeresni, ott szoktak írni erről, vagy pedig a PlayBookBlogon. Volt szó arról, hogy jön 3G-s változat is, de hogy mikor...

(#4943) TOTTIER válasza lezerpiramis (#4942) üzenetére


TOTTIER
tag

Értem.Köszi :)

Privátban hamarabb elérhető vagyok! Mailt és hozzászólásokat ritkán nézem!

(#4944) lorencz válasza TOTTIER (#4941) üzenetére


lorencz
tag

Mobilport irt róla egy cikket a napokban http://www.mobilport.hu/hirek/20121106/megerkezett_europaba_a_blackberry_playbook_3g/

(#4945) TOTTIER válasza lorencz (#4944) üzenetére


TOTTIER
tag

Szép árral dobják majd piacra :F Lehet tudni amúgy hogy a RIM miért így csinálja?Rég kihozhatta volna a 3g-s playbookot.

Privátban hamarabb elérhető vagyok! Mailt és hozzászólásokat ritkán nézem!

(#4946) kekkola válasza lezerpiramis (#4929) üzenetére


kekkola
senior tag

T-s BB IE3-am van, amiben ez elvileg nem szerepel, vagyis a teljes BB IE-ben ki van emelve hogy BB protect szolgáltatás is van a csomagban. Letöltöttem az appworldből és sikerült beröccentenem, sikerült megtalálni a telefont műholddal, hangüzenetet, feliratot is küldtem rá, nyilván a teljes adattörlést és a telefon zárolást/letiltást nem próbáltam, de akkor ezek szerint az is működhet? Mindenesetre érdekes...

O+8T

(#4947) lezerpiramis válasza kekkola (#4946) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Ha működik, akkor örülni kell neki :)

(#4948) k-csabesz


k-csabesz
csendes tag

Tapasztalt 9900 felhasználó(k)tól kérdezem (pl. lezerpiramis), hogy hogyan lehetne azt megoldani, hogy az "üzenetek" az egyéb rendszerrel kapcsolatos üzeneteket mutassa, míg az e-maileket azt külön-külön e-mail címenként...
A második e-mail címnek készített is egy hivatkozást, de az elsőnek nem... Miért?

Nem bírtam várni és beszereztem egy Bold 9900-st...

Megbízhatóságomról: lsd. a reg. dátumát a profilomban + http://mobilarena.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/hsz_29947-29947.html

(#4949) k-csabesz válasza k-csabesz (#4948) üzenetére


k-csabesz
csendes tag

Letelt az idő... közben meg is találtam...
Az üzenet beállításainál kell a postaláda kezelésénél kivenni a pipákat az összes fiók elöl és akkor külön-külön ikonja lesz...
Mert én így szeretem :-)

Megbízhatóságomról: lsd. a reg. dátumát a profilomban + http://mobilarena.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/hsz_29947-29947.html

(#4950) lorencz


lorencz
tag

A google már a blackberry sync programjának a támogatását is meg szüntete?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.