Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4801) hermanyi válasza Иван (#4800) üzenetére


hermanyi
őstag

30 alatt van (mármint amennyiért enyém lesz :D) annyit megér sajnos nekem van egy lélektani határ ami fölött nem vagyok hajlandó többet adni :D és ez a határ alatt uj készülék nekem ez jön be :D

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#4802) Иван válasza hermanyi (#4801) üzenetére


Иван
őstag

30 alatt újonnan? Én t-nél nézelődök, ott 40 valamennyiek (az előfizetés nekem fontos rész, mert havi 3-4 ezernél többet nem telefonálok el) a 9320-9360-9780 trió, felfele ebben a sorrendben.

Egyelőre nekem 9320 a legesélyesebb (a nagy akksi nálam hatalmas plusz), de ma a 9360 is jó benyomást tett.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#4803) hermanyi válasza Иван (#4802) üzenetére


hermanyi
őstag

Igen T nél 44 aszt hiszem ami még részemről is kifizethető határ lenne de csak lenne ha nem lenne más:D

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#4804) ps2k válasza hermanyi (#4803) üzenetére


ps2k
tag

Új 30 alatt.. Ott azért valami nem kerek :)

A világ legnagyobb felfedezését olyan emberek tették, akik túl hülyék voltak ahhoz hogy felfogják, az adott dolog lehetetlen..

(#4805) Иван válasza ps2k (#4804) üzenetére


Иван
őstag

Azért kérdem, miről is van itt szó, mert 30 alatt én használtan találtam. Legfeljebb.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#4806) hermanyi válasza ps2k (#4804) üzenetére


hermanyi
őstag

oem

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#4807) romierna válasza lezerpiramis (#4792) üzenetére


romierna
csendes tag

Szia!
Lemondani vagy letörölni nem tudom melyik a lehetséges,de nem tudom,h.a Vodanal mennyi ez a szolgáltatás.Nagyon sok lett a számlám és a részletes leírásnál meg nem tudom kivenni.Hívtam őket többször is más ügyben kifolyólag is,de állandóan foglalt jelez így nem tudtam intézkedni!
Aki ebben tud segíteni az írjon.
Előre is köszönöm a segítséget!!!!!

(#4808) kutga válasza romierna (#4807) üzenetére


kutga
nagyúr

Ha nem használod az appworldöt nem generál adatforgalmat.

Inkább mobilnetre tippelnék, nézd meg mennyi volt az adatforgalmad és mi a kereted. Célszerű olyan előfizetést választani aminél ha túlléped a netes kereted nem számláz tovább hanem letilt vagy lassít, így nem szállhat el a számlád. Emellett én 2G-re szoktam állítani a telefont, estére meg kikapcsolom.

Telefon mennyi volt ebben?

Let the Zone take me if I am.

(#4809) romierna válasza kutga (#4808) üzenetére


romierna
csendes tag

Nem tudom pontosan mennyi volt az adatforgalmam,de alacsony,azt tudom.Mobilnetezni nem szoktam csak wifin keresztül! 3G-re van állitva a telefon és eddig egyszersem kapcsoltam ki. A BIS/BES hogyan van feltüntetve a számlán?Nem is tudom,h.ilyenre előfizetek-e!

(#4810) kutga válasza romierna (#4809) üzenetére


kutga
nagyúr

Azt könnyen meg tudod nézni, ha a készüléken a jobb felső sarokban csupa nagy betűvel van kiírva a GPRS EDGE vagy 3G akkor aktív a BIS.

Hogy a számlán hogy van feltüntetve sajnos nem tudom, mert sosem láttam még a sajátom (céges előfizetés). :P

Let the Zone take me if I am.

(#4811) kissdanca válasza kutga (#4810) üzenetére


kissdanca
tag

Nekem nincs BIS/BES-em ezeket mégis írja :DD Ez csak azt jelzi, hogy milyen mobilhálózatot használsz :)

(#4812) hermanyi válasza kissdanca (#4811) üzenetére


hermanyi
őstag

igen írja de nem EDGE hanem edge amit neked ír és a 3G után nincs ott a négy pötty ;)

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#4813) mAtThEw0319


mAtThEw0319
aktív tag

Sziasztok!

Egy igen érdekes kérdésem lenne. :D
Szóval a facebook-n mostmár mindenkinek van egy facebook.com-ra végződő mail címe. Ezt hozzá lehet adni a BIS előfizetéshez és ugyan úgy fog értesíteni, ha küld valaki nekem üzenetet facebookon? :)
(Nincs blackberry-m.. csak érdeklődök! :) )

(#4814) Иван válasza mAtThEw0319 (#4813) üzenetére


Иван
őstag

Én elviekben nem látom akadályát, de ha jól tudom BIS csomagtól függően megvan a limit, hogy hány emailt tudsz hozzákötni.

De az öregmotorosok majd kijavítanak.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#4815) mAtThEw0319 válasza Иван (#4814) üzenetére


mAtThEw0319
aktív tag

A 690 Ft-oshoz 3-at. De ha tényleg értesít akkor már tényleg kezd nagyon szimpi lenni a RIM. :)

(#4816) hermanyi válasza mAtThEw0319 (#4815) üzenetére


hermanyi
őstag

ha hozzárendeled a telohoz akkor bizony bizony kapod az értesítést és az esetek 85%-ban előbb jelez a telo mint az asztali gépen látnád az értesítést .
BIS 3-3 email rendes BIS 10 email .

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#4817) kutga válasza kissdanca (#4811) üzenetére


kutga
nagyúr

Ha nem vagy rá előfizetve akkor nem fog menni. :) Amúgy a kapcsolatkezelő szolgáltatások állapota menüpont alatt megnézheted hogy mi aktív éppen.

Let the Zone take me if I am.

(#4818) romierna válasza kutga (#4810) üzenetére


romierna
csendes tag

A szolgáltatás állapotánál azt írja,h.nincs csatlakozás BIS/BES-re, viszont a 3G nagy, az edge pici betűk!BB pöttyök nincsennek!Sebaj akkor majd a probálgatok mitől magas a számlám!

Azért köszönöm mindenkinek a segítséget!!!!
:D

(#4819) kutga válasza romierna (#4818) üzenetére


kutga
nagyúr

Telefon+mobilnet? :P

A szolgáltatótól tudsz kérni számla részletezőt is.

Let the Zone take me if I am.

(#4820) Polarstar válasza kutga (#4819) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Sosem értettem, hogy a szolgáltató miért írogatja ki zárásig, hogy forgalmaztam 122ezret, és abből nagy kegyesen levon mondjuk 121-et!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#4821) hermanyi válasza Polarstar (#4820) üzenetére


hermanyi
őstag

Amíg 121 et levon kegyesen addig nincs baj majd ha csak 21 et von le na akkor lesz baj :D

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#4822) kutga válasza Polarstar (#4820) üzenetére


kutga
nagyúr

Az nem baj ha levon. Mondjuk ha engem kérdezel, szerintem direkt csinálják olyanra a részletezőket hogy még véletlenül se lehessen kiigazodni rajtuk. :P

Let the Zone take me if I am.

(#4823) mAtThEw0319


mAtThEw0319
aktív tag

Sziasztok!

Tudtok valamit arról, hogy a BB 10-en a swype -nak lesz-e magyar nyelvű változata is? :) Mert másképp nem ruháznék be ilyenre.. vagy mit lehet tudni erről a swype billentyűzetről? Tud majd szavakat tanulni vagy lehet majd hozzáadni szavakat a beállításokban?

[ Szerkesztve ]

(#4824) Иван válasza mAtThEw0319 (#4823) üzenetére


Иван
őstag

Először jöjjön ki az a hányatott sorsú család, mert mindig x+negyedév a megjelenési határidő, ahol x az aktuális dátum. :(((

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#4825) Polarstar válasza Иван (#4824) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Az "x" választható szám? :DD

Ahogy nézem a többi gyártó ajánlatát, már azon vannak ,hogy az Aristo mire kijön egy átlagos telefon lesz...

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#4826) mAtThEw0319 válasza hermanyi (#4816) üzenetére


mAtThEw0319
aktív tag

Értem. Ha lennél olyan kedves elmondanád, hogy szervernek mit adtál meg? :) Én az androidos telómon próbálom beállítani 0 sikerrel, mert nem tud csatlakozni a szerverre... milyen szerverre? Mi a szerver címe? :/ facebook.com -t nem fogadja el. Előre is köszi a segítséget. :)

(#4827) Иван válasza Polarstar (#4825) üzenetére


Иван
őstag

Mint írtam, x az aktuális dátum. :(((

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#4828) romierna


romierna
csendes tag

Sziasztok!
Hogyan lehet újratelepíteni a szoftvert a bb telón?Ha vki tudja akkor lépésről-lépésre írja le nekem.
Köszönöm szépen!!!! :-)

(#4829) hermanyi válasza mAtThEw0319 (#4826) üzenetére


hermanyi
őstag

[link] ezt találtam

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#4830) kutga válasza romierna (#4828) üzenetére


kutga
nagyúr

[link]

Let the Zone take me if I am.

(#4831) mAtThEw0319 válasza hermanyi (#4829) üzenetére


mAtThEw0319
aktív tag

Üdv!

Köszi a segítséget, de sajnos nem igazán értek angolul. :/ Mondhatni nagyon alap az angolom. :))
smtpin.mx.facebook.com -t próbáltam beírni szervernek de arra se csatlakozik.
Esetleg, ha te jobban tudsz nálam angolul akkor egy keveset lefordíthatnál belőle amiből kiderül, hogy ezt hogyan is lehet használni. Köszönöm előre is!

(#4832) func93


func93
senior tag

Valaki tudna erre megoldást? #4782

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#4833) lezerpiramis válasza func93 (#4832) üzenetére


lezerpiramis
őstag

IP-címet kap a telefon? Hotspot böngészőre van állítva a böngészőprofil?

(#4834) ps2k válasza lezerpiramis (#4739) üzenetére


ps2k
tag

Végre valahára egy itteni PH!-n is ismert tagnak köszönhetően aki a vodánál van, megoldódott a problem. Azt mondta, hogy volt az előfizetésemhez valami 50MB-os mobiljegy, amire rákapcsolták a 2 Gigás mobilinternet csomagot, amitől az egész meggajdult. Az volt a megoldás hogy minden szolgáltatást leoffoltak internethez, majd újraaktiválták és ma déltől voálá él a net is meg a BIS is... Csak azt nem tudom, ha nem kérem a segítségét, meddig szarakodtak volna ezen..
Úgyhogy gyorsan be is állítottam és szerintem eszméletlen jó. Igaz, azóta folyamatosan csipog a kicsike mert hol email jön valamelyik fiókra, hol a facebookon jön valami értesítés :) Méregettem az időt, de tényleg hamarabb jelzi a teló az emailt, minthogy látnám hogy megjött a fiókomba :D

Le a kalappal, így elsőre odavág ez a rendszer :P

A világ legnagyobb felfedezését olyan emberek tették, akik túl hülyék voltak ahhoz hogy felfogják, az adott dolog lehetetlen..

(#4835) lezerpiramis válasza ps2k (#4834) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Na, akkor csak volt valaki, aki segített :)

(#4836) lezerpiramis válasza ps2k (#4834) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Jah, a profilokkal érdemes elszöszölni, hogy aztán rendben menjen minden, ne csipogjon mindig, mert az elég idegesítő (pl. napi 70 BES-es levélnél :D). Nálam az sms és az mms rezeg, minden más csak villog (a hívásokat leszámítva, mert azok rezegnek és csörögnek is :) )

(#4837) Phülöp válasza lezerpiramis (#4835) üzenetére


Phülöp
addikt

ilyenek ezek, látod...

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#4838) ps2k válasza lezerpiramis (#4835) üzenetére


ps2k
tag

Oly-nak köszönet érte :C :R

A világ legnagyobb felfedezését olyan emberek tették, akik túl hülyék voltak ahhoz hogy felfogják, az adott dolog lehetetlen..

(#4839) ps2k válasza lezerpiramis (#4836) üzenetére


ps2k
tag

Egyenlőre had csipogjon :) Élvezem hogy megy.. :Y
De minden csoda 3 napig tart, majd a pihenősömben rágyúrok és kicsit "behangolom" a rendszer :)

A világ legnagyobb felfedezését olyan emberek tették, akik túl hülyék voltak ahhoz hogy felfogják, az adott dolog lehetetlen..

(#4840) Nabu válasza mAtThEw0319 (#4813) üzenetére


Nabu
aktív tag

Nem kell (azaz nem is lehet9 facebook.com-os email címet bis fiókhoz adni!!!
A BB-n van egy facebook kliens azt beállítod és voálá mindenről online tudni fogsz lehet az üzenet vagy akár csak egy megjegyzés akár egy like, de tulajdonképpen minden ami a webes felületen is van!

Mikor nem fogunk szívni egy Microsoft termékkel??? (Ha pórszívót fog gyártani!) :))

(#4841) Nabu


Nabu
aktív tag

Szeretnék csatlakozni a PH BBM csoporthoz, ha lehet! Megerősítésre vár. Köszönöm!

Mikor nem fogunk szívni egy Microsoft termékkel??? (Ha pórszívót fog gyártani!) :))

(#4842) lezerpiramis válasza Nabu (#4840) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Szerintem azert akarjak beallitani, mert a folyamatosan aktiv FB-kliens rendesen zabalja az akksit - plane a "remek" uzemidovel rendelkezo OS 7-es teloknal (tisztelet a kivetelnek: 9220, 9320).

(#4843) icezozo válasza Nabu (#4841) üzenetére


icezozo
addikt

Szia erre a pinre kuldj felkerest.
282d04d7
Utana feltudlak venni a csoportba.
Szia.

http://qwankido.hu/

(#4844) Nabu válasza lezerpiramis (#4842) üzenetére


Nabu
aktív tag

Az az érdekes, hogy nem fut a futó programok között, valamit beállít a háttérben (mintha) bis-es lenne...
Tehát külön nem kell beállítani mert a kliensen keresztül megtörténik a beállítás de ez nem látszik az email fiókok között ezt külön facebook fiókként kezelheti. Akksi időt is maximum annyira befojásolja mint egy plusz fiók.

Mikor nem fogunk szívni egy Microsoft termékkel??? (Ha pórszívót fog gyártani!) :))

(#4845) lezerpiramis válasza Nabu (#4844) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Attól függ, hogy lépsz ki. Ha a hívás vége gombot nyomod meg, akkor ott fog maradni a háttérben, ha a vissza gombbal lépsz ki (de nem logolsz ki, ergo nem zárod be), akkor valóban nem látni. Ennek ellenére szerintem ez jobban meríti a telót, mint egy + email-fiók. Feleségemnél egy-másfél napig tart a 9780-as folyamatos FB-szinkronnal, nekem 1 BES + 6 BIS fiókkal 3 napig is simán elment...

(#4846) Nabu válasza lezerpiramis (#4845) üzenetére


Nabu
aktív tag

Nálam 3 bis fiók van és állandó facebook szinkron (9790 7.1.0.714) és mégsem meríti nagy mértékben! Nálam a tló 2-2.5 napig is kibírja most a hosszú hétvégén 3 napig ment!

Mikor nem fogunk szívni egy Microsoft termékkel??? (Ha pórszívót fog gyártani!) :))

(#4847) lezerpiramis válasza Nabu (#4846) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Mázli :) A 9900-asom ugyanezzel az OS-sel nem bírja ennyire, az asztalra téve is merül 1%-ot kb. 30 percenként. Ez olyan 50 óra készenléti időt jelent :(

(#4848) ps2k válasza icezozo (#4843) üzenetére


ps2k
tag

Én is csatlakoznék ehhez a csoporhoz ha nem gond :D

A világ legnagyobb felfedezését olyan emberek tették, akik túl hülyék voltak ahhoz hogy felfogják, az adott dolog lehetetlen..

(#4849) icezozo válasza ps2k (#4848) üzenetére


icezozo
addikt

persze,hogy nem! látom közben sikerült is :D

http://qwankido.hu/

(#4850) icezozo


icezozo
addikt

Új Firmware PlayBook-ra!
[link]

http://qwankido.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.