Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#462) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

Használt laptopot soha! Anyagi totálkár érhet gari nélkül! Kétszer -háromszor is megszívtam. Egy fujitsu laptop volt az első azt hiszem amd-s volt és 90+ fokos volt throttlingolt úgy kellett szoftverből alulfeszelnem. Jött még egy asus n55sf abban a geforce kari döglött meg fekete képernyő. Fixdirect szervíz úgy küldte vissza hogy szét lett barmolva a billentyűzet, és chips darab volt a kijelző és a keret közé szorulva. Aztán még egyszer beküldve lapot cseréltek, nagyobb ramos gtx 555m ez kaptam vele vissza meg új billentyűzetet, hátsó borítást stb. A sort egy asus amd apu-s modell követte ezt újonnan vettem na ez tette a dolgát hibátlan volt. De a 980m-es rog g751jy notim is beadta a kulcsot hamarosan, ezt is használtan vettem. Túlmelegedés volt rá jellemző , bios frissítés után meghalt az eeprom chip a lapon és szerviz cserélt teljes alaplapot és hűtő modult is. De aztán jött az a hiba hogy kinyitás után néha a kijelző nem adott képet. Itt adtam fel valahol hogy még egyszer laptopom legyen. :DDD :W Csak a lenovo laptopokkal nem volt gondom soha! Y szériásokkal.
Nem tudhatod ki hogyan használta a laptopját! Ezekben az alaplap nagyon érzékeny és nem tolerál szinte semmilyen fizikai behatást. Volt üzletim dell fém zsanéros, e6300 az volt az egyetlen masszív cucc. Ezeket a gamer laposokat meg az olcsó laposokat úgy tervezik hogy tönkre menjen záros határidőn belül. A kutatás/fejlesztés egy jelentős részét arra költik időben és pénzben is, hogy hogyan menjen tönkre a cuccod hogy vedd a másikat! Így hogy már 7-800 ezer egy normálisabb gamer laptop hülye lennék megint venni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.