Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#386) Victoryus válasza Papooo (#299) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Én tökéletesen egyetértel veled, itt a vad dél-keleten nincs semmi emberi áron.Meg egyáltalán nincs.Egy nyamvadt hdd caddy 6000Ft körül van ami Aliról 900,(teljesen ugyanaz) töltők szintén... Múltkor 18650 lipo akkuhoz kerestem tartót, nincs. és nem is lesz. Direkt elektronikai bolt, kedves hozzáállás. (BCS-Illésházi úton) Ok, aliról megjött 2 hét alatt. Ledek: Alin 1000 Ft 100-200db magas fényű, Csabán 1db 2-300Ft.
Évek óta semmit nem vettem csabai számtech boltban. Sdd árak is már mindenhol máshol 12e körül mentek, itt még mindig 15-20e.

Visszatérve még a laptopokhoz: a használt konzumer PB gépem idén lett 5 éves. (4 magos AMD természetsen) Anno arról is mindenki le akart beszélni. Ki kell fogni... Fél éve napi hurcolászós gép munkahelyen, bírja. Anno 65e volt 1 éves korában. Akkor is azért vettem ilyet, mert az üzleti gépekben mindben csak szutyok intel vga volt. Ma már vállalhatóbbak az intel vga-ák, de pár éve igencsak gyatrán teljesítettek.
Én maradok a konzumer vonalon továbbra is. A Lenovo Idepadokat is sokan szidják, itt még mindegyik 320-as rendben van, lassan 2 évesek lesznek. Ahhoz képest, hogy milyen gagyi burkolatuk van ugye. Végül is ha egy ilyen tönkremegy, ugyanúgy ki lehet árusítani a részeit, mint az üzleti gépeknek, tehát ez nálam nem szempont.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.