Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] Mi a Warez? Bűn vagy kényszer? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#156) mob_zzz


mob_zzz
aktív tag

Kezdek mostanság egyetérteni az egyik előttem szólóval. Azzal, hogy a warezolás egy szenvedélybetegséghez hasonlítható. A könnyű elérhetőség és az "ingyenesség" miatt az emberek már nem csak szeretnének szerezni maguknak néhány kellemes órát (amit ingyen vagy olcsón is tehetnének -én pl. 1500HUF-ért vettem nemrégen NWN2-t, Gametap révén játszom ingyen Colin 2005-tel), hanem minden kell nekik rögtön. Sajnálatos és káros szokás ez. Szerintem jobban is tudnák értékelni azokat a programokat, amikre spóroltak, régóta vágytak, de ez már más téma.
Fentiek főleg a játékokra meg a filmekre vonatkoznak. A programokkal kapcsolatban pedig az a baj, hogy sokan nem tudják, hogy szinte mindenre van free megoldás is. Pl nemrég cseréltem le a Neromat ImgBurnre. Ugyanazt tudja, ingyen.
Ja és oprendszer. Tisztaszoftver program. Ha már ennyit költött ránk az állam, használjuk!

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] Mi a Warez? Bűn vagy kényszer? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.