Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] Mi a Warez? Bűn vagy kényszer? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#120) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Egon: Másodjára írom le: letöltöm, ha tetszik végigviszem, ha nem, letörlöm. Nem terjesztem, nem írom ki, ergo nem okozok nekik semmiféle kárt/veszteséget. Nyereséget sem, ez tény, de ahogy Biaggio is írta az előző oldalon, ez olyan, mint egy Demo letöltése.

Vistaboy: Mi ezen a baj? Ha nekem nem ér ennyit, akkor nem veszem meg és kész. Csak azért adjak ki pénzt olyan dologért, hogy aztán elmondhassam egy topicban, hogy bezzeg én eredetivel játszom? Mert sokan ezt csinálják.

jer1cho: Ez valami érv akart lenni? Ezt annyira bírom, elkanyarodni egy teljesen más témához, csak azért, hogy bizonygass magadnak valamit...

bambano: Mégegyszer leírom, ameddig van lehetőség rá és ezzel nem okozok kárt senkinek (mert tényleg nem), addig én ezt a megoldást választom, mert ez ésszerű.

Addig bizonygatjátok magatoknak ezt a sok hülyeséget, hogy a végén ti is elhiszitek. Pedig az itt nagyban papolók többsége ugyanezt csinálja, csak ilyenkor jó érzés oltani. Grat. :C

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] Mi a Warez? Bűn vagy kényszer? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.