Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Kicsit pontosítanék így a kommentek alapján, mert lehet volt egy kis félreértés: jelenleg nem tervezek állást váltani. Alapvetően az a problémám, hogy nem tudom magam elhelyezni, hogy ilyen tudással hol helyezkedek el a "piacon", mennyire dolgozok reális áron, illetve, hogy ez a mindenfelé ágazás hova vezethet mondjuk 10 év múlva. Nyilván ahogy a példa is mutatja sokat számít az is, hogy az ország melyik területén dolgozik az ember.

Maradnak a papír és képesítés szerzések. Első körben befejezem végre a főiskolát, aztán addig kitalálom, hogy merre tovább. Gondoltam arra is, hogyha beleásom magam egy nyelvbe mélyebben az hasznos lehet. Egyrészt gyorsítaná a munkámat bizonyos területeken, másrészt akár "be is dolgozhatnék" valahova. Aztán lehet idővel egy saját kis vállalkozás is mehetne erre, ha annyira belejönnék (bár elsősorban inkább a párom az, aki simán feladná a havi fixét egy vállalkozásért, nem én. :B)

juvik: Nem panaszkodom, hogy őszinte legyek, elég ritkán kell az alapján döntenem, hogy valami most 1500 Ft/kg vagy 1400 Ft/kg. Tudom, hogy nagyon sokan ezt sem engedhetik meg maguknak.

kraftxld: Nálam igazából ez hibádzik. Jól megvagyunk, a szinten tartás megvan, de a megtakarítás növelés jelen állás szerint nem nagyon megy.

Goose-T: Azért azt megnézném, hogy valaki egy sikeres windows telepítés után rögtön nekiáll és "kis gyakorlással" egyből nyomdakész prospektust szerkeszt. :DDD Viszont tökéletesen leírtad, hogy mi a bajom a mostani munkakörömmel és, hogy miért érzem úgy, hogy ha nem változik a dolog, akkor mondjuk 10 év múlva gondok lehetnek egy állásinterjún. Jquery, Less, Bootstrap megvan, használom is valamilyen szinten, hiszen többek közt bootstrap alapúak a responsive skinek, amit készítettem az oldalakhoz. Fentebb írtam, hogy hasonló tervek vannak bennem is. Mondjuk a "baj" az, hogy én anno nagyon sokat pascal-oztam. Nagyon szerethető nyelv, de fényévekre volt számomra bármelyik másik objektum orientált prognyelvtől. Ez alól talán kivétel volt a visual studio (C#) óra. Ott egy főállásban programozóként dolgozó tanár próbált pár gyakorlati dolgot megtanítani és lehet ezért, de nem éreztem ennyire idegennek a nyelvet.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.