Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Gargouille válasza Gargouille (#147) üzenetére


Gargouille
őstag

Annyi észrevétel még, hogy nagyon hiányzik a fejlécből a többi lap (prohardver, it-cafe...) közvetlen elérhetősége. Ezt nem lehet visszarakni? Mert így most tök feleslegesen be kell menni a menübe hozzá.

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#152) somogyib válasza Imi1981 (#138) üzenetére


somogyib
őstag

Írta Bog, hogy lesz kereső.

(#144) Doki42 ha az asztali nézet hiányára gondolsz, akkor azt a Beállításaim menüpontban találod [kép]

(#153) Braddock


Braddock
őstag

Jó, szép, tetszik.
Köszi!

(#154) Hopkins95 válasza Gargouille (#151) üzenetére


Hopkins95
addikt

Ott van az, csak most legfelülre került.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#155) Imi1981 válasza somogyib (#152) üzenetére


Imi1981
veterán

Kösz! Bocs nem láttam.
Felül az üzenetek nagyon tetszik! Olyan mint asztali nézetben látom melyik fórumon van új hozzászólás. Na meg a kedvencek ikon is jó, hogy ott van. Na meg ami már nagyon kellett, hogy mobilnézetben is lehet képet feltölteni a hsz-be! Kösz a munkátokat :R

[ Szerkesztve ]

(#156) Probert75


Probert75
addikt

Túl szellős szerintem a szövegek között, így sokkal kevesebb hozzászólás látható, többet kell görgetni, ha keresem valaki hozzászólását!
Ezek a részek indokulatlanul vastagok!

Most nézem, hogy a Hirek fül alatt hiányzik a napos elválasztók, ami nagyon hasznos szerintem!

[ Szerkesztve ]

(#157) mr.tamasbiro


mr.tamasbiro
őstag

Szerintem nagyon rossz.Összeolvad minden,nincs normális betűk és színek.
Katasztrófa.

(#158) total90


total90
veterán

Fancy lett, modern és használható :C

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#159) janeszgol válasza Bog (#7) üzenetére


janeszgol
félisten

Ó, megmarad a mobilnézet? Király! :)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#160) Bounti


Bounti
aktív tag

Nem tudom, hogy említette már valaki, vagy sem, de ha (mobilon) google-ban kattintok rá egy keresett cikkre, akkor nem hozza be csak a főoldalt... Ez még nem lenne nagy baj, viszont seholsem találom az oldalon a keresőt...

(Ok, a kereső már megvan, bár jó lenne a főoldalról is elérni)

Amúgy köszönet a belefektetett munkáért, remélem ez is lesz olyan komfortos mint a régebbi volt, ahhoz nagyon hozzászoktam...

[ Szerkesztve ]

Ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól... Mert én vagyok a völgyben a legesleggonoszabb!

(#161) #72042496


#72042496
törölt tag

A korábbi dizájn avitt volt már, örülök, hogy végre megújult az oldal! WQHD-n én is nagynak találom a címlap betűit, de lehet, csak a korábbi után szokatlan.

Köszi a belefektetett munkát!

(#162) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Reszponziv beállitásban a fejlécben található 3 vonal elemre rányomva valamiféle animációt használtok?
mert eléggé lassúcska a dolog, akad.

Androios telefon, meizu m6, nem csúcs telefon, csak kérdés hogy ez ettől függ-e.

(#163) Luck Dragon

Nekem eddig nagyon tetszik, igaz kell egy kis idő hogy megszokjam , de ez legyen a legnagyobb baj.

Külön tetszik a kis funkciók a felhasználóhoz tartozó külön kereső felület ,hozzászólások külön rendezésére.

Na meg az új írásos felület. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#164) Somatom válasza csako (#149) üzenetére


Somatom
veterán

"Nem húzza szét teljesen, mert nem úgy van megcsinálva."

Pontosan ezt írtam én is. Ez így egyáltalán nem igazodik a kijelzőhöz. A dőlt szöveget pedig csak az idézetre akartam alkalmazni, de fogalmam sincs, hogy hogyan lehet kikapcsolni.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#165) simpley


simpley
őstag

Tetszik az új külső, bár nagyon nehezen találtam meg a hozzászólás gombot...
Köszönet @somogyib - nek. :D

signed by simpley.

(#166) tomp


tomp
félisten

Ha az új hsz. buborékra nyomok akkor nem a friss hozzászólásokra ugrik az oldal hanem egy random pozícióra. Régen oda ugrott. Jó lenne ezt javítani. :-)

(#167) csako válasza Somatom (#164) üzenetére


csako
veterán

De igazodik, csak nem úgy, ahogy gondolod. Az a lényege, hogy nem kell egyetlen készüléken sem horizontálisan görgetned. Próbáld ki, hogy a Beállításokban kiválasztod a széles asztali nézetet (profilképed -> beállításaim)

"A dőlt szöveget pedig csak az idézetre akartam alkalmazni, de fogalmam sincs, hogy hogyan lehet kikapcsolni."

Ugyanúgy, ahogy bekapcsoltad, a dőlt I-re bökj még1x vagy kétszer :D Ha pedig már megírtad a szöveget, akkor kijelölés és utána.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#168) ClioRS


ClioRS
őstag

Jó a megújulás, kell is, de ez kicsit túl lett tolva, túl nagy minden mobilon.
MA mobil verzió:
[kép]
Phonearena mobil verzió (bocs, de sokkal jobb):
[kép]

(#169) Somatom válasza csako (#167) üzenetére


Somatom
veterán

Mivel alapértelmezetten nem tölti ki a kijelzőt, ezért bele kell nagyítanom. Ha viszont belenagyítok, akkor pontosan el kell találnom, mert különben horizontálisan is görgetnem kell.

Próbáltam bökdösni az I -t, de szürke (aktív) maradt. Meguntam, így dőlt lett az egész.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#170) Gargouille válasza Hopkins95 (#154) üzenetére


Gargouille
őstag

Hol?

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#171) Kokzor


Kokzor
aktív tag

Előbb néztem meg az oldalt számítógépről is. Az a Vodafone reklám brutálisan nagy lett. :DDD

(#172) Keem1 válasza ClioRS (#168) üzenetére


Keem1
addikt

Szerintem is jobb, ha nem egy közepesen nagy kép elfoglalja az oldal felét, alatta meg a lead, hanem egy kisebb kép balról, mellette jobbról pedig a lead.

Alapból jó ez a reszponzív oldal, de a CSS kódokon még kell reszelni.

[ Szerkesztve ]

(#173) Hopkins95 válasza Gargouille (#170) üzenetére


Hopkins95
addikt


Ott van a felső sorban, de a nézetet állítsd a beállításokban széles asztali vagy asztali nézetre, akkor biztos látható lesz mint nekem.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#174) enginev3.0


enginev3.0
félisten

A felső kiemelt részt egyelőre igen csak szokni kell, a többi tetszik, hogy széthúzottabb lett

Mégsem, minden túl nagy, mintha látássérült oldalt olvasnék :(

A megújulást támogatom, de nem az ilyen fajtát

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#175) enginev3.0 válasza ClioRS (#168) üzenetére


enginev3.0
félisten

Szerintem is jobb a második, bár én sosem használom egyik oldalt sem mobilos nézetbe, túl kevés dolog jelenik meg az asztali nézethez képest

"válaszok erre a hozzászólásra" gomb nagyon jó dolog, bár kár hogy ennyire el van dugva

A kinézet pedig olyan mintha CTRL+Görgővel széthúztam volna az oldalt

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#176) csako válasza Somatom (#169) üzenetére


csako
veterán

Azt vettem észre, hogy vizuálisan nem változik a gomb aktívsága mobilon, de a megnyomása után a szöveg már nem lesz dőlt.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#177) beyruth82


beyruth82
veterán

A mobilra optimalizált felülete egyértelműen sokkal jobb lett.Olyan funciók is elérhetőek lettek amik eddig csak asztali webhelyen keresztül.Az asztali verziót majd otthon megnézem pc-n :)

[ Szerkesztve ]

(#178) Imi1981


Imi1981
veterán

Na most, hogy így kicsit jobban átnéztem az a véleményem, hogy a fórumok mobilnézete sokkal jobbak lettek így de maga a mobilarena hírek, tesztek stb mobilnézete jobb volt régen. Azon nem is kellet volna változtatni szerintem vagy nem így. Nem fikázni akarom csak egy vélemény.

[ Szerkesztve ]

(#179) Somatom válasza csako (#176) üzenetére


Somatom
veterán

Ennyire nem teszteltem. Viszont, akkor ezt is javítani kéne. Esetleg lehetne egy külön deaktiváló gomb.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#180) M5Norbi


M5Norbi
őstag

Első benyomásra nekem tetszik :R
Gratulálok!

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#181) Foglalt név


Foglalt név
addikt

Asztali gépen értelmetlenül hatalmasak lettek a fő hírfolyam szövegei. Egy FullHD oldalon 6 db fér el, olyan érzés, mintha be lenne kapcsolva valami kisegítő lehetőség vagy zoom. 75%-ra ha leveszem, akkor egész értelmezhető lesz az oldal és nem fog elkopni a görgő az egérben, ilyenkor viszont az oldal szélességének az 1/3-át használja a lap.

(#182) somogyib válasza Gargouille (#170) üzenetére


somogyib
őstag

Az a plusz egy kattintás azért nem olyan nagy érvágás. [kép]
Az talán rosszabb lenne, ha a többi lap linkje mobilnézetben elvenne a képernyőből.

(#183) bzoley


bzoley
veterán

Telefonon nézve véletlenül pont jónak tűnik, nem lett olvashatatlan(nálam). De az asztali gépen csak 3 méterről elfogadható, minden túl van nagyítva, természetesen mint korábban, itt is a tartalom kárára.

(#184) Gargouille válasza Hopkins95 (#173) üzenetére


Gargouille
őstag

Ha asztali nézetbe rakom akkor persze, hogy ott van... én a mobil nézetből hiányoltam. De ez legyen a legnagyobb probléma az életben. :D

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#185) MittuDomain_


MittuDomain_
őstag

Az én ízlésemnek túl szellős, de köszi a munkát, szerintem ha letisztul majd a végeredmény, megérte a dolog. :R
Tényleg lehetne kicsit tömörebb és tagoltabb (látszólagos ellentmondás, maradjunk annyiban, kevesebb üres felület kellene...), de ez egyéni preferencia is.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#186) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Nagyon jo lett, nekem meg szokni kell, de nagyon tetszik.

(#187) Hopkins95 válasza Gargouille (#184) üzenetére


Hopkins95
addikt

Mobil nézetben tényleg nincs ott - most rálestem hamar - hanem valóban ott rá kell bökni a jobb oldali menüre és azzal tudod lehívni. Én sosem használtam igazából a mobil nézetet, mert mindig foghíjas volt számomra, de ha választani kéne, kérném vissza a régi mobilosat.

Amúgy ez a még több anyag... fül a hírfolyam végéről hová tűnt?

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#188) dzsordzs69


dzsordzs69
senior tag

zsír, gratula! :)

(#189) kutkut


kutkut
addikt

Látom, mindenki ide ír, akkor én is. :R

Első észrevétel:

Mobilról nézve elmegy, bár a pirosan bekeretezett részt nem tudom értelmezni:

Így pont kb. 0,7mm magasak a betűk egy 5,1"-es kijelzőn... :D Igaz, amikor reklám van azon a helyen, akkor nem baj, hogy ilyen pici, de ez így akkor is fura. Egyébként mobilon nekem egyedül a tablet nézet jön be - szeretem, ha gyorsan elérhetem a kedvenc topikokat.

Meizu MX3 32GB

(#190) prolad


prolad
őstag

Na ezt szokni kell, elég felemás, nem érzem egyértelmű előrelépésnek, de pár nap múlva lehet jobban tetszik majd.

(#191) DS39 válasza Gargouille (#170) üzenetére


DS39
nagyúr

ez egy tablet?

azért kérdezem mert nálad a hsz-ek betűmérete nagyobb mint a dátum. nekem telefonon ugyanakkora, és keveslem. jobb lenne ha olyan lenne, mint a régi fórumon, az jobban olvasható volt.

(#192) tuki2200


tuki2200
senior tag

A fórumnál a "friss" gombot tegyétek már vissza légyszives. Nagyon vártam az új felületet, többször hangot adtam neki, de ez így nagyon felemás..Alfa release-nek elmegy..

(#193) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Hogyan tudok a kedvencekbol torolni temakat? A kuka ikonra bokve nem lehet.

(#194) kutkut


kutkut
addikt

Második észrevétel:

PC-n a főoldalhoz/hírekhez/tesztekhez képest a fórumon kicsik a betűk - a hozzászólásoknál (ami a lényeg szerintem). Az oldalsó sávokban jó. De amit végképp nem tudok megérteni, hogy miért ilyen keskeny az oldal dizájnja?! Az itteni részek mégis mi célt szolgálnak?

Nekem 16:9-es képarányú a monitorom, el se tudom képzelni, mennyi felesleges terület lehet 21:9-en... Szerintem mind a 3 középső sáv lehetne szélesebb, főleg a hozzászólások hasábja.

Meizu MX3 32GB

(#195) hito


hito
nagyúr

Akkor most itt is jelezném tisztelettel, hogy nem működik iPhone-ról normálisan a beléptetés. Eddig csak hardveraprón jelentett gondot, de "szerencsére" most már fórum felületen is, mert ugyanaz lett a beléptetés.

Nem jegyzi meg a felhasználónevet. Minden egyes alkalommal kézzel kell bepötyögni a nem éppen rövid mail címét. Akkor ezt jeleztem a bug topicban, még csak válaszra se méltattak, pedig 2x is jeleztem.

Nem kevesen vagyunk akiket ez érint, úgyhogy csak remélni tudom, hogy most már elkezd foglalkozni vele érdemben az illetékes/illetékesek.

Safari böngésző.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#196) #72630400


#72630400
törölt tag

Erre az új kinézet megszokására aludni kell még párat(vagy 🍺).😁

(#197) kutkut


kutkut
addikt

Harmadik észrevétel:

Az új (idő közben frissített) főoldal egész pofás. :R Annyit tennék hozzá, hogy szerintem a hírek címeinek a betűmérete lehetne 1-2 mérettel kisebb, így már túl nagy a kontraszt a többi betű méretéhez képest. Pl.:

Továbbá zsúfoltabbá teszi a főoldalt a nagy betűméret.

[ Szerkesztve ]

Meizu MX3 32GB

(#198) Aryes


Aryes
nagyúr

Kérem vissza a régi mobil nézetet! :O
Nem lehetne valahogy legalább a kedvencek oldalt létrehozni, ahogy mobil nézetben eddig volt? Az volt telefonon a kezdő oldalam, és rögtön lehetett látni, hogy hol van új hozzászólás... :O

(#199) Jack Oneill válasza Aryes (#198) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Most is megy, csak felül az üzeneteket hozd elő. Engem jobban zavar, hogy nem lehet törölni a kedvencekből.
Amúgy nagyon király :)

[ Szerkesztve ]

(#200) Kokzor válasza kutkut (#194) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Gondolom majd lesz olyan reklám is, amit ezekre a területekre szúrnak be. Régen is volt már olyan.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.