Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) #81524480


#81524480
törölt tag

Nem rossz, de kicsit hiányzik a régi. Valahogy nem elérhető? :D

(#102) tomp válasza Bog (#96) üzenetére


tomp
félisten

OnePlus 5. Firefoxal simán megy.
Van egy régi Xperia M4-em. Azon is szaggat Chrome alatt.

(#103) CptAdamica válasza Somatom (#98) üzenetére


CptAdamica
veterán

Azt jelenti, hogy az oldal kinézete mindig alkalmazkodik az ablak szélességéhez. Nincs vertical scroll.

Megyen!

(#104) Micsurin válasza Hopkins95 (#95) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Sok helyen elfér a fejlesztés... pl hardveraprónál ha tekerek egy hirdetést nem bánnám ha fent nem csak a saját profilom lebegne majd mint az új MA-n hanem a saját képem valamelyik oldalán az eladóé is. (Lenyitva jöhetne a +/- arány is.)

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#105) Bog válasza Somatom (#98) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Kezdd el összehúzni a böngészőablakodat széltében...

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#106) Gargouille


Gargouille
őstag

Elismerésem a sok befektetett munkáért. Tabletről nézem főleg az oldalt, de most egy csomót kell scrollozni mire végignézem, rettentő hosszú lett. Ezt miért csináltátok így? Kényelmetlenebb használni, nem átlátható.

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#107) aprokaroka87 válasza tomp (#102) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Lehet a chrome nem kedveli a weboldalt, maxthonban mintha fluidabb lenne

(#108) Hoes válasza Bog (#97) üzenetére


Hoes
aktív tag

Nálam P20 Pron nem durván, inkább mikrolaggok vannak, de folyamatos mikrolag, mintha remegne a kép!

(#109) wlandroid válasza Gargouille (#106) üzenetére


wlandroid
tag

Pontosan ugyanez van nálam is.

(#110) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

Csavarunk egyet a főoldalon hamarosan, kicsit a korábbi elrendezés mintáját visszaidézve, megnézzük, hogy az jobb-e kicsit.

Meg is történt.

[ Szerkesztve ]

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#111) Bog válasza Gargouille (#106) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Épp most variáltunk egyet ;)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#112) wlandroid válasza Bog (#110) üzenetére


wlandroid
tag

Köszönjük!

(#113) Hopkins95 válasza Bog (#111) üzenetére


Hopkins95
addikt

Jaj de jó, így már valamivel jobb! :K

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#114) turbulencia8 válasza Bog (#110) üzenetére


turbulencia8
őstag

Alakul, köszi! Full hd-s monitoron már jól néz ki a hírfolyam.

(#115) tomp


tomp
félisten

Úgy látom nem csak nálam szaggat. Jobb lett volna először bétába rakni és külön kapcsolót rakni az új felülethez. Régi nem szaggatott, új igen. Ebből az jön le az embernek, hogy erősen béta az állapot.

(#116) Somatom válasza Bog (#105) üzenetére


Somatom
veterán

Mármint szétnyitni? Ez az alapértelmezett méret. Széthúzással kijelzőhöz tudom igazítani, de akkor mitől reszponzív? Ha minden betöltésnél kijelzőhöz kell igazítanom, akkor nem lettem vele előrébb.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#117) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Köszönöm, én elvoltam a régivel.

Nekem nem tetszik.

Főleg a mobil nézet.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#118) tipuka válasza Bog (#110) üzenetére


tipuka
addikt

így már sokkal jobb köszi! :) :R

[ Szerkesztve ]

(#119) JoeCockBill


JoeCockBill
senior tag

ötlet: prémium tagoknak "vissza a régi kinézetet" kapcsoló? azonnal előfizetnék :D

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#120) csako válasza Bog (#110) üzenetére


csako
veterán

Jobb lett :R

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#121) turbulencia8 válasza Polarstar (#117) üzenetére


turbulencia8
őstag

A módosult hírfolyam mobilnézetét épp most reszelhetik szerintem (az még tényleg fura).

[ Szerkesztve ]

(#122) Jeanne d'Arc

Nagyon jó, modern lett. Szupi.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#123) joey04


joey04
titán

A főoldal nagyon átláthatatlan szerintem. A cikkeket megnyitva már elég jó a helyzet, a fórum fura, szokni kell, de nem vészes. Mobilnézetet telefonon kikapcsoltam, ott szintén minden túl nagy nekem. Nekem nem volt bajom a régivel, nekem az jobban tetszett, de ez az új sem olyan rossz, kivéve a főoldal. Azt valahogy gondoljátok még át, mert baromi nagy katyvasz az egész és minden hatalmas. :R

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#124) Hopkins95 válasza Bog (#110) üzenetére


Hopkins95
addikt

Az oldalsó "Rovataink" menü ill. a felső "Tesztek, Hírek" menü nem fog visszatérni?

Szerk. a felső menüsor már megvan. :R

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#125) csako válasza Somatom (#98) üzenetére


csako
veterán

Van egy bizonyos szélesség, azon túl nem megy, viszont kisebb képernyőkön is szépen igazodik automatikusan.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#126) Rimuru


Rimuru
veterán

Fooldal borzalmas, tesztek/hirek szerinti formatum sokkal jobb - idokozben valtozott
Cikk nezet asztalin nagyon szuk cserebe az oldalso sav tul nagy, es el lett kovetve az egyik legnagyobb hiba is (bar gyorsan orvosolhato), a galeria az oldal teljes szelleseget elfoglalja (nehez kilepni belole, meg kell keresni az X-et), az ures teruletre kattintva is megnyitja a kepet. Cim ala raknek meg valamit mert az atlaszo hetter kicsit zavaro lehet.
Nyomtatobarat nezet + hozzaszolasokra valo ugras merre van?
Hozzaszolasok miert kerult balra? (ez a legkevesebb)
hirtelen ennyi

[ Szerkesztve ]

Vigyázat, csalok!

(#127) bigrock


bigrock
addikt

Nekem bejön, köszi a befektetett munkát!

[ Szerkesztve ]

(#128) joey04 válasza JoeCockBill (#119) üzenetére


joey04
titán

Szerintem lesz chrome meg ff kieg. :R
Szokott ilyet csinálni pár lelkes fórumozó.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#129) Micsurin válasza Bog (#110) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ez maradhatna!! :R

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#130) kengyel


kengyel
nagyúr

Kicsit mèg szokatlan, de jó lett. :)

kengyel

(#131) somogyib válasza Somatom (#116) üzenetére


somogyib
őstag

A reszponzív lényege, hogy igazodik az oldal a képernyőmérethez. "Összehúzva" ilyen: [kép] .

(#132) soko70


soko70
aktív tag

Gratulálok! Szuper lett!!! Sokkalta jobb a fórum használata is. :R

[ Szerkesztve ]

(#133) joey04 válasza Bog (#110) üzenetére


joey04
titán

na így már faszább. ami tetszik, hogy végre rendesen lehet pakolgatni a kedvenc fórumtémákat. :R

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#134) kutkut


kutkut
addikt

Észrevétel, javaslat jöhet ide, vagy inkább ebbe vagy ebbe a topikba írjunk?

Meizu MX3 32GB

(#135) csorbajeno válasza Hoes (#82) üzenetére


csorbajeno
veterán

A felső sávon, ha be vagy jelentkezve, akkor több ikon is megjelenik. A csillag melletti a látogatott topikok füle, mellette a személyes levelezés.

(#136) odrif


odrif
MODERÁTOR

Ezeket a gombokat az oldal aljára vissza lehet tenni?

20 éve a Prohardveren

(#137) Nwis86 válasza Bog (#110) üzenetére


Nwis86
aktív tag

Határozottan jobb. Köszönjük!

(#138) Imi1981


Imi1981
veterán

Nekem tetszik ez az új kinézet de a kereső hiányzik! Hogy tudok így keresni fórumok közt ? Meg fórumon belüli keresés is jó lenne. Amúgy jó az irány szerintem csak kicsit még hiányos.

(#139) Somatom válasza csako (#125) üzenetére


Somatom
veterán

Ezt nem értem. A tabom 2560x1600 -as. Kipróbáltam kisebb felbontású telón és még egy 1280x800 -as, őskövület tabon is (Chrome alatt). Ez eddig három eszköz, három különböző böngésző és felbontás, de a két szürke sáv mindegyiken ott van.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#140) AS


AS
félisten

21:9 en elég jó lett :D

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#141) Marc864


Marc864
tag

Plusz egy reszelendő, a felsősáv duplikálódik mobilon

[ Szerkesztve ]

(#142) Scarabeus válasza Bog (#110) üzenetére


Scarabeus
tag

Sokkal jobb lett így, még ha megoldható, akkor a címlapos cikkek is kapják vissza a pársoros tömör cikkösszefoglalót, valamint az is jó lenne, ha újra jelezve lenne mennyi ideje jelent meg, így egy hetes oldallátogatás kihagyás után is egyből látható, hány tesztet mulasztottam el.

[ Szerkesztve ]

Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

(#143) Zé. válasza Bog (#31) üzenetére


Zé.
tag

BOG!

TV-t használok megjelenítéshez, kb. 140% nagyítással.
A két szélén a fehér, üres rész nagyon vakító, zavaró!!!
Sötét résszel kellene ezt, izlés szerint beállíthatóan!...
Bekáprázik így a szemem... :D már ennyi h.szólástól...

(#144) Doki42 válasza Hopkins95 (#29) üzenetére


Doki42
őstag

+1ennyi🙄

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#145) CptAdamica válasza Bog (#110) üzenetére


CptAdamica
veterán

Sokkal jobb! Bár én megnézném kevesebb kiemelt dobozzal is az elején, mondjuk 1 fő hír és 3 kicsi oldalra, de az alatta lévő rész már fasza.

---
Amit még rettentően hiányolok a fórum részről azok a hozzászólásokra adott mikro reakciók. Mint a Facebook-on, mondjuk egy like, dislike, nevetés. Sokszor jó lenne így visszajelezni, mint egy új hozzászólást írni.

Megyen!

(#146) soko70 válasza CptAdamica (#145) üzenetére


soko70
aktív tag

+1

(#147) Gargouille válasza Bog (#111) üzenetére


Gargouille
őstag

Határozottan jobb!

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#148) odrif


odrif
MODERÁTOR

Illetve a fórumon, a részletes keresést sem találom.

20 éve a Prohardveren

(#149) csako válasza Somatom (#139) üzenetére


csako
veterán

Nem húzza szét teljesen, mert nem úgy van megcsinálva.
Leginkább mobilon és álló nézetben tűnik el teljesen.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#150) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Biztos van még pár hét a rendbetételig. Kicsit még kusza, de meg fogjuk szokni hamarosan, addig is mobilon mindent újra be kell állítanom.

Gondolom a "nagy semmit" tartalmazó oldalsó-felső részek gyomorrontásig tele lesznek pakolva nélkülözhetetlen reklámokkal. ;]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.