Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Fred23 válasza lezso6 (#425) üzenetére


Fred23
nagyúr

Jobban már nehogy! :D
Legemberibb számomra talán a Firefox tablet nézete eddig, és nálam flottul megy az is. Részletes kereső és aktív témák mikorra várhatók?
Firefox tablet nézet:

(#452) Wapmester


Wapmester
senior tag

visszatérve az akadozáshoz, mert többen írták, valami tényleg eheti az erőforrást, PC-n a feladatkezelő ezt mutatja az új felületen böngészve, a régi felületen nullás minden érték

(#453) #78693120


#78693120
törölt tag

Tényleg szükség van ekkora betűméretre?

(#454) Šolaire


Šolaire
veterán

Kellemes meglepetés. Idáig tetszik. Mobilról kellemes olvasni. :)

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#455) Wapmester válasza #78693120 (#453) üzenetére


Wapmester
senior tag

azt írták , hogy a látássérültekre is gondoltak,emiatt lett ekkora minden :)

(#456) Injun


Injun
aktív tag

Na ehhez kellene a prémium előfizetés!Ha a régit akarod nem ezt a fost,akkor fizess! :D Simán fizetnék.

(#457) meganers


meganers
csendes tag

Nem tudom, volt-e már (nincs kereső ugye :) ), de eltűntek a "Márkaoldalak"! Kérem vissza őket!

(#458) inferno88


inferno88
őstag

Nem akarok élből fikázni, majd megszokom. Viszont ami a hardveraprón és az új mobilarénán egyaránt probléma az a méret. Mindkettőt 80%-ra kell méreteznem, hogy normálisan nézzen ki a lap, illetve a betűtípus a mobilarénán bántóan vékony, nagyon rossz ránézni.

Semper fi!

(#459) #78693120 válasza Wapmester (#455) üzenetére


#78693120
törölt tag

Azért szoktak betűméret állító gombot berakni az oldalakra, hogy akinek kell, az nagyobbra tudja állítani, ne mindenki másnak kelljen.

Most viszont 80%-on van normális mérete a betűknek. (browser zoom)
Illetve a betűvastagság is lehetne szélesebb, mert túl vékony és az pont rontja az olvashatóságot, ami a gyengénlátóknak nem jó.

[ Szerkesztve ]

(#460) nyisziati válasza Wapmester (#452) üzenetére


nyisziati
veterán

Köszi az ellenőrzést!
Mobilon macerás kivitelezni az ilyesmit.

(#461) somogyib válasza Injun (#456) üzenetére


somogyib
őstag

Jók ezek a "fizetnék érte, csak a régi legyen" gondolatok...

Ha megvalósítanák, szerinted akkor mekkora "szar az egész oldal" hsz-cunamit kapna az üzemeltető társaság?
Gondolj bele, akkor az lenne a konklúzió, hogy "miért kell érte fizetni, amikor régen nem kellett".
;)

[ Szerkesztve ]

(#462) Wesder


Wesder
félisten

Akinek bejön a Prémium vàsàrlàs lehetősége, az ossza meg ide a linket, mert seholsem kattintható nàlam semmilyen eszközön. Köszöntem:R

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#463) Solten


Solten
addikt

A forum igy tokjo, az oldal ultrabena lett, olyan indexes-origos... :D Oda az egyediseg. Betumeret hatalmas, 5 inches telefonosok a fo kosztumerek?

[ Szerkesztve ]

Saor Alba

(#464) Memmaao


Memmaao
addikt

Használnám a keresőt, biztos volt már kérdés, de hol a kereső???

My name is Bond, James... Dean.

(#465) hito válasza Wesder (#462) üzenetére


hito
nagyúr

Te hogy tudsz új hsz-t írni? :Y :D

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#466) #24536576


#24536576
törölt tag


Gyönyörű! :C

Na ezen végem:

Saját topicjában ajánlja. :DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

(#467) somogyib válasza Wesder (#462) üzenetére


somogyib
őstag

Nekem a hsz-ek fejlécénél jobb oldalt a lefelé mutató nyilacskára kattintva jön elő a menü, ahol működik (legalábbis a vásárlási felugró ablak előjön).

(#468) TOM-202


TOM-202
senior tag

Igaz ugyan hogy elsőre szokatlan volt a látvány, de idővel ez is megszokható. Kell egy 90%-os kicsinyítés a böngészőben és egész jó lesz az olvashatóság és a betűk mérete. Ugyan van még mit javítani az oldalon, viszont jó dolognak tartom hogy próbálnak lépést tartani a trendekkel a kinézetet tekintve. Jó lesz ez. ;)

(#469) Kasya válasza Memmaao (#464) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ahogy korabban irtak:
...soon...

(#470) Wesder válasza hito (#465) üzenetére


Wesder
félisten

Nem tudom. Egyébként rosszul esik hogy korlàtozva vagyok.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#471) Memmaao válasza Kasya (#469) üzenetére


Memmaao
addikt

Köszi, ha lenne kereső, rákerestem volna, de kereső nélkül 450 hsz nem fogokvisszaolvasni, szóval az OVB! kereső nélkül nem jogos ;)

My name is Bond, James... Dean.

(#472) hito válasza Wesder (#470) üzenetére


hito
nagyúr

Ezek szerint mégsem. De a korlátozás mindenképpen korlátozva van ;]

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#473) csako válasza Wesder (#470) üzenetére


csako
veterán

Semmi
Egyébként Firefoxszal próbáltad már? Nekem működik, kosárba kerül az 1 év, de nem vagyok benne biztos, hogy mi a linkje. Ha csak kimásolom, akkor 406.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#474) Memmaao


Memmaao
addikt

Mobil nézetben nem törölhető a korábban mentett fórum témák.

My name is Bond, James... Dean.

(#475) Wesder válasza somogyib (#467) üzenetére


Wesder
félisten

Eskü nem talàlom, ennyire béna nem szoktam lenni.

Csako
FF alatt se megy. Se Opera, se semmi.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#476) Wapmester válasza nyisziati (#460) üzenetére


Wapmester
senior tag

lesz mit fixálni az tény, nagyon sok ötlet és javaslat is érkezett viszont, ha meglesz oldva pár dolog akkor nagyon király lesz így összességében :D

(#459) serrin: tény, hogy arra jobb lenne egy külön beállítási lehetőség, mert ez a megnagyított méret a régi felülethez képest nehezen emészthető,de már szerintem így is nagy a zűr és javítanivaló, idővel talán meggondolják és akkor egyéni preferenciára lesz állítható a betűméret és annak vastagsága, nem egy rossz ötlet :)

[ Szerkesztve ]

(#477) csako válasza Wesder (#475) üzenetére


csako
veterán

Hmm... Mobilon mondjuk nekem sem megy (Via Browser), csak desktopon, de ott Chrome - FF simán előjön a prémium funkciókra kattintva a kis ablak.
Fototrend vagy Hardverapró felől is próbáltad? Bár ugyanannak kéne lennie.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#478) lezso6 válasza Wapmester (#452) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Fototrend vagy Hardverapró alatt is létezik ez a lassulásos a jelenség?

Már sokadszorra kérdezem, de nem adom fel... :D

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#479) rendzso


rendzso
tag

Hiányolom a főoldalról a továbbiak betöltése gombot ha leértem az aljára :) Ha jól rémlik eddig ott volt. Most ha két napig nem tudok feljönni, akkor csúnyán lemaradok majd :B

Ezen kívül nekem nagyon tetszik. Így tovább srácok!

[ Szerkesztve ]

(#480) OPiiPO


OPiiPO
addikt

Jó lett, grats!

Két megjegyzés:
1. A betűnagyságot vegyétek vissza légyszives, a régivel eléggé jó olvasható volt minden. Nem szeretem hogy kicsinyítenem kell emiatt.
2. A felső Tesztek, Hírek, stb menüsor most eléggé béna, a Prohardver vagy IT Cafe megoldása sokkal jobban néz ki.

Köszi!

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#481) Lauda válasza Memmaao (#474) üzenetére


Lauda
félisten

Nálam ez fototrenden is így van mobilon, reszponzív felülettel.

(#482) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Ez a mobilos nézet nem túl helytakarékos. Két cikk fér el görgetés nélkül. Legalább a cikkek főoldalon lévő képe lenne olyan, ami kiér a széléig, máris jobb lenne. (Amúgy meg a régi nálam a sokkal jobb kategória, mint ez).

[ Szerkesztve ]

(#483) #78693120 válasza Wapmester (#476) üzenetére


#78693120
törölt tag

Reméljük, hogy lesz ilyen lehetőség, addig marad a zoom plugin.

Ahogy olvastam, mást is zavar ez.

[ Szerkesztve ]

(#484) Wapmester válasza lezso6 (#478) üzenetére


Wapmester
senior tag

a fototrend frankó ott nincs semmi gond, a hardveraprón viszont hasonlóan pörög valami, mint a mobilarénás felületen ,talán valamelyik javascript szórakozik, ezért főzi egyesek eszközét :D nálam semmi probléma nem érződött egyik eszközömön sem még eddig :)

[ Szerkesztve ]

(#485) mm89


mm89
őstag

Én még csak mobilon néztem, eddig tetszik!

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#486) somogyib válasza Wesder (#475) üzenetére


somogyib
őstag

egy-kettő-három-négy Ha egyáltalán erre gondoltál... De nálam mobilról és asztaliról is működik - mindkettő Chrome. (tovább nem mentem, mert nem akarok előfizetni :D ).

(#487) Ezekiell


Ezekiell
veterán

Amikor az új hozzászólásokhoz ugrik az ember, akkor az oldal túlságosan legörget, nem a user nevéhez ugrik, hanem kapásból a hozzászólás szövegéhez, ezzel kimarad a hozzászólás "headerje" (név, mire válaszolt, stb). Ezen lehetne kicsit módosítani? Szóval a "card" divhez ugrani, ne a "card-body"-hoz.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#488) azbest


azbest
félisten

A törzsolvasói játék 2018-as email értesítés nem késett meg egy kicsit? Előbb kaptam :DDD

(#489) nyisziati válasza lezso6 (#478) üzenetére


nyisziati
veterán

"Fototrend vagy Hardverapró alatt is létezik ez a lassulásos a jelenség?"

Már válaszoltam itt.

(#490) arnyekxxx


arnyekxxx
veterán

Ugyanakkora felületen fele annyi információ. Éljen. Szerintem kár ezt itt abbahagyni, elég lenne pár kép video a címlapra, nehogy a sok betű meg statikus tartalom megzavarja szegény fiataljainkat.

[ Szerkesztve ]

(#491) aprokaroka87 válasza nyisziati (#460) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Hát probáltam valahogyan kideriteni hogy miért akadozik chrome-ban, főleg scrollozás közben.
Teszteltem Crome, Firefox és maxthon böngészővel is mobilon

firefox

maxthon

chrome

nemtudom hogy a CrRendermain max 40-45%-os cpu terhelése mennyire ok, a képen épp kevesebb van, de épp akkor kaptam el a screenshot-ot

Természetesen az hogy ennek köze van-e akadozáshoz chrome esetében, nem tudom pontosan.

Ha jól sejtem firefox és maxthon esetében a renderszál kevésbé terheli le a dolgokat.

Tudom kicsit nehezen olvasható ki, de ez a telefon saját megoldása ilyen dolgokra.

[ Szerkesztve ]

(#492) Bwin87


Bwin87
tag

Huh, ezt még szokni kell.

Sony Xperia 1 V

(#493) lezso6 válasza Wapmester (#484) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Attól tartok a vodás reklám lesz a hunyó, legtöbbször az ő bannerjeikkel szokott gond lenni.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#494) Wapmester válasza lezso6 (#493) üzenetére


Wapmester
senior tag

lelőtted a poént, üziben írtam neked :)) más reklámot is megvizsgáltam pl a K&H az teljesen rendben volt :)

[ Szerkesztve ]

(#495) nyisziati válasza lezso6 (#493) üzenetére


nyisziati
veterán

Hoppá.
Akkor ebből más is kiderül.
Akinek nem akad a gépe és nem prémium előfizető, az AdBlockert használ. :DDD

(#496) lezso6 válasza nyisziati (#495) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nálam látszanak a reklámok és mégsem akad. Jó lenne tudni, hogy milyen eszközökön rossz. Nálam ezeken jó, pedig nem valami izmos cuccok:

Nexus 6P, Android 8, Chrome (gyári böngésző)

i5-4460, Windows 8.1, Chrome / Firefox

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#497) Somatom válasza lezso6 (#496) üzenetére


Somatom
veterán

A net sávszélességét is vegyük bele a képletbe! Gyenge netnél megakasztja az oldal betöltését a Voda reklám. Többször észrevettem, hogy amint betöltődött a reklám, azonnal megjelenik a többi tartalom is. De addig semmi.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#498) Fred23 válasza nyisziati (#495) üzenetére


Fred23
nagyúr

Asztalin 0-6% között terhel, [mobilon] meg nem tudom, de kicsit se érzem. SD835 + 6GB RAM + viszonylag jó net. :)

750px beállítás itt, meg asztali nézet bizonyos böngészőkkel, és egészen tűrhető már. Kezdem megszokni.

[ Szerkesztve ]

(#499) judas13


judas13
addikt

Jó lett!👍

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#500) CB


CB
senior tag

Lehet, hogy ezt még szokni kell, de én menekülök a prohardver fórum oldalra. Sokkal jobb a szememnek, valahogy átláthatóbb.

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.