Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) gzbotii válasza #81524480 (#101) üzenetére


gzbotii
veterán

PH/Logout alól (fórum esetén). Most, amíg lehet, én is átköltöztem oda, mert ezt szokni kell

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#352) Beantech


Beantech
tag

Nem rossz nem rossz...
Viszont mobilos nézetben a fórumoknál hol van a kereső? Én sehol sem találom.
És ami lehet csak engem zavar vagy nálam a hiba. De eddig ha kerestem egy cikket (mondjuk egy régebbi tesztet) akkor beírtam google-be hogy pl. "LG g6 teszt mobilarena".
Rögtön bedobta első találatnak rányomtam és bumm már ott voltam a cikknél. Most viszont mobilon bedobja minden esetben a mobilarena főoldalát. Nálam a bibi?

(#353) Kokzor válasza Beantech (#352) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Kipróbáltam és nálam a cikk jött be, nem a főoldal. Szóval nálad lehet gond. Próbáld ki másik böngészővel.

(#354) janeszgol válasza Nordico77 (#348) üzenetére


janeszgol
félisten

Galaxy Young es Opera Mini. Nincs fagyas, sem melegedes.
Bizonyos funkciok meg nem mukodnek, de biztos vagyok abban, hogy dolgoznak rajta.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#355) #16820480


#16820480
törölt tag

Az oldal szerkezete fura ugyan, de megszokható, ha leveszem 90%-ra a nagyítást. Ellenben a WYSIWYG szerkesztő az förtelmes (nem csak ez, az összes) :( Nem lehetne legalább opcionálisan meghagyni a régit, vagy ebbe valahogy betenni egy kód nézetet?

(#356) moleculez


moleculez
veterán

Csinálhatnátok akár PWA-t is belőle, webnotikkal, advanced cache, miegymás.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#357) Kokzor


Kokzor
aktív tag

Közben találtam egy új hibát. Mobilos felületről, most az új LG hírnél nem kehet új hozzászólást írni. (Még nincs egy se jelenleg.) 406-os hiba jön elő. Gondolom ez addig így lesz, ameddig valaki az asztali felületről nem ír egy témaindító hozzászólást.

(#358) petipetya


petipetya
nagyúr

Kereső mező másnak is hiányzik a reszponzív felületen, mobillal?

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#359) somogyib válasza gzbotii (#351) üzenetére


somogyib
őstag

De ha átköltöztél, úgy hogy fogod megszokni az újat. :)

(#360) Rimuru válasza Kokzor (#357) üzenetére


Rimuru
veterán

Telefonról írtam oda.

Vigyázat, csalok!

(#361) Kokzor válasza Rimuru (#360) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Érdekes bug akkor. Lehet az iPades Safarival van baja.

(#362) Probert75


Probert75
addikt

A fórumok ahol hozzászóltam listában, ha véletlen a utcsó hozzászólásra ugrás helyett a kukára bökök, akkor kérdezés nélkül kivágja a fenébe! Nem kérdez vissza, hogy biztosan törlöm e? Holott nem feltétlen törölni szerettem volna, csak félrement! Ez elég gáz!!

(#363) somogyib válasza Probert75 (#362) üzenetére


somogyib
őstag

Ez kicsit felemásra sikerült, mert mobilnézetben meg nem csinál semmit a kuka ikon, tehát ott meg törölni nem tudod. :) (ezt már korábban jeleztem a fototrendes oldal kapcsán, de azóta ott se történt változás ez ügyben).

(#364) alevan


alevan
őstag

Bizonyos részeken még vannak hibák:
https://mobilarena.hu/hir/ken_hong_kicsik_vagyunk_de_jo_ez_igy.html

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#365) #81524480 válasza gzbotii (#351) üzenetére


#81524480
törölt tag

Mobilarena felületre gondoltam, de végülis megteszi a Logoutos is. Legalább egyet meghagyhatnának réginek.
Mondjuk amíg van PH app, azt használom. Most is abból írok. És kereső is van benne. :D

Ráadásul fent a reklám- és cikkblokk elég érdekes...

[ Szerkesztve ]

(#366) Tom321


Tom321
csendes tag

..mint üveges Tóthnak a hanyatt esés..

Nem értettem már 7 éve sem, hogy miért kellenek az ultraszéles monitorok..
Most meg minden oldal olyanra vált, mintha kockamonitorom lenne.
Vagy tabletesre..de nem az van, hogy tabletet nem vesz/használ senki?

(Szóval nem igazán jön be, hogy a laptopom 1/3-án van egy kis szöveg :W ..inkább előveszem a telefonom.. :o )

(#367) Probert75 válasza somogyib (#363) üzenetére


Probert75
addikt

Mobilon még nem használom az oldalt, de ott még veszélyesebb, mert kisebb minden és könnyebb félrebökni!
Asztali gépen szelektáltam a fórumok között, amiket látogatok/figyelek és simán törölte kérdezés nélkül.

(#368) Shyciii


Shyciii
veterán

A mobilosnézet rosszabb lett a fórumokat nézve, kisebbek lettek a betűk, úgyhogy részemről a prohardver-es címről nyitom meg az eddig használt fórumokat, úgy sokkal áttekinthetőbb, olvashatóbb.

(#369) Benőke


Benőke
őstag

Erősen szokni kell.

(#370) alevan válasza alevan (#364) üzenetére


alevan
őstag

Megvan a hiba, lejárt a prémium, és reklámot akart beszúrni az oldal :DDD

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#371) Crafter32


Crafter32
őstag

Régen minden jobb volt, elcsépelt mondat mindig igaz. Megszokod vagy megszöksz.
Carstyling.hu is csúnya sorsa lett a dizájn váltás után, elkoptak az emberek.

[ Szerkesztve ]

(#372) D@niel


D@niel
addikt

néhány észrevétel:
-Honor 8x-en a mobilnézet még mindig akad, kisebb scrollozásnál érezhető a recsegés
-mobil nézet túlságosan szellős, 6,5 colon (18.9) így érdemben 2 hírt látok, ahogy jelezték [link] itt, mobilos nézetnek szerintem sűrűnek kell lenni, gyakorlatiasnak: gyorsan betölt, sok hír látszódik a kijelzőn, hamar megvan az infó
-így tehát asztali nézet lesz a standard nálam telefonon, ezzel viszont egy gond van, akármelyik megjelenítést választom a beállításokban, így néz ki:



ezt pedig mindig a helyére kell igazítani
-gépen 90%-osra állítottam én is (15 col, 1080x1920)
-asztali nézetben gépen is túl szellős lett, még így is
-ezeken felül tetszik az új design, köszönjük a munkátokat!

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#373) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Ocsmány, de nem érdekes, mert úgysem járok ott. Remélem a PH nem követi sokáig!

(#374) dead-eye


dead-eye
csendes tag

vissza akarom kapni a régit!!!!!!!!!! :-(

(#375) #78693120 válasza dead-eye (#374) üzenetére


#78693120
törölt tag

80% zoom és használható az oldal újra. FF-ben a Zoom Page WE kiegészítő segít.

Egyszerűen nem értem, hogy miért kell ilyen óriás betűméretet használni.

(#376) d@vee


d@vee
őstag

Tök király lett...volna. Szellős helyett inkább hiányos, kevesebb szöveg jelenik meg. Telefonon kétségkívül jobban néz ki, ott fejlődés, a reklám több helyet vesz el :Y . De asztali gépen jobb lenne a régi.
Tudom pont lesz@rjátok, de azért leírom :DDD
Amúgy az új hsz szerkesztő bejön.

[ Szerkesztve ]

Ja

(#377) mackoman


mackoman
tag

Szuper meg minden ,mobilapp nem lesz?Az lenne a legjobb .....

(#378) SyMbioTe válasza mackoman (#377) üzenetére

Van. Csak nem hivatalos.
link

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#379) d@vee válasza mackoman (#377) üzenetére


d@vee
őstag

Régebben mintha lett volna. Gondolom nem volt annyira sikeres.

Ja

(#380) axioma


axioma
veterán

Nekem alapvetoen tetszik (asztali nezet), bar teny, hogy le kellett vennem 90%-ra, de talan me'g egy lepcsot majd, mert oriasiak a betuk. Igaz, a VDI-unkat is atkavartak epp ma reggelre, de mas weboldalakhoz kepest is.
Kiralysag a kedvenc forumtemak atrendezese! (A regi modszerrel 2x estem neki aztan hagytam ahogy evoluciosan fejlodott.) Viszont eleg lenne az interaktivitas egy spec oldalon, igy most allandoan figyeli az egeret (az egy dolog), de orulnek ha le lehetne venni a linkesitest es fel/le nyilat villogtatast (es egyuttal a veletlen atpakolast) egy fagyasztas funkcioval. Topikgazda hianyzik a sarokbol es a nem olvasott hsz-ekre ugrasnal nem latszik az adott hsz fejlece.
Otlet: mi lenne, ha a kepbeszuros menu kerulne felulre a hsz-ablakban, a fejem melle, es alatta a kozepso oszlop teljes szelessegen mehetne a szerkesztoablak? Mar csak azert is jobb, mert kozelebb kerul ahhoz amire (legtobbszor) valaszol az ember, de egyuttal helyet is takarit meg.

(#381) Probert75


Probert75
addikt

Az Itt szóltam hozzá tömb mozoghatna a görgetéssel lefele, hogy ne kelljen mindig feltornászni a lap tetejére, ha másik mentett fórumban is szeretnék hozzászólni! Bőven elférne, hisz folyton üres az a sáv a lap aljára görgetve.

[ Szerkesztve ]

(#382) mantequilla


mantequilla
aktív tag

Nem igazán tetszik. Nem látom át olyan jól mint a régit. Sajnálom, hogy megváltozott. :(

(#383) Jalsh0w válasza Beantech (#352) üzenetére


Jalsh0w
csendes tag

Nálam is ugyanez a probléma. A kereső eltűnt a főoldalról, ha meg a google-ba dobom be a keresett cikket, megtalálja ugyan de ha rákattintok akkor a mobilarena főoldalára dob, nem a cikkhez. (A8 2018 és chrome)

(#384) MikeWazowski válasza mantequilla (#382) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Hát nekem sem jön be. Meg valahogy nem is látom át, túl nagy, kicsinyíteni se lehet...

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#385) Tomcat


Tomcat
őstag

Nekem is jobban tetszett a régi design. Kellene valamilyen beállítás opció amivel vissza lehetne térni a régi kinézethez azoknak aki hozzám hasonlóan idegenkednek az ilyen mértékű változtatásoktól. :U

Tomcat

(#386) DrBubo77


DrBubo77
addikt

A hír oldalán, ha nincs még fórum-hozzászólás, akkor a Hozzászólások-ra kattintva 406 Not Acceptable hibaüzenet fogad. (És egy kád víz fölött nyújtózó macsek.)

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#387) somogyib válasza Kokzor (#357) üzenetére


somogyib
őstag

Ez a 406-os hiba nálam is jelentkezett, mobil és asztali nézetben is.
A Samsungos hírnél próbáltam: a hírfolyamból nyitva az első hozzászólást:

akkor jó linket kapok (https://mobilarena.hu/tema/uj.php?own_type=cnt&own_id=151897)

De ha megnyitom a hírt és a lenti linkre kattintok:

akkor 406-ot kapok (https://mobilarena.hu/muvelet/tema/uj.php?own_type=cnt&own_id=151897&url=%2Fhir%2Fejjel-nappal_ugyfelszolgalat.html)

[ Szerkesztve ]

(#388) gzbotii válasza somogyib (#359) üzenetére


gzbotii
veterán

Amíg nem kell addig inkább nem szoknám meg :DDD

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#389) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A régi fórumozók sokkal jobbak voltak. Kérem vissza a régieket!!!4!!négy!

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#390) atike válasza lezso6 (#389) üzenetére


atike
nagyúr

Van itt sok régi amúgy... :DDD

(#391) lezso6 válasza atike (#390) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Azok már elkurvultak.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#392) szucsy89


szucsy89
tag

Szuper az új nézet, gratula hozzá! :)

(#393) bijesz


bijesz
aktív tag

Android Firefox alatt használhatatlan az oldal és a fórum is. Ezt is ph-n keresztül írom.
Valami script nem fut le, ha leállítom szakadozik is az oldal scrollozása (Note8-on) komoly performancia gondok vannak.

(#394) KaitouP válasza lezso6 (#389) üzenetére


KaitouP
veterán

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#395) Anulu79


Anulu79
addikt

Így első körben meglepett a változás. Ezzel egyidőben azt kell, hogy mondjam, hogy jó lett az új dizájn! :C

(#396) Aryes válasza lezso6 (#391) üzenetére


Aryes
nagyúr

Mobil nézetben nem lehetne a szöveget a profilkép alá futtatni, ahogy a régi mobilnézetben volt? Több szöveg férne ki az oldalra, ezt többen kifogásolták már.

(#397) lezso6 válasza bijesz (#393) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Fototrend és Hardverapró is vagy csak az Mobilaréna?

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#398) Wapmester


Wapmester
senior tag

tableten a szétnyithatós táblázat nem működik a tesztekben, nem nyílik szét hiába nyomom :D

(#399) Somatom válasza bijesz (#393) üzenetére


Somatom
veterán

Ez fura, mert nálam (Teclast T10 tab, Nugát) szépen fut Firefox alatt. A megjelenítés az gáz, mert nem tölti ki a kijelzőt, de a működéssel nincs gond. Reszponzív beállítás, a böngészőben pedig X86 Linux Firefox kliens mód.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#400) Bdanyy


Bdanyy
addikt

Hiába állítottam át asztalira a beállításokban, mobilrol továbbra is más, mint desktoprol (pl nincs keresés)

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.