Hirdetés

2024. március 30., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) kutkut válasza lezso6 (#391) üzenetére


kutkut
addikt

Mivel még épp nincs 10 éves a regem plusz én nem csak annyit böfögtem be, hogy deszarezígymérnemaradtarégi, így ezt most nem veszem magamra, de azért az oldal képviselőjeként a továbbiakban mellőzném az ilyen kijelentéseket. :)

Meizu MX3 32GB

(#402) lezso6 válasza kutkut (#401) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Irónia az nem egy ország, ahol az irónok laknak.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#403) jonnyjoker01 válasza #81524480 (#365) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Úristen ez a PH! App valami fantasztikus. Lehet átváltok a böngészőről.

[kép]

Üdv. Johnny

(#404) Drenadar


Drenadar
veterán

Telefonról vagyok Chrome alól eddig minden király. Csak így tovább.

(#405) Wapmester


Wapmester
senior tag

kipróbáltam az összes nézet beallítási opciót tebleten , de a mobilos nézet jó jelenleg, mert a többi nézet kizoomolja magát és kicsúszik ezáltal oldalra, szóval vissza kell zoomoljam kicsire, ezt fordítva kellene megoldani, hogy ne kizoomolva töltődjön be :DDD

(#406) mantequilla válasza DrBubo77 (#386) üzenetére


mantequilla
aktív tag

Tudnál linkelni fotót a nyujtozo macsekrol?

(#407) somogyib válasza mantequilla (#406) üzenetére


somogyib
őstag

(#408) mantequilla válasza somogyib (#407) üzenetére


mantequilla
aktív tag

:DD

(#409) Fred23


Fred23
nagyúr

Ez már Operával. A legjobb, amit össze tudtam hozni, helykihasználásból sehol sincs a régihez képest. Sokkal kevesebb infót lát az ember egyszerre az új rendszerben. Viszont legalább sebességbeli problémák nálam nincsenek. Minden klappol, csak mintha egy kiherélt oldalt néznék a korábbi után. Használható, fogom is használni, ha a Prohardver is vált, de nem nekem készült. Tudom, nem vagyok elég trendi.

(#410) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Ha valami jó azon sosem értettem, hogy miért kell változtatni.. 10 évig tökéletes volt, mobil, tablet és pc-ről is. Bátran mondhatom, hogy a legjobb, legáttekinthetőbb fórumforma volt.

Majd megszokjuk ezt is, ahogy az új hardveraprót is, de ott is mennyivel faszább volt már a régi:

Fasza letisztult volt az egész, de mindig mindent túl kell gondolni :N

(#411) #81524480


#81524480
törölt tag

Régi tesztek nem olvashatóak... Főoldalra irányít... :(((

(#412) hito válasza jonnyjoker01 (#403) üzenetére


hito
nagyúr

Emmi? És iOS-ra miért nem találom? :O

Ja látom! Android-ra még csak 8 éve létezik, iOS-re gondolom akkor "coming soon" :((

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#413) Wapmester válasza hito (#412) üzenetére


Wapmester
senior tag

diszkrimináció ;]

(#414) DrBubo77 válasza Wapmester (#413) üzenetére


DrBubo77
addikt

Az nem hivatalos alkalmazás, semmi köze a pH-hoz. Egy tag fejlesztette szabadidejében.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#415) Chosen


Chosen
addikt

A fórum főoldalon nehezen olvashatók a topik leírások ezzel a font színnel. Nagyon vékony a font, amihez a #212529 fekete nagyon halvány. Nem segít az olvashatóságon, hogy ez a kék egyik árnyalata, amitől még nehezebben olvasható ezen a háttéren. Vagy vastagítanék a fonton, vagy erősebb feketét adnék neki. De már az is segítene, ha más árnyalatból kapná a fekete színt, pl zöldből: #222921

Kép:

[ Szerkesztve ]

(#416) Rimuru válasza DrBubo77 (#414) üzenetére


Rimuru
veterán

*Már több, de majd kezdheti "elölről" ha minden oldal átáll. :DDD

Vigyázat, csalok!

(#417) vince


vince
őstag

Desktopon megjelenése óta a fototrend fórumát használom, nekem nagyon tetszik. Kíváncsi voltam, hogy milyen lesz a megújult Mobilarena fórum, hiszen a fototrend is zöld színű. Na a MA fóruma már nem zöld, de nem baj, szürkével is klassz, köszi a fejlesztést :D

Ja, a megújult fórum mellett az oldal is tetszik :K Kicsit többet kell görgetni, de nem vagyunk cukorból, szerintem menni fog :)

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#418) hito válasza Wapmester (#413) üzenetére


hito
nagyúr

Azaz!!! Irány az ombucmanó ;]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#419) El Gringo


El Gringo
senior tag

ebben a cikkben is 'operál' egy orvos? ;]

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#420) Taci


Taci
addikt

Lehetne a fórum részen az új hozzászólásokat jelző ikon (szövegbuborék) és szám piros/bordó, mint régen? Túlságosan is összemosódik az többi elemmel. A régi változatban jó volt, a bordó szín jól elkülönült a Mobilarena színeitől.
Köszönöm!

(#421) Wapmester válasza DrBubo77 (#414) üzenetére


Wapmester
senior tag

én nem is tudtam róla, szóval már értem miért :D
(#418) hito :DD

(#422) nyisziati válasza tomp (#92) üzenetére


nyisziati
veterán

"Nálam mobilon Chrome alatt szaggat az oldal."
Nálam is, de nagyon. :( Pedig a réginél nem csinálta.

(#423) Fred23


Fred23
nagyúr

Én csak azt nem értem, kinek fájt ez a forma?:

(#424) lezso6 válasza nyisziati (#422) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

fototrend és hardverapró nem szaggat?

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#425) lezso6 válasza Fred23 (#423) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Mindjárt neked fog fájni, ha nem hagyod abba a hangulatkeltést. ;]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#426) Wesder válasza lezso6 (#425) üzenetére


Wesder
félisten

Tanusítom, nem szabad, mert megüti vele az ember a bokàjàt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#427) tuki2200 válasza El Gringo (#419) üzenetére


tuki2200
senior tag

Nem sikerül felfogniuk, hogy nem a felület az elsődleges probléma.

Hihetetlen igénytelen lassan minden cikk a MA-n, ha nem tudnak foglalkoztatni a munkájukhoz értő újságírókat, akkor nemtudom miért nem vonják össze az egész lapcsaládot 1 portállá és csak azt tartják meg akik szakemberek.. "operál"... eszem f*aszom megáll.. ugyan az amit a "phabletezéssel" csinálnak, ha szólnak érte, hogy nemár.. már csak azért is! "meghosszabítjuk Bicskéig!"

(#428) tomp válasza DrBubo77 (#414) üzenetére


tomp
félisten

Milyen jó, hogy volt annyi szabadideje. Én is felraktam az appot. Nekem ez az új felület felejtős. Szaggat, széteső stb...

(#429) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Nekem a régi jobban bejött.
De majd megszokjuk.
Nincs kereső??? Ez most vicc... Már a visszalépés is fejlődés?
Remélem javítva lesz....

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#430) galaxys80


galaxys80
veterán

1 nap után én egyelőre átköltöztem a prohardverre. Jelenleg számomra nagyon nem áll kézre az új kinézet.
Remélhetőleg mire a lapcsalád összes oldala átáll az új kinézetre, minden mostani hiányosságot helyre tesznek.

(#431) somogyib


somogyib
őstag

Na, még egy észrevétel: mobilnézetben méretben a prémium link nem működik.

(a hozzászólásoknál müxik).

[ Szerkesztve ]

(#432) Wapmester


Wapmester
senior tag

nálam pl nem szaggat egyáltalán sehol,viszont pc-n hiába állítgatom a különböző nézetbeállításokat nem változik semmi a kinézeten, akkor sem, ha mobilnézetre teszem, gondolom a script érzékeli ,hogy pc és ezért nem változik :) viszont mobil eszközökön szerintem nincs hasznuk a különböző nézet beállításoknak ,mert minden oldalbetöltés után kizoom-olja magát szélesre valószínűleg a viewport beállítás miatt így érdemesebb lenne egy asztali és egy mobil nézetet hagyni viewport" content="width=device-width, initial-scale=1" paraméterrel

(#433) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

A mobilos nézet az amúgy mire jó? Mert én nem jöttem rá...
A tetején a téma ajánló engem idegesít. Sokkal jobb helyen volt bal oldalt.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#434) dave0825


dave0825
őstag

Nem rossz, csak nem működik minden. Ha Google-ben rákeresek egy telefonra pl., megnyitom, a főoldal fogad, nem az adott telefon tesztje.

(#248) ironbed is észrevette, ahogy látom.

Itt egy videó róla.

[ Szerkesztve ]

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#435) dave0825 válasza dave0825 (#434) üzenetére


dave0825
őstag

Ha viszont kitörlöm az m.mobilarena.hu-ból az "m."-ot, akkor jó.

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#436) dawid92


dawid92
tag

A fórumra már nagyon ráfért a frissítés, köszönjük. Én azt eddig mobilról is asztali nézetben használtam. Ez az új pedig profi, kényelmes :)

(#437) natë


natë
nagyúr

Nekem nem jön be az új design. Szemidegen, zavaró. Nincs meg a Pro feelingje. Privát vélemény.

[ Szerkesztve ]

(#438) noPublicFG


noPublicFG
senior tag

Jó lett! Sokkal szimpatikusabb, mint a régi, elavult oldalnézet.
Ha lehetne választani a mostani és egy sötét téma között, az lenne az igazi kánaán! :)

[ Szerkesztve ]

plus ça change, plus c'est la même chose

(#439) sfefe


sfefe
őstag

A regi jobb volt.....

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#440) vince


vince
őstag

Találtam egy igen-igen apró hibát. A privátoknál az oldal tetején a három pontos tudnivalók blokknál az egyes elemek szövegében is ott a sorszám, de a számozott lista miatt a böngésző is sorszámoz, így az duplán látszik:

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#441) WinstonWolf


WinstonWolf
senior tag

Rátok fért... Mire végre megszokja az ember mi, hol, merre, pont ideje (elba)átszabni.

[ Szerkesztve ]

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#442) nyisziati válasza lezso6 (#424) üzenetére


nyisziati
veterán

Nem, a Fototrend és a Hardverapró prímán működik mobilnézetben.
Amúgy ha asztali nézetre váltok, javul a helyzet, kb. fele- , harmadannyit laggol.

(#443) dastier


dastier
tag

Chrome alatt folyamatosan "tekernek" az oldalak, mintha sosem töltődne be teljesen az oldal...

(#444) dastier


dastier
tag

Az új főblokk a kiemelt cikkek képeivel kusza (több méret, szabálytalan layout, sok) és hiányzik a fejléc szöveg vagymi (ez mondjuk megszokható)

(#445) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Az új szövegdoboz jó, de a szöveg innentől max 5 percig szerkeszthető az eddigi 15-el szemben.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#446) jonnyjoker01 válasza 7Heads Drago (#445) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ingyenesként eddig is öt perc volt. Nem lehet, hogy lejárt a prémiumod?

Üdv. Johnny

(#447) szenesember


szenesember
aktív tag

Mobilról a fórum rész szerintem jobb lett, a főoldal viszont a régi verzióban jobban tetszett. Lesz ez még jobb is. :R

(#448) Kasya válasza DeathAdder (#410) üzenetére


Kasya
nagyúr

Mondjuk mobilrol pont nem volt jo, csak olvashato. Maskulonben en is a regi verzional maradnek, bar tobbminden tetszik az ujitasbol.

[ Szerkesztve ]

(#449) dz1989


dz1989
senior tag

Nekem nagyon szokatlan. De az még istenes. A Teszteknél hol a nyomtabarát verzió?
Mert mindi úgy szoktam olvasni mert úgy konfortos és kényelmes valamit a gsmarena. com-al össze hasonlitva így jobb is.

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#450) 7Heads Drago válasza jonnyjoker01 (#446) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Szerkesztés gomb csak 5 percig volt. De a visszalépés gombbal 15 perc volt. A prémiumra még több van, csak olvass utána.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.