Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) CB


CB
senior tag

Samsung note 2014 táblagépen automatokus (reszponzív) megjelenítés:

Tablet nézet:

Mindkét beállításnál levágja a bekarikázott részt a felette levő ablak.

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#552) Chosen válasza kutkut (#545) üzenetére


Chosen
addikt

Hah, ez jól jött ki. :D

(#553) Chosen


Chosen
addikt

Azzal lehetne mobilon helyet nyerni, ha az avatarokból a kisebb, kör verziót használnátok. Így már be lehetne alá futtatni a szöveget is. Összedobtam gyorsan egy vázlatot, hogy hogy nézne ki:

Mit szóltok?

(#554) Fred23 válasza Chosen (#553) üzenetére


Fred23
nagyúr

Nekem tetszik, de szerintem szimplán arról van szó, hogy hadban állnak a hosszú / hosszabb sorokkal! :D Én fektetett nézetben használom a mobilom fórumozáskor, mégis zavar a rövidülés. Bár +2 szó férhetne ki, nem -2!

Arra vagyok nagyon kíváncsi, mikor szűnik meg a Prohardver mostani felülete is, mennyi idő van még hátra addig? Azért keztem el begyarorolni / használni ezt az újat, hogy ne akkor zuhanjon rám az egész súlya; és persze az ember megszokja ezt is, talán idővel még meg is szereti. Illetve itt is várható még néhány pozitív változás, pl. a bővített kereső megjelenése.

[ Szerkesztve ]

(#555) Barthezz2 válasza petipetya (#521) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Persze a rangrendszer átalakítása fontosabb, gratulálok.

Miről maradtam le?

Everybody lies.

(#556) joey04 válasza Barthezz2 (#555) üzenetére


joey04
titán

[link]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#557) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

felment egy fórumos nagytakarítás patch épp most

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#558) lezso6 válasza Barthezz2 (#555) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A rangrendszer átalakítása kb 0 fejlesztés, de még ez a kábénulla idő sem lett ráfordítva, mivel csak az ötletelésig jutott a dolog.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#559) lezso6 válasza Aryes (#531) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Mert ez a Mobilaréna színe. Ami a képen van az mind szándékos. A régi mobilfelületi átirányítás már rég javítva lett, ahogy sok minden más.

A kuka ikonokra ránézek...

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#560) Rimuru válasza lezso6 (#559) üzenetére


Rimuru
veterán

Most meg en jovok panaszkodni hogy kicsi lett a font. ;]

A kuka ikonokra ránézek... - jo sokat kellett varni ra.

Vigyázat, csalok!

(#561) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Az eddigihez képes határozottan jobb, bár vannak hibái. :R

nekem pl ami fura mindenekelőtt az az, hogy hiába férne ki kényelmesen a képernyőn a legnagyobb nézet, a kisebb desktop nézetet kapom, miközben oldalt két méretes sáv van. (ha kicsinyítek 80 %-ra, akkor jó, csak nem érzem indokoltnak, mert anélkül is ki kellene férnie.)

Aminek viszont a leginkább örülnék, hogy ha máshogy nem is, de legalább opciónálisan be lehessen állítani, hogy ha a válasznál az eredeti üzenet linkjére kattintok, akkor ne külön azt az egy üzenetet töltse be, mert teljesen useless, sokkal több haszna lenne, ha odaugrana az adott üzenetre. (ha meg másik oldalon van, akkor nyitná meg azt a tömböt, és úgy ugrana oda.)

meg a keresés doboza borzalmas és helypazarló (bár még így is jobb, mint a hardverapróé, ahol adott esetben 3 képernyőt kell görgetni mobilon, hogy az első hirdetéshez jussak...)

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#562) =Mentor=


=Mentor=
őstag

A privát üzenetekkel mi lett, mert nálam csak a profilképek jelennek meg, mellettük nagy üresség?... Nem tudom olvasni őket.

[ Szerkesztve ]

(#563) Viktor0610 válasza =Mentor= (#562) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nálam sem jó.
Mobilos Chrome, normál asztali nézet.

Samsung Galaxy A54

(#564) Wapmester


Wapmester
senior tag

a privát üziknél az avatar mellől kicsúsztak a nevek jobb szélre, azért üresen állnak ott az avatarok :D

[ Szerkesztve ]

(#565) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Májó.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#566) Kokzor


Kokzor
aktív tag

Egyébként ez részemről csak ötlet, de megjelenhetne fönt a jobb sarokba, ha valaki válszol a fórumba az egyik kommentemre. Kb. Mint az itt szóltam hozzá résznek a buborékos része, csak azokat jelezné amik kizárólag válaszok.
Vagy az itt szóltam hozzá résznél, a kék buborék mellett lehetne mondjuk egy piros is, ami csak azt jelezné, hogy a hozzászólónak abban a témában válasz érkezett.
Ha mondjuk egy témában hirtelen megjelenik 200 hozzászólás, akkor nem kell fölöslegesen átnézni őket. Egyből látszódna, hogy van válasz, vagy nincs.

Akár lehetne prémium funkció is.

[ Szerkesztve ]

(#567) Wapmester válasza Kokzor (#566) üzenetére


Wapmester
senior tag

mintha már lenne ilyen opció :D szöveged jobb felső sarkában van egy lefelé mutató nyíl ,arra kattintva jönnek elő az opciók

(#568) Kokzor válasza Wapmester (#567) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Ezt viszont csak akkor látod ha kikeresed a hozzászólásod, nem?
Én arra gondoltam, hogy az adott témába mikor még nem lépsz be, akkor is lehessen látni.

Ha mondjuk valaki 1 hét múlva reagál abban a témában, amiben már egy ideje nem jártál akkor lehetne tudni.

[ Szerkesztve ]

(#569) Wapmester válasza Kokzor (#568) üzenetére


Wapmester
senior tag

igen, de van régről egy opció hogy oda ugrasz a legutóbbi hozzászólásodhoz onnan meg már megnézheted egyszerre kik válaszoltak rá, persze ha régebbi hozzászólást akarsz megnézni azt biztos vissza kell keresned :D

(#570) Kokzor válasza Wapmester (#569) üzenetére


Kokzor
aktív tag

A válaszok az összes hozzászólására itt, nálam nem működik. Neked jó?

Egyébként lehet rosszul magyaráztam amit akartam, de én valami értesítés félére gondoltam.

[ Szerkesztve ]

(#571) DS39 válasza kutkut (#545) üzenetére


DS39
nagyúr

ezt már én is említettem, de nem volt reakció. pedig jó lenne módosítani.

(#572) Wapmester válasza Kokzor (#570) üzenetére


Wapmester
senior tag

az nekem sem megy :) de legalább az összes hozzászólása itt opció az működik

(#573) Aryes válasza lezso6 (#559) üzenetére


Aryes
nagyúr

Értem... Több mint 8 éve vagyok ide regisztrálva, de eddig nem jöttem erre rá. Pont azért volt eddig a mobilaréna az alap portálom, mert ennek a színei voltak a "legbarátságosabbak" a szememnek, de ez a rikító zöld sosem jött velem szembe... Itt-ott lehet, hogy előfordul, sőt, asztali nézetben biztos, hogy ennyire nem látszik, de mobil nézetben nagyon bántó... Nem lehetne megoldani, hogy ne színezze át a böngésző felső részét meg az értesítési sávot...? :(

+1 bónusz kérdés: ha beírok egy smiley-t, pl. :) vagy :DDD, akkor nem jelenik meg, csak a szerkesztősávból beillesztve. Nem akarjátok ezt megcsinálni? Illetve lehet, hogy szándékos, hogy nehezebb legyen kifestőt csinálni a fórumból? ;]
+2 A WYSIWYG szerkesztőben nem lehet látni/javítani a linkek, képek url-jét, pedig néha jól jönne gondolom másnak is. Valamint nem lehet szöveget kivágni. :B

(#574) Wapmester válasza Aryes (#573) üzenetére


Wapmester
senior tag

😁 az hogy zöld az egész böngésző felső része az értesítési résszel együtt az szerintem böngészőtől függ, a chrome nálam nem olyan, de a Samsung internet böngi teljesen zölddé válik, kiszedi szerintem a css-ből az adott színkódot

[ Szerkesztve ]

(#575) dorten


dorten
tag

Koszonjuk a fejlesztest, de sracok, ezen van meg mit csinalni. Azert 2019-ben mar nem itt tart a webdesign. Legyszives fontoljatok meg hogy fizettek egy rendes UI/UX -es arcot aki rendbe rakja a dolgokat. :K

(#576) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Ami egyedül zavar mobilnézetben az az, hogy habár odaugrik a kedvenclistából az utolsó olvasatlan kommentre, de az a lap tetején lesz, nincs figyelembe véve a felső sáv, így kitakarja a komment adatsávját.

4 8 15 16 23 42

(#577) Viktor0610 válasza dorten (#575) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az ilyen hozzászólások miatt éri meg igazán a belefektetett munka! :U

Samsung Galaxy A54

(#578) Kasya válasza tonyrulez (#576) üzenetére


Kasya
nagyúr

Epp ezt akartam en is jelezni. Eleg zavaro, hogy nem latom a nevet es hogy kinek valaszolt (ha valaszolt) anelkul, hogy manualisan visszabb kelljen gorgetni. Remelem javítjak majd.

(#579) Aryes válasza Wapmester (#574) üzenetére


Aryes
nagyúr

Tévedés, explicit módon meg kell adni, Chrome-ban például:
<meta name="theme-color" content="#999999" />

(#580) macilacus


macilacus
senior tag

Mobilon fektetett képernyővel kilóg a képernyőkből a lenyíló választó menü zöld részre. Nem lehetne azt is vízszintesen rendezni a függőleges helyett.

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#581) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Köszönjük az új patch-et, sokkal barátibb lett.

Nekem a színek tetszenek, barátságosak, jó ez a pasztell-színvilág.

Még szoknom kell a felületet, de így volt ez az előző váltásnál, csak akkor még a fele társaságnak a tojáshéj ott volt a fenekén ;]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#582) gzbotii


gzbotii
veterán

Erre a featurere egy hatalmas piros pont.

Ha minden igaz, a képfeltöltés is sokkal gyorsabb lett.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#583) Aryes


Aryes
nagyúr

Csak hogy mindenbe (is) belekössek: egy válasz elküldése után miért nem ugrik az új hozzászóláshoz? Nekem is tetszik ez a megoldás, hogy a megválaszolandó hsz alatt nyílik a szövegbox, de küldés után ott marad a fókusz. Ez csak kicsit bosszantó, ha az utolsó oldalon válaszoltam valakinek, mert csak le kell görgetni, de ha egyet visszalapozok és ott írok, akkor meg sem jelenik, amit írtam. Én meg csak pislogok, hogy hova lett az írásom.
Van tervben olyan nézet, ahol a válaszok a megválaszolt hsz alá kerülnek, és lehet kinyitni meg becsukni őket? Sokszor nagyon jól tudna jönni, és az az érzésem, hogy ez az új dizájn már fel is van erre készítve. ;)

(#582) gzbotii: igen, ez az a feature, amiért én is hajlok rá, hogy megszeressem az új dizájnt. :D

[ Szerkesztve ]

(#584) gzbotii válasza Aryes (#583) üzenetére


gzbotii
veterán

Szerintem, ez pont, hogy jó: olvasod az új hsz-eket, meglátsz egyet, amire válaszolni akarsz, megírod a bölcsességet, ami épp kipattant a fejedből és tudod tovább böngészni az új hsz-eket, nem kell a újra visszagörgetni, és keresni, hogy hol hagytad abba.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#585) Aryes válasza gzbotii (#584) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ebben tényleg van valami, csakhogy én általában előbb végigolvasom az összes hsz-t, és csak azután írok, ha még nem jött válasz. Feleslegesen nem szaporítom a szót. Ráadásul szokásom visszaolvasni, amit írtam, hogy kijavítsam benne az elírásokat, így külön oda kell mennem, ráadásul nem is tudok csak úgy a lap végére ugrani, mert tele van a lap alja még két képernyőnyi lábléccel, témaindító írás képe, topikgazdák listája stb. úgyhogy onnan is fel kell biciklizni a hozzászóláshoz. Ez így nagyon kényelmetlen a régi után. Arról nem is beszélve, hogy csak akkor látom, hogy írt-e valaki azalatt az idő alatt, amíg én is gépeltem. Egy pörgős topiknál 2-3 új hsz is születhet, mert lassan írok. :DDD

(#586) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

Mobil nézetben a kedvencekből nem tudok törölni.

(#587) nlewyc85


nlewyc85
csendes tag

Szemelyes velemenyem szerint lejebb vennem a cimek, kepek es a szoveg meretit is a cikk listazas oldalakon. Tobb info jelenik meg majd szamitogepen es mobil verzion is. A karakterek tipusa engem oszinten kicsit zavar ennel vannak sokkal jobb betutipusok is.

[ Szerkesztve ]

(#588) zseko válasza gzbotii (#582) üzenetére


zseko
veterán

Ez már a Fototrend óta benne van, ezen az újított felületen legalábbis.

Más, ez a fajta felület sokkal hardverigényesebb, ez főleg mobilon és tableten jön elő (ahogy az iponnál is ilyen lett), és közel kétszer annyi ideig tart míg betölt, esetenként jóval tovább (ahogy az iponnál is, mióta ott is reszponzív felület van. De ti legalább nem csesztétek szét a fórumot, mint ők). Most írás közben is várni kell (tableten), hogy megjelenjenek a betűk amiket írok :D bár ez inkább szomorú :(

HR24.hu

(#589) csababarca


csababarca
őstag

engem kijelentkeztet mindig, nem jegyzi meg a jelszómat se, hiába csinálok bármit, mindig feldobja a javaslatot jelszóra, mintha még nem lennék regelve sem.

(mac os, safari)

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#590) Doki42 válasza Wapmester (#574) üzenetére


Doki42
őstag

Én is chrome használok, rikító zöld a felső sáv...

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#591) Viktor0610 válasza Doki42 (#590) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Más elképzelésünk van a rikítóról, szerintem teljesen rendben van a választott szín. :DDD

Samsung Galaxy A54

(#592) zseko válasza Aryes (#585) üzenetére


zseko
veterán

Én úgy szoktam, hogy ami(k)re válaszolni akarok, annál külön ablakban megnyitom a választ (vagyis a 'válasz' gombon jobb katt és megnyitás új ablakban), aztán olvasom tovább, majd a végén megírom a válaszokat. Na ezt mostantól el lehet felejteni az új felülettel :(

Úgy látom a billentyűzetről bevitt szmájlikat is....

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#593) Doki42 válasza Viktor0610 (#591) üzenetére


Doki42
őstag

Ez így van, attól függetlenül nem hiszem azonos böngészőnél két fajta sáv szín lenne.. :DD

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#594) gzbotii válasza zseko (#592) üzenetére


gzbotii
veterán

Akkor már miért nem Ctrl+bal klikk a válasz gombra, spórolsz egy kattintást és 0,001mp :P

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#595) hito


hito
nagyúr

Az volt már, hogy windows-os tableten/érintőképernyőn nem lehet ujjal kijelölni a szöveget? Innentől kezdve idézni is elég körülményes, be kell írni az idézett szöveget :((( Konkrétan úgy viselkedik a felület, mintha egy kép lenne az egész. Másik, hogy új hozzászólásnál a szövegbox-ban hiába kattintok a beírt szöveg bizonyos részére javítás céllal, a kurzor meg se mozdul.

Edge böngésző.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#596) zseko válasza gzbotii (#594) üzenetére


zseko
veterán

Egyrészt mert lusta vagyok feleslegesen mozgatni a kezem a ctrl lenyomásához :D, mivel másrészt egyébként is a középső egérgombot használom erre, ami még gyorsabb :P, csak a könnyebb érthetőség miatt írtam az alap módszert :D

HR24.hu

(#597) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Tegnap jött egy email a mobilarénától, hogy Törzsolvasói játék 2018. A benne lévő linkre kattintva, egy szemét alatt guberáló rusnya macska jött elő. (404 not found)
Akkor ebben a versenyben már nem indulhatok el? :D

(#598) Viktor0610 válasza INGJOKE (#597) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tévesésből ment ki egy tavalyi mail. ;)

Samsung Galaxy A54

(#599) csako válasza INGJOKE (#597) üzenetére


csako
veterán

Valamelyik topikban már linkeltem eszterencs válaszát, miszerint az csak beragadt :D
Prohardveren fent kint van a nyereményjáték, ha esetleg nem kaptad volna meg a második helyes emailt.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#600) INGJOKE válasza csako (#599) üzenetére


INGJOKE
veterán

De azt megkaptam, csak még nem volt időm megkeresni a válaszokat fennforgás van ma... :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.