Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) Viktor0610 válasza pc360 (#883) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Kedvesség level ∞. :U

Asszem, törlöm ezt a topikot az itt szóltam hozzá listából, mert már nekem esik rosszul, amilyen stílusban megnyilvánultok, pedig semmi közöm az oldalhoz.

Írtam már, le lehet írni, ha valami nem jó, hibás, de normális hangnemben.

Samsung Galaxy A54

(#902) hemaka


hemaka
nagyúr

Ilyen vote rendszer nem lesz, amivel pontozni lehet a hsz-eket? Elkerülendő a sok felesleges +1-es kommentet?!

(#903) pc360 válasza Viktor0610 (#901) üzenetére


pc360
addikt

Jah, nem különösebben izgat, láthatóan nem jut 1-ről 2-re már ez a lapcsalád. Csak röhögök itt az újabb szerencsétlenkedéseken. :D

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#904) opr válasza pc360 (#903) üzenetére


opr
veterán

Ez a neszetools.hu a Te oldalad?

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#905) Imi1981 válasza Viktor0610 (#901) üzenetére


Imi1981
veterán

Tényleg gáz amit egyesek művelnek! Persze megértem ha valakinek nem tetszik de a stílus amit megengednek maguknak az sok.
Nekem se tetszik az ma főoldal de leírom ezt azt annyi. A mobilnézet fórumban nagyon tetszik főleg az új funkciók miatt (persze még hiányos azért, kereső, részletes kereső) de nem rossz! A régi rosszabb volt.
A hsz-ek mondjuk mehetnének teljes szélességben nem csak egy sávban. Ez még sokat dobna rajta.

(#906) KaitouP válasza hemaka (#902) üzenetére


KaitouP
veterán

Nem jó ötlet, mert pofára is mehet a komment osztályozása, nem csak a tartalmi minőségére.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#907) pc360 válasza opr (#904) üzenetére


pc360
addikt

Igen, de még nem lett fixálva minden szempontból, ha erre akartál volna kilukadni. Nem megfelelő a kis felbontásban a panelek sorrendje, és ha sok link van megadva egy programnál, akkor az kicsúszik a keretből. Ezeket hamar fixálni lehet, de újraírás volt tervbe véve bőséges funkcióbővítéssel, azért akadt meg a dolog.

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#908) lezso6 válasza hemaka (#902) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Hagyományos pontozási rendszer biztos nem lesz, mert a +1-ek legfeljebb az adott kontent népszerűségét tükrözik, a minőségét semmiképp sem.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#909) somogyib válasza lezso6 (#908) üzenetére


somogyib
őstag

-1

;]

(#910) nyisziati válasza Probert75 (#877) üzenetére


nyisziati
veterán

"Nem tudok ilyenről! "
Hmmm. Akkor nyilván nincs is, igaz?
"a topikgazdák szóltak,"
Ők is rosszul tudják.
Nézd meg lezsot, ő is külön válaszol mindenkinek.

Sajnos ez az új rendszer messze nem lett olyan vehemenciával végrehajtatva, mint a régi, ezért nem is terjedt el. De ettől még ez a hivatalos álláspont.

(#911) Aryes válasza lezso6 (#900) üzenetére


Aryes
nagyúr

De a link (...#msg899) alapján a 899-hez (ahhoz, amit írtam) kellett volna gördülnie az oldalnak, de a 897-hez gördült... Na most csinálok egy screenshotot küldés után, hogy hova dobott. :)

szerk.: Ide! :DDD Ezt láttam küldés után. Biztos, hogy ez így jó? :(

[ Szerkesztve ]

(#912) Kokzor


Kokzor
aktív tag

Egyébként érdekes, hogy az itt szóltam hozzá résznél a kuka működik a fórum jobb oldaláról, csak a fönti sávról lenyíló ablaknál nem megy. De legalább az egyik helyről lehet törölni.

(#913) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Ezmiez? Ez jó így? (Huawei Mate 20 Pro+Chrome)
Szerintem váltsatok vissza a régire, ezen pedig dolgozzatok még kicsikét. Fogjuk fel egy béta tesztnek ezt a pár napot... :R

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#914) Kokzor válasza kakuk.tamas (#913) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Nálam iPadről nincs ilyen hiba. Ugyanolyan széles a videó, mint a beszúrt képek.

(#915) hemaka válasza kakuk.tamas (#913) üzenetére


hemaka
nagyúr

ios 12.2, safariban is ilyen. Gondolom a YT frame leszarja nagy ívben az oldal kódját.

(#916) kutkut válasza lezso6 (#822) üzenetére


kutkut
addikt

Itt a mobilarénán lehet, hogy újdonság a fix header, egyébként viszont nem. :) Sohasem tudtam megszokni semmilyen oldalon, bezártságérzetem lesz tőle. Egyébként azt látom, hogy milyen funkciók vannak a fejlécben, de az érdekelne, melyik és miért olyan fontos, hogy minden pillanatban lássuk?! :F

Meizu MX3 32GB

(#917) somogyib válasza hemaka (#915) üzenetére


somogyib
őstag

Korábban a reklámokkal is ez volt a gond, de az már javítva lett. De a beágyazott yt videók sajnos nálam is még ilyenek (droid+chrome).

[ Szerkesztve ]

(#918) pc360 válasza kutkut (#916) üzenetére


pc360
addikt

Személyes újdonságnak élik meg a funkciót, és emiatt hirtelen úgy érzik, értelme is van.

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#919) #81524480 válasza Aryes (#911) üzenetére


#81524480
törölt tag

Asztalin is vannak ilyenek... Pl. reklám alatt fotó. Elég csúnya.

(#920) lezso6 válasza somogyib (#917) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

YT is hamarosan javítva lesz.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#921) Probert75 válasza nyisziati (#910) üzenetére


Probert75
addikt

A nem tudok ilyenről azzal nem azt mondtam, hogy nincs ilyen.
Pont kiragadtad a számodra releváns dolgokat!
Éppen az a lényeg, ha nem jött volna le, hogy egy hozzászólásba szerkesszek többet és ne szaporítsam a hozzászólásokat. "Érdekes sokszor volt, hogy a topikgazdák szóltak, hogy 5 percen belül ne szóljak, hanem szerkesszem egy hozzászólásba."

[ Szerkesztve ]

(#922) Graphics válasza pc360 (#907) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Akkor előbb a saját házad táján érdemes sepregetni, mielőtt még mást támadsz le.

Mehet ide a hozzászólásod, saját magad kritizálására...

NEm lenne gond a mondandóval, de ez így parasztos.

És őszintén szólva elég szar lehet annak, aki ezzel napi több órát foglalkozik, csinálja, javítja, és jön egy ilyen régi tag mint Te, és pofánköpi...

Régen a PH volt jobb, és ehhez tök mindegy, milyen design tartozott... De akkor nem is volt ilyen viselkedés és hangnem, mint most...

De úgy látom már távoztál is.. feltehetőleg okkal. Annyi baj legyen...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#923) hemaka válasza Graphics (#922) üzenetére


hemaka
nagyúr

Egyébként nem látni, hogy fel lenne függesztve a tag, régen nem lett sokkal fakóbb és fekete-fehér az avatar olyankor?

(#924) csako válasza hemaka (#923) üzenetére


csako
veterán

De igen, pl. prohardveren látszik, az új dizájnban (még) sajnos nem.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#925) judas13 válasza turbulencia8 (#889) üzenetére


judas13
addikt

Nem rossz, nem rossz legalább történt valami ezer év után szerintem is. De egy jelzés, értesîtés a saját hozzászólásodra jött válaszok kapcsán az fasza lenne, ami eleve nem lenne egy világújdonság már amúgy sem.

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#926) Šolaire


Šolaire
veterán

Javul az új oldal. A görgetésnél is érzékeli rendesen az érintést. Nekem tetszik. Lassan alakul ez. :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#927) somogyib válasza hemaka (#923) üzenetére


somogyib
őstag

Igen ezt is jó lenne látni az új felületen. Ezt is jeleztem már korábban a fototrenddel kapcsolatban, mert ott se működött.

[ Szerkesztve ]

(#928) nyisziati válasza Probert75 (#921) üzenetére


nyisziati
veterán

Na akkor lassan írom, hogy te is megértsd:

1) azzal, hogy FELKIÁLTÓJELET tettél a mondatod végére, és KATEGÓRIKUSAN kijelentetted, hogy "nem tudsz ilyenről", lényegében azt állítottad, hogy NINCS ilyen.

2) ÉPPEN az a LÉNYEG, hogy az ÚJ ÁSZF-ben az szerepel, hogy MINDENKINEK KÜLÖN-KÜLÖN válaszolunk.

ÉS mivel ez az ÚJ ÁSZF-ben szerepel, EZÉRT a topikgazdák is rosszul tudják! ÉRTED MÁR???

Nem mellesleg az új funkció is ERRE ÉPÜL, hiszen így lehet megkülönböztetni az egy-egy hozzászólásra adott válaszokat.

(#929) Probert75 válasza nyisziati (#928) üzenetére


Probert75
addikt

Megértettem tudomásul is vettem és ezután így is válaszolok. De azért nem kell ennyire kioktató lenni.
Egyébként a felkiáltó jellel a meglepettségemet fejeztem ki és nem a tagadását. De ez most már nem számít. De egyébként hol és hogyan található ez meg a ÁSZF-ben?

[ Szerkesztve ]

(#930) Depression


Depression
veterán

Ez meg mi?

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#932) nyisziati válasza Probert75 (#929) üzenetére


nyisziati
veterán

Bocsánat, nem akartam kioktató lenni.

Pár hónapja idézte valaki egy hasonló vita hevében. Leellenőriztem és tényleg benne volt a Prohardver! végfelhasználói jogi közleményében, de nem mentettem el, úgyhogy most nem tudom citálni. Majd valamelyik jogi tudortól vagy üzemeltetőtől meg jell kérdezni a pontos helyét.

(#933) Barthezz2 válasza kakuk.tamas (#913) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Ez nálam is ilyen. Szintén Mate 20 Pro, csak Edge böngésző.

Everybody lies.

(#934) Barthezz2 válasza Aryes (#911) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Érdekes bug. Új design óta direkt csak mobilarena alól vagyok PC és telefonon is, de nálam ilyen nem volt eddig. Azt csinálja amit lezso írt.

Szerk.: most is. Kicsit elmászott a screenshotolás miatt, de a hsz-ed utánra ugrott.

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#935) Probert75 válasza nyisziati (#932) üzenetére


Probert75
addikt

Ennyit leltem, de majd megkapom valakitől pontosan. :R
"12.Jótanácsok, további szabályok...
...Ha 5 percen belül eszedbe jut még valami a hozzászólásod után, akkor használd a (Szerkesztés) gombot, ezzel szerkeszteni tudod az aktuális hozzászólásodat.
Egy hozzászólásra mindig a Válasz linkkel írj, hogy mindenki láthassa mire és kinek válaszoltál..."
Egyéb kitételt nem találtam.

[ Szerkesztve ]

(#936) Aryes válasza Probert75 (#935) üzenetére


Aryes
nagyúr

Régebben volt itt egy további sor is, ami arra kért, hogy több különböző embernek írt rövid, pár szavas választ írj egy közös hozzászólásba, ezt vették ki a módosításkor.

(#937) somogyib válasza Depression (#930) üzenetére


somogyib
őstag

Egy P9 Lite. :)

De az ilyen képhibák leginkább videokártya-megjelenítési problémákra vezethetőek vissza, nem weboldal hibákra.
Ha többször megnyitod akkor is ilyen?

(#938) #81524480 válasza somogyib (#937) üzenetére


#81524480
törölt tag

:C

Szerintem Huawei bug. Táblagépen nekem ilyen is van, ha a homescreenen vagyok, és gyorsan elforgatom a tabletet.

(#939) Fred23


Fred23
nagyúr

Firefox Focus mobil oldalt kérve mobil oldalt ad, asztalit kérve asztalit.

[ Szerkesztve ]

(#940) zseko


zseko
veterán

Én ennyit (meg leginkább a mobilos nézetet) kritizáltam. :)

Mondjuk a .navbar és benne a szöveg még mindig túl nagy nekem, csak már túl álmos vagyok.

HR24.hu

(#941) Fred23 válasza Fred23 (#939) üzenetére


Fred23
nagyúr

... de az utólagos szerkesztés nem klappol túl jól vele.
Azért kíváncsi lennék, itt miért csinálja helyesen?:

(#942) lezso6 válasza Fred23 (#941) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Mert ennél a böngészőnél az asztali nézet nem 900, hanem kb 1000 pixeles szélességű, így kb oké. De az még mindig csak a normál nézet, nem pedig a széles.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#943) Aryes válasza lezso6 (#942) üzenetére


Aryes
nagyúr

Elég lenne a normál is mindenkinek szerintem 900px-en is. A megjelenítés sem lehet gond, mert a széles asztali nézet is gyönyörűen megjelenik mobil böngészőben, ha azt állítom be.
Igazából nem is értem, hogy mi az akadálya, hogy a reszponzív felület 900px-en is a normál asztali nézetet jelenítse meg a tabletes helyett.

(#944) lezso6 válasza Aryes (#943) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem lehet, mert kb 970-980 px oldalszélesség lett kvázi a szabvány az 1024x768-as felbontás elterjedése miatt anno, a szabványos bannerek is ezt követték. A régi oldal pont ezért 982 px széles. A mostani meg 970 pixel. Nem tudom miért van az a 900 pixeles baromság.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#945) Wapmester válasza lezso6 (#920) üzenetére


Wapmester
senior tag

a YT probléma javítása után nézz rá majd a cikkekben a nem kattintható képekre, valamiért rosszul skálázza a script a méretüket, mint pl ebben a cikkben is [link] ha jól látom a szélességet jól belövi, de a magasságát mintha úgy hagyná, így megnyúlik szegény :D

(#946) Kokzor


Kokzor
aktív tag

Most már mindenhol jó a kuka ikon. :)

(#947) rgeorge válasza Kokzor (#946) üzenetére


rgeorge
addikt

De megerősítést még nem kér. Az oldal kedvencekhez mentése sem. Reszponziv mobilon a mentésre nincs lehetőség?

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#948) Kokzor válasza rgeorge (#947) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Én most mobilos nézetből tudtam menteni az oldalt a kedvencekhez.

(#949) rgeorge válasza Kokzor (#948) üzenetére


rgeorge
addikt

Hogyan?

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#950) Aryes válasza lezso6 (#944) üzenetére


Aryes
nagyúr

Értem, köszi! De kicsit elbeszélünk egymás mellett.
Azt miért nem lehet megcsinálni, hogy 900px szélesség esetén még a 970px oldal kerüljön megjelenítésre a tabletes helyett, és mondjuk csak 899px alatt a tabletes. Abból indulok ki, hogy a mobil böngésző simán megjeleníti az 1170px oldalt is, hiába csak 900px szélességet jelent magáról. Asztali gépeken sem hiszem, hogy akkora gondot okozna, ha lenne némi threshold 900px és 970px közt, akár némi horizontális gördítősáv árán is! Azon kívül, hogy jól néz ki az, hogy az ablak összehúzásakor az oldal szorosan követi a látómezőt, van-e egyáltalán gyakorlati haszna, illetve van-e, aki asztali gépen szándékosan úgy állítja be a böngészőablakot, hogy tablet nézetet kapjon, és jó-e az neki (ha van ilyen, akkor írja már meg ide, mert tényleg kíváncsi vagyok). Sokkal többen vannak itt fent szerintem mobil böngésző+buta asztali nézettel. Az a 70px nem akkora távolság, hogy ne lehessen valahogy "elcsalni". :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.