Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2001) odrif


odrif
MODERÁTOR

Köszönjük az aktív témák gombot! :R

20 éve a Prohardveren

(#2002) Somatom válasza Viktor0610 (#2000) üzenetére


Somatom
veterán

Köszi!
Igen, ez volt a bibi. Sajnos, ez a reszponzív nézet továbbra is katasztrófa. Most tablet nézetben vagyok és [kép] látom.
(Szándékosan hagytam így. A "kép" helyén eredetileg az "ezt" szó volt kijelölve. A kép linkjének beillesztése után ez lett az eredmény.)
Szóval, reszponzívban minimális a szövegablak, miközben a fekete csíkban látható ikonokra a szomszéd házból is rá lehetne bökni.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#2003) Somatom válasza Viktor0610 (#2000) üzenetére


Somatom
veterán

Ugyanezen a gépen és böngészővel ez a régi felület szövegablaka asztali nézetben. Nem állítgattam, tologattam semmit. Alapból így jelenik meg. Vajon melyik a használhatóbb?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#2004) Viktor0610 válasza Somatom (#2003) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ne kezdjük már ezt. :U
A felület nem fog visszaállni, pláne úgy, hogy az egyes fejlesztésekkel patch-ekkel egyre használhatóbb.

Samsung Galaxy A54

(#2005) Somatom válasza Viktor0610 (#2004) üzenetére


Somatom
veterán

Na, ezért maradok a régi felületen, amíg lehet. Utána pedig átállok az alkalmazásra. Csak, ezzel a PH bukni fogja a reklámok mutogatását. Talán nem én leszek az egyetlen és ezért talán mégis érdemes lenne csiszolni az új felület megjelenésén, működésén. Végülis ez a Mobilarena fóruma, nekem meg egyáltalán nincs PC -m, kizárólag mobil eszközökről használom a fórumot.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#2006) Parci válasza Somatom (#2005) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

az alkalmazás nem teheti meg legálisan, hogy nincs reklám. van jobb dolgunk, mint user addonokat vadászni, de az alkalmazás már rég átütötte a szintet, csak például inkább az arculaton dolgoztunk...

a gamepodot átállítjuk hamarosan, egy hónap múlva kb., a logout viszont még marad és hajlunk rá, hogy azt valahogy úgy újítsuk meg, hogy a tartalmi részen is megtartjuk a konzervatív értékeit :DDD

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2007) Viktor0610 válasza Somatom (#2005) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Csaxólok: "Csakis Android Lollipop (5.0, azaz 21-es SDK) vagy fölötte elérhető, tabletekre nincs optimalizálva!"
Részlet az app topikjának összefoglalójából. ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#2008) alratar


alratar
addikt

Köszönöm)(talán más nevében is) a Hozzászollás gombot! :R

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#2009) Somatom válasza Viktor0610 (#2007) üzenetére


Somatom
veterán

Írtam korábban, hogy Nugátos a tabom. A "nincs optimalizálva" általában azt jelenti, hogy nincs külön tab felület, azon is a telós nézet jelenik meg. Konkrétan a PH alkalmazással annyi a bibi, hogy ragaszkodik az álló nézethez. Megjjegyzem, teljesen fölöslegesen, mert minden funkciója működik fekvőben is. Jeleztem már több helyen, de eddig nem történt változás. Szerencsére a probléma megkerülhető úgy, hogy a PH app használata előtt automatizálóval fekvőbe kényszerítem a nézetet. Szóval, a PH alkalmazás használható telón, tabon.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#2010) Probert75


Probert75
addikt

A Hozzászólok, Téma mentése és az Aktív témák gombok jobban mutattak az oldal színéhez igazodóan, zölden. Úgy alul, mint oldalt is.

(#2011) odrif válasza Probert75 (#2010) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Igen.
Szerintem is.
Az elején az Aktív témák gomb zöld volt, jobban mutatott.

20 éve a Prohardveren

(#2012) Probert75 válasza odrif (#2011) üzenetére


Probert75
addikt

Ezzel a szűrkével olyan, mint a teló beállításaiban az inaktív gombok.

(#2013) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Jajj, ne csináljátok már.
Gondolom, épp' azért lett megváltoztatva a színe, mert valaki meg arra panaszkodott. :)) (Mintha emlékeznék is ilyenre.)

Nekem meg a fekete (szürke?) böngészőcímsor nem tetszik, a zöld sokkal jobb volt, de elfogadom, hogy változott. :K

Samsung Galaxy A54

(#2014) Rimuru válasza Viktor0610 (#2013) üzenetére


Rimuru
veterán

En voltam. ;] Mind a ketto kivansagom teljesult. :DDD

Vigyázat, csalok!

(#2015) Viktor0610 válasza Rimuru (#2014) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Te csókos! :(((

;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#2016) Parci válasza Viktor0610 (#2013) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

igazából te tartod bennem a lelket már napok óta, teee..! ;]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2017) Viktor0610 válasza Parci (#2016) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

😊😁

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#2018) gzbotii


gzbotii
veterán

Sziasztok,

Az Aktív témák gombot nem lenen jobb áthelyezni máshova? Így olyan, mintha az aktuális, épp megnyitott fórumon belül lenne egy funkciója.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#2019) dqdb válasza gzbotii (#2018) üzenetére


dqdb
nagyúr

lezso6 lassan tikkel, ha meghallja az aktív témák kifejezést :D

Ez az elmúlt 24 órában a harmadik helye a gombnak, és messze a leglogikusabb az eddigiek közül. Nem igazán találsz olyat, hogy máshol, mindenhonnan kilóg, mégis szükség van rá.

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#2020) gzbotii válasza dqdb (#2019) üzenetére


gzbotii
veterán

Én nem is tudtam, hogy volt ilyen gomb/funkcionalitás a régi felületen, amíg TG ON-ban nem hiányolták :D

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#2021) default.


default.
őstag

Sziasztok! Nem tudom, hova kell írnom, de hírt kaptam egy új mobiltelefonról, amiről itt még nem volt szó. Gondoltam megosztom veletek, hátha kedvet kap valaki egy cikkhez.
A telefon lényege a nyílt forráskódú és ingyenes operációs rendszere, mely a készítők szerint szuperbiztonságos és titkosított. :)
Üdv!

https://puri.sm/products/librem-5/

(#2022) Somatom válasza default. (#2021) üzenetére


Somatom
veterán

Vegyél egyet és ajánljad fel tesztelésre! Én is egy hasonló megjelenésére várok. Sajnos, úgy tűnik, hogy a Gemini PDA utódja, a Cosmo kicsit elszállt árban. Viszont, az F(x)tec Pro1 -e is ígéretes. Mindkettő megjelenését októberre ígérik és mindkettőtud futtatni nyílt forráskódú OS -eket is.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#2023) odrif


odrif
MODERÁTOR

Ha már tesztelünk.
Az aktív témák gomb is legyen ilyen szép zöld.
Csak kipróbálás szintjén ha lehet egy pár napig.

20 éve a Prohardveren

(#2024) Viktor0610 válasza odrif (#2023) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem lesz.
Volt olyan is, valakinek meg az nem tetszett. :U
Most már maradjon ilyen! :DDD

Samsung Galaxy A54

(#2025) Probert75


Probert75
addikt

Igen maradjon ilyen! Ez így nagyon jó! :C

[ Szerkesztve ]

(#2026) alratar válasza Viktor0610 (#2024) üzenetére


alratar
addikt

Szerintem is maradjon. Így elkülönül és lehet sejteni, hogy nem a topicra vonatkozik.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#2027) huan


huan
őstag

Sziasztok!
Az új felületen hol lehet kikapcsolni az email-hozzászólás értesítést egy témánál?
Köszi!

(#2028) gzbotii válasza huan (#2027) üzenetére


gzbotii
veterán

Írták már mások is, hogy nem működik. Menj át Logoutra, ott a régi felületen le tudsz iratkozni.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#2029) Imi1981


Imi1981
veterán

Sziasztok! Nálatok is nagyon lassú a fórumok betöltése? Ma vettem észre ezt . Tegnap még rendben működött most meg mobilon wifin és mobilneten is nagyon lassú.

(#2030) Gebriel válasza Imi1981 (#2029) üzenetére


Gebriel
veterán

Ugyan ez.

(#2031) Imi1981 válasza Gebriel (#2030) üzenetére


Imi1981
veterán

Akkor nem nálam van a hiba. Kösz

(#2032) vegyszer


vegyszer
addikt

Sziasztok!

Jó dolog az új felület. A mobilarena.hu már nagyjából minden olyan fronton jó, amit használni szoktam. Igen, nem vagyok reszelő, se tesztelő.
De érdekes, hogy ha (bejelentkezve) a mobilarena.hu oldalra megyek, látom a csillag, témahozzászólás, és a pm ikont az odal tetején, ez a prohardver.hu oldalon csak a pm ikonban teljesedik ki. Ahogy a fototrend.hu oldalán is. De miért? :O :W :O

Azt meg se merem jegyezni, hogy a fototrend.hu csak a logout.hu (régi webes) felületén jelenik meg. A választó nem dobja ki. Ahogy így hiába érdekel a téma, gyakorlatilag negyed évente se találom meg, mert elfelejtem. Ellenben az itcafe, és a gamepod mindig elől van, pedig sose nézem. :)

alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""

alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""

alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""

alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""

alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""

alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#2033) vegyszer válasza vegyszer (#2032) üzenetére


vegyszer
addikt

Jé!

Valaki elolvasta, hogy mit írok
Legalábbis elő jöttek a hiányzó ikonok a prohardver.hu oldalon is.

Köszönöm!

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#2034) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

az üzenet ikonon meg lehetne változtatni, hogy ha nincs olvasatlan üzenetem, akkor a csillagozott üzeneteket számát egy csillag formába írja ki a borítéknál, nem pedig kör alakúban? minden alkalommal azt hiszem, hogy van 3 olvasatlan üzenetem. de lehet, hogy csak engem zavar. :B

(#2035) JoeCockBill


JoeCockBill
senior tag

vajon miért kell megint minden alkalommal belépnem?

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#2036) Doki42 válasza JoeCockBill (#2035) üzenetére


Doki42
őstag

Nekem is... :)
Kb. egy napon kétszer, de már nem.

[ Szerkesztve ]

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#2037) joey04 válasza joey04 (#1967) üzenetére


joey04
titán

Ezzel kapcsolatban várható változás? Azóta is napi szinten szopat.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#2038) csako válasza joey04 (#2037) üzenetére


csako
veterán

Ha ilyen szempontból támogatott a böngésződ, akkor tedd fel az Imagus kiegészítőt és így nem kell rákattintanod egy képre sem.
Firefox - Chrome

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#2039) joey04 válasza csako (#2038) üzenetére


joey04
titán

Én az ilyenekhez hülye vagyok. Feltettem, nem változott semmi, ha kattintok akkor új lapon nyitja meg. De nem is értem amit írsz, hogy rá sem kell kattintom egy képre sem. Én rá akarok kattintani, csak ha mellékattintok, akkor lépjen ki, ne pedig új lapon nyissa meg a képet.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#2040) csako válasza joey04 (#2039) üzenetére


csako
veterán

Csak arra gondoltam, hogy azért kattintasz rá, hogy nagyban lásd, de ezzel a kiegészítővel elég csak a képek fölé vinni az egeret és máris látni teljes/képernyőnyi méretben.
Abban meg egyetértek, hogy a mellékattintásra be kéne záródnia. :K

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#2041) Imi1981


Imi1981
veterán

Fórumokon nem lesz állítható a betűméret? Mobilon zavaróan kicsi pedig 6.7 col átmérőjű a mobilom . Ha böngészőben állítom a betűméretet akkor egy bizonyos százalékig nem nő és utána meg túl nagyot ugrik a méret és hatalmas lesz . Jó lenne ha lehetne állítani a betűméretet itt a fiókban .

(#2042) Probert75


Probert75
addikt

Megint nem látszik a ki kinek válaszol sor!
alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""

[ Szerkesztve ]

(#2043) Imi1981


Imi1981
veterán

Sziasztok! Én az új hardverapro miatt írok és nem találtam más fórumot ahová illene a kérdés. Mobil nézetben (mobilböngészőben) hol tudok menteni hirdetést? Gépen asztali nézetben megtaláltam de mobilon nem. Kösz előre is a segítséget!

Most nézem hogy mikor görgetem a hirdetéseket akkor ott a kis csillag mindegyikénél de ha rálépek a hirdetésre ott nem tudom menteni! Ez azért lenne jó mert ha elolvasom a hirdetést és tetszik akkor ne kelljen már visszalépni és úgy menteni hanem egyből kéne mint pc-n.

[ Szerkesztve ]

(#2044) bedibazsa válasza Imi1981 (#2041) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Valószínűleg nem lesz változás, pedig jó lenne. Annyira aprók a betűk a fórumon belül, hogy olvashatatlan mobilon.

(#2045) DS39 válasza bedibazsa (#2044) üzenetére


DS39
nagyúr

Többször írtam már a Javítsuk a Prohardvert topikba, de sajnos nem történt semmi.

Külön böngészőt használok fórumozáshoz amiben fel van véve a betűméret nagyra.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.