Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) Wapmester válasza lezso6 (#700) üzenetére


Wapmester
senior tag

ok akkor közelítsük meg másik irányba :D ha kiszeded a initial-scale=1 paramétert az 1170px-es asztali nézetből akkor is kizoom-olja magát automatikusan a mobil eszközökön? mert jelenleg csak ez a bajom vele :D

[ Szerkesztve ]

(#702) lezso6 válasza Wapmester (#701) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Azt mindjárt kidobom, mert a zoomot az cseszi el. De a reszponzivitást nem befolyásolja (azaz hogy mekkora oldalt látsz).

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#703) Wapmester válasza lezso6 (#702) üzenetére


Wapmester
senior tag

mostmár baba :C ezért említettem, sejtettem , hogy ez okozza a kizoomolást, köszi :D mostmár király az egész

(#704) Kokzor válasza lezso6 (#640) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Pedig tényleg nem működik, mobilos Safari alatt. Érzékeli a kuka kijelölését, mert kék lesz a kuka, csak nem csinál semmit.

(#705) Viktor0610 válasza lezso6 (#702) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tök jó! Ez hiányzott már! :)

Samsung Galaxy A54

(#706) Probert75 válasza lezso6 (#702) üzenetére


Probert75
addikt

Samsung Galaxy S8, Opera böngészőn sem állítva, sem fektetve még mindig nem lehet keresni az oldalon!

(#707) axioma


axioma
veterán

Nagyon jo a forumkedvencek rendezese, de az elso hely bolygatasakor vagy visszaugral, vagy egyszeruen nem jegyzi meg. Me'g csak nem is tunik determinisztikusnak, hogy hova kerul.

(#708) somogyib válasza Kokzor (#704) üzenetére


somogyib
őstag

Már tudja a varázsló a hiba okát, javítva lesz. :)

(#709) Wapmester válasza Probert75 (#706) üzenetére


Wapmester
senior tag

állítsd széles asztali nézetre (1170 px), mivel az asztali verzióban ott a kereső :)

(#710) Depression válasza lezso6 (#702) üzenetére


Depression
veterán

Így már szuper. :R

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#711) Kokzor válasza somogyib (#708) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Az jó. Először a régebbi kommenteket olvastam. :B

(#712) Aryes válasza Depression (#710) üzenetére


Aryes
nagyúr

Pontosan mi is változott ezzel? Nézem mobilon a széles asztali nézetet, de nem látok különbséget.

(#713) Probert75 válasza Wapmester (#709) üzenetére


Probert75
addikt

Az Opera is asztaliba van állítva és profilom alatt meg bármire állítom nincs kereső.

(#714) Wapmester válasza Probert75 (#713) üzenetére


Wapmester
senior tag

nálam széles asztali nézet beállításon (1170 px) működött a dolog, olyankor pontosan úgy néz ki mint PC-n ,igaz én chrome böngivel próbálkoztam, opera lehet másképp kezeli :) egyébként rendes opera ,vagy opera mini?

[ Szerkesztve ]

(#715) Fred23 válasza Wapmester (#714) üzenetére


Fred23
nagyúr

Rendes Operával sincs kereső mező. Viszont Firefoxon király lett:

(#716) Probert75 válasza Fred23 (#715) üzenetére


Probert75
addikt

Mi az hogy rendes Opera? Én ezt használom!

(#717) Viktor0610 válasza Probert75 (#713) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

NE legyen az asztali nézet bekapcsolva az Operában/egyéb mobilos böngészőben!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#718) Probert75 válasza Viktor0610 (#717) üzenetére


Probert75
addikt

Miért ne legyen? Nem csak a Mobilarénát olvasgatom! Akkor más oldal nem asztaliban jelenik meg.

(#719) ClioRS válasza Graphics (#628) üzenetére


ClioRS
őstag

& (#633) G4bi89 - Ugyanaz a kijelző :)

Már linkeltem korábban:

[ Szerkesztve ]

(#720) dz1989 válasza Zé. (#516) üzenetére


dz1989
senior tag

:R Igazad van!

VAJON KI VOLT AZ A SZERENCSÉTLEN AKI KITALÁLTA HOGY NINCS NYOMTATOBARAT VERZIÓ?
LEGALÁBB VÁLAJA FEL MAGÁT!
Amúgy ha így haladunk egyre szinvonaltalanabb lessz a mobilarena.hu :W A többi ről nem is beszélve... De az bőven képernyő fotózzák a forumtársak. :D

Nincsen bajom az újdonsággal de nagyon sok mindenkinek FONTOS A NYOMTATOBARAT VERZIÓ! :O
KÖSZÖNÖM.

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#721) Wapmester válasza Fred23 (#715) üzenetére


Wapmester
senior tag

a régi felületet is asztali nézetben használtam mobil eszközökön is, így már az új felülettel is megtehetem ugyanezt, szépen látszik minden, az összes funkció élvezhető , pont mintha PC-ről használnád. Ezért tartom hasznosnak, hogy előjöttek a témával , mert több szem többet lát és rengeteg hibát meg lehet találni közösen ,de szépen lassan egyre tökéletesebb lesz a felület, számomra nagyon tetszik így összességében az egész én elégedett vagyok,de a sokaknak tényleg nehéz megemészteni sok sok év régi felület után, ami persze normális,de tényleg haladni kell a korral és nekik is egyszerűbb, mert nem kell külön menedzselniük mobilos felületet, mint a régi m.mobilarena

(#722) hemaka


hemaka
nagyúr

Premium elofizetes link nekem sehol nem mukodik, vagy az mobiltol offos? Ha a bannerre kattintok ami a lap aljan van, ott meg azt irja az uj feluleteken tudok elofizetni. 22-es csapdaja szitu van.

(#723) KaitouP válasza dz1989 (#720) üzenetére


KaitouP
veterán

Figyelj, az oké hogy van kifogásolnivalód az oldal rework - jével kapcsolatban, az viszont nagyon nem oké, hogy milyen formában közlöd azt.

Biztos lehetsz benne hogy lezso és a munka mögött álló egyéb munkatársak (ha vannak) rajta vannak azon, hogy mihamarabb egy, a felhasználók számára legjobb formában valósuljon meg a megújulás, de legyél türelemmel.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#724) Wapmester válasza hemaka (#722) üzenetére


Wapmester
senior tag

jobb felső sarokban a kis avatar képed alatt van a prémium opció, vagy bármely fórumos hozzászólás jobb szélén a lefelé mutató nyíl ikon alatt :)

(#725) Fred23 válasza Wapmester (#721) üzenetére


Fred23
nagyúr

Én is az asztali nézetet használom mindig, ha az használható! Tegnap még nem volt az, viszont most kezdek boldog lenni. :)

(#726) Wapmester válasza Fred23 (#725) üzenetére


Wapmester
senior tag

az összes többi nézet is helyre lett rakva, eltűnt az automatikus kizoomolás probléma :) már csak a legfelső zöld sávot kell megoldani, hogy görgetésre tűnjön el mint pl gsmarena-n , nekem így is tökéletes ,de többen emlegették ezt :D

(#727) somogyib válasza hemaka (#722) üzenetére


somogyib
őstag

A hsz-ek fejlécében lévő jobb oldali nyíllal is próbáltad? Mert én onnan eljutottam a kosárig - mobilon is. De jobb fent az avatáromból lenyíló menüből nem működik a link, csak asztali nézetben.

[ Szerkesztve ]

(#728) Probert75


Probert75
addikt

Ha mobil nézetbe van rakva az Opera, akkor valóban megjelenik a kereső és úgy néz ki, mint a PC-s verza. Viszont ez így qva xar! Már elnézést! Mert így meg a többi más oldal, amit látogatok, használhatatlan!

(#729) Wapmester válasza Probert75 (#728) üzenetére


Wapmester
senior tag

azt írta a szaki, hogy lesz kereső a mobil nézetben is, addig szerintem mentsd le a kereső linket könyvjelzőnek, ha unod váltogatni a böngészőben az asztali nézet funkciót [link]

(#730) joey04 válasza Viktor0610 (#692) üzenetére


joey04
titán

Alapvetően igazad van, de szerintem bár nagyon negatív volt a megjegyzés, bunkóság nem volt benne. Amúgy az eredeti MA volt a legjobb szerintem.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#731) rbertkrl válasza Bog (#96) üzenetére


rbertkrl
aktív tag

Samsung Galaxy S8-on Pie alatt Chromeban böngészve nekem is szaggat görgetés közben.

Az ámokfutás a jövő tömegsportja.

(#732) Probert75 válasza Wapmester (#729) üzenetére


Probert75
addikt

Nem mobil nézet kell! :W
Opera asztali nézetbe állítva legyen normális!

(#733) vegyszer válasza lezso6 (#640) üzenetére


vegyszer
addikt

[link]
Biztos nincs semmi gond a kuka ikonnal?
Mi Mix 2 (ha ez számít) Chrome böngésző. De a kuka valóban semmit se csinál...
Sőt. Tegnap úgy felcseszett pár itt szóltam hozzá jelzés, ami 9x-i olvasás után is olvasatlan maradt, hogy egyszerűen töröltem a topikot (PC-n)...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#734) Viktor0610 válasza vegyszer (#733) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ebben a nézetben nekem sem jó a kuka ikon.
Normál asztali nézettel OK.

Samsung Galaxy A54

(#735) Wapmester válasza Probert75 (#732) üzenetére


Wapmester
senior tag

nálad hogy néz ki opera asztali nézeten? :o

(#736) Aryes válasza vegyszer (#733) üzenetére


Aryes
nagyúr

Már írta, hogy megvan a hiba és javítja.

(#737) zseko válasza joey04 (#681) üzenetére


zseko
veterán

Azért erre az oldalra ez így nem teljesen igaz. A prémium bevezetésekor és a Fototrend indulásakor is figyelembe vették és módosították pl. amit én javasoltam azt is, volt ami öt percenként változott, amíg a topic nagy része egyet nem értett benne. Nem igazán emlékszem, hogy ezt máshol megkaptuk volna.
Ellenpólusként (nem mintha szapulni akarnám, de...) ott az ipon. Dizájnváltáskor nem volt kedvencek, nem láttad a korábbi rendeléseidet, a fórum egy gány lett (most se sokkal jobb), előzetes figyelmeztetés nélkül péntek délután az arcodba nyomták, oszt' örüjjé'. A reklamációkra meg nagy ívben tettek és tesznek (ami kicsit kritikásabb hozzászólás volt - nem anyázás, vagy ilyesmi, az nem kérdés - azt az elején elegánsan törölték).
Cikkekben össze vissza lógnak ki a képek, balra-jobbra, mit számít, megnézik így is...
[link1] [link2]

Ha nekem nulla tudással indulva (akkor - emiatt - raktam fel a stylus-t) kb. két délután ezt sikerült összehoznom, akkor nekik mibe tartott volna kicsit értelmesebbet?

Én - a kritikám ellenére is - örülök, hogy itt figyelembe veszik mit kérünk, és (a lehetőséghez képest) rugalmasan állnak hozzá, módosítanak ha kérjük (és jogos).

HR24.hu

(#738) hemaka válasza Wapmester (#724) üzenetére


hemaka
nagyúr

Ott mukodik tenyleg, csak azt a szekciot egyaltalan nem hasznalom. Koszi.

(#739) Probert75 válasza Wapmester (#735) üzenetére


Probert75
addikt

Opera Asztali nézetbe állítva, a Mobilaréna meg Széles Asztali nézetben.

(#740) csako válasza Probert75 (#739) üzenetére


csako
veterán

Nem tudom írták-e már, de ez azért ilyen, mert a nézet-beállítás csak "mobil" eszközökre vonatkozik, a böngésződ pedig asztalinak hazudja magát.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#741) Probert75 válasza csako (#740) üzenetére


Probert75
addikt

Értem és ki is próbáltam Mobil nézetre állítva és úgy jó volt, mint írtam is.
DE ha mobil nézetre állítom az Operát, akkor meg a többi oldal használhatatlan, amiket látogatok, olvasok.
Ezek után már teljes meggyőződéssel mondom, hogy jobb volt a régi.

[ Szerkesztve ]

(#742) Wapmester válasza Probert75 (#739) üzenetére


Wapmester
senior tag

mivel asztali módban nem működnek a nézet beállítások (ezt írta a szaki fentebb [link] ) , ezért asztali nézetre állított böngésző szerintem nem is lesz másabb, viszont a kereső be fog oda kerülni, ami jelenleg még nincs ott , úgy majd zavartalanul használhatod :)

(#743) Ceree


Ceree
senior tag

Terveztem végig olvasni a topicot, de nem jutok sose a végére ahogy most látom.

Nekem az új fórum alapvetően tetszik (főleg mobilon, asztalin elmegy), az oldal viszont sehol sem: az én szemem se a régi már, de ez a nagyság és szellősség túl sok, és érdekes, hogy ennek ellenére sem lett jobban áttekinthető. A bevezető szöveg elhagyásáért is kár.

Újítani kell(ett), ez egyértelmű, de van még mit csiszolni rajta.

[ Szerkesztve ]

Másolat_eredetije

(#744) Ringman


Ringman
nagyúr

Lehet hogy volt már, de hol a "nyomtatóbarát verzió", azaz az összes oldal egyben a teszteknél?

A lapozgatós verziónak sosem láttam értelmét asztali nézetnél, minden tesztet úgy olvastam, mert visszagörgetés helyett oda-vissza lépkedni, nemár

[ Szerkesztve ]

(#745) Viktor0610 válasza Ringman (#744) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Vótmá'. :DDD
Örülök, hogy te jobban megválogattad a stílust, ahogy jelezted. ;)

Samsung Galaxy A54

(#746) Probert75 válasza Wapmester (#742) üzenetére


Probert75
addikt

Ezt is értettem és meg is kaptam linkben. Viszont a mai mobilok olyan felbontással rendelkeznek, amihez nem kellenének ilyen "ficsörök". És akkor mindenki a böngetőjét állítja olyanra, amilyenre akarja, nem kavar be két azonos beállítás. A böngetőben való állítás eddig is így volt, ehhez kellett volna igazodni, nem egy újabb variációt kitalálni, ami jól összekavarja a rendszert.

(#747) Viktor0610 válasza Probert75 (#746) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Lezso6 írta, hogy a készülék felbontása kb. mindegy, mert a böngésző más (kisebb) felbontást közöl az oldallal, így a telefon felbontása nem releváns.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#748) Probert75 válasza Viktor0610 (#747) üzenetére


Probert75
addikt

Ezek szerint mégis! De akkor meg azt kellene megoldani, hogyha olyan lekérést vagy mit kap, hogy asztali nézet van beállítva, akkor az is jelenjen meg.
Ezért írtam, hogy a régi oldallal jól működött ez, ezzel meg nem.

[ Szerkesztve ]

(#749) Rusher4587


Rusher4587
tag

Hát nem tudom, hogy ezt hogy gondoltátok, de az új elrendezés borzalmas, mobil eszközön sokkal kevésbé átlátható, olyan érzésem van, mint mikor régen a SE W810i-n neteztem.
Az tuti, hogy így sokkal kevesebbet fogom látogatni az oldalt, mert kifejezetten rossz használni, de ez talán csak az én véleményem...
Szóljatok, ha a lapcsalád többi tagjával is ezt tervezitek, hogy időben elkezdjek átszokni máshova! ;)

[ Szerkesztve ]

Si vis pacem, para bellum!

(#750) tomp


tomp
félisten

Mobilon az asztali nézet már alakulóban. Végre nem ugrik belezoomolva a bal felső sarokba az oldal. De még mindig szaggat görgetéskor.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.