Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:35:57

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi Note

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7651) vipviform válasza Dan-szan (#7648) üzenetére


vipviform
senior tag

nálam igen... :) bár én a fizetőst használom...

[ Szerkesztve ]

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#7652) Dan-szan válasza _ak_ (#7649) üzenetére


Dan-szan
senior tag

Igen én is csak azt találom.

vipviform : nekem is az van, most ha eltávolítom és újra telepítem akkor vehetem meg újból vagy hogy van ez?

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#7653) Kristof14 válasza Dan-szan (#7652) üzenetére


Kristof14
senior tag

szerintem nem, a google play biztosan megjegyzi, a fiókhoz kapcsolja

-

(#7654) Milestone2 válasza Dan-szan (#7652) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ha egyszer fizettél a Play Áruházban, az megjegyzi és leközelebb is a fizetőset engedi letölteni. Legalább is nálam így van...a fiókhoz kapcsolódik a fizetés. Mindaddig míg ugyanazzzal az accounttal lépsz be.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7655) tolvaj! válasza Dan-szan (#7652) üzenetére


tolvaj!
őstag

Nem, ha egyszer megvetted akkor gyakorlatiolag minden androidos eszküzüdre felteheted ami kompatibilis vele. Nekem egyszerre 4 eszközön van fent most is.

Más:

Nem tudom elküldeni téglába a telefonomat. ez azért kellemetlen, mert így nem tudom kipróbálni az IMEI újraírást. Ötleteket szivesen fogadok, már nem nagyon tudom mit csináljak....

Tárgytalan, nagynehezen sikerült.

[ Szerkesztve ]

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#7656) Dan-szan


Dan-szan
senior tag

Ok, köszönöm mindenkinek :R .

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#7657) Kristof14 válasza tolvaj! (#7655) üzenetére


Kristof14
senior tag

ha valahogyan sikerült akkor szólj legyszi!
nagyon érdekelne :D

-

(#7658) Milestone2 válasza tolvaj! (#7655) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Téglásítani is? És IMEI újraírás is? (vagy egyenlőre csak az első)?

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7659) tolvaj! válasza Kristof14 (#7657) üzenetére


tolvaj!
őstag

Végső megoldásként egy nokia adatkábellal kötöttem gépre. Így lefutott az spftben a full format ( ami törli a rejtett partíciókat: protect_f, protect_s, nvram) Ha ezek elmennek és nincs mentésed akkor vagy sz*rban. Erre próbálok most ki egy megoldást, ha sikeres akkor Bladegerry "visszakapja" a telefonját végérvényesen.

(#7658) Milestone2

csak az első, de már megvan :)

[ Szerkesztve ]

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#7660) Milestone2 válasza tolvaj! (#7659) üzenetére


Milestone2
nagyúr

:R

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7661) Dan-szan


Dan-szan
senior tag

Nos a play valóban emlékezett hogy megvásároltam, ennek ellenére :

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#7662) Milestone2 válasza Dan-szan (#7661) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nem használom ezt a billentyűzetet, de másik billentyűvel jártam már úgy, hogy megvettem egy fullos változatot, később viszont megszűnt az összevontság és a fizetős változatban már nem volt benne az emoji, külön le kellett tölteni hozzá...(Nem mondom, hogy itt is ez van, csak mint velem előfordult eset írom le...)

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7663) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Hozzáértő Testvéreim!
Eddig is ez volt a Baseband-unk, mint a mai frissítés után?

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7664) _ak_ válasza Milestone2 (#7663) üzenetére


_ak_
addikt

Második sorban a P1 nem szerepelt, meg a dátum is 2014-es.
Úgy tűnik, akkor új baseband van. :K

Let's begin, de gozaimasu!

(#7665) Kristof14 válasza _ak_ (#7664) üzenetére


Kristof14
senior tag

igen nálam is ez a különbség.

ez mit jelent?

-

(#7666) Milestone2 válasza Kristof14 (#7665) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Más a Baseband.
5.3.4 ROM-mal frissült.
Csak dolgoznak Xiaomiék.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7667) Kristof14 válasza Milestone2 (#7666) üzenetére


Kristof14
senior tag

igen, az meg van, de ettől mi lett jobb, ha jobb lett egyáltalán?

-

(#7668) Micsek válasza Kristof14 (#7667) üzenetére


Micsek
csendes tag

Sajnos szerintem nem lett jobb, ma 2 hívásnál nem hallottak. Lehet, hogy valami nem teljesen jó.

(#7669) Milestone2 válasza Micsek (#7668) üzenetére


Milestone2
nagyúr

XDA-n is többen ugyanezt panaszolták...én még nem tapasztaltam.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7670) tami92


tami92
aktív tag

Ennél a mai 5.3.4es ROMnál nálatok is feléled a kijelző a hangerő gombokra? Többször is ki-be kapcsolgattam ezt a beállítást, többször is újraindítottam a telefont de ugyan úgy feléled minden gombra. Nálatok is van ilyen probléma vagy csak egyéni?

"Nem kell a vakot mindenáron átsegíteni a gyalogatkelohelyen, lehet nem is arra akar menni." by Bendegúz98

(#7671) Csóró™ válasza Micsek (#7668) üzenetére


Csóró™
senior tag

Alapvetően optimista alkat vagyok, de ennél a V6-nál már kicsit kezdek kiábrándulni.
Az egy dolog, hogy százszor eltolták a kiadás dátumát, de mondja már meg valaki, hogy miért nincs még a kezünkben egy stabil ROM?
Január 13-án kijött a Béta, ma-holnap már Március 13, és még mindig egy rakás hibáról olvasok :U

Esküszöm jobb lett volna, ha nem ígérnek semmit, inkább egyszer csak oda dobják a nép elé :(

[ Szerkesztve ]

(#7672) Flexy90 válasza Micsek (#7668) üzenetére


Flexy90
senior tag

Egy lépés előre, kettő hátra.. :(

Xiaomi Fan

(#7673) tolvaj! válasza Csóró™ (#7671) üzenetére


tolvaj!
őstag

Ennek egy alapvető oka van. Ez az első v6 mtk socra. Még nem adták ki erre a socra így ezért nincs kiforrva. Ha kész lesz, ezt fogják tovább portolni a többi mt6592es telefonra.

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#7674) Flexy90 válasza tolvaj! (#7673) üzenetére


Flexy90
senior tag

Van másik mt6592-vel szerelt Xiaomi telefon? Én most így fejből nem emlékszem másra, és ha nincs, szerintem már nem is lesz.

Xiaomi Fan

(#7675) addamka válasza Micsek (#7668) üzenetére


addamka
őstag

Kihangosítva jó...
Ha én hívok valakit, az hall.
Ha engem hívnak, az nem, csak ha kihangosítom.
Jó volt így ma melóba supporttal csevegni :DDD

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#7676) tolvaj! válasza Flexy90 (#7674) üzenetére


tolvaj!
őstag

A xiaomi miért portolna magára? Itt a többi gyártó telefonjára gondoltam, mint thl, zopo vagy jiayu :) sokan szeretik a miui rendszert, de olcsóbb telefont vesznek.

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#7677) vipviform válasza Dan-szan (#7661) üzenetére


vipviform
senior tag

Válts át számokra, a legfelső sorban a bal szélén ott van a smile ikon. Tartsd folyamatosan lenyomva és akkor kiadja a többit is. :)

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#7678) Dan-szan válasza vipviform (#7677) üzenetére


Dan-szan
senior tag

Sajna továbbra sem,csak a sima ikonok jönnek :O . Átállok SwiftKey-re :(((

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#7679) _ak_ válasza Dan-szan (#7678) üzenetére


_ak_
addikt

Kezdem úgy gondolni, hogy azok az emojik, csak iOS-en vannak, amiket keresel... Legalábbis mindig valami i cuccal emlegetik együtt ezeket, nem esik szó androidos támogatásról (bár ennek lehet az az oka is, hogy ez egy új feature az iOS rendszeren).

Let's begin, de gozaimasu!

(#7680) Dan-szan válasza _ak_ (#7679) üzenetére


Dan-szan
senior tag

Nem jól gondolod :N ,eddig itt voltak,használtam is és aztán csak eltűnt, lehet ha teljesen újratenném az egészet megoldódna a rejtély,de csak ezért nem állok neki.

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#7681) _ak_ válasza Dan-szan (#7680) üzenetére


_ak_
addikt

Átváltottam most angol nyelvre, a happy szóra behozza a vigyorgó emojit, de keresgélni továbbra sem tudok a grafikusok között. Nem lehet, hogy eddig global romot használtál és most multi van fent?
Lehet, hogy beleszól a működésbe a regionális beállítás.

Let's begin, de gozaimasu!

(#7682) Dan-szan válasza _ak_ (#7681) üzenetére


Dan-szan
senior tag

Kipróbáltam amit írtál ,happynél nekem is adja,de csak angol nyelvnél,magyar-angol kevertnél már nem. Úgy frissítettem mint máskor,jött az értesítés letöltöttem-indítottam-kész. Azt hol tudom megnézni pontosan milyen romot használok :B ?

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#7683) _ak_ válasza Dan-szan (#7682) üzenetére


_ak_
addikt

Ha van benne magyar nyelv, akkor multit.

szer.: kipróbáltam, hogy visszatettem a v6-ot angolra régióra, de ugyan úgy csak a zárójelesek jelennek meg. Nem tudom, hogy mi lehet, akkor a háttérben. :(

[ Szerkesztve ]

Let's begin, de gozaimasu!

(#7684) Dan-szan válasza _ak_ (#7683) üzenetére


Dan-szan
senior tag

Találtam egy ilyet, mi lehet ez, merjem telepíteni ? újraindítás recoveryben ha rámegyek.

Lehet mégis marad a SwiftKey

[ Szerkesztve ]

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#7685) _ak_ válasza Dan-szan (#7684) üzenetére


_ak_
addikt

Ez a v40-es multi rom changelog-ja. Én nem foglalkoznék vele, mert nincs semmi egyértelmű bizonyíték, hogy a rom verzió akárhogy is beleszól ebbe.

Let's begin, de gozaimasu!

(#7686) _ak_ válasza Dan-szan (#7684) üzenetére


_ak_
addikt

Amúgy ez itt egy fejlesztői blog és itt is úgy látom, hogy nincs választható menü a grafikus emojikból, hanem okosba felajánlja a smiley-t, ha olyan szót írsz. Én már nem tudom, hogy mit higgyek... :F

[ Szerkesztve ]

Let's begin, de gozaimasu!

(#7687) tolvaj!


tolvaj!
őstag

Csatlakoztatható okos óra ami ébreszt, hívást jelez és még sok másra is alkalmas. Android 4.2 kompatibilis teljesen. wirstwatch u8. Tesztelve, tökéletesen kompatibilis.

Ja és még az én csuklómra is jó :)

[ Szerkesztve ]

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#7688) _ak_


_ak_
addikt

Valamelyik angol fórumon olvastam, hogy állítólag már 90%-on van a V6 nekünk. Azt írják még 2 hét. :U

Milestone2:
Engedelmeddel ide is linkelem a legfrissebb GAPPS-et és a 2.8.5-ös TWRP-t: [link]

Let's begin, de gozaimasu!

(#7689) Csóró™ válasza _ak_ (#7688) üzenetére


Csóró™
senior tag

hmmm. 2 hét, na kíváncsi vagyok :P

(#7690) Varesz_86 válasza _ak_ (#7688) üzenetére


Varesz_86
aktív tag

valami lehetne már mert nagyon újra kéne raknom a gépet , van pár hülyesége meg kicsit meg van lassulva...

(#7691) Milestone2 válasza _ak_ (#7688) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Thanks! Julian.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7692) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Kaptam ma egy WenWen (custom) ROM-ot, és érdekes módon 5.3.5 bázisú.

Hát ez a csávó honnan szerezte meg a ki sem adott/meg sem jelent ROM-ot?

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7693) tami92 válasza Milestone2 (#7692) üzenetére


tami92
aktív tag

Biztos egy mágus :D

[ Szerkesztve ]

"Nem kell a vakot mindenáron átsegíteni a gyalogatkelohelyen, lehet nem is arra akar menni." by Bendegúz98

(#7694) Milestone2 válasza tami92 (#7693) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Közben megkaptam a választ.
5.3.5 OTA frissítést nagyon szigorúan csak a Beta tesztelők kaptak.
(Mondjuk érdekes, hogy eddig minden frissítés kiszivárgott, akkor ez miért nem?)
Úgyhogy WenWen vagy hivatalos tesztelő, vagy mégis csak megkapta valakitől.

Kíváncsian várom a MAI megjelenést...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7695) _ak_ válasza Milestone2 (#7694) üzenetére


_ak_
addikt

Fogadni mertem volna, hogy csak önjelölten verzioszámozik, de ezek szerint mégis van benne valami.
Lehet egy hot fix volt a mikrofon bugra.
Az a baj, hogy az utóbbi frissítés után, amit szerencsémre csak azért nem raktam fel, mert nem ota-t, hanem full romot linkeltél, egy kicsit tartok ezektől. Pedig azért vannak hülyeségek. Pl., ha üzenet írás közben kapok sms-t, képes az egész rendszer lefagyni 1-2 percre.

Let's begin, de gozaimasu!

(#7696) Milestone2 válasza _ak_ (#7695) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Most meg az XDA-ra kikerült egy szerintem NEM Redmi NOTE link mint tegnapi frissítés, kíváncsi vagyok hányan téglázzák a készüléküket. Üvöltözök, hogy szerintem nem nekünk való, de már kínai oldalakon is látom megjelenni a hibás linket...Remek, türelem új ROM-ot terem....

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7697) Weeman1 válasza Milestone2 (#7696) üzenetére


Weeman1
veterán

Én szurkolok nektek.

Xiaomi 11T Pro

(#7698) Milestone2 válasza Weeman1 (#7697) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Már távolról? Kiszálltál? Vagy csak csendben figyelsz?

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7699) _ak_ válasza Milestone2 (#7698) üzenetére


_ak_
addikt

Már rég kiszállt és milyen jól is tette...

Angol MIUI fórumon irkálnak az 5.3.6-os frissítésről. Én nem hiszem hogy ebből lesz használható rom a közeljövőben, ha tényleg azzal szarakodnak, hogy pontosabb legyen a számológép widget és jobb képszerkesztési funkciók legyenek.

Nem tudom még miket javítottak, lehet, hogy közel sincs a teljes changeloghoz, de ne már...

szerk.: Hoppá, ezt lehet, hogy benéztem. ez egy általános 5.3.6-os véleményező topik, nem kimondottan nekünk a beta-ról. Ahhoz képest, hogy az elvileg a stabilról szól, elég sokan panaszkodnak mindenféle bajra. :F

[ Szerkesztve ]

Let's begin, de gozaimasu!

(#7700) _ak_


_ak_
addikt

A ROM letöltő oldalon szerepel már egy olyan, hogy Redmi Note 4G Dual Sim. Lemaradtam valamiről? :F
Mellesleg nem működnek a letöltő linkek, legalábbis a V40-hez. Ahogy kimondtam jó lett. :U

[ Szerkesztve ]

Let's begin, de gozaimasu!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.