Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:35:57

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi Note

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7701) vipviform válasza _ak_ (#7700) üzenetére


vipviform
senior tag

Hát ez ott van, tényleg! Ha valaki kipróbálja, írjon rögtön, lécci! :)

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#7702) _ak_ válasza vipviform (#7701) üzenetére


_ak_
addikt

Ez nem hiszem, hogy nekünk szólna, csak nem tudtam, hogy van dual simes 4g-s note is.

Let's begin, de gozaimasu!

(#7703) vipviform


vipviform
senior tag

Dual Sim

[ Szerkesztve ]

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#7704) Milestone2 válasza vipviform (#7703) üzenetére


Milestone2
nagyúr

HMNote1S az nem mi vagyunk HMNoteW
Belenézek a bulid.propba, de ez más készülék lesz.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7705) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Ez nem a miénk!

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7706) Viktor0610 válasza Milestone2 (#7704) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezt mindig is utáltam a Xiaomiban... :(((
Mármint az egy készüléknek 2348974832423874234238742342348672342349872334 féle verzióját... :F

Xiaomi 13T

(#7707) Milestone2 válasza Viktor0610 (#7706) üzenetére


Milestone2
nagyúr

A Gucci-ról itt olvashatunk.
Nem tudom mikor jelent meg és minek???

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7708) Weeman1 válasza Milestone2 (#7698) üzenetére


Weeman1
veterán

Lecseréltem a Redmi Note-ot Samsung Note 3-ra.
De azért figyelemmel kisérem még a topikot.

Xiaomi 11T Pro

(#7709) _ak_ válasza Milestone2 (#7705) üzenetére


_ak_
addikt

Ez egy új valami lesz?

[ Szerkesztve ]

Let's begin, de gozaimasu!

(#7710) Milestone2 válasza _ak_ (#7709) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nem.
1.2GHz x 8 Snapi410-es processzorú
4LTE 2SIM
kistestvér.
De hogy mikor adták ki, kinek adták ki, még sosem hallottam róla.
De a RÖHEJES AZ, HOGY STABIL V6-TAL RENDELKEZIK!

A legérdekesebb, hogy marcus_keong (MIUI.com moderátor) a #2 hozzászólásban február 28-án azt írja sosem látott/hallott még ilyen készülékről, és azt sejteti, hogy akkor ez hamis, majd egy hétre rá a letöltőoldalon megjelenik hozzá az official letöltőlink...

Na ezek sem tudják mit csinálnak...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7711) _ak_ válasza Milestone2 (#7710) üzenetére


_ak_
addikt

Ráadásul 4.4.4 :Y

Let's begin, de gozaimasu!

(#7712) Milestone2 válasza _ak_ (#7711) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Jó az köztudott, hogy az MTKsoc csak 4.4.2 kompatibilis (vagy mifene) abban meg Snapi van ott nincs korlát.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7713) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Na basszameg, most már képként érkezik az információ, még be sem tudom tenni google fordítóba...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7714) bladegery válasza Milestone2 (#7713) üzenetére


bladegery
senior tag

A translate app tud kep alapjan is forditani, nem?

gergely-szabo.com

(#7715) Milestone2 válasza bladegery (#7714) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Hi all
ezen a héten megszavazta, hogy kissé ~ Brush kérjen meg valakit, hogy vegyen részt a szavazásban, mondd el mindenkinek ajánlani fok!

Kérjük, frissítse MIUI 5.3.5 speciális csoport tagjait, hogy szavazzanak ( más változatok kérjük, ne szavazzanak )

verziója Leírás:
megfelelő béta verzió: 5.3.5
béta verzió száma megfelel: 5.3.6

: Megjegyzések
1. Kérjük Brush gondosan tesztelt egy ideig, mielőtt a szavazás, szavazás végeredménye péntek 15:30
2. A szavazás eredményét lesz a frissítést a hirdetést és frissítési napló Brush hivatkozást minden felhasználó számára, így biztos, hogy objektív és pártatlan

kérjük unokahúga tagjai a szavazás után Válasz beszélni menet ajánlás és okok nem ajánlott

---------------- által ajánlott vizsgálja, hogy az ecset?

Radio poll , összesen 2039 emberek szavazni
Szavazati véget ért
1. Ajánlott

87,84% 1791
2. Nem ajánlott

12.16% 248
A közvélemény-kutatás bezárt vagy lejárt, nem szavazhat

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7716) _ak_ válasza Milestone2 (#7712) üzenetére


_ak_
addikt

Ohh ezt nem tudtam, akkor mindegy.

Más.
Kicsit értetlenkedve állok a következő helyzet előt: Most reggel leszedtem a Global V40-es romot a MIUI oldaláról. TWRP-ben advanced wipe (még az sd kártyának is adtam), majd telepítem.
Első bekapcsolásnál a nyelvválasztó menünél ott szerepel a magyar nyelv. Már ez is wtf, de amikor láttam, hogy csak fél magyarított lesz, gondoltam, hátha valami hátra maradt az előzőből, de most most második nekifutásra is ugyan ez a helyzet.

Nincs a MIUI-ból semmi fordítva, csak a Google appok jelennek meg magyarul, pont úgy, amikor csak a régiót állítom magyarra. Továbbá furcsának találom, hogy a gyári böngésző alapból a Brazil google oldalát hozza be...aminek aztán még annyi értelme nincs, mint az előzőnek, mert alapból ez is a régió beállításól függően szokott domaint váltani, hu-ra vagy com-ra vagy akármire, de itt most .br van. :W

Megyek megnézem a másik gépen, hátha ott van egy régebben letöltött V40.

Ja és ha már annyiszor szóba került, V40 changelog:


(#7715) Milestone2: Hogy mondod? :DDD Mond ez valakinek valamit?

[ Szerkesztve ]

Let's begin, de gozaimasu!

(#7717) Milestone2 válasza _ak_ (#7716) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Szerintem minden verzió ilyen.
Mindenki erre panaszkodott, hogy a v40 csak félig magyar.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7718) _ak_ válasza Milestone2 (#7717) üzenetére


_ak_
addikt

De most csak annyira rövidlátó lettem volna, hogy eddig soha nem görgettem lejjebb az elején? Ez mindig is ott volt?

Nem zavarna, használtam ezelőtt is így, sőt, épp ezt terveztem, csak meglepett, hogy alapból ott van, mert eddig nem vettem észre... :F Meg ezt a Brazil dolgot furcsállom még egy picit, mert erre sem emlékszem így kimondottan.

Let's begin, de gozaimasu!

(#7719) Milestone2 válasza _ak_ (#7716) üzenetére


Milestone2
nagyúr

"...(#7715) Milestone2: Hogy mondod? :DDD Mond ez valakinek valamit?..."

Sajnos a google fordítónál én nem tudok jobban kínaiul.
Szerintem ezért nem volt nyílt a tegnapi 5.3.5 frissítés.
Valamit ki kellett próbálniuk a tesztereknek s szavazni az eredményről.
És ennek a függvénye a mai update?
Mondjuk az érdekes, hogy több mint 2000-en voksolhattak...
Hol is van (hogy is van) az a 30 beta teszter?

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7720) _ak_ válasza Milestone2 (#7719) üzenetére


_ak_
addikt

Nem tudok gondolni csak a képszerkesztőre, állítólag azt az utolsó pillanatban kivették a 2.3.6-ból, mert komoly bugok voltak benne, lehet, hogy arról mert a szavazás, kinek mennyire tetszik.

Ja de amúgy volt már ilyesmi poll előtte is. Simán lehetett szavazni rá, csak be kellett jelentkezni a MIUI fórumra, kaptam is egy érmét érte.

Egyéb érdekesség. Global V40 alatt nyomtam egy gyári visszaállítást a menüből és elégedetten láttam, hogy a Google bloatware appok is eltűntek, csak a Play áruház maradt...erre most veszem észre a gyári böngésző sincs fent. Nincs is a telepített appok között...

[ Szerkesztve ]

Let's begin, de gozaimasu!

(#7721) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Hát ezek szerint meg nem lesz ma WCDMA frissítés. :O

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7722) _ak_ válasza Milestone2 (#7721) üzenetére


_ak_
addikt

No Comment. Én már azt sem hiszem le nekik, ha kérdeznek. (de a linkből nekem nem jött le egyértelműen, hogy nem lesz vagy ezzel sosem késnek?)

Mint kiderül gyári beállítások visszaállításánál természetes, hogy elveszik a MIUI böngésző, orvosolni leginkább csak reflash-el lehet, vagyis azzal a legkönnyebb. (formázásra kerül a data partíció a visszaállításnál, hogy ez a TWRP miatt van-e vagy a gyári recovery is így csinálja-e, azt nem tudom.)

Let's begin, de gozaimasu!

(#7723) 105kacsa


105kacsa
őstag

:U

ZTE Axon Elite - ligában játszik. Teclast X10 3G a nagyképű jóképű. OUKITEL K4000 Pro a verő erő.

(#7724) vipviform válasza Milestone2 (#7717) üzenetére


vipviform
senior tag

Én a MIUI magyar oldalról töltöttem le a 40-est, és nálam full magyar, egy hang kínai nincs benne.
"vagyula" fordítása.

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#7725) _ak_ válasza vipviform (#7724) üzenetére


_ak_
addikt

Amit te leszedtél azt nevezzük MULTI Rom-nak. abban benne van a fordítás is, én és Milestone2 a GLOBAL Rom-ról beszéltünk, az megint más.

Let's begin, de gozaimasu!

(#7727) Kristof14


Kristof14
senior tag

Sziasztok.
nekem a 5.3.3-as v6 van fenn most a csodámon.
vannak vele igen komoly gondjaim.
1. lockscreen, lehúzom az állapotsort, klikk a messenger értesítésére és annyi történik, hogy feloldja a kijelzőt, de nem mutatja a chat fejet, nyomni kell egy visszát vagy home-t, hogy újra kommunikáljon velem a teló....
ezt minden esetben képes eljátszani.
2. képes random kikapcsolni általában irodalom vagy töriórán.
ilyenkor amikor bekapcsolom az akkujelző 1%. ok.
egyik napot kihúztam így, hogy folyamat 1% volt és villogott a led, másnap mentem twrp-be, fix permissons és a boot után 100% az akksi.....
most akkor mi van????

-

(#7728) _ak_ válasza Kristof14 (#7727) üzenetére


_ak_
addikt

Előbbit én is tapasztaltam, utóbbihoz nem volt szerencsém, igazából nem tudsz sokmindent tenni. Várjuk a frissítést...

Let's begin, de gozaimasu!

(#7729) Weeman1 válasza Kristof14 (#7727) üzenetére


Weeman1
veterán

Még béta,csak tůrepem.

Xiaomi 11T Pro

(#7730) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Megjelent egy új OS. www.fiui.org (vagy csak nekem új)

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7731) ggeleven válasza Milestone2 (#7730) üzenetére


ggeleven
őstag

A timeline alapján tavaly októberben indult a projekt, de még én sem hallottam róla...
Note 4G-re el is érhető, sok másik készülék mellett. Ahogy látom a leírásban ez egy CM11 alapú redizájnolt cucc. :)

[ Szerkesztve ]

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#7732) Sir Sparrow


Sir Sparrow
aktív tag

Valaki használja a Light Flow-t a Note-ján, hogy más programokhoz is be lehessen állítani a visszajelző LED-et?
Jól jönne egy beállítás hozzá (ami van dögivel a programban), mert eddig csak úgy tudtam beállítani, hogy vagy egyáltalán nem jelzett vagy folyamatosan világított. Eddig nem bírtam villogásra bírni. Ha vki használja és sikerült rendesen beállítani, megköszönném, ha megosztaná a módját! :R

Egyébként folyamatosan olvasom a topicot, én október óta használom V37-tel, és minden OK. Nincs panaszom (persze akinek miBand-je van érthető a dolog :K és persze bosszantó az ígérgetés).
Én majd, ha kijön egy stabil multi MIUI V6, majd lehet felrakom, de még az sem biztos. A MIUI V5 stabil és gyors!
...egyébként a 4G-s topicban meg a V6-ot szidják páran és inkább egy stabil V5-nek örülnének néhányan, de úgy látszik ez már csak ilyen! ;]

[ Szerkesztve ]

(#7733) Jano_023


Jano_023
őstag

http://thehackernews.com/2015/03/Xiaomi-Mi-4-malware.html?m=1

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#7734) Csóró™ válasza Jano_023 (#7733) üzenetére


Csóró™
senior tag

Na igen, plusz még kémkedik is :K

[link] , [link] , [link]

[ Szerkesztve ]

(#7735) Milestone2 válasza Csóró™ (#7734) üzenetére


Milestone2
nagyúr

És ugyan ez elmondható a Microsoftról, a Google-ról és sorolhatnád a nagyságokat, cégóriásokat.

Mindenki költözzön barlagba, vagy vissza a fákra. :o

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7736) Kristof14 válasza Csóró™ (#7734) üzenetére


Kristof14
senior tag

jó, kémkedjen, pont nem hat meg, hogy tudják, hogy anyámmal mit beszéltem vagy tudják, hol fogok találkozni a haverjaimmal.
a facebook ugyan ezt csinálja szóval ennyi.

-

(#7737) tolvaj!


tolvaj!
őstag

Érdekes, hogy valahányszor a samsung veszít a piacából a xiaomi javára valaki mindíg bebizonyítja, hogy a xiaomi kémkedik..... éljen!

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#7738) Chaser válasza Sir Sparrow (#7732) üzenetére


Chaser
titán

használtam, de mindenre jó volt, csak arra nem amire kellene:) kukáztam
úgy láttam 4g v5-ből van stabil és 4,4 alapú az is

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#7739) Jano_023


Jano_023
őstag

persze mindegyik és mindenki gyűjt adatot a felhasználóról és mint hogy a Google is az arcodba tolja hogy igen ha ezt használod akkor én ezt tudni fogom ha nem értesz egyet használj mást.
Csak mivel én ezen a területen dolgozom kicsit pofátlannak érzem mikor úgy gyűjtenek adatot az én adataimat, hogy nem kérdeznek meg. Hogy nem tudod pontosan mit és ki ?
Engem ez zavar. Az hogy mások is ezt csinálják attól még nem lesz elfogadott vagy kevésbé illegális. Ezzel nem akarom sem védeni sem támadni a gyártót. De akkor is....

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#7740) Kristof14 válasza Jano_023 (#7739) üzenetére


Kristof14
senior tag

teljesen egyetértek veled.
valahol az elején az 1. indítás után kérdez valami olyasmit, hogy elfogadod-e ezt meg ezt. lehet el kéne olvani, hogy mit :D

-

(#7741) _ak_ válasza Sir Sparrow (#7732) üzenetére


_ak_
addikt

Dettó, egy óráig volt fent kb. és töröltem is. Számomra egyáltalán nem volt intuitív a használata. Most vmi. Light Manager van fent, de még nincs tapasztalatom vele.

V6-nál meg úgy látom, hogy elsősorban a programokat javítják/turbózzák, de a rendszerhez nem igazán nyúlnak, így húzódnak a bugok. Legalábbis ezt panaszolják, igaz olyasmiket írnak, hogy rossz a ram kezelés, meg gyorsan merül, szvsz több, mint a fele user error lehet.

Let's begin, de gozaimasu!

(#7742) Csóró™ válasza Milestone2 (#7735) üzenetére


Csóró™
senior tag

Nekem aztán 8, csak azért írtam, mert hasonlóan vicces hír, mint az előtte lévő.

Minden cég kémkedik, mind gyűjti az adatokat, meg aztán valószínűleg mindenki hallott már lehallgatási botrányokról stb.

Itt nincs miről beszélni, épp ezét nem is lenne szabad olyan komolyan venni ezeket :K

(#7743) Sir Sparrow


Sir Sparrow
aktív tag

Chaser & _ak_: Igen, azóta próbálkoztam a Light Flow mindenféle beállításával, de nem jött össze sehogyan se, hogy rendesen működjön.
DE...azóta megtaláltam a megfelelő programot és működik is rendesen: LED Blinker Notification (van lite verzió is próbára).
...és ráadásul ez kevesebb személyes adathoz fér hozzá, mint a Light Flow és az említett Light Manager (ha már a személyes adatok védelméről is szó esett az előbb). És még úgy is működik, hogy jó pár hozzáférést letiltottam utólag, a MIUI "Alkalmazás engedélyeinek kezelőjében". ;)

[ Szerkesztve ]

(#7744) Kristof14 válasza Sir Sparrow (#7743) üzenetére


Kristof14
senior tag

fellülírja a töltés folyamatos világítását?
mert engem megőrít, hogy ha 15% alatt van vagy töltődik akkor a led szinte semmire nem jó, mert nem jelzi az üzeneteket.

[ Szerkesztve ]

-

(#7745) Sir Sparrow válasza Kristof14 (#7744) üzenetére


Sir Sparrow
aktív tag

egyelőre passz, mert eddig 24 órája sincs fent a progi, uh erről nem tudok nyilatkozni. A Lite változattal viszont Te is tesztelheted a beállításokat, hátha tudja azt amire neked kell. Jelenleg én a gyári jelzéseket is használom, mert csak egy-két plusz program visszajelzése miatt volt szükségem egy ilyen alkalmazásra!

(#7746) tolvaj!


tolvaj!
őstag

Elől járóban azoknak, akik nagyon várják az 5.0-át.....

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#7747) Weeman1 válasza tolvaj! (#7746) üzenetére


Weeman1
veterán

Én azt használom. :D

Xiaomi 11T Pro

(#7748) Milestone2 válasza Weeman1 (#7747) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Más telefonon én is... :((

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7749) csabi236


csabi236
tag

Előbb egy stabil müködőképes 4.4 kellene!

[ Szerkesztve ]

(#7750) Chaser válasza csabi236 (#7749) üzenetére


Chaser
titán

már csak hónapok kérdése lehet ;] lp 99,99% erre a telóra nem lesz

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.