Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:35:57

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi Note

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7801) addamka válasza _ak_ (#7799) üzenetére


addamka
őstag

Kitettem a mai ROM fordítását.
Visszaraktam régebbi jbartot, plusz volt benne xml patch alapban MIUI-hoz, azt kiszedtem. Most a csengőhangválaszónál vannak már kategóriák.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#7802) McReay válasza Milestone2 (#7789) üzenetére


McReay
aktív tag

Jól elsz@rták a rádió applikációt! :W
Eddig munkahelyen ezen hallgattam a helyi rádiókat, most meg valami maszlaggal lecserélték és nyomnák a torkomon lefelé a sok kínai rádió adót, ráadásul internet is kell(ene) hozzá! Grrr.....

Nagy nehezen elő tudtam varázsolni ebből a gyönyörűségből a régi rádiót, de minek kellett így megbonyolítani?

A widgetek automatikus frissítése még mindig nem oldódott meg, de legalább a gombsor-világítás most már működik rendesen.

Remélem még a nyár előtt kapunk értelmes ROM-ot, mert megy a levesbe a telefon. Most már nagyon unom! :(((

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Note 8 --- Honda CBR 600 F4

(#7803) addamka válasza McReay (#7802) üzenetére


addamka
őstag

Widget frissítés nekem akkor volt gelleres, amikor V5-re rátelepítettem a V6-ot, addig azok a widgetek nem frissültek, amiket nem telepítettem újra.
Plusz kell autostart engedély a widgetes appoknak, alapban nem kapnak.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#7804) McReay válasza addamka (#7803) üzenetére


McReay
aktív tag

Nem rég, amikor már érdemes volt átváltani a V6-ra akkor egy szűz telepítést csináltam nem V5-re ment rá a V6.

Az autostart-ot nem tudtam, hogy kell, köszönöm! :R

Ennek ellenére gyári widgettel van problémám: [link]
Az óra (természetesen a naptár része is, ha kell neki) csak akkor frissül, ha átcsusszanok arra az oldalra, ahová ki van pakolva... :F

Samsung Galaxy Note 8 --- Honda CBR 600 F4

(#7805) Csóró™


Csóró™
senior tag

Nah, 2 nap után is teszi a dolgát a [FolderMount]

Tegnap újra tettem a V37-et, és megnéztem mit szól a telefon, ha felpakolok 10 Gigányi játékot. Nem volt nehéz összehozni, a [GTA SA] pl kapásból 2,4 Giga, az [Injustice] 1,5 Giga stb...

Végül ez lett:

6,31 Gigából 4,46 szabad, úgy, hogy majdnem 10 Gigát ír az alkalmazásokra. Ezek után csak ajánlani tudom, ha valaki hozzám hasonlóan szeretnek kipróbálni pár tárhely igényesebb "appot".

[ Szerkesztve ]

(#7806) Milestone2 válasza Csóró™ (#7805) üzenetére


Milestone2
nagyúr

:C :R

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7807) _ak_ válasza _ak_ (#7800) üzenetére


_ak_
addikt

Bekérdeztem máshol is, hogy mi lehet ez a progi, de úgy tűnik, hogy "az ami a neve", tehát nálunk ez még nem működik (V6). Valaki meg tudná erősíteni?

Let's begin, de gozaimasu!

(#7808) addamka válasza _ak_ (#7807) üzenetére


addamka
őstag

Nálam felhozza, hogy állítsam be a képernyőzárat. Ha meg be van, akkor kikapcsolni lehet vele.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#7809) _ak_ válasza addamka (#7808) üzenetére


_ak_
addikt

Azt nálam is felhozza, csak éppen nem csinál semmit. Beállítom a mintát, látom, hogy aktív az ikon, de ezen kívül nem vettem észre semmi változást.

Tudom módosítani a kijelzőn lévő dolgokat és vagy a képernyő ki-be kapcsolásra sem jön fel semmi biztonsági kérdés.

Let's begin, de gozaimasu!

(#7810) McReay válasza Csóró™ (#7805) üzenetére


McReay
aktív tag

Ez nagyon jó, köszi! :R
Délután kipróbálom én is.

Samsung Galaxy Note 8 --- Honda CBR 600 F4

(#7811) GoZoL válasza Csóró™ (#7805) üzenetére


GoZoL
senior tag

Nekem is tetszik meg is vásároltam, hogy támogassam a fejlesztőket! :)

(#7812) Csóró™ válasza GoZoL (#7811) üzenetére


Csóró™
senior tag

Meg is érdemlik! Egyszerű, stabil, teszi amit kell, egy szóval tökéletes! :K

(#7813) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Ma is beta...pedig péntek van....

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7814) Csóró™ válasza Milestone2 (#7813) üzenetére


Csóró™
senior tag

... meg 13 is ;]

(#7815) Weeman1 válasza Milestone2 (#7813) üzenetére


Weeman1
veterán

Jobb minha visszaválltottak volna bétára. :)

Xiaomi 11T Pro

(#7816) Milestone2 válasza McReay (#7802) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Leírod, hogyan tudtad elindítani az FM.apk-ot a szaros Radio.apk helyett? Uninstall Radio? Hol lelted meg? Ha telepíteném, kiírja már telepítve van, de ikon sehol…

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7817) McReay válasza Milestone2 (#7816) üzenetére


McReay
aktív tag

Radio alkalmazástól megvontam a mobilnet használati jogosultságot illetve kikapcsoltam a Wi-Fi-t és ekkor megjelenik 2 gomb a rádióban : use FM radio és a Refresh
Ekkora esztelenséget.....

Szerk.
Utána Wi-Fi mehet vissza

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Note 8 --- Honda CBR 600 F4

(#7818) Milestone2 válasza McReay (#7817) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Köszi

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7819) addamka válasza Milestone2 (#7818) üzenetére


addamka
őstag

Nálam megy úgy is az FM rádió, ha Radio-n belül Online, és a bal első narancssárga körben lévő ikonra (háromszög hullám jelekkel) nyomok.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#7820) McReay válasza addamka (#7819) üzenetére


McReay
aktív tag

Igazad van, ezt nem próbáltam, mert krix-krax és nem kattintottam rá! :DDD

Samsung Galaxy Note 8 --- Honda CBR 600 F4

(#7821) McReay


McReay
aktív tag

Nálatok is előfordul a legutóbbi frissítés óta, hogy fagyogat a telefon?
Főleg böngészés közben vélem felfedezni ezt, de egyéb tevékenység közben is meg-megakad. Mi lehet a ludas? (V6 - 5.3.13)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Note 8 --- Honda CBR 600 F4

(#7822) _ak_ válasza McReay (#7821) üzenetére


_ak_
addikt

Igaz csak tegnap este raktam fel, 12-ről az ota-t, de ilyet még nem tapasztaltam ezzel. Más kérdés, hogy ezelőtt gyakrabban. A gyári böngésző egyszerűen szar, az össze vissza beakad, a chrome, meg néha 3 megnyitott lappal 7-800 megát megeszik, na akkor van baj. De ezt tök random csinálja, szerencsére ez ritkán van, meg ez volt stabil romon is. Illetve ezelőtti bétákon néha egy egy sms vagy fb üzenet akasztotta meg.

Nézd meg Te is a memóriát, hogy amikor akadozik, akkor mennyi a szabad és mi fogyaszthatja el. Nem biztos, hogy beta bug.

Sőt. A 13-asban feltűnően sok a szabad ram nálam.

[ Szerkesztve ]

Let's begin, de gozaimasu!

(#7823) Milestone2 válasza McReay (#7821) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nem. Nálam sincs ilyen. Igaz én nagyon kitakarítom a rendszert telepítés után.

Most megint csodálkozom. Én azt olvastam az MTK procik nem bírják a 4.4.4-et. Tegnap este felraktam a legfrissebb AOSP-ot és ezt látom.

??? Ez most megint build.propban preparált felirat vajon...?

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7824) tolvaj! válasza Milestone2 (#7823) üzenetére


tolvaj!
őstag

Igen.

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#7825) Varesz_86


Varesz_86
aktív tag

http://www.needrom.com/download/aosp-4-4-2-ota-updates-art-work/ amíg nincs stabil V6 szerintetek megéri feltenni?

(#7826) Milestone2 válasza Varesz_86 (#7825) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Az is jó. Legalább megnézed készült-e újabb OTA, mikor én feltettem az 1.2-es jött le.

Vagy ez: http://pan.baidu.com/wap/init?shareid=2180860231&uk=37605121(jelszó: 6fm5)

Nyilván a sokat emlegetett spanyol Lollipop utánzat is egész jó: https://mega.co.nz/#!bxQEDRJK!Z5rLBsSohp8tMLmSWTi4jNKlGEOvTnsDSFM3tGlz9Dg

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7827) Milestone2 válasza Varesz_86 (#7825) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Hát a stabilt illetően Vagyula ma egy szomorú képet osztott meg:

Április...most meg már április...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7828) Varesz_86 válasza Milestone2 (#7827) üzenetére


Varesz_86
aktív tag

hát ez egy vicc :) fel is dobom az aosp-t, bár szeretem ezt a telót, és nem is tudom mit vennék helyette ami dual sim-es, de utoljára ezt a terméktámogatást az s3-nál éreztem...

(#7829) Milestone2 válasza Varesz_86 (#7828) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Csakazértis összegyűjtöm a pénzt a (Xiao)Mi Note Pro-ra.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7830) Varesz_86 válasza Milestone2 (#7829) üzenetére


Varesz_86
aktív tag

nekem a sima mi note is megfelelne :))

(#7831) Csóró™


Csóró™
senior tag

Nekem tökéletesen megfelel ez is, attól, hogy folyton csúszik a V6, még maga a telefon jó.
Mióta meg tudok SD-re is telepíteni lexarom mikor adják ki (ha egyáltalán kiadják) a V6-ot.

Az az igazság, hogy mindegyik telefonnál vannak "problémák", amik csak később derülnek ki. Én pl. azért vettem a Redmi Note-ot, mert szinte mindenhol ódákat zengtek róla, milyen szép, gyors, NAGY TÁMOGATÁS VAN MÖGÖTTE ( :DD ) stb.
Ehhez képest, bár a telefon tényleg jó, lassan már 1 éve megy az ígérgetés a V6-ra :F

A Jiayumnál pl. szépen jöttek a ROM-ok, alapból lehetett SD-re telepíteni, de annál meg nem volt olyan jó a 3G, meg a GPS, szóval ha vált is az ember egyáltalán nem biztos, hogy ott minden szép lesz.

(#7832) Koppány_68


Koppány_68
csendes tag

A hiába várt frissítés miatti elkeseredésemben kipróbáltam a béta verziót, de nekem nem jött be, sok benne a hiba! :(
Viszont visszatenni a stabil verziót nem engedi! Mit kell tennem, hogy a 37-es vagy a 40-es romot használhassam? :((
Az updaterrel készítettem backupot, és azzal is telepítettem.

Előre is köszönöm!

(#7833) _ak_ válasza Milestone2 (#7827) üzenetére


_ak_
addikt

Annyit fűznék hozzá, hogy az indiai romot mondák mindig a lekésőbbnek. Nem tudom, hogy miért, hiszen már a 40-es romnál törölték a külön kiadást, de V6-nál mindig úgy emlegették, hogy először a kínai, utána a global, majd utolsónak az indiai jön. :F

Let's begin, de gozaimasu!

(#7834) Varesz_86 válasza Milestone2 (#7826) üzenetére


Varesz_86
aktív tag

Nem készült nekem is az 1.2 jött le

(#7835) Kristof14 válasza Koppány_68 (#7832) üzenetére


Kristof14
senior tag

van recovery-s mentésed?
onnan a legegyszerűbb visszatenni.
twpr ben install és nem zip, hanem img.
azzal felteszel egy másik rocevery-t pl cwm. onnan visszaállítod a mentett romodat és kész.

-

(#7836) Koppány_68 válasza Kristof14 (#7835) üzenetére


Koppány_68
csendes tag

recovery-s mentésem nem tudom van-e. Az updatarrel készítettem mentést!

(#7837) Kristof14 válasza Koppány_68 (#7836) üzenetére


Kristof14
senior tag

az annyira nem nyerő mert az csak az appokat menti le, a system-ről semmit.

-

(#7838) Koppány_68 válasza Kristof14 (#7837) üzenetére


Koppány_68
csendes tag

Akkor mit tehetek?

(#7839) tolvaj! válasza Koppány_68 (#7838) üzenetére


tolvaj!
őstag

Minden meglévő mentésed helyezd át a micro sdre. Twrp recovery-> advanced wipe (sd nélkül), install-> a v37, 34, 40 rom valamelyikét telepíted, aztán visszateszed a mentésed a már élő v5-ös rendszer alatt a belső memória megfelelő mappájába, majd csinálsz egy visszaállítást.

És legközelebb a saját életed könnyíted meg, egy teljes mentéssel, legyen az recovery, spft vagy droidtools. :)

[ Szerkesztve ]

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#7840) Koppány_68 válasza tolvaj! (#7839) üzenetére


Koppány_68
csendes tag

Köszönöm, megpróbálom!

(#7841) Kristof14


Kristof14
senior tag

nálam új dj van mostanában, a telefonom szerepében.
amikor érkezik egy üzenet vagy értesítés akkor olyan mint, ha virtualdj-be nyomnék egy roll-t 1/8 vagy 1/16-ost.
szal érdekes a jelenség, van amikor teljesen jól jön ki, de van amikor szegény Bach-ot refolmálja meg... :/
mitől lehet ez?
alap zenelejátszót használok v6 5.3.3

-

(#7842) Koppány_68 válasza Koppány_68 (#7840) üzenetére


Koppány_68
csendes tag

Már a twrp elindítása sem sikerül

(#7843) tolvaj! válasza Koppány_68 (#7842) üzenetére


tolvaj!
őstag

Nem cserélted ki a uboot.img -et. Vagy Milestone2 flashelhető megoldását használod ( 22-es csapdája, recovery kell hozzá), vagy az összefoglaló alapján az unbrick módszert megcsinálod,DE CSAK a uboot mellet legyen pipa, akkor működni fog a bootválasztó menü. Amúgy pedig mobile uncle tools alól is cserélheted a recoveryt és bele is tudsz lépni.

Többek között azért is szeretem az MTK platformot, mert mindenre van legalább két megoldás.

[ Szerkesztve ]

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#7844) vipviform válasza Milestone2 (#7823) üzenetére


vipviform
senior tag

Szerintem nem. Ugyan nem Xiaomi, úgyhogy elnézézést, de itt van három képernyőkép. Amúgy "sajnos" nagyon jó 220 dollárért, 4G dual SIM, Glonass stb.



A GPS teszt a lakásban volt!

[ Szerkesztve ]

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#7845) tolvaj! válasza vipviform (#7844) üzenetére


tolvaj!
őstag

MT6752.... x64-es és teljesen más platform.

MT65XX szériára csak 4.4.2-es driver van.

[ Szerkesztve ]

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#7846) vipviform válasza tolvaj! (#7845) üzenetére


vipviform
senior tag

Megint igazad van, köszi. :R

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#7847) tami92 válasza Milestone2 (#7829) üzenetére


tami92
aktív tag

Milestone2 kolléga, mivel te kb az összes ROMot kipróbáltad, olyan kérdésem lenne,hogy szerinted jelenleg melyik a legjobb AOSP ROM amit fel lehet lelni?

"Nem kell a vakot mindenáron átsegíteni a gyalogatkelohelyen, lehet nem is arra akar menni." by Bendegúz98

(#7848) Milestone2 válasza tami92 (#7847) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ha ismered az xda gyűjteményemet...
Az utolsó 3 mind jó. Azokban megy az ART virtual machune is. RMG, sergio, és egy kínai mindhárman jó munkát adtak ki.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7849) Milestone2 válasza tami92 (#7847) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Xda oldalamon ott a használható három. Mindegyik jó. Nekem mindhárom működött , nem tudok különbséget tenni.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7850) tami92 válasza Milestone2 (#7849) üzenetére


tami92
aktív tag

Rendben, köszi szépen :R

"Nem kell a vakot mindenáron átsegíteni a gyalogatkelohelyen, lehet nem is arra akar menni." by Bendegúz98

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.