Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:35:57

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi Note

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7551) bladegery válasza Flexy90 (#7550) üzenetére


bladegery
senior tag

De ahhoz gondolom tudni kellene, ami mentes nelkul nem lehetseges, nem?

gergely-szabo.com

(#7552) Flexy90 válasza bladegery (#7551) üzenetére


Flexy90
senior tag

Az IMEI számot ami az akkumulátor alatt és a készülék dobozán is megtalálható? :U

Xiaomi Fan

(#7553) tolvaj! válasza Flexy90 (#7552) üzenetére


tolvaj!
őstag

MT6592 alatt jelenleg NEM LEHET véglegesen helyreállítani az NVramot. Itt ez a lényeg. MT6589 alatt van rá lehetőség itt nincs. Amíg nem tudom újra generálni az nvramot, a protect partíciókkal együtt, addig nagyon frissíteni sem lehet Gergely telefonját, mert minden megmozdulás után újra kell írni az imei számát (ami mellesleg nem jó szemmel nézett dolog).

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#7554) Milestone2 válasza axlfsi (#7545) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Kipróbáltam, azon a customon sem váltható, hiába ígéri. És az 5.2.26-ban sem.
Kicsit az az érzésem, hogy ezek a hibák már mind javítva vannak, csak direkt nem rakják bele a beta ROM-ba. Majd a stabilban örülhess neki…

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7555) Flexy90 válasza tolvaj! (#7553) üzenetére


Flexy90
senior tag

Köszönöm, hogy nem voltál kioktató és leírtad a fő problémát! :R
Én arra a hsz.-re figyeltem fel, amikor bladegery azt írta, hogy a te IMEI számod használja, de akkor ha jól értem ez nincs így, csak minden rom telepítés után újra be kell írni az övét.

Xiaomi Fan

(#7556) tami92


tami92
aktív tag

Sziasztok. Olyan problémám lenne hogy, jelenleg az 5.2.26os BETA van fent a teló telefonon és mondjuk Titanium Backuppal nem enged a külső SDre menteni. Hasonló problémám volt a Root Explorerrel is. Lementettem a belső SDre a Titanium Backuppal a cuccokat és át akartam másolni a külsőre a dolgokat de nem engedte. Mit tudnék tenni az ügy érdekében?

"Nem kell a vakot mindenáron átsegíteni a gyalogatkelohelyen, lehet nem is arra akar menni." by Bendegúz98

(#7557) kexjocy válasza Milestone2 (#7525) üzenetére


kexjocy
csendes tag

Felraktam most updater-en keresztül az 5.2.25-ös romot de nekem is úgy van mint neked. Nincs frissítés és weekly-t ír a rom száma mellé.

(#7558) Milestone2 válasza kexjocy (#7557) üzenetére


Milestone2
nagyúr

:R Vagyula Mester :R tegnap este megadta a választ.
CSAK A HIVATALOS BETA TESZTEREKNEK NIGHTLY!!!
Nem a recovery-n, meg az updater-en múlik.
Mi "tolvajok" akik csak "lopjuk" a v6-ot, nem jár, mi örülhetünk hogy Weekly-ként működik.
A XIAOMI-nál ott a lista, az a 30 account, aki hivatalos teszter, az több dolgot tud elérni, mint mi "halandók".

(Buta hozzáállás szerintem a XIAOMI-tól, hogy mindössze 30 embernek adták meg ezt a lehetőséget)

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7559) tolvaj! válasza Flexy90 (#7555) üzenetére


tolvaj!
őstag

Igen, jól érted.

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#7560) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Mai full beta ROM 5.2.27

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7561) axlfsi válasza Milestone2 (#7554) üzenetére


axlfsi
veterán

Koszonom, hogy megnezted nekem! :R

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#7562) Kristof14


Kristof14
senior tag

Sziasztok!
egy kérdésem lenne, miért lehet az, hogy van egy alkalmazás(imádom) viral.
youtube videókat játszik háttérbe, popup-on stb.
az alkalmazás gyönyörűen ment, de romcsere és nem megy el a háttérbe, megáll a videó amint megnyomom a home-t.
ha visszaállítom mentésről akkor megint megy.
kb mit tudtam elnyomkodni?
az alkalmazásban az van beállítva, hogy folytassa a lejátszást.
tippek?
miui v5 v40

[ Szerkesztve ]

-

(#7563) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Akinek csak az 5.2.26 - 5.2.27 OTA file kellene.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7564) _ak_ válasza Milestone2 (#7560) üzenetére


_ak_
addikt

Köszi a linket, gondoltam feltolom...de csak gondoltam. A Philz recovery nem akarta feltenni, mert hogy ez a rom az lcsh92_wet_jb9, típusú telókhoz van és ez pedig egy redmi note. :(
Pedig úgy reménykedtem, hogy találtam egy "tökéletes" recoveryt, amivel mindent fel fogok tudni tenni (rom + gapps), de nem ez lesz az. Nem tudom miért nem jó nekem a 2.7.0.0 twrp. :F Egyszerűen zavar, hogy van újabb.

Ugye jól gondolom, hogy amúgy elég lenne, a cache-eket törölni és mehetne fel a 27-es beta a 13-asra? Full rom természetesen és így megmaradnának az adatok is.

Let's begin, de gozaimasu!

(#7565) addamka válasza _ak_ (#7564) üzenetére


addamka
őstag

Próbáld meg 2.8-as TWRP-vel, itt fent van a recovery.img, ha nem akarod keresgetni.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#7566) _ak_ válasza addamka (#7565) üzenetére


_ak_
addikt

Ezzel felkúszott egyből, ahogy szokott, de köszi a linket, most tényleg nem volt kedvem keresni. :) Persze a Google Play-t vitte magával a frissítés, így megint fel a régi twrp, majd holnap megint felveszem az összes fiókot.

Jöhetne már vmi hír, márc. végén így nem lesz V6 nálunk sem, nem, hogy az indiai telókra. :(

Let's begin, de gozaimasu!

(#7567) addamka válasza _ak_ (#7566) üzenetére


addamka
őstag

A Mi App store-ban keress a google installerre, az felrakja sima alkalmazásként a google progikat (elég a framework meg a play services és a play store), aztán így megmarad frissítések után.

[ Szerkesztve ]

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#7568) vipviform válasza addamka (#7567) üzenetére


vipviform
senior tag

Bocsi, nekem a gépemen nincs fenn a MI APP STORE. Kaphatnék egy letöltő linket? Köszi :)

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#7569) McReay válasza vipviform (#7568) üzenetére


McReay
aktív tag

Az a telefonon van fenn V6 alatt. Egy narancssárga táska az ikonja! ;)

Samsung Galaxy Note 8 --- Honda CBR 600 F4

(#7570) Kristof14 válasza vipviform (#7568) üzenetére


Kristof14
senior tag

privátba kaptál egy gapps-ot.
feltetted utána még egyszer indítsd újra, ha nem akarja elfogadni a google accot.

-

(#7571) Kristof14


Kristof14
senior tag

egy kis segítség kéne, mit tudok azzal csinálni, hogy nem látja a telót az mtkdroidtools?
v6-ot most tettem fel, de nem látja a telót, tudok rá fileket másolni, látom a tárolókat, de a Droid tools nem... :/

-

(#7572) vipviform válasza McReay (#7569) üzenetére


vipviform
senior tag

Köszi, de nekem V5 40 van fenn, ott hol?

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#7573) Kristof14 válasza vipviform (#7572) üzenetére


Kristof14
senior tag

tény, hogy annál nekem sem volt, de abba volt google play, hogy szedted ki belőle?

-

(#7574) vipviform válasza Kristof14 (#7573) üzenetére


vipviform
senior tag

Nem szedtem ki, megvan, igazából, csak be akartam nézni az app store-ba, hátha találok valami érdekest, de sajnos nincs :W

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#7575) Kristof14 válasza vipviform (#7574) üzenetére


Kristof14
senior tag

jaa, bocsi. akkor semmi.
semmi érdekes nincs benn, csak az appok felét a képről ismered meg mert a neve kínai.
ha érdekeset akarsz látni akkor egy amazon appstore-t ajánlom, ott mindig van valami app ami aznap ingyenes.

-

(#7576) vipviform válasza Kristof14 (#7575) üzenetére


vipviform
senior tag

Köszi, menézem! :C

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#7577) Kristof14 válasza vipviform (#7576) üzenetére


Kristof14
senior tag

azt hiszem félreértettük (legalábbis én) a problémádat. :D

-

(#7578) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Tudja valaki hová menti a MIUI a letöltött téma fájlokat?
Azaz ki lehet-e menteni valahogy, hogy ne kelljen állandóan letölteni?

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7579) _ak_ válasza Milestone2 (#7578) üzenetére


_ak_
addikt

V6 alatt a háttérképeket nekem a belső memória MIUI/wallpapers-be mentette, mást nem szoktam letölteni. Egyébként furcsa, mert ezelőtt sokkal tovább kellet keresnem, szóval lehet, hogy a v6-ban ez is változott. :F

Let's begin, de gozaimasu!

(#7580) Weeman1 válasza Milestone2 (#7578) üzenetére


Weeman1
veterán

Tudod menteni a Miui saját tárhelyére is ha jól emlékszem.
Miui/Theme mappába menti egyébként.

Xiaomi 11T Pro

(#7581) Milestone2 válasza Weeman1 (#7580) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Már rájöttem, csak ott nem mtz-ként. Azt hittem elő tudom csalni valahogy az mtz-t. Mindegy. A tárhelyre menti, csak onnan mindig le kell tölteni. Az meg az ilyen izgága egyedeknek, mint én, aki naponta cserél ROM-ot, nem olyan jó…

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7582) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Kérdeztétek lesz-e Lollipop a mi Note-unkra?
Most már van!
Működik, most tesztelem.

Egyenlőre minden működik. Multilanguage, Pre-Rooted (de frissíteni illik a SU-t), XPOSED előtelepítve, Material Design, GAPPS telepítve a ROM-ban!

(Telepítés egyetlen furcsasága, első boot után, mikor a nyelvet be kell állítani, meg kell várni, míg kiír egy hibaüzenetet, majd engedélyezni kell a két értesítést, amit kér, majd utána megkezdeni a beállításokat!)

Xiaomi Redmi Note HW1 - Android L 5.0.2 Project by yo20yo

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7583) Weeman1 válasza Milestone2 (#7582) üzenetére


Weeman1
veterán

Na az nagyon jó.
Akkor minek kínlódnak a gyári 4.4.2-vel?

Xiaomi 11T Pro

(#7584) Flexy90 válasza Milestone2 (#7582) üzenetére


Flexy90
senior tag

Wow, ez nagyon jó! :D
Ha már tesztelgetted kicsit, írd le a tapasztalataidat.
Pl.: MiBand smart lock működik e normálisan, ha kimész a telefon hatósugarából, utána feladja-e? (4.4 alatt ez nekem nem működött, pedig újracsatlakozott, mert a szinkronizálás ment vele!)

Xiaomi Fan

(#7585) Milestone2 válasza Flexy90 (#7584) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Csak ébresztésre használom, úgyhogy még nem tudom miről beszélsz, de majd megpróbálom érteni, amit írtál és kipróbálni. Csatlakozni csatlakozott szépen a Band. Most akkor telepítenem kell egy értesítéses változatot.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7586) Csóró™ válasza Milestone2 (#7582) üzenetére


Csóró™
senior tag

Bár mondtam már, de ismét császár vagy! :K

Ez gondolom nem a Xiaomi "hivatalos" projektje, mert, ha az, akkor tényleg nem értem amire föl a 4.4/V6 Béta mizéria.

Engem csak az "alap" dolgok érdekelnek, Wifi, Mobilnet, GPS, mind a két sim működik-e, esetleg van-e lehetőség alapból SD kártyára telepíteni.

Ja, és nagyon köszönjük! :R

(#7587) Milestone2 válasza Csóró™ (#7586) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nem hivatalos.
Egy spanyol srác a fejlesztő (így mondjuk vannak részek a Settings-ben, ami mindig spanyol marad)
WiFi, Mobilnet, két SIM működik.
GPS-t hazafelé tesztelem.
Alapból sajnos nem SD-re telepít.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7588) Csóró™ válasza Milestone2 (#7587) üzenetére


Csóró™
senior tag

Már jobban tetszik, mint a hivatalos V6 béta :DDD

Mellesleg, ahogy a fentebbi linkednél láttam, még az is béta, szóval lehetnek még változások pozitív irányba, meg aztán ezek után lehet mások is ráállnak inkább az L-es Custom ROM-okra.

(#7589) vipviform válasza Milestone2 (#7587) üzenetére


vipviform
senior tag

A multilanguage az tud magyarul is?

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#7590) _ak_ válasza Milestone2 (#7582) üzenetére


_ak_
addikt

Ezt egy kicsit nem értem. Az eredeti oldalon azt írja a srác, hogy 4.4.2-n alapul. :F Hogy is van ez?
Meg neki miért más a kernel verzió?

[ Szerkesztve ]

Let's begin, de gozaimasu!

(#7591) Milestone2 válasza vipviform (#7589) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Igen tud.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7592) kexjocy válasza Milestone2 (#7587) üzenetére


kexjocy
csendes tag

Üdv.

Milestone2 köszönjük a megosztást, király vagy. :D
Amint láttam a romot egyből letöltöttem és telepítette is. Elég jónak tűnik: telefonhívás működik, mobilnet működik,gps működik és a romba benne van a MUT előtelepítve. Eddig ami hibát találtam az a videó felvétel ahol csak 480p-s videókat lehet rögzíteni. De ettől eltekintve használható rom és reméljük lesz hasonló még egy pár.

(#7593) vipviform


vipviform
senior tag

Akkor ez a rom simán telepíthető TWRP-ből a 40-esre?

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#7594) Milestone2 válasza _ak_ (#7590) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Hát szerintem ez egy 5.2.27-es 4.4.2-es ROM-ra PORTOLT 5.0.2...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7595) Milestone2 válasza vipviform (#7593) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Háát én biztos nem tenném...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7596) Csóró™


Csóró™
senior tag

Azt azért ne feledjük, hogy az eddigi ROM-ok mind béták, szóval fix, hogy lesz belőlük jobb, stabilabb kiadás.

A végén már lehet nem az lesz a legnagyobb bajunk, hogy mikor jön már egy teljesen jó rom, hanem, hogy melyiket tegyük fel a sok jó közül :K

(#7597) Milestone2 válasza Csóró™ (#7596) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Úgy legyen!

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7598) kk831228 válasza Csóró™ (#7596) üzenetére


kk831228
addikt

Nem tudom hogy vagytok vele , én még nem találtam hibátlan romot egyik telefonomra se... :B :N Még a gyári romoknál is vannak hibák... Mindig az volt a vége a romolgatásnak ,hogy vissza ment a gyári... :B

Ez a romolgatás stb. olyanoknak jó akinek ez a hobbija.
Így is egész nap netezek a telefonom, mi lenne még ha romolgatnék is... :D

Amúgy megnyugodhatsz, soha nem lesz hibátlan fix rom... ;] :N

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#7599) Milestone2 válasza kk831228 (#7598) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Meg aztán ez az egész a felhasználói szokásokon múlik. Lehet egy ROM nekem tökéletes, neked meg behal, mert másképp használjuk a készülékeinket...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7600) vipviform válasza kk831228 (#7598) üzenetére


vipviform
senior tag

Megnéztem a spanyol oldalt, tavaly novemberi az utolsó komment, amiben már írják a videó problámát. Válasz még nem volt rá...

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.