Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14) mave13


mave13
őstag

Sziasztok!

Köszi, hogy elolvastátok, örülök, hogy tetszik, meggyőztetek, lesz folytatás. Lassan adagolva.

hoffman_: a pécsi orvosi Anatómiai Intézetében vagyok tanársegéd, és jelenleg egy éves kiküldetésben vagyok, mint vendég kutató (lényegében diák) a Showa Medical University, 1st Anatomy Dept.-ben. Pontosan 2012 ápr. 1-től 2013. márc. 31-ig. Az intróban van megemlítve.

e=mc²: egyelőre még nem lövöm le a poént, majd ha fent lesz az ahhoz tartozó írás, megmondom. Senki sem találta ki eddig.

amanoba: gondolkodtam azon is, de egy pár naponta vezetett napló szerintem jobb így, meg nem érzem ezt olyan jó írásnak, hogy címlapos legyen.
Milyen az élet? Érdekes. Majd még lesz róla szó később.
Egzotikus? Igen. Bizonyos helyeken. A belvárosban elég sok a külföldi, ott nem néznek meg annyira, de külsőbb részeken, mint ahol pl. lakok igazi Alien-nek számítok. Errefelé nem nagyon járnak külföldiek. Szóval, amikor megyek az utcán, szőke haj, kék szem, fényképező a nyakamban, na akkor azért többnyire megnéznek rendesen. Nem rosszallóan, inkább érdeklődve. Munkatársak az első találkozáskor, mikor még jóval hosszabb hajam volt közölték, hogy hasonlítok Bon Jovi-ra. :) Aztán Joe barátom megnyugtatott, hogy nekik minden szőke, kék szemű kaukázusi hasonlít Bon Jovira, mint ahogy nekünk is minden kínai kicsit Bruce Lee. :D
Egyébként, hogy a lényegre térjek, a csajok nagyon egzotikusak, vannak köztük nagyon szépek, de alapvetően, a magyar lányok nekem jobban bejönnek. :D Ők viszont imádják a külföldieket. Főleg a belvárosban rengeteg vegyes párt látni, szinte mindig japán nő van külföldi faszival.

Icewolf || kósza ||

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.