Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42) Skullwipe válasza Skullwipe (#14) üzenetére


Skullwipe
senior tag

Ekkora hülyeséget kérdeztem? Szerintem nem. Csak az érdekel, hogy éles környezetben tudja frissíteni magát a rendszer vagy csak is manuálisan lehet? Mert egy kicsit bootableban kipróbáltam és az óra mellett rögtön ott volt az egyszerű frissíthetőség (a maga 50 darabjával így hírtelen). De érdekes, hogy a Clone Hero az istenért se akart egy feltelepített Mint Cinnamonon elindulni, most hogy kiváncsiságból kipróbáltam ennek a disztrónak a cinnamon verzióját, rögtön elindult gond nélkül a Clone Hero a manjaron, ezután csak kiváncsiságból akartam próbálni hogy hátha elindul és hátha jobb teljesítményt kapok, mint így a portable manjaroval, és voilá most már végre elindul Mint-en is a játék. Valaki tudja hogy még is miért indult el most már a játék, amikor pedig ilyen próbálkozás nélkül egyszer se sikerült elindítani. Már rég kerestem a megoldást rá, hogy miért nem futott, de ugyan onnan futattam ahol alapból is bele raktam a játékot, szóval semmilyen elérés nem változott, nem raktam semmilyen frissítést se Mint-re.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.