Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kasya


Kasya
nagyúr

Szuper, köszi!

A futáros sztori kimondottan elszomorító, de jó kedvindító volt a cikkhez.

Más:
Kijelző-teszt (a táblázat szétnyitható) - táblázatban csak én nem látom az LG értékeit?

(#2) novinyul


novinyul
veterán

Egész korrekt lett a telefon, zenei rész még mindig az egyik legjobb a piacon. :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#3) natë


natë
nagyúr

Jajj LG...a G4 óta nem találnak magukra kamera fronton. :F

(#4) Bog válasza Kasya (#1) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Az első oszlop az, csak nem írtam át a fejlécet. Most már megvan, köszi.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#5) Kasya


Kasya
nagyúr

LG Pay - basszus, meg egy Pay ami "sose" lesz itthon.

Game Launcher - nagyszeru, jo latni, hogy mar nem csak Samunál van jelen.
LG Gamepad - kivancsi lennek milyen erzetet ad a kijelzon. Ugyanakkor szimpatikus.ű

Jobban nez ki szvsz, mint az S20 szeria :D De az a kamera...

(#6) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

Nagyon tetszik ez a telefon, számomra az idei kínálatból talán a legszebb a piacon. Sajnos van 1-2 hiányossága ami nekem számít, pl a zoom kamera vagy az arc alapú feloldás, ráadásul úgy 0,5"-al nagyobb az ideálisnál...ezek ellenére tényleg korrekt, rengeteg pozitívummal. Kívánom hogy hozzon egy kis sikert az LG-nek.

(#7) weiss


weiss
addikt

DNG képekhez biztos jó fájlokat másoltatok fel? Szörnyűen néznek ki.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#8) vilmose33


vilmose33
őstag

Köszi a tesztet.

A jövő most van

(#9) Yeffy


Yeffy
veterán

koszi a tesztet, szamomra ez, meg a Sony Xperia I ii a leginkabb vart ez evi csucsmobil, kozuluk fogok valasztani magamnak. amugy ennel nem arrol volt szo, h nem jon EU-ba? mintha ugy remlett volna, de lehet, rosszul olvastam. :F
van esetleg varhato megjelenesi datum?

Alul pedig ott figyel a 3,5 mm-es jack, amivel a V60 talán az utolsó olyan idei csúcsgép, ahol ez adott.
ez igy nem teljesen igaz, ugye a Sony-nak is van. csak apro eszrevetel.
a 4K-s szelfivideon azert beszartam elsore. :Y

akksi/audio/kepernyoaranyban az LG a nyero, viszont noccsmentessegben es altalanos kinezetben a SONY jon be jobban szamomra, remelem, lesz teszt arrol is.

addig is olvasgatok mindkettorol nemzetkozi vizeken.

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#10) mjani1172


mjani1172
addikt

Nekem tetszik, egész jók a fotók.

(#11) joey04


joey04
titán

A telefon unalmas, a story a legjobb, legérdekesebb része a tesztnek.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#12) SkyLine3000 válasza joey04 (#11) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Milyennek kéne lenni a telefonnak? Ez mivel unalmasabb, mint mondjuk akármelyik másik? Csak úgy kérdem kíváncsiságból, mindenféle kötöszködés nélkül. Mindent tud, amit egy felsős telónak tudnia kell. A kávéfőzés, vagy mosogatás majd a következőben talán benne lesz. ;] Azon lehet talán lesz egy gyorsgomb is, h luxus prostit tudjon az embör hívni ingyen... :D
Abban meg végképp nem értem, mi az unalmas, hogy játéknál pl. a dupla kijelző miatt kapsz egy gamepadot is. Ezt melyik másik teló tudja? A hangzásról ne is beszéljünk. Ezt melyik másik teló tudja? Az az unalmas, h tök mindegy, mit csinál az LG, egyből megy a fikázás. Alsós szinten még ok, de ebben a szegmensben egyáltalán nem rosszak a telói.
Szubjektíven sztem nagyon jól sikerült. Nem kell szégyenkeznie a riválisok mellett semmiben.
Már csak a középkategóriát kéne rendbe tenniük.

[ Szerkesztve ]

(#13) gyonyoruwok


gyonyoruwok
tag

igazából már ott elvesztettek, hogy ez is 13" és mellé 1080p, de még a kamerákat megnéztem. na mindegy. pedig érdeklődve és nyitottan álltam neki olvasni.

Sony A6000 | iPhone 12

(#14) gretzky77 válasza SkyLine3000 (#12) üzenetére


gretzky77
veterán

Hatalmas +1, sajnos én is úgy látom, hogy bármit tesz le az LG az asztalra lesznek akik zsigerből,tapasztalat nélkül fikázzák! Valószínű ezt választanám telefonnak ha nem V50-et használnék!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#15) korpicschess


korpicschess
veterán

Sajnálom, hogy az ilyen batár méret irányába ment el a dolog, számomra a V30 tökéletes méretű volt.
Nem lenne gond, ha a G széria alternatívát kínálna, de jó nagy kár, hogy a G8 esetében is itthon a G8S volt inkább kapható, amiből fontos funkciók hiányoztak (ESS DAC...).

joey04: Szerencsére az Apple készülékek nem unalmasok. :DDD

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#16) Yeffy válasza korpicschess (#15) üzenetére


Yeffy
veterán

Szerencsére az Apple készülékek nem unalmasok.
nem hat :DDD :C

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#17) Zé.


Zé.
tag

A V50 -hez viszonyítva a különbségek:

Hosszabb egy centivel, kisebb kijelző felbontással, nehezebb 35 grammal, nagyobb akku 1000 mAh-val. A főkamera, jó kérdés, ez külön elemzést érdemel...
3-axis OIS nincs. Nem tűző napon, árnyékban akkor, milyen a 64 M pixel?
A 16 Mpixel bőven elég mindenre, a 8 K video, de minek.
Nagyobb a szelfi felbontása, akit ez érdekel. 5.1 lett a Bluetooth.
A töltés Quick Charge 4.0+ hármas helyett. Kijelzőben van az újlenyomat szenzor.
GPS + BDS. ToF kamera a mélységélesség miatt, akit a portré érdekel.
Nagyjából ennyi, árat még nem tudunk. ( Nagyjából egy laptop ára...)
Nem fognak tömegével V30-ról V60-ra váltani...

(#18) monti0222w


monti0222w
addikt

Korrekt telefon lett a V60, azt a dacot irigylem belőle ilyesmi hiányzik az X2 Pro-ból. :)

(#19) koxx


koxx
MODERÁTOR

90 v 120Hz-es kijelző miért maradt ki? 5G kell a francnak egyelőre, mire használható lesz addigra a V80 is kijön. Ráadásul kispórolták a QHD felbontást is pedig az 5000-es akku elbírta volna. Maga a készülék szép, de 3 kilóért ez igen kevés lesz egy OP8 pro ill S20+ mellett...
V10-em volt, imádtam, sztem az egyik ha nem a legkülönlegesebb okostelefon amim valaha volt. Még a hülye hibáival együtt is szerettem.

(#20) Doki42 válasza Bog (#4) üzenetére


Doki42
őstag

Jó a cikk, grat :K
Lg... Tv fan vagyok de a mobilos részleg talán tényleg felébred, remélem.

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#21) Jeanne d'Arc

Továbbra sem győztek meg. V50 volt, de nem ájultam el.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#22) koxx válasza Jeanne d'Arc (#21) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

130k-ért bevállalnám a V50-et. De a duál kijelző teljesen hidegen hagy.

(#23) monti0222w válasza koxx (#19) üzenetére


monti0222w
addikt

A 90Hz képfrissítés tényleg jó lett volna benne, az nagyobbat dobott volna rajta, mint a QHD.
A hang ami utolérhetetlen benne egyelőre, sokan emiatt veszik az Lg-t.
Laleh: nem te vagy a célközönsége.

[ Szerkesztve ]

(#24) MrPetya19 válasza korpicschess (#15) üzenetére


MrPetya19
addikt

Valahogy mindig butított változatot kaptunk...

Amúgy a kijelzője kezelhető elvileg wacom-tollakkal is.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#25) Balzak83 válasza monti0222w (#23) üzenetére


Balzak83
senior tag

Így van! 90hz-et kihagyni 2020-as flagshipben szerintem hiba. De: gondolom ennek is megvan az oka, akkor már a másodlagosnak is annak kellene lennie, de akkor meg üzemidő, meg plus z költség, és már el is szállt az árazás. Azt hiszem meg is válaszoltam magamnak a kérdést :D

(#26) gattolino


gattolino
senior tag

Ez is jó készülék lesz, ha majd lemegy 600€ környékére.

Vivo X90 Pro Plus

(#27) #22743424


#22743424
törölt tag

Köszönjük a tesztet :R Bog azt szeretném megkérdezni, hogy nincs eltérés a két kijelző között ami a táblázatbeli adatokat illeti?

[ Szerkesztve ]

(#28) joey04 válasza korpicschess (#15) üzenetére


joey04
titán

ennyire semmi nem, mint az lg

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#29) monti0222w válasza Balzak83 (#25) üzenetére


monti0222w
addikt

Nem tartom vészesnek egyáltalán a 90Hz energia fogyasztását, egész nap be van kapcsolva folyamatosan nálam, de emiatt nem érzem szükségét kikapcsolni! :N

Joey04: Mondod te, az a jó hogy ez nézőpont kérdése! Amúgy az iPhone se túl izgalmas valami!

[ Szerkesztve ]

(#30) gretzky77 válasza joey04 (#28) üzenetére


gretzky77
veterán

Kérlek áruld már el miben unalmasabb az LG, mint pl az Apple? Tényleg érdekelne!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#31) Remekelek28 válasza gretzky77 (#30) üzenetére


Remekelek28
őstag

Azzal lehet menőzni. :) Semmi másban nem jobb.

(#32) gyonyoruwok válasza gretzky77 (#30) üzenetére


gyonyoruwok
tag

az például árulkodó lehet az unalmasságáról, hogy még a mi 10 pro tesztjéhez is egy óra alatt érkezett annyi komment, mint ide 4 alatt. meg amúgy mi köze bármihez az apple-nek?

[ Szerkesztve ]

Sony A6000 | iPhone 12

(#33) doooo


doooo
veterán

Csalódáskeltőek a kamerák... főleg a zoom hiánya (ha 2x-et ki is tudnának sikeres vágni (nem tudnak), akkor is mehetett volna bele pl. egy 3-5x-es), ettől függetlenül okés, de valahogy így már nem illik rá a "legjobb LG ever" jelző. A legnagyobb előrelépés a hatalmas akku, abban nem lehet panasz.

Szerk.: Visszanézve a V50 képeit... hát talán még ott is van előrelépés... nem emlékeztem, hogy milyen... semmilyenek voltak.

(#34) Remekelek28 válasza gyonyoruwok (#32) üzenetére


Remekelek28
őstag

4 hónap mulva is 4x annyi lesz majd a mi10 nél a komment,de akkor már a hibáktól hemzsegve. :)

[ Szerkesztve ]

(#35) Fred23


Fred23
nagyúr

90 vagy 120 Hz tényleg kellett volna nagyon, de nekem így is tetszik ez az LG. Pedig számomra ez már tablet méret.

Ami viszont olyasmi, ami szerintem valóban felháborító és eltántorító, az a Google Assistant gomb programozhatatlansága. Amíg ezen nem változtatnak, tuti nem veszek az LG-től olyan telót, amin rajta van ez a dühítővé váló gomb. Régebben leveleztem is velük erről, az volt a válaszuk, hogy a gomb direkt a Google Assistant miatt került rá, ezért nem programozhatja a user. Dedikált. A júzer le van sz@rva, az számít csak, hogy mi az LG koncepciója.

[ Szerkesztve ]

(#36) Bog válasza #22743424 (#27) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Statisztikai hibahatáron belül vannak az eltérések, szóval a két panel ugyanaz.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#37) #22743424 válasza Bog (#36) üzenetére


#22743424
törölt tag

Köszönöm a választ :R

(#38) gyonyoruwok válasza Remekelek28 (#34) üzenetére


gyonyoruwok
tag

Meglehet hehe, nem latok a jovobe

Sony A6000 | iPhone 12

(#39) Remekelek28 válasza gyonyoruwok (#38) üzenetére


Remekelek28
őstag

Csak kiváncsiságbol belenéztem annak a topicjába,de az első 50 kommentből 40 az a túlárazásról és az ip védelem hiányárol szol. Ennek fényében,inkább maradjon unalmas egy telefonos topic.
Mi a G7 fit topicjában vagyunk ugy 5 -10 en,de azt se tudom mikor irtunk valamit is,mert hibátlan működésű a rendszer. Mint a legtöbb LG telonak az utobbi években.

(#40) geezer válasza Remekelek28 (#31) üzenetére


geezer
aktív tag

Lehet vele? ;]

(#41) korpicschess válasza gyonyoruwok (#32) üzenetére


korpicschess
veterán

Kicsit troll voltam az Apple felvetésével, csak a kommentelő személyére reagáltam.
Meg azért az LG-nek voltak gondolatai, az utóbbi időben tényleg nincs olyan jellegű újítás (bár a dual-screen tokjuk például szintén egyedülálló), mint anno, néhány dolog:
- V10 másodlagos kijelző
- G4 bőr hátlap, rettentő jó kamera, hátlapra rakott gombok
- G5 moduláris felépítés, modulok, 16:9 kameraszenzor, brutál széleslátószög (amiben azóta is az LG volt sokáig a top...)
- Quad-DAC (és valóban jó hangminőség)
- ötletes szoftveres megoldások, pl. tap to wake, tap to lock, knock kode, etc.

...és ahogy Remekelek28 is írta, nyilván nagy port kavar, hogy egy bestbuy választásként fémjelzett márka azt mondja, hogy legyen 2x annyi az ára a készüléknek.

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#42) Remekelek28 válasza geezer (#40) üzenetére


Remekelek28
őstag

Nekem nem gyere be,eleve esztelen csecsebecse : :C

(#43) HeadHunter98


HeadHunter98
tag

Köszönjük a részletes, majd mindenre kiterjedő tesztet!

Tetszetős a telefon, lehet, hogy erre cserélem majd jövőre a mostani HTC-t. Csak ne lenne ilyen nagy :F

U.I: 3. oldal (Hardver, UI) - (zseblámpa, WifFi, Bluetooth, kamera, némítás)

A változás bent kezdődik

(#44) rigoberto


rigoberto
őstag

Egyedülálló innovációs irány, de jó eséllyel ez (is) zsákutca lesz az LGnek. Kár, mert régebbi teloit szerettem.

[ Szerkesztve ]

(#45) xsjado93 válasza Fred23 (#35) üzenetére


xsjado93
senior tag

Ne haragudj, de eléggé alacsony lehet az ingerküszöböd, ha egy gomb dühítővé válik :DDD. Nekem is van a V40-en, elsőre fura volt, hogy nem lehet hozzá más funkciót rendelni, de szerencsére a GA-t ki lehet kapcsolni. Jóformán már el is feledkeztem ennek a plusz gombnak a létezéséről.
De nyilván nem vagyunk egyformák, és így szép az élet! :K

Your life is a lie.

(#47) Fred23 válasza xsjado93 (#45) üzenetére


Fred23
nagyúr

Egy mobilt minimum egy évig, inkább kettőig használok, és ha lehet, olyat veszek, amivel nem kell szopni egyáltalán. Egy döglött gomb engem nagyon zavarna a telómon, meg az is, hogy elfogadtam ezt a hozzáállást a gyártótól.

Amúgy általában bejönnének az LG telók. A G6-ot és a V30-at kifejezetten gyönyörűnek látom például.

(#48) Zé. válasza rigoberto (#44) üzenetére


Zé.
tag

,,Egyedülálló innovációs irány"...

Igen, igen, ez talán egy újkori - ,,luxus gamer mini konzol játékgép"...
A világon rengeteg kisebb/nagyobb ,,gyermek" akad, akinek megadatott, hogy megkaphassa ezt a kiváló játékszert! Én pusztán csak nosztalgiából
olvastam el a cikket, de rá kellett döbbennem, hogy egy játék topikba tévedtem.

Mert: A magyar árat feltételezve egyetemista ennyiből laptopot vesz. :D
Fotós: Tükör nélküli, MILC fényképezőt. :K
Átlag magyar telefonvásárló: Megfizethető kínait. :F
Tehetős magyar: APPLE :)
5G képes: A használható vidéki hálózat kiépítése az országban fényévekre. :O
Súlya: Féltégla péklapát, csakis kocsival... :((

Jó hír! Lehet még a játékon kívül másra is használni...

(#49) xsjado93 válasza Fred23 (#47) üzenetére


xsjado93
senior tag

Persze, megértem az álláspontod, de meg lehet tanulni együttélni vele :D én is hosszútávra tervezek a telefonokkal többnyire, eddig csak azért vettem újakat, mert vagy ellopták es nem került meg, vagy a Duna mélyén landolt 😅
A V40 is egy nagyon jó telefon, számomra szinte tökéletes az audio képességek, az OLED kijelző, az IP és MIL szabvány, a bővíthető memória és a optikai képstabival szerelt kamera miatt.
Egyetlen problémám, hogy néha durva fps drop van Wind wakerezés közben (dolphin emulator) :DDD

Your life is a lie.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.