Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) asr27 válasza encoder (#600) üzenetére


asr27
tag

Szia! Bocsi a hülye kérdésért, de mi az az NR mód?

(#602) asr27 válasza asr27 (#601) üzenetére


asr27
tag

Már rájottem, az alkalmazásban van...
Csak azt nem értem, hogy alapból miért nem csatlakozik a telefon 5G hálózatra? Miért kell ehhez alkalmazás...

(#603) asr27 válasza asr27 (#602) üzenetére


asr27
tag

Ráadásul minden újraindításnál újra át kell állítani, mert alapból visszaáll 4G-re

(#604) Remekelek28


Remekelek28
őstag

Üdv Ha valakinek szüksége lenne uj gyári fóliás kijelzőre,oldalkerettel,illetve új akkura,jelezzen.

(#605) Bitlisz


Bitlisz
aktív tag

Nemsokára eladó lesz az enyém, igen jó állapotban, sok tartozékkal.

[ Szerkesztve ]

(#606) stemplar07 válasza Bitlisz (#605) üzenetére


stemplar07
őstag

Hát akkor eljött a nyugalmazás ideje :) 4 év után DAP-ként funkciónál tovább az öreg utolsó mohikán ..... a legjobb telefonom volt a V sorozatból ( V-10-20-30-40-G8x-V60 )
a Samu S24 Ultra más világ ...

(#607) Bitlisz válasza stemplar07 (#606) üzenetére


Bitlisz
aktív tag

Gratula hozzá! Nekem a V20 volt az etalon, azt bő 4 évig használtam, V60-at csak 3-ig.
Most a Oneplus12-t próbálom megszokni (16/512).
Nem rossz, és sokat segít a Watch 2, Buds 3, meg az 50W-os vezetéknélküli AirVOOC töltőjük. Így elég komplett csomag azért, főleg ha ennyiért csak a kisebb S24U jönne ki, bár nálunk max a mikró smsng :)

(#608) OPiiPO válasza stemplar07 (#606) üzenetére


OPiiPO
addikt

DAP-nak fogok még egyet venni, az biztos :K

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#609) stemplar07 válasza OPiiPO (#608) üzenetére


stemplar07
őstag

és még mindig 2 napos az aksija ... a gyorsaság is jó, egyedül a fotó résznél látom azt hogy elavult sajna .. nagyon gyenge az S24U-hoz képest.. nagy kár, hogy az LG kiszállt a telefonokból, bár megértem őket alma,samu,xiaomi stb..feneketlen pénzköltés..
(( volt egy G8x dual screenem is, 5 éves 3 évet a fiókban, családban elajándékoztam, örülnek neki kiváló aksi, gyors stb ))

[ Szerkesztve ]

(#610) stemplar07 válasza Bitlisz (#607) üzenetére


stemplar07
őstag

Telefonban talán egy S3 és S7 volt anno rövid ideig... remélem azóta a csúcskészülék S24U 1Tb ,, kinőtte ,, magát nem robban, stb :) egy hónap után kiváló, sőt meglepően testre szabható pl. a GoodLock ..samu fejlesztésű programjukkal semmilyen UI pótlást launchert sem igényel.. root nélküli hívásrögzítés, az AI funkciók pedig hatalmas potenciált rejtenek.. a kamera nagyon jó.. persze azonnal volt baki :D az S23U hoz képest visszavettek a színmélységből, illetve kamera váltás - (videó zoom esetén) gondokkal jelent meg, de becsületükre váljon egy hónap alatt gyorsan FW frissítéssel tökéletesen javították , nem utolsó sorban QHD+-ban két nap üzemidő..... sokan nyafognak pár apró dolog miatt de én nem tapasztalom..másrészt olyan áron jutottam hozzá 520.. 1TB (hivatalos SES gari)amit nem hagyhattam ki.. de az audió jack hiánya .. az bizony szokatlan.. 19 ben vettem egy Ibasso DC01-et AK4493-el balanced, ha nagyon kell a zene útközben azzal elvagyok ..

[ Szerkesztve ]

(#611) Remekelek28 válasza stemplar07 (#610) üzenetére


Remekelek28
őstag

Zeneileg melyik a jobb? V60 vs S24? Nekem amúgy a dupla kopp is hiányozna.

(#612) David3 válasza Remekelek28 (#611) üzenetére


David3
őstag

Dupla kopp van Samsung-on is. :)

(#613) stemplar07 válasza Remekelek28 (#611) üzenetére


stemplar07
őstag

Ja dupla kopp van, az Ibasso DC01 el kb hasonló a hangzás, mint a V60 Sabre...anélkül xar lenne a hang...ahogy írtam is, fotó, AI amiben ég és föld, jobb a 24U..4 év nagy idő...

[ Szerkesztve ]

(#614) Remekelek28 válasza stemplar07 (#613) üzenetére


Remekelek28
őstag

Azt nem tudtam,h ugyanúgy gyárilag benne van a dupla kopp.Jah az egy külön cucc. Igen,fotóban lehetne kicsivel jobb a V60,de bőven vállalható. Csak sajnos az S24 brutál drága félmillát nem adnék egyetlen telóért se. Annyival nem jobb a v60.

[ Szerkesztve ]

(#615) David3 válasza Remekelek28 (#614) üzenetére


David3
őstag

Én S23+ felé vettem az irányt, szerintem jó választás LG után. Frissítésekben a Samsung azért köröket ver az LG-re.

(#616) stemplar07


stemplar07
őstag

Ez a történet nem arról szól hogy melyik a jobb telefon, hisz dapnak és tartalék telefonnak megtartom, de ... egy 4 évvel ezelőtti csúcstelefon felett eljárt az idő, 23 október óta megszűnt a biztonsági frissítés is .., a V90 t is megvettem volna... Az S24U 1TB igen kiváló készülék... nem egy liga már...a V60- al ..

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.