Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) gyurma888 válasza Zé. (#98) üzenetére


gyurma888
aktív tag

Nem véletlen. Az emberek nem szeretnek várni. Én V30-at akartam 3 évvel ezelőtt, viszonylag sokáig vártam. Fél év után feladtam és vettem mást. Más még ennyit sem vár szerintem. Ezt kellene rendbe rakniuk.

(#102) koxx válasza gyurma888 (#101) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ugyanez, vártam rá 4 hónapot, nem jött így vettem egy Mate 10 prot.

(#103) Remekelek28 válasza janeszgol (#95) üzenetére


Remekelek28
őstag

Csak akkor 4-5 éven át gyerekcipőben voltak A htc Lg sony is jóval több mobilt adott el.

(#104) Remekelek28 válasza gyurma888 (#101) üzenetére


Remekelek28
őstag

Igen az LG itt bukja el. A későn kiadott telefonok. A Q70 is tavaly októberben jelent neg koreában,most érkezett tegnap usába. 80 ezer dt körüli áron. Ha tavaly dec körül inditják még bőven 100 fölött indithatták vol a. Aztán csodálkoznak h nincs profit.

(#105) koxx válasza Remekelek28 (#104) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ezt sokkal profibban kezelik a nagyok, alma, huawei, samsung (sot mostmar a OP is). Bemutatjak, aztan elorendelheto es 2 het mulva a kezedben a zsiruj flagship. LG ebben nagyon gyengus.

(#106) Zé. válasza mjani1172 (#99) üzenetére


Zé.
tag

,,pedig a tudás megvan, erről már meggyőződtünk"

Szerintem akkor lehetne izgalmasabb a két kijelzős, kihajtható készülék, ha a másod
kijelző kvázi keret nélküli, nagyon vékony OLED üveglap volna. Hasonlóan, mint a keret
nélküli szemüveg. Tehát csak a zsanérnál lehetne a kihajlónak egy fém része, a kijelző
meghajtáshoz. Lényegében egy légiesen könnyű/vékony ,,könyvborító szerű" design.
Igaz, így nem lehetne vízálló, IP68. Az OLED panelt nagyon vékonyra lehet készíteni,
a másod kijelzőben pedig így sincs elektronika, aksi. Mindenesetre sokkal elegánsabb
lehetne, mint pl: a régi fekete vastag szemüvegkeret, és ehhez képest a műanyag,
légies keret nélküli szemüveg... A tudás, innováció pedig meglenne az LG -nél !...
Feltekerhető OLED kijelzőjű TV-t tudnak, stb. Ezt már többször felvetettem, itt hiába írom.
Sajnos, a sok félresikerült ötlet miatt már semmit nem mernek szinte újítani...
Pedig ez egy szabadalom is lehetne, kidolgozva, briliáns, légies design, ill. picike légrés
a két, kinyitott kijelző között, de 5-ről a 6-ra (V50-60) nem jutnak... :(((

Tehát az alapötlet tulajdonképpen pazar lenne, -- de a kivitelezés rossz, egyáltalán nem
ergonomikus, avitt, nincs meg így az a nagy sóvárogva várt érzés, amikor a kisgyermek
a karácsonyi fényeknél először nyitja ki nagy áhitattal a várva várt színes mesekönyvét...

(#107) Bog válasza Zé. (#106) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Kénytelen vagyok egyetérteni :D mármint a kijelzők kapcsán, egyébiránt a V60 tudását kimondottan korrektnek tartom, a stabi például baromi jó, hangban semmi sem versenyez vele, akkuban is erős, én is tojok a 90 Hz-re (de értem, hogy mások nem), szóval nekem az a személyes véleményem, hogy ha nem lenne a Fold a kezemben, akkor simán a V60 lenne az én használatomra a tökéletes termék (videó, hang, akku), viszont túlságosan hozzászoktam ahhoz, hogy kihajtogatom a telefonom, a franc sem gondolta volna, hogy ez ilyen addiktív :D

A G8X sokáig volt nálam, most egy barátom használja, aki eleinte imádta, hogy milyen menő, hogy van másodlagos kijelző, de hónapok óta a fiókban van, elő sem veszi, mert macerás és bumfordi. És annyira sok előnye azért nincs. Szóval egyet tudok azzal érteni, hogy ezt vagy megcsinálják klasszisokkal jobban, vagy ne erőltessék. Ez most nem az a fícsör, amivel el lehet adni egy csúcsmodellt, ennyire nem lehet építeni a játkosokra sem, meg azokra sem, akik sokat írnak telefonon, mert még nekik is macera.

Viszont azt is gondolom, hogy az LG cuccok ugyan nem állnak az élen az innovációs bajnokságban, de átgondoltságban még mindig nagyon jók, az LG UI állati kényelmes, de nem csicsamicsa és jól válogatják össze, hogy milyen funkciók kellenek okvetlen, de melyek azok, amelyeket el lehet hagyni. Ha a jack és a dedikált zoom kamera között kell választani, akkor például full egyetértek abban, hogy inkább jack, a hibrid zoom elég ügyes ahhoz, hogy ne hiányozzon még egy szenzor hátulról.

De bármennyire is kedvelem a V60-at, nem úgy kell megítélnem egy telefont, hogy nekem pont megfelel, akkor az a király. Hanem úgy, hogy mások adnak arc alapú feloldást, 90-120-144 Hz-es panelt, nagyobb felbontást, jobb fotós képességeket, DeX-et, gyorsabb töltést, és egy csomó embernek ezek fontosabbak, mint a quad-DAC.

Ja és minden mást pont meg lehet már venni, ezt meg majd ősszel...

[ Szerkesztve ]

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#108) joey04 válasza DonMaster (#84) üzenetére


joey04
titán

A piac is máshogy látja ezt. De mindegy, ez szubjektív. Jó lenne, ha droidos fronton a samun kívül lennének erős NEM kínai gyártók, hasonló tudás és ár esetében biztos azokat választanám!

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#109) Zé. válasza Bog (#107) üzenetére


Zé.
tag

Hát igen, értelek...

Mindenesetre az LG pont azt veszítette el, ami régebben sikeressé tette.
Pont azt, amit Steve Jobs tudott, a feledés homályából sikeressé tenni egy terméket.
Pont ez fáj LG rajongó létemre, hogy karnyújtásnyira vannak a maradandó készüléktől.
És pont nem tudják átlépni a küszöböt, mely ismét a régi dicső fényt jelentené!
Pont egy művész kellene nekik, aki megmutatná, mit akarnak az emberek!

,,Az emberek gyakran nem tudják, hogy mit akarnak, amíg meg nem mutatod nekik."

“ Szerintem a művészet az, hogy az ember meglássa maga körül a lényeget. Hogy megértsen valamit, ami még soha senkinek nem sikerült és ezt közölje a többiekkel, akiknek nem adatott meg ez az éleslátás.” 1995. április 20.

“ A dizájn furcsa szó. Sokan azt hiszik, azt jeleni, hogyan néz ki valami.De ha mélyebbre ásunk, a dizájn azt jelenti, hogyan működik az a valami. Amikor a Mac dizájnját készítettük, nem azt terveztük, milyen lesz a külseje, bár természetesen azt is. Alapvetően a szerkezet működéséről volt szó. A jó dizájnhoz nagyon alaposan kell ismerni a terméket. Fel kell fogni mi a lényege és ehhez szenvedélyes odaadásra van szükség. Rágni kell és nem gyorsan lenyelni. A legtöbben nem veszik ehhez a fáradságot." Wired, 1996, február

“Figyeljük meg a Mercedes terveit, milyen arányosan építik fel határozott részletekből a lágy vonalakat. Évek óta finomítják a kontúrokat, de a részletek élesebbek. Erre törekszünk mi is a Macintoshnál”. Odyssey: pepsi to Apple ( Út a Pepsitől a Apple-höz ) 1987



(#110) Mercel válasza Kasya (#1) üzenetére


Mercel
senior tag

A futáros sztori kimondottan elszomorító, de jó kedvindító volt a cikkhez.

Amire gondolsz ahhoz szerencsére egyetlen futárnak sincs semmi köze. Az eset a magyar UPS helyi képviseletének a teljes dilettantizmusát mutatja be, sajnos szinte tökéletesen.
Bognak mázlija volt hogy valamelyik HP nem oktatta ki baromi bunkón ahogy az egyébként időnként megesik ha az ügyfél felhívja az ügyfélszolgálatot..:)

[ Szerkesztve ]

Marcel

(#111) Mercel


Mercel
senior tag

Jó cuccz lett ez a mobil.
A kettős kijelző annyira nem mozgat meg, de a Nagyon átgondolt és kimunkált részletek azok kifejezetten tetszenek.
Ha valaki nem az über csúcsot keresi akkor szerintem jól járhat az LG V60-al.
A sok kínai csicsa között üdítő látni hogy még mások is vannak a piacon.

Marcel

(#112) monti0222w válasza Bog (#107) üzenetére


monti0222w
addikt

Pedig pont a quad dac ami kiemeli a többi telefon közül számomra és vagyunk jó páran akik így vélekedünk!
Nem vagyok LG fan sosem volt tőlük telefonom, de hallgatni hallgattam már és tudom értékelni azt ami jó, a quad dac, és a beállításai vitathatatlanul a legjobb a telefonos mezőnyben és partiban van nem egy AMP lejátszóval. :K

[ Szerkesztve ]

(#113) Remekelek28 válasza joey04 (#108) üzenetére


Remekelek28
őstag

A G8x pl miben nem megfelelő neked? Szinte a legjobb akkuval rendelkezik a csúcsok közül és minden benne van ami kell.
Én személy szerint csak az értesitési led hiánya miatt nem veszem.

(#114) WinstonWolf válasza DonMaster (#100) üzenetére


WinstonWolf
senior tag

ilyen az, amikor a vélt vagy valós sérelmek miatti indulat felülírja az alapvető helyesírási szabályokat. Vessző, ékezet, fogalmazás stb... Mindezt csak azért írom neked,mert 5 percig értelmezni próbaltam a hozzászólásod de nem tudtam eldönteni kinek az oldalán is állsz a vitában.... :C

[ Szerkesztve ]

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#115) joey04 válasza Remekelek28 (#113) üzenetére


joey04
titán

Most írjak kritikát kameráról, kijelzőről, külsősről, lg szoftverről? ezekkel van bajom, de ha részletezem, akkor megcáfolsz. NEKEM nem megfelelő. Ennyi. Ha másnak ez a best, elfogadom. btw teljesen élhető készülékek, arra a szintre már eljutott az ipar, hogy nincs nagyon olyan közepes, vagy felsős készülék aminek szenvedés a használata. De használjátok egészséggel, tényleg. Én csak a teszt topikban leírtam a véleményem, nekem ebben ennyi volt, nem érdekel a készülék, már ki is futott volna az itt szóltam hozzá részből, és a topik felé sem néznék, ha nem kellene válaszolnom, mert megszólítanak. :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#116) Remekelek28 válasza joey04 (#115) üzenetére


Remekelek28
őstag

Meg lehet érteni a te álláspontod is.
Abban akkor biztosak lehetünk,hogy számodra most egy tökéletes telefont használsz.

(#117) Fred23 válasza Remekelek28 (#113) üzenetére


Fred23
nagyúr

G8x-ből vagyV50s-ből nincs esetleg olyan változat, ami megkapta a 2x optical zoom kamerát is?

(#118) Remekelek28 válasza Fred23 (#117) üzenetére


Remekelek28
őstag

Szerintem azok nem kaptak.

(#119) Fred23 válasza Remekelek28 (#118) üzenetére


Fred23
nagyúr

Én is úgy tudom, csak LG-nél szoktak annyit variálni, hogy bármi lehetséges... :)

(#120) TheDragon007


TheDragon007
senior tag

Úgy néz ki támogatja a toll használatot hasonlóan spenhez (5percnél a videóban): https://www.youtube.com/watch?v=ZJYUYeW_mqU

Valamennyire van támogatva az Android Desktop (bár gondolom messze nem DeX szint): https://www.youtube.com/watch?v=VgriesTS4u4

A 90-120-144Hz képfrissítés téma nem izgat. Kiróbáltam 90Hzet, jó nekem anélkül is. A kollégám 1plusz 7Tnél is visszaállította az övét 60ra. Felteszem a 120+ Hz komolyabb különbség, viszont az üzemidő az ára.

Jó volt olvasni a tesztet, mint mindig. A hangminőség kiemeléséért plusz pont főleg. GSMArénán már sajnos elhagyták.

Külföldön élőként érdekes olvasni a sok angolból átragadt kifejezést: kusztomizál. Még van magyar megfelelője viszont kényelmesebb nem azt használni. Nem kritikának szánom, a nyelv - mint minden - hadd változzon, alakuljon.

Gondolkodom a 1+ 5T váltásán. Ez a v60 az egyik lehetőség. Lehet hogy megvárom. Tartok tőle mire kapható lesz itt vagy utolérik a többiek ár-értékben (pl. a játékos telók), vagy az 5t hamarabb bemondja az unalmast és kénytelen leszek más után nézni.

Én így viszonyítom eddig az 5Thez:
Az értesítő led hiányát nekem ellensúlyozná az AOD.
Az arcalapú feloldás jó móka de manapság csak beltérben használom (arcmaszk, motoros sisak sajna az ellenfele odakint), az ujjlenyomatolvasó jobban kézreáll, illetve nem mindig működik az arcfelismerés
Kesztyűben sem a kijelzős, sem a hátlapi ujjlenyomat olvasó nem megy, marad a pin kód.
3.5mm manapság ritka főleg csúcsproci mellé. Az audio DACot kipróbálnám, sok zenét hallgatok
Nexus 6ról váltottam 5tre és örültem mennyivel kisebb. Nem tudom megszoknám-e hogy ez annál hosszabb és nehezebb bár valamivel keskenyebb. Az egérmozi viszont jó lehet utazáskor. Az 5t valszeg úgyis meghagynám amíg nem ad ki valaki hasonló méretű csúcsprocis telót
A tollat tudnám használni melóban, csak választanom kellene hozzá egyet
A dupla kijelzőt használnám hosszabb emailt írni illetve játékra
ip68 és MIL jól jöhet bár még sosem kerültem vizes bajba, leejtéssel viszont igen

Ha most lehetne kapni (vagy extra kijelzővel, vagy anélkül), nekem bejönne, mondjuk az 5t mellé ha nem is helyette.

[ Szerkesztve ]

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#121) koxx válasza Bog (#107) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

"meg lehet már venni, ezt meg majd ősszel..." ez most komoly? :W addigra 6x lekörözi mindenki más.

(#122) doooo válasza koxx (#121) üzenetére


doooo
veterán

SoC, akku, DAC nem avul el addig, az a többiek szintjén tartja majd akkor is. Minden másban meg már eleve lekörözték, pl. kamerában, szóval... nem sok minden fog változni addig. Csak persze potenciális vásárlóktól esnek el. Igazából az nem világos, hogy miért nem tudják a bejelentéseiket akkorra időzíteni, amikor már majdnem készen állnak az értékesítésre is... egyáltalán nincs benne logika, borzalmas "üzletpolitika".

(#123) koxx válasza doooo (#122) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

De ezt eljátszották már a régebbi modelleknél is, nem igaz, hogy nem tanulnak belőle. A sor legvégén kullognak, már minden kínai dzsunka gyártó beelőzte őket. A dac őszintén hány embert érint 0,1%-ot? nekem is ott volt a V10-ben, mit sem ér ha nincs mellette egy min 50 ezres fülesed. Másrész atom botfülű vagyok akinek bőven megfelel a spotifyos zene.

(#124) joey04 válasza Remekelek28 (#116) üzenetére


joey04
titán

Olyan nincs. és soha nem is lesz. azt kell választani, amivel a legkevesebb a kompromisszum.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#125) doooo válasza koxx (#123) üzenetére


doooo
veterán

Én egyáltalán nem vagyok botfülű (tudom milyen egopistán hangzik, de tényleg nem :DDD), de egyszerűen el tudom fogadni, hogy ahány készülék, néha annyiféle hang. Más a fejesen, más a fülesen, más a mobil/laptop/asztali gép hangszóróin, más a TV-n, más a felsorolt termékkategóriák különböző modelljein, meg magától a lejátszott hangfájltól is függ, meg még ki tudja mitől... szóval nem izgat, milyen DAC van a mobilokban (vagy bármi másban). Biztos sokan igénytelenségnek mondanák ezt, de akkor sem. Ne sértse a fülemet abnormális dolgokkal, és jóban leszünk az adott termékkel. :P Hozzátéve persze, hogy a többi csúcskategóriás mobil is olyan szintre ért már, ahol tényleg csak egy 50+k-s fejhallgatóval lehet különbséget érezni, ha egyáltalán lehet (épp ezért nem is teszteli már az ilyesmit a GSMArena, amit felhozott valaki feljebb). Nekem a jelenlegi mobilom/tabom is tökéletes ehhez, már az előző is jó volt, bár komoly a fejlődés, kétségtelenül.
Szóval abszolút igazad van, sőt, talán még jóval kisebb az az arány, mint 0,1%.

De mindez mit sem ér, ha nem lehet megvennie még annak a 0,1%-nak sem.

[ Szerkesztve ]

(#126) Zé. válasza doooo (#125) üzenetére


Zé.
tag

Az előbbi két meglátáshoz egy adalék. Sajnos, a pénztárca vastagsága sok embernél
kompromisszumot követel. Engem az IP68, és a hi-fi quad dac érdekel. Az új VELVET
készülékben nem lesz beépítve a DAC, a közel 300K várható ára ellenére sem.
Az IP68-at tudja. A később megjelenő készülék variációi adatait még nem tudni. Most úgy tűnik, hogy e kettő érdekében dupla, vagy semmi, mert horrorisztikus a ~400K ár! :(

(#127) NomadND1


NomadND1
senior tag

kusztomizálható :Y :(

(#129) mjani1172 válasza Mr Anderson (#128) üzenetére


mjani1172
addikt

Mi?

Mielőtt oktatsz legalább olvasgass!

ám még fájdalmasabb a jack kimenet, a dobozolt headset, az IP-védelem, a tárhely bővítés és Európában a dual SIM opció hiánya.

[ Szerkesztve ]

(#130) attak79


attak79
tag

Sziasztok!Szóval ha jól értelmezem,ha amerikai modellt vennék,az működne bármelyik itthoni hálózaton/kártyával?
Csak azért kérdezem,mert ha az európaiba nem lenne rádió...

[ Szerkesztve ]

(#131) Remekelek28 válasza attak79 (#130) üzenetére


Remekelek28
őstag

Ez engem is érdekelne,h pl egy verizonos telo működne e itthon ? Vodás kártyával.

(#132) rdt89


rdt89
addikt

Hosszú idők óta egy LG amire azt mondhatom KELL. A legjobb benne, hogy 2-3 hónap és simán lemegy az ára 200 körülre, és a mostani legjobbakat nézve szerintem ez a készülék simán felveszi a kesztyűt ellenük! :) Ha lenne 5G és 2ik kijelző nélküli változata, már nyitáskor is alávághatnának árral a konkurenciának!

[ Szerkesztve ]

(#133) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Látom rajtam kívül csak egy ember hozta fel, de csak nekem nem okés már ez a batár nagy telefon? :F Ez még a Oneplus 7T Pronál is nagyobb és az sem kis telefon. :Y

Amúgy végre egy jó telefonnak néz ki az LG-től, de ez nekem egyszerűen már túl óriási...nem tudnám kezelni anélkül, hogy ne csússzon ki a kezemből a fürdőkádba.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#134) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Nem lennének ezek az LG-k rosszak, ha létezne rá normális szoftveres támogatás is. Főverzióváltást jó, ha egyet megélnek és az egy mai flagshipnél elég gáznak minősül.

https://utdetailing.hu/

(#135) gretzky77 válasza tibcsi0407 (#134) üzenetére


gretzky77
veterán

Azért mostanság már az 1 főverzió frissítés nem valós! V30 is már 2 főverziót megélt! És mostanság a biztonsági frissítések is sűrűbbek mint eddig! Nem azt mondom, hogy példás a dolog de sztem javulóban van!

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#136) tibcsi0407 válasza gretzky77 (#135) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Az jó hír, de azért LG-nél nem általános sajnos.
A másik a sok paper launch telefon volt, amit hónapokig nem lehetett a bemutatás után kapni. Ezt nem követtem már, így nem tudom, hogy ez is így van-e még.

https://utdetailing.hu/

(#137) andor80 válasza monti0222w (#112) üzenetére


andor80
senior tag

Nagyon kevés embert érdekel a quad dac.Főleg,hogykihasználásához még egy izmos füles is kell.
Sony lg htc rossz nézni a vergődésük.

[ Szerkesztve ]

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#138) andor80 válasza rdt89 (#132) üzenetére


andor80
senior tag

Ez pár éve még igaz volt de mostnaában fél évente csúcsmobil kiadás korában a többi telefon is uyganígy elértékelődik.Így viszont már nem biztos ,hogy az lgt választják sokan

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#139) DonMaster válasza tibcsi0407 (#134) üzenetére


DonMaster
addikt

volt LG-d?
2 fő mindig meg volt, igaz nem ugyan akkor mint a konkurenciának, de hozzátenném, hogy az Lg szoftverek már nagyon letesztelt és jo akku idővel jönnek ki, a konkurencia 2hetente kiad 1-et aztán sok a hiba.
Lg kiad 3-5havonta 1-et de az szinte hibátlan.bár ha van is hiba azt 1-2héten belül javitják.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#140) monti0222w válasza andor80 (#138) üzenetére


monti0222w
addikt

Meg van a közönsége elhiheted, nem minden egy jó kamera szerintem, aki ilyen telót szeretne annak meg van a fülese, mert eddig is hallgatta a zenét és áldozott rá. :K

(#141) tibcsi0407 válasza DonMaster (#139) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Valóban nem volt, csak a híreket követtem, abból az jött le nekem, hogy nagyon el vannak maradva a jóval kisebb cégekhez képest is.

https://utdetailing.hu/

(#142) OPiiPO válasza tibcsi0407 (#134) üzenetére


OPiiPO
addikt

Tételesen nem igaz. 2 főverziót támogat (mint pl. a Samsung is), a V10 pl. 3-at is megkapott.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#143) rezsi17


rezsi17
csendes tag

Ártól függően érdekelne a telefon, csak az nem világos, hogy a második kijelző paraméterei (felbontás, fajta, fényerő stb.) megegyezik-e az elsővel?
Illetve a monokróm display a másodlagos kijelző tokjának hátulján van pluszban (összecsukott állapotban), vagy csak kifordított állapotban valamelyik kijelző megy át butított monokróm verzióba?
Lehet, hogy nem olvastam elég figyelmesen, de a fotókból sem jött le nekem.
Köszönöm a válaszokat!

(#144) gretzky77 válasza rezsi17 (#143) üzenetére


gretzky77
veterán

A tok külső oldalán van egy apró kijelző, amit csukott állapotban látsz, mint G8x esetén!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#145) rezsi17


rezsi17
csendes tag

Köszönöm a gyors választ! :R
Most már csak az árra leszek kíváncsi, nyár végéig hajlandó vagyok várni.
De, ha szeptemberig sem jön (a szokásos Lg totojázás miatt), akkor vagy Samu Note 9 (ha megkapja az android 11-et), vagy Note10 lesz belőle.

(#146) stemplar07 válasza OPiiPO (#142) üzenetére


stemplar07
őstag

:D tegnap jött meg a G8X-re is a 10. Még mindig jó telefon..2 napos üzemidő, szép hang/kép, legalább másfél évig meglesz mint a v30 ..((a V60-at is akkor kell megvenni amikor lemegy az ára 60%-ra)

[ Szerkesztve ]

(#147) OPiiPO válasza stemplar07 (#146) üzenetére


OPiiPO
addikt

V30-am még megvan, zenelejátszó lett belőle, tökéletesen funkcionál :K

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#148) gretzky77 válasza OPiiPO (#147) üzenetére


gretzky77
veterán

Milyen telefont használsz amúgy most?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#149) OPiiPO válasza gretzky77 (#148) üzenetére


OPiiPO
addikt

S10+, nem rossz, de hiányzik az LG azért :K

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#150) D@ny7


D@ny7
aktív tag

Sziasztok!

Lehet már tudni hogy mikorra várható hogy kapni lehessen itthon?
LG G4-et váltanám V60-ra vagy Samsung galaxy S20+ (esetleg ultra)-ra.
A dual screen miatt érdekes lehet, viszont nálam az is számít hogy ne szolgáltatótól legyen vásárolva. A bootlop hibalehetőség még mindig megvan az lg-nél a telefonokba?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.