Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Remekelek28 válasza D@ny7 (#150) üzenetére


Remekelek28
őstag

Nem, már több éve nincs bootlop gond. Igazábol már elég stabilak az Lg telok. A G flex 2 vel én is megjártam a szervizta anno. De korrektül megcsinálták.
Azota nincs gond egy lg teloval se.

(#152) stemplar07 válasza OPiiPO (#147) üzenetére


stemplar07
őstag

jó bizony, :) bár 1,5 -2 évesen márkától függetlenül már csak az aksi miatt is jó cserélni .. én egy nagyon olcsón vett G7-et használok hálózati zene lejátszónak :) ,(és tartaléknak) )

[ Szerkesztve ]

(#153) OPiiPO válasza stemplar07 (#152) üzenetére


OPiiPO
addikt

amíg a V30 szét nem porlad addig marad - utána meg veszek egy Vxx-et

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#154) sempronnn07 válasza D@ny7 (#150) üzenetére


sempronnn07
csendes tag

Valamelyik oldalon találtam, hogy július 26. a global megjelenési dátum.
Megvenném a G8X-et, ha tudnám, hogy ez milyen drága lesz. A méretétől félek egyedül, a G8X sem egy apróság már, de minden másban túlszárnyalja azt.

(#155) D@ny7 válasza sempronnn07 (#154) üzenetére


D@ny7
aktív tag

Most már mindegy. Megszületett a döntés, ma már a kezemben fogom az új Samsungom :)

(#156) OPiiPO válasza D@ny7 (#155) üzenetére


OPiiPO
addikt

Remélem Snapdragon-os és nem Exynos.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#157) D@ny7 válasza OPiiPO (#156) üzenetére


D@ny7
aktív tag

Itthon sajnos csak exynos-al kapni. Snapdragon csak az amerikai modellekbe került bele, ha kapsz is olyant, a garanciát felejtsd el. Én SESSTORE-ban vettem kiváló áron.

(#158) gyurma888


gyurma888
aktív tag

Sajnos sokan nem tájékozódnak rendesen. Ha nem így lenne, nem adnák ki ugyanolyan szeméttel a Note 20at is. De ha viszik itt Európában így is, akkor miért ne?

(#159) attak79


attak79
tag

Valaki esetleg lengyelül?
https://www.play.pl/search/?q=Lg%20v60

(#160) Bitlisz válasza attak79 (#159) üzenetére


Bitlisz
aktív tag

Ott 4'300 Zloty ami kb 340 ezer Ft.
Legolcsóbban eddig eBay-en találtam Németből, szállítással kb 285 ezer.
Állítólag októbere még leesik az ára.

(#161) sempronnn07


sempronnn07
csendes tag

Azt hiszem felejtős, hogy valaha megjelenik nálunk ez a telefon.
Fél éve láttam meg a G8X-et, beleszerettem a lehetőségeibe. Már majdnem megvettem, amikor megláttam, hogy lesz V60. Ezzel egyik LG sem tud labdába rúgni, a Velvet is hiába szép, pici az akkumulátora és sok mindenben butított, dupla kijelzővel drágábban, mint a G8X. Tegnap annak leállították a forgalmazását, így most LG nélkül maradok. Októberben jelenik meg (a világon valahol) a Wing, kíváncsi vagyok azt behozzák-e az országunkba egyáltalán, de félő, hogy nem versenyeztetnék meg azt a V60-nal. Black Fridayig kivárok, ha mást nem, akkor veszek egy S10+-t, de sajnos a Samsung háza táján se vár erős felhozatal.

(#162) Remekelek28 válasza sempronnn07 (#161) üzenetére


Remekelek28
őstag

A v50 miért nem jó? Usabelit 130 ezerért tudnál venni. Vámmal együtt.

(#163) nagim válasza sempronnn07 (#161) üzenetére


nagim
tag

Német saturnban is láttam G8X-et 580 EUR-ert, amíg van készlet.

(#164) dodicsaba


dodicsaba
aktív tag

Valahol lehet már kapni V 60 at?

BlackBerry Passport

(#165) koxx válasza dodicsaba (#164) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

[link] csak úgy özönlenek az ajánlatok, ja nem :DDD ezt ugyanúgy elqrta az LG mint ahogy anno a V20-30 szériánál, fél évvel a bemutató után érkezett meg és akkor is csak gsm boltban tudtad megvenni. Aztán csodálkoznak, hogy sehol sincsenek a samsung-op-apple-huawei mellett.

(#166) dodicsaba válasza koxx (#165) üzenetére


dodicsaba
aktív tag

Pompás.

BlackBerry Passport

(#167) nagim válasza dodicsaba (#164) üzenetére


nagim
tag

(#168) koxx válasza nagim (#167) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

366k nice :Y

(#169) gretzky77 válasza koxx (#168) üzenetére


gretzky77
veterán

Ráadásul duál screen nélkül ha jól sejtem! Vicces ár, szeretem az Lg-t de ez nagyon sok! Igaz gondolom azért is ennyi, mert nem hivatalosan jön!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#170) Remekelek28 válasza gretzky77 (#169) üzenetére


Remekelek28
őstag

Inkább vslami kezdetleges bevezető ár. Azért pár hét milva érdrmes lesz ránézni. Lehet 300 alatt lesz.

(#171) sempronnn07


sempronnn07
csendes tag

Áprilisban 1000$-on nyitott, DS nélkül 800$ volt az ára. Most a neten szétnézve, USA Telekomnál DS-sel 700$. A marketingjében mindig hangúlyozták - igaz külföldön - hogy a V50-nél nem lesz drágább.
Most csak az Alza árulja még, ahol a telefonok sose voltak olcsók, de így azt kér érte, amit akar. Nagyon remélem, hogy előbb utóbb lesz máshol is, a külföldi árak alapján ÁFÁ-val 270k körül lenne reális. Plusz, ha még rákap egy szolgáltató és annak a kedvezményei...

(#172) dodicsaba


dodicsaba
aktív tag

Majd lesz lassan itthon is. Aztán meglátjuk éri e az árát.

BlackBerry Passport

(#173) sonkuci


sonkuci
tag

Nos pár nap használat után a véleményem a telefonról:

Egyetértek amit a tesztben írtak : "Az LG V60 ThinQ 5G (hogy teljes nevén hivatkozzunk reá) az LG eddigi legjobb okostelefonja".
Ez tényleg így van. G4 majd V30 után, még mindig nem csalódtam az LGben. :)
A kijelző az nagyon jó, nagyon szép.
Az audio a szokásos LG szint.
A fényképek.. nekem megfelelnek (ezzel még nem volt gondom a felsorolt telefonoknál sem).
A videó is nagyon menő és jó, ahogy a tesztben is írták. Nem vagyok nagy videós de a végén még rászokom :D
Az aksi az brutál.. simán bír tényleg 2 napot.. sőt!
A telefon kicsit nagy, amit szokni kell (nekem mindenképp, mert elég tepsi méretű már :D ). A V30ban a hátlapon lévő ujjlenyomatolvasó jobban kézreállt (vagyis ujjraállt :) ) de pár nap még és ezt is biztos megszokom. Egyébként gyors és pontos.
A dualscreen.. na ezt még nem teszteltem annyira, DE mókás kis kiegészítő. Biztos lesznek alkalmak mikor előveszem és hasznos lesz, de mindennap nem fogom magammal "cipelni", az szinte biztos. Úgy már elég nehéz a telefon, lehet van akit ez nem zavarna annyira.
Ami hiányzik az a smart bulletin G4 óta már megszoktam, megszerettem, most kár, hogy nincs.
A telefon gyors és jó (meglepő, mi? :D) , negatív dolgot még nem nagyon találtam benne.

Szóval LG, good job :C :R :DD

(#174) gretzky77 válasza sonkuci (#173) üzenetére


gretzky77
veterán

Gratula honnan sikerült beszerezni és mennyiért ha nem titok?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#175) sonkuci válasza gretzky77 (#174) üzenetére


sonkuci
tag

nem titok. ebay. ~220k, szállítással, tokkal vonóval EU-ból (német).

(#176) nagim


nagim
tag

Dual vagy Single SIM-es?

(#177) sonkuci válasza nagim (#176) üzenetére


sonkuci
tag

tudtommal nincs belőle dual simes. ha mégis, akkor nekem a single sim-es jutott.

(#178) nagim válasza sonkuci (#177) üzenetére


nagim
tag

Köszi! Akkor nekem marad a G8X, már ha találok belőle még.

[ Szerkesztve ]

(#179) Inarus válasza sonkuci (#177) üzenetére


Inarus
addikt

Idézet a tesztből: “A telefon tetején van a SIM-tálca, amelybe egy szolgáltatói lapkát és egy microSD-t tudunk berakni. Illetve a memóriabővítés helyett mehet be egy másik nanoSIM is, szóval hibrid megoldásról beszélhetünk.”

(#180) nagim válasza Inarus (#179) üzenetére


nagim
tag

Máskor is előfordult már, hogy más változatot kaptak tesztre, mint amit itthon vagy az EU-ban lehetett kapni (lásd. FM-rádió esete). Az alzában kapható változat is single SIM-es, ahogy most láttam.
Kár... :(

(#181) Inarus válasza nagim (#180) üzenetére


Inarus
addikt

És tényleg. Bölcsebb lettem volna, ha csendben maradok.

(#182) dodicsaba válasza sonkuci (#175) üzenetére


dodicsaba
aktív tag

És hogy vagy megelégedve vele? Máshol is lehet már kapni Gondolom igy gar nincs rá?

BlackBerry Passport

(#183) sonkuci válasza dodicsaba (#182) üzenetére


sonkuci
tag

Teljesen meg vagyok vele elégedve. Azt kaptam amit vártam, amire számítottam. Még mindig nem találtam kivetnivalót rajta.
Máshol is lehet kapni, alzán csupán 360k-ért már hozzádvágják, dualscreen nélkül. Biztos sokan veszik majd onnan. :DD
Gari pedig miért ne lenne rá? 1 év

(#184) koxx


koxx
MODERÁTOR

Még mindig nem lehet itthon normális helyen kapni? ez egy kabaré amit az LG művel a telóival aztán csodálkoznak, hogy a fasorban sincsenek. Pedig a V10 a mai napig a legjobb mobilom volt. (a szerethető hibáival együtt) Alzán van 372e ft-ért :o

(#185) OPiiPO válasza koxx (#184) üzenetére


OPiiPO
addikt

V10 volt életem egyetlen mobilja amit eladtam, majd pár nap múlva megint vettem egyet belőle :D
Nem szerettem tokkal használni, annyira bejött a hátlap fogása és a szélén a fém csík.

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#186) photozol


photozol
csendes tag

SZiasztok!

Valaha is lesz reális esély arra, hogy ezt a készüléket Mo-n meg lehessen vásárolni vagy ez már csak álom marad?

HARDVERAPRÓ régi: 290 pozitív és 0 negatív értékelés

(#187) sonkuci válasza photozol (#186) üzenetére


sonkuci
tag

szia

én utoljára az lg-től azt a választ kaptam, hogy ők nem fogják hivatalos viszonteladóknál forgalmazni. kis(ebb) sufni boltokból talán, de ahhoz még idő kell, főleg normális áron.
alzán már lehetett pl kapni, de horror áron, 370ért..

(#188) photozol válasza sonkuci (#187) üzenetére


photozol
csendes tag

Köszönöm.

EU-n belül is hasonló az álláspontja az LG-nek? pl Németország, Skandináv országok, stb...

HARDVERAPRÓ régi: 290 pozitív és 0 negatív értékelés

(#189) sonkuci válasza photozol (#188) üzenetére


sonkuci
tag

olaszoknál, angoloknál, lengyeleknél már láttam a telefont. az ár ott is szó-szó volt..

én amúgy ebayen rendeltem, német eladótól, azóta sincs vele gondom.
ha érdekelne a telefon és nem félsz a külföldi rendeléstől, akkor tudom esetleg javasolni. persze, ki kell fogni, mert én is láttam 600ezerért ( :))) hongkongból pl.. én ellenben ennek harmadáért jutottam hozzá (vám áfa és minden nyavalya nélkül).

(#190) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Most 288e az alzánál, ha vkit érdekel a teló...

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#191) asr27


asr27
tag

Kapható lesz ez még valaha is Magyarországon, reális áron?

(#192) David3 válasza asr27 (#191) üzenetére


David3
őstag

Épp én is keresem, hogy itthon hol lehet kapni, de az alzánál pont nem fogok vásárolni. Német Amazon-on (innen van a V40-em) egyelőre még (vagy már?) nincs, itthon meg hallgatnak róla. Aki esetleg itthon vette, az hol talált rá?

(#193) asr27 válasza David3 (#192) üzenetére


asr27
tag

Igen, Alzánál igencsak irreális áron van. :((

(#194) David3 válasza asr27 (#193) üzenetére


David3
őstag

Na, hát nem hagyott nyugodni a dolog, így bő egy hónappal később a korábbi elszántsággal nézelődök: itt kint Németországban jelenleg hivatalos helyen nem lehet kapni. Az LG weboldalán fent sincs a termék, csak a Wing-et és a Velvet-et reklámozzák. Nem hivatalos forrásból is nagyon kicsi a kínálat, Amazon-on abszolút nincs, német ebay-en vannak használtan, de csak amerikai importosokat láttam, kicsit ledöbbentő áron.

Ami maradt a német Alza, itt egész korrekt áron van: €783 jelenleg, ami kb. ~270 ezer Ft-ot jelent. Érdekes, hogy az otthoni Alza 371 ezer Ft-os áron árulja, valami brutális haszonkulccsal (vagy fogalmazhatnék úgy is, hogy nagyon jól számolják az eurót).

Ugyanitt keresem a V40 utódját. :DDD

(#195) Bitlisz válasza David3 (#194) üzenetére


Bitlisz
aktív tag

Átérzem...

A V20-amat cseréltem kb 2 hete, a magyar Alzától vettem egy visszakültöttet.
Le volt akciózva 371-ről ~274ezerre.
Egyedül a doboz leragasztásán klátszott, hogy valaki már felbontotto, mindn fóliás volt benne. És az is kiderült nem is 128 (mint hírdették), hanem 256GB-os verzió :)

Esetleg ezt Hollandiából?
https://www.belsimpel.nl/lg-v60-thinq-5g/los-toestel?np=1&shipping_country=DE&lang=en

(#197) David3 válasza Bitlisz (#195) üzenetére


David3
őstag

Jó tipp, viszont szívesebben vennék olyan helyről, ami egy kis megbízhatóságot sugall. :D

(#198) Bitlisz válasza David3 (#197) üzenetére


Bitlisz
aktív tag

Kíváncsi vagyok neked miért nem sugall megbízhatóságot?
Mert én annó, és most is utánanéztem (google, review), és azt találtam, hogy a belsimpel.nl egész megbízható ...

(#199) OCTAMD


OCTAMD
őstag

Van mindenkinek ehhez a v60hoz dual kijelző is?

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#200) Bitlisz válasza OCTAMD (#199) üzenetére


Bitlisz
aktív tag

Nekem nincs, nem járt hozzá, de (egyenlőre) nem is tervezem megvenni hozzá.
Elég sokat hozzátesz az amúgy is nagy mérethez, súlyhoz.
Meg sérülékeny is meg a töltést is adapteren keresztül tudja fogadni (persze vezetéknéküli ok).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.