Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) Balanna

Na, ez elég érdekes...
Az új ára megy lefelé, a "mint az új" meg felfelé???
Én még 540.90 Euro-ért vettem, most 550.90 Euro...a janado-n.

(#402) encoder


encoder
tag

Közösségi adószámmal nettó áron adják, így express DHL-es futárral együtt is csak 516,64 EUR-ba fáj egy új V60... ;)

[ Szerkesztve ]

(#403) stemplar07 válasza encoder (#402) üzenetére


stemplar07
őstag

[link] LG V60 ThinQ 5G DualScreen Neu in OVP 581,90 €

[ Szerkesztve ]

(#404) encoder válasza stemplar07 (#403) üzenetére


encoder
tag

Közösségi adószámmal! ;)

(#405) stemplar07 válasza encoder (#404) üzenetére


stemplar07
őstag

:Dna jaaaa natürlich ( one MwSt. )

[ Szerkesztve ]

(#406) stemplar07


stemplar07
őstag

ezt nőknek is nehéz elmagyarázni :D nem mellesleg reggel 6-kor levéve a töltőről ...14.40-kor 83% .. :) most 74 % ..(18.30)

[ Szerkesztve ]

(#407) stemplar07


stemplar07
őstag

droid 11 frissült : V20G may 24 2021

(#408) Balanna válasza stemplar07 (#407) üzenetére

Nekem is V20g-re frissült, ma reggel.
Ha ilyen szépen kapjuk a frissítéseket, akkor minden rendben lesz. :)

(#409) stemplar07 válasza encoder (#404) üzenetére


stemplar07
őstag

:) ezt hol lehet előcsalni ? én nem találom ,,Közösségi adószám,, Öffentliche Steuernummer ..amúgy van V50 is .. single , nincs dual kijelzője, de aránytalanul drága ..

[ Szerkesztve ]

(#410) encoder válasza stemplar07 (#409) üzenetére


encoder
tag

Regisztrációkor választhatsz, hogy magánszemélyként vagy cégként regelsz és ha céget adsz meg, akkor kéri az adószámot is... Azt ne felejtsd el, hogy a visszaélések csökkentése miatt közösségi adószámos vásárlásnál kizárólag a céges adatbázisban szereplő címedre küldik a csomagot!

(#411) stemplar07 válasza encoder (#410) üzenetére


stemplar07
őstag

:D :D köszi, mivel már regisztráltam, így ezért nem láttam ezt ..

(#412) Ramos_


Ramos_
tag

Üdv
félig off, de sztem ugyanaz a két telefon belülről.
Szóval sikerült szereznem végre LG G8 thinq-t koreai verziót.
Jelenleg a lock screen-en egyszerre mutatatja a magyar időt és mellett a koreai időt.
Szeretném kikapcsolni de 2 napja nem találom hol lehet, Lock screen szerkesztésénél nincs ilyen opció. Se a Rendszer / Dátum időnél.

Van ötlet vkinek?

(#413) Remekelek28 válasza Ramos_ (#412) üzenetére


Remekelek28
őstag

A kérdésedben sajnos nem tudok segiteni. Talán egy gyári visszaállitás és magyar sim behelyezése megoldja.
Elégedett vagy a telova. A hivás nem visszhangzik a tuloldalt?

(#414) Ramos_ válasza Remekelek28 (#413) üzenetére


Ramos_
tag

hát gyári visszaállításhoz nincs kedvem akkor marad így :)
A teló egy álom, nem visszhangzik semmi, miért visszhangozna?
ráadásul sikerült tripla kamerásat vennem
Az egyetlen létező telefon, ami tudja azt a 3 dolgot ami nekem kell, quad-dac-kis méret-snapdragon 855

(#415) Remekelek28 válasza Ramos_ (#414) üzenetére


Remekelek28
őstag

Honnan sikerült venned? Nekem volt usa telefonom. Kicsit visdzhangzott.

(#416) Ramos_ válasza Remekelek28 (#415) üzenetére


Ramos_
tag

Nem akartam usa telefont, ebay-en leszűrtem mindig Eu-ra, úgy kerestem hogy ne legyen áfa+vám meg hálózati gondok. Persze így nem sok találat marad g8-ra, a rengeteg g8s mellett. Használtként vettem a koreai verziót németből, de olyan mintha teljesen új lenne, minden gyári cuccával ráadásul b&o fülessel adták :) full újat csak az usából lehet.

(#417) attak79


attak79
tag

Sziasztok!Remélhetőleg nemsokára én is csatlakozok az utolsó mohikánok eme táborához;a kérdésem azokhoz lenne, akik a jamadoról rendeltek.A paypalos visszaigazolás megvan,de a jamado visszaigazoló emailt nem küldött,de gondolom ettől függetlenül csak teszik a dolgukat? :U

(#418) Balanna válasza attak79 (#417) üzenetére

A Spam mappában nézted???

(#419) Balanna válasza attak79 (#417) üzenetére

Már nem emlékszem pontosan, de mintha akkor küldtek volna mail-t, amikor fel is adták, nyomkövetéssel együtt, meg küldték a számlát is e-formátumban.
Hétfőn éjszaka rendeltem, kedden délelőtt jött a mail.

(#420) attak79 válasza Balanna (#418) üzenetére


attak79
tag

Spam mappában semmi,tegnap este rendeltem,most meg ugye hétvége van...

(#421) Balanna válasza attak79 (#420) üzenetére

Így van, de hétfőn meg kell jöjjön az e-mail a Janado-tól is, a csomag meg kb. szerdán várható, ha DHL Express-szel kérted.
A mail-ben köszönik a rendelést, küldik letölthető formában a számlához a linket, és a csomagkövetési linket.

(#422) attak79 válasza Balanna (#421) üzenetére


attak79
tag

A próféta szóljon belöled :R Fáradt vagyok még az idegeskedéshez :)

(#423) Balanna válasza attak79 (#422) üzenetére

Ha hétfő estig nem jön mail, akkor idegeskedj, de azt gondolom nem kell, rendes cég, nem volt problémánk.
A telefon pontosan megfelelt a leírásnak, bontatlan tartozékokkal.
:K

(#424) stemplar07 válasza attak79 (#417) üzenetére


stemplar07
őstag

a paypal már eleve biztosíték.. szombaton ők sem dolgoznak.. :-) ha express-el kérted keddre meg is kapod..

(#425) hazikedvenc


hazikedvenc
újonc

Sziasztok,

dilemmában vagyok pont a Janado-s vásárlás kapcsán.

Három telefon között vacillálok, V50, V60 és az Asus Zenfone 8

Eddig Lg G3-at (2,5év) és az utóbbi 3,5 évben Lg V30-at használtam. A V30 a mai napig működik, annak ellenére, hogy egyszer belerúgott egy borjú (állatorvos vagyok) és elrepedt a hátlapja, egyszer pedig a kapkodásban az autóm tetején felejtettem és pár száz métert csúszott az aszfalton, miután fékezéskor leesett (köszönöm Spigen rugged armor).

A V30 tudásában és méretében is megfelelő nekem, viszont a vízállóságát így elvesztette, a beszédhangszóró halkabb lett az utóbbi 1,5 hónapban, így kényszerűen kihangosítva telefonálok zajosabb környezetben és az üzemidő sem a régi már.

Amiről semmiképpen nem mondanék le az a Jack csatlakozó és a Quad Dac.

Azt látom a specifikációk alapján, hogy az Asus Zenfone 8 is rendelkezik hasonló megoldással, bár ennek minőségéről nem látom az olyan szintű ódákat mint az LG-k esetében.

Az általatok javasolt Janado.de ről tervezném az LG-k vásárlását, az Asus Zenfone 8 viszont most elég jó akcióban van az Emag/Edigital/Euronicsnál, de csak mint lehetőség merült fel.

Nagyon tetszenek a V60 paraméterei egy kivétellel, ami a brutálisnak tűnő méreteit illeti. A Janado-s ár alapján, (ráadásul Dual screennel) úgy tűnik megéri a felárat a V50-hez képest.

A V50 lassan 2 éves modell, kisebb tudással, de én alapvetően irodai és audio alkalmazásokat használok, fényképezek és a mérete sokkal szimpatikusabb.

Vagy Asus Zenfone 8 kompakt méretben, de őszintén szólva nagyon szeretem az Lg készülékeimet és nem szívesen váltanék.

A hosszú felkonf után arra szeretnék kilyukadni, hogy mennyire tartjátok kezelhetőnek a V60 méreteit, sajnos munkámból kifolyólag állandóan zsebben hordom a készülékem, illetve nem tudom nekem mennyire jelentene előnyt egy 1 évvel frissebb készülék, a dualscreen létjogosultságán is gondolkodom az én szempontomból.

Esetleg használt valaki V50-et a V60 előtt?
Általában minél hosszabb ideig szeretnék megtartani egy készüléket (akár 4-5 év)

Janado-s rendeléssel kapcsolatban:

Adott esetben érvényesíthető-e az ott kapott garancia?
Sima vagy expressz szállítás szerintetek?
Paypal vagy sima kártyás?

Vagy hagyjam az LG-t és vegyek ilyen Asus-t mert kompakt, hazai forrás, meg frissebb?

Előre is köszönöm szépen a segítségeteket!

(#426) Remekelek28


Remekelek28
őstag

A budapestiektől kérném,hogy a v60 nal tudtok késziteni egy két képet a most épülő Mol toronyról? Elveleg sok helyre odalátszik,ahol épp vagytok. És látszódik. Köszi szépen.

(#427) attak79 válasza Balanna (#421) üzenetére


attak79
tag

Még mindig nem sok minden történt,persze nem expressz szállítással kértem.A részleteknél néztem,elméletileg már elküldték (warenausgang gebucht),de semmilyen mailt nem kaptam. Viszont írtam nekik,hogy böfögjenek már... :F

(#428) Balanna válasza attak79 (#427) üzenetére

Mindenképpen kellene hogy írjanak, amikor feladják/elküldik.
Gondolom ellenőrizted a Spam, Promóciók és egyéb mappákat is.

(#429) Balanna válasza Balanna (#428) üzenetére

A PayPal mindenképpen véd, de eddig teljesen korrekt volt a cég, jópáran rendeltünk.

(#430) ancsma válasza hazikedvenc (#425) üzenetére


ancsma
aktív tag

Szia,

Nekem V40 volt előtte, méretben ugyanaz, mint a V50. 1 hétig szokni kellett, most már ugyanolyan magabiztosan használom, mint a régit. :)

A teló maga nagyon komoly, tényleg megéri ennyiért, a garancia persze működhet, de körülményesebb...

Én expressz szállítással rendeltem, paypallal, így kicsit biztosabb a dolog, gyorsan meg is érkezett.

(#431) Remekelek28


Remekelek28
őstag

Üdv. Nem tudjátok mit jelent az egy v60 esetében,hogy google locked ? Sok ebayes hitdetésnél látom. A google miért zárolná? Illetve miért irják oda egy usa telefonhoz,hogy check imei? Ha ott tiltva van itt se tudom használni?

[ Szerkesztve ]

(#432) hazikedvenc válasza attak79 (#427) üzenetére


hazikedvenc
újonc

Szia,
azóta megérkezett? Én 13-án rendeltem expresszel tőlük és nem tudom mire számítsak, az utazás miatt. :)

(#433) attak79 válasza hazikedvenc (#432) üzenetére


attak79
tag

A DHL oldala szerint már itt van Mo-on a csomag,de még nem jött értesítő,sztem a héten mindenképp meg fog jönni.De én sima szállítással kértem,az kb.két hét lesz.

[ Szerkesztve ]

(#434) attak79


attak79
tag

Mint derült égből a villámcsapás,tegnap du.hatkor meghozta a postás a motyót :C A csomag elég viharvert állapotban volt,de a teló doboza sértetlen,bontatlan.Még nem teszteltem le behatóbban,mert siettem melóba,de majd később mindenképp. :)

(#435) Adam289


Adam289
csendes tag

Sziasztok!
Ahogy néztem a Janado honlapján, csak V50 van. Van esély, hogy kapható lesz náluk még V60 a jövőben? V50 is okés, de már lassan 2 éves lesz, jobb lenne egy időtálóbb V60. Nem követtem eddig az eseményeket, hogyan alakultak a készletek a Janadon. Az utóbbi 12 évben HTC-t használtam csak, most érett meg a csere egy hasonló "halott" telefon beszerzésére :D Jelenleg sajnos semmi alternatívát nem látok a V50/V60-on kívül a U11 cserélése, ami érdekelne...

(#436) stemplar07


stemplar07
őstag

[link] SIDELIGHT" notification :) igen mutatós.. és ekkora aksinál elfér bármilyen ,,fogyasztó,,

(#437) stemplar07 válasza Adam289 (#435) üzenetére


stemplar07
őstag

sztem jó a V50 is, bár egy G8x-em( az kb V50 sőt kicsit újabb) van a V60 mellé, és bizony azért érezhető a gyorsasági különbség a V60 javára.. de azzal a proc/6 GB- al még 2 évet elmennek..a V50/G8X.

[ Szerkesztve ]

(#438) Remekelek28 válasza stemplar07 (#437) üzenetére


Remekelek28
őstag

Kamerában érezhetően jobb a v60,mint a g8x? Illetve akkuban melyik birja jobban?

(#439) stemplar07 válasza Remekelek28 (#438) üzenetére


stemplar07
őstag

mindenben jobb , gyorsabb sokkal ( kamera/az egész). az aksi 2,5 nap egy kijelzővel, viszont nem kicsi :D de hozzá lehet szokni .. van rajta emelt fényerő, amivel sztem + kb 200 nitet rádob ha kell , és nem automatán mint a G8X , hanem állandóra ..

[ Szerkesztve ]

(#440) Remekelek28 válasza stemplar07 (#439) üzenetére


Remekelek28
őstag

Köszi. Majd esetleg egy összehasonlitást csinálhatsz,pár ugyanazon képről,vagy tájrol. Automatán.

(#441) nyivus


nyivus
újonc

Egy nagy kérdés: rendelt valaki az Amazonról V60-ast ? Nagyon jó áron van (400 dollár körül), csak az a gond, hogy hálózatfüggetlenként vannak feltüntetve, de valamelyik szolgáltató (AT&T, Verizon, ) számára készültek és nem tudom, működnek-e Európában és lehet-e frissíteni a operációs rendszerét ?

(#442) attak79 válasza nyivus (#441) üzenetére


attak79
tag

Ha visszább olvasol,láthatod,hogy én is érdeklődtem ilyen kérdésekről.Nem véletlenül nem invesztáltam ilyen telókba.Az a baj ezekkel a telókkal,hogy gsm támogatottságuk az gyakorlatilag korlátozottabb,hiába írnak mást,mivel nem teljesen ugyanazokat a frekvenciákat használják ott,mint euban.Ami esetleg szóba jöhetne,a kanadai verzió,olyat meg nem nagyon fogsz találni.

(#443) stemplar07


stemplar07
őstag

ezt itt hagyom mementónak :D [link] hogy ha majd hiányzik az LG V 60 (és a V széria ) sok drága DAP-nál is jobb volt (voltak) ...

(#444) Midway


Midway
senior tag

Lehet eu-s modellt venni még valahol?
Akár használtan is?

(#445) nexus6 válasza Midway (#444) üzenetére


nexus6
aktív tag

na ez engem is érdekelne, csak használt készülékeket látok pl németeknél vagy osztrákoknál

Ezért szeretem a fórumokat, ezerszer jobban értenek az agytrösztök a dolgokhoz, mint egy helpdesk vagy az információ :)

(#446) stemplar07


stemplar07
őstag

(#447) stemplar07


stemplar07
őstag

[link] Megint kapható a janado-nál a V60 (256GB) Neu in OVP 24 hó csere garival ! 581,90 € úgy látom 1 db van :D

(#448) David3 válasza stemplar07 (#447) üzenetére


David3
őstag

Érdekes, hogy kapható, de mégsem rakható kosárba. Pedig komolyan elgondolkodtam rajta, hogy jó lenne a V40 helyett.

Egyszerűen nincs olyan alternatíva, ami kamera és zenei fronton hozná a szintet, valahol mindig sántít a dolog... Vagy nincs 3,5mm jack, vagy nincs vezeték nélküli töltés...

(#449) stemplar07 válasza David3 (#448) üzenetére


stemplar07
őstag

regisztráljál be, és utána írjál nekik én is onnan rendeltem, megbízhatóak, bankkártyával is ..

(#450) ancsma válasza David3 (#448) üzenetére


ancsma
aktív tag

Én is V40-ről váltottam, mert később már nem nagyon lesz mire... :) Vagyis de, csak memóriakártya kuka, hangminőség kuka, stb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.