Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Mikemend válasza sonkuci (#247) üzenetére


Mikemend
senior tag

Én voltam a dual screenes, de az EU-s modellnél nem láttam, hogy benne lenne a dual screen. A kényelmesebb használat miatt, mint billentyű használnám az egyik képernyőt, mint egy mini-laptop. Viszont dual nélkül 200 felett... :U

(#253) tng


tng
tag

Megrendeltem a janado oldaláról a 256-os dual screenest. Kíváncsi leszek. Paypallal fizettem, így azért ha gebasz van, jobban védve érzem magam.

(#254) tng


tng
tag

24 órán belül megjött a telefon, igaz DHL expresst kértem. Végül a wie neu verziót rendeltem eredeti dobozban. Nem bántam meg. A dual screen az eredeti ragasztással leragasztva, zsír új. Fülhallgató, töltő szintén. A telefon is gyakorlatilag új, ha a dobozon nincs felvágva a ragasztás, senki nem mondja meg, hogy ezt valaha is kivette a dobozból valaki, de 90 euróval olcsóbb volt így.

(#255) stemplar07 válasza tng (#254) üzenetére


stemplar07
őstag

(volt V10/20/30/ v40 rövid ideig mert az aksiidő nem volt túl jó) most G8x-em van, nézegettem az S20+ S20Ultrákat, de szinte mindenhol nem túl jók az üzemidők,+ melegszik némelyik.. na nem.. gondolom a V50/G8x hasonló aksi időket produkál, a G8x nekem nagyon jókat , 2 napig is elmegy , Valaki tesztelte már a v60-at? egy kijelzővel érdekelne(mert szinte csak azzal használom a g8x-et.. a DAC miatt nehezen ereszeztem el az LG-t , de ha most nem veszem meg a V60-at szerintem nem lesz több ilyen hangú készülék a piacon..

(#256) Bitlisz válasza stemplar07 (#255) üzenetére


Bitlisz
aktív tag

3 hónapja használom, előtte V20 volt 4,5 évig.
Majd 2 napig elmegy, pedig használom rendesen,
persze nem játékra, az biztos hamarabb lemerítené.
Nem melegszik, max a 20W-os vezetéknéküli töltéskor :)

Nálam is az egyik ok amiért V60-at vettem:

"szerintem nem lesz több ilyen hangú készülék a piacon".

+ nem Samsung, van uSD kártya (256 belső + 512 kártya),
jó kamera, jó hang a jack-en (komolyabb, megterhelő füleseket is lefogadhatóan meghajt).

(#257) tng válasza Bitlisz (#256) üzenetére


tng
tag

Nekem 3 éve volt V20, vagy hát van, mert marad ez is, csak tartaléknak, meg strapatelefonnak. Én is azért vettem meg a V60-at, mert nem lesz több LG egyáltalán, de csak lg okostelefonom volt eddig. Ezzel azért elleszek újabb 3 évet biztosan.

(#258) ancsma


ancsma
aktív tag

Akinek volt korábban másik V szériás LG, tudna pár szót mondani a DAC-ról? Hogy szól V20, V30, vagy V40-hez képest? Pl. V30 és V40 között is észrevettem különbséget, persze lehet nem mindenki ilyen vájtfülű. Én is főleg a jack miatt maradnék LG-nél, később meg ki tudja...
Köszi!

(#259) Bitlisz


Bitlisz
aktív tag

A V20-hoz képest elsőre picit más, de nem nagyon volt olyan minőségbeli változás amit pár perc után ne szoktam volna meg.
Meze 99 Classics (32ohm, 103dB) meg szinte mindennel jól szól :)
V60-on árnyalatnyit mintha több, jobban megerősített mélye lenne, és a tere is kicsivel nagyobb, főleg mélyebb.
Asztali cucchoz hasonlítva, pl a Pro-Ject Pre Box S2 Digital-t alig, csak egy picivel érzem jobbnak, de a másik (40ohm/99dB, Pioneer SE-Monitor 5) fülesem egy jobb fejhallgató erősítővel (Arcam rHead) megtoldva mélyben részletesebb, és dinamikusabb, utősebb.

Amúgy V60-ból kikerült a natív DSD támogatás,
nincs MQA (az V20-ban sem volt, nekem nincs is rá szükségem),
és 32bites a DAC (ES9219).

(#260) ancsma válasza Bitlisz (#259) üzenetére


ancsma
aktív tag

Köszi, jól hangzik. Headfi fórumon már olvasgattam, annyit írtak, hogy kicsit halkabb, középen részletesebb, nagyobb a tere... Szerintem legjobb lesz ha rendelek egyet és kipróbálom, max marad a V40 ha valami nem tetszik. :D Érdekes kör lesz, főleg, hogy ebben már másik DAC van, mint az összes többi LG-ben.

Aki janado-ról rendelte, mindenki EA modellt kapott? Ahogy látom náluk még van egy új és egy "szinte új".

(#261) stemplar07 válasza Bitlisz (#259) üzenetére


stemplar07
őstag

Majd olvass utána, a Headfi-n de mintha olvastam volna, hogy az UAPP-ban át lehet állítani 32bitre, és így már megy a DoP, is.

(#262) tng válasza Bitlisz (#259) üzenetére


tng
tag

Mint korábbi V20-as, tudsz segíteni abban, hogy az akkumulátor használatát ki tudom e rakni külön ikonba? Nekem a V20-on van egy management nevű mappám, amiben ez is benne van, és rászoktam arra, hogy a kijelzőidőt sokszor megnézem. Itt különösen érdekel most az 5000mah miatt, hogy mennyit tudok kihozni belőle, és kényelmesebb, ha van külön ikonja és nem kell mindig belépni a beállításokba. Illetve a Másodlagos kijelzőt jól látom, hogy nem lehet testreszabni, mint a V20-nál, és csak az always on displaynél elérhető a zseblámpa stb ikon? Erről nem találtam nagyon semmit a neten, meg hiába nyomkodtam, de lehet hogy csak béna vagyok. Köszi! :R

(#263) Bitlisz válasza tng (#262) üzenetére


Bitlisz
aktív tag

Ilyen ikont ki lehet tenni:
Widget->Billentyűparancs beálítása->Akkumulátor használata
Ezt mappába is be lehet tenni, de nem tudom miért hívja Widgetnek:)

Kinézeten kívűl nem nagyon lehet állítani,
nem is értem miért hívja másodlagos kijelzőnek, az csak állapotsor...

Az elemlámpa vezérlés - az ártesítések feletti gyorsbeállítás gombokon kívűl'' - tényleg csak az Always On Displayen érhető el, és ott is 'lapozni kell érte', jó lenne ha azt át lehetne szabni, hogy mit legyen ki.

Ez engem is zavar, de ezt még megpróbálnám:
https://forums.androidcentral.com/lg-v60-thinq/1020300-v60-flashlight-question.html
Asszem ez az:
https://play.google.com/store/apps/details?id=flar2.homebutton

(#264) Remekelek28


Remekelek28
őstag

Sziasztok. Kinek milyen régioju a v60? Gondolom alzárol vettétek. Usabeli vsn valakinek?

(#265) tng válasza Bitlisz (#263) üzenetére


tng
tag

Köszi, hát ez tényleg érdekes. Így ez valóban nem másodlagos kijelző. Majd csak megszokom. Mondjuk nem segít, hogy itt a V20 is és nyomkodom, mert picit vérzik a szívem. 😅

(#266) tng válasza Remekelek28 (#264) üzenetére


tng
tag

Szia! Ahogy olvasgattam itt a topicot, úgy látom, hogy mindenkinek az LMV600EA van, mivel itthon csak az működik maradéktalanul. Ez az EU-s. Az USA verzió nem lesz jó, hiábba olcsóbb sokkal ebayen. Én janado.de oldalról vettem, ahogy pár hsz-szel visszább láthatod is.

(#267) Remekelek28 válasza tng (#266) üzenetére


Remekelek28
őstag

Volt már usa telefonom v30. Nem volt vele gond. Kicsit visszhangzott. De azt se mindig. De működött a 4g is meg minden.

(#268) Bitlisz válasza tng (#265) üzenetére


Bitlisz
aktív tag

Működik az Assistant gomb átmappelése az elem lámpára a 'Button Mapper'-el.
(habár a pro ugye nem ingyenes, és egyeseknek ez kicsit advanced lehet a gépről telepítése)

(#269) tng válasza Bitlisz (#268) üzenetére


tng
tag

Köszi, ránézek, az Assistantet úgysem fogom használni.

(#270) encoder válasza tng (#254) üzenetére


encoder
tag

"Végül a wie neu verziót rendeltem eredeti dobozban."

A telefon is ugyanúgy újnak tűnik, mint a dual screen?

Én is ilyet rendelnék, ezért leteszteltem a kommunikációjukat, de mivel egyik online kontakjukon se válaszoltak (whatsapp, face, email), a +1 év garanciára nem költenék +90 EUR-t... :U

(#271) Ramos_


Ramos_
tag

Sziasztok

Ugyan én nem V60-at keresek, de hasonló problémával küzdök
Beleszerelmesedtem a G8 Thinq-ba. A pici mérete, a quad dac, meg az egész úgy ahogy van nekem van kitalálva. De nincs Magyarországon, a G8s nem érdekel, a G8 kiherélt változata.

Nézegetem pár napja az Ebayeket, de elég kilátástalan, meg rohadtul nem értek hozzá, de az biztos, hogy csak az amerikain vannak normális áron, de nem tudom mernék-e rendelni

Van vkinek ötlete tanácsa esetleg?

(#272) tng


tng
tag

Akkor én szerencsés voltam, mert ebayen meg whatsappon is válaszoltak, utóbbin kb azonnal. Azon túl, hogy a kijelzőn nem volt rajta a fólia, teljesen patika a telefon. A tartozékok is mind bontatlanok. A telefon gyakorlatilag új, se karc, semmi használati jel. Én nagyon pozitívat csalódtam. És az express szállítással, ami asszem +6euro, 24 órán belül megjött.

(#273) tng válasza Ramos_ (#271) üzenetére


tng
tag

G8x még szolgáltatónál is volt, media marktban is. Sokkal egyszerűbb dolgod lesz szerintem, mint ha v60at szeretnél felkutatni. HA-n is volt többször g8x, az egyiket majdnem meg is vettem kb 2 hete, de aztán úgy döntöttem, hogy v60 kell. Persze az használt volt, nem tudom az játszik e nálad. De biztos lehet találni még.

[ Szerkesztve ]

(#274) Ramos_ válasza tng (#273) üzenetére


Ramos_
tag

A G8x az más telefon, nekem G8 Thinq kell, ami Eu-ban nincs is, sokkal kisebb méret, de nagyobb felbontás etc..

https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=9844&idPhone2=9540&idPhone3=9608

[ Szerkesztve ]

(#275) Remekelek28 válasza Ramos_ (#271) üzenetére


Remekelek28
őstag

Az itteni tesztet is egy usa at&t verziovsl csinálták. Nem volt semmi gond vele. Én is akarok majd egyet.

[ Szerkesztve ]

(#276) Ramos_ válasza Remekelek28 (#275) üzenetére


Ramos_
tag

Es honnan veszed? Vegyél 2-t en megveszem toled az egyiket :D

(#277) Remekelek28 válasza Ramos_ (#276) üzenetére


Remekelek28
őstag

Csakhát újonnan ezt már nem nagyon kapni.

(#278) Bitlisz válasza Remekelek28 (#275) üzenetére


Bitlisz
aktív tag

LG G8 Thinq:
https://www.kimovil.com/en/frequency-checker/HU/lg-g8-thinq
Használható itthon, max nem ok az 5G és Digin a 4G/LTE egyik sávja.
A telefon nyelv/regió állításához jó lehet még a MoreLocale 2,
max minden újraindításkor be kell vele állítani.

(#279) Ramos_ válasza Remekelek28 (#277) üzenetére


Ramos_
tag

Nem is új kéne, hanem vmi megkímélt 1 év alatti.
De amit Bitlisz ír az nem hangzik jól, bár a felét nem értem

(#280) Bitlisz válasza Ramos_ (#279) üzenetére


Bitlisz
aktív tag

Ha nem kell az 5G, és nem vagy Digis, akkor észre sem veszed.
Az appot meg minden teló indításkor beállítod Hungary-ra oszt jónapot.

[ Szerkesztve ]

(#281) Balanna válasza tng (#266) üzenetére

Milyen állapotúnak írták az oldalon? Most csak egy darab van, állapota: jó. Köszi!

(#282) ancsma válasza Balanna (#281) üzenetére


ancsma
aktív tag

"Wie NEU in OVP" verziót rendeltünk (közben nekem is megérkezett), teljesen új volt minden a csomagban. Én úgy látom most is van ilyen náluk.

(#283) Balanna válasza ancsma (#282) üzenetére

Köszi, tényleg! De ha lefordíttatom a Google-val, akkor hiába kattintok a "mint az új" gombra, az ár nem változik meg, ha németen hagyom, akkor meg igen...
Fene se érti... :)

(#284) stemplar07 válasza ancsma (#282) üzenetére


stemplar07
őstag

:) na én meg leütöttem az ucsó branneu-t (128/8) megvártem míg az ejró közép árfolyam ma lement 353-ra :D .. akkor megalakul a pár tagból álló LG utolsó mohikán gittegylet ? .. nem tehetek róla, ezt a DAC-ot nem lehet elengedni, hiába nagyobb fényerejűek a Samsungok, ..( na de a G8X-et is megtartom tartaléknak ..) szilikon tok ezekhez is van ?

(#285) stemplar07


stemplar07
őstag

LG V60, Galaxy S20+, Galaxy Note 10+, Oneplus 7 Pro, LG G8 | Battery Test | SHOCKING RESULTS !! LG V60 -- 12óra 15 perc képernyő idő ( film lejátszás) .. na erre kíváncsi leszek .. élőben .. [link]

(#286) ancsma válasza stemplar07 (#284) üzenetére


ancsma
aktív tag

Ja, amúgy 256GB-os verzió jött, SWC régiós. :D Minden fasza, kivéve a kijelző... Érdemes megnézni majd, 0-30% fényerőnél, teljesen sötét szobában, sötétszürke háttérrel (pl ilyen a sötét android téma, elég ha belépsz a beállításokhoz). A kijelző felső része erősen zöld nekem, de más helyzetben nem látszik, egyelőre nincs kedvem emiatt visszaküldeni, várni megint, stb...Max ha valami még előjön. De a V40 mellé rakva elég durva azért ez így. A fényerővel eddig nincs gond, egész jó, hiába mutatnak mást a számok.

Tokot még nem találtam hozzá, ezt tényleg kénytelen voltam rendelni aliról, fóliát alza.hu-ról sikerült venni, 80%-os leárazás volt néhány utolsó darabra.

A DAC-ot azóta is próbálgatom, V40 vs V60 oda vissza. Első hallásra nem voltam lenyűgözve, aztán egyre jobb lett, csak fura volt ez a "flat" hangzás, nincs túltolva semmi. A V40-nél jobban éreztem az "erőt" :DDD, kicsit talán szórakoztatóbb tud lenni a szélesebb tér miatt, ez a része hiányzik. A V60 viszont nagyon pontos, természetesebb hangja van, kevésbé digitális vagy hogy mondjam...A hangszerek nagyon szépen szólnak rajta, jobban elkülönülnek talán.

Tidal Hifi + USB Audio Player mellett is tudok állítani a hangzáson, a V40-nél hiába csináltam bármit a DAC beállításoknál, nem változott semmi. :F

Az akksi tényleg nagyon komoly. :) Android 11-et még nem mertem bevállalni, most minden működik :D

(#287) stemplar07 válasza ancsma (#286) üzenetére


stemplar07
őstag

Köszi :) hát ezért is választottam az origi bontatlan 128-ast igaz 599 volt.. ( én nem a Janado-tól vettem, mert nem is válaszoltak semmilyen csatornán sem..) Remélem, hogy tényleg az lesz, majd beszámolok, DHL-el remélem holnap utánra megjön..( a kibontogatós videón ott volt a szilikon tok, remélem lesz a bontatlanban) elvileg ua. a DAC mint a G8X-en, a HeadFi-n tesztelgették, kicsit rosszabb a füles kimenete ( nagyobb ohm) mint a v30/35-nek, illetve a V35-től folyamatosan vesznek vissza az erősítőből, bár én HighGain-be teszem (jack & impedancia növelő trükk) és így jóval nagyobb a power out..én is UAPP-al hallgatom , a V10 óta az összeset .. Sony MDR1am2-vel használom majd. Mivel egyre kevesebbet hallgatok fejesről zenét, azt hiszem (fájó szívvel)megválok az Astell&Kern KANN-tól .. és HD650-től is..

[ Szerkesztve ]

(#288) tng válasza stemplar07 (#285) üzenetére


tng
tag

Én vegyes használattal, olyan 95-5% töltöttségig 8 órás kijelzőidőket tudtam eddig automata fényerőn 1 kijelzővel.

(#289) tng válasza ancsma (#286) üzenetére


tng
tag

Én az átlátszó bumpertokokat használtam eddig minden LG-mre (ringke fusion, VRS design) de erre egyik sincs. Amazon.comon találtam ezt, [link] igaz annyi a szállítás, mint maga a tok, meg várni kell, de ahogy láttam, Európában már nincs ilyen, és amikor volt, akkor is annyi volt, mint így szállítással. (~5e Ft.) Clearplex fóliát rakattam rá MediaMarktban, amit a v20 előtt humbugnak tartottam, de aztán a kb 3.összetört üvegfólia után rárakattam, és azóta bizonyított. Nem szoktam eldobálni, de azért kapott már, és semmi baja. És az sosem fogy el ugye.

[ Szerkesztve ]

(#290) stemplar07 válasza tng (#289) üzenetére


stemplar07
őstag

Köszi a tippeket :) ezt találtam az ebay-on, Imak : [link] de sajna mire ideér életbe lép az áfa+vámkezelés bullshit :W A Clearplex milyen lett? , jó a felülete? , Mennyibe van, illetve a hátlapra nem lehet feltenni ? :D köszi ( közben olvasom, hogy a hátlapra is lehet ..

[ Szerkesztve ]

(#291) tng válasza stemplar07 (#290) üzenetére


tng
tag

Nekem tetszik a Clearplexes felület, picit más, mint az üveg, meg kell szokni. Tökéletesen rakták fel, annyi a titok, hogy hagyni kell száradni eleget, (pár órát) addig nem baszkurálni. Van barátom az MM-ben, így 3500 Ft volt belsős áron, amúgy 6000 Ft azt hiszem. Én csak előre rakattam a tok miatt, de igen, lehet hátulra is.

(#292) stemplar07 válasza tng (#291) üzenetére


stemplar07
őstag

Köszi :-) igen olvastam, hogy érdemes több órát száradni hagyni ,

(#293) tng válasza stemplar07 (#292) üzenetére


tng
tag

A tiéd egyébként honnan van?

(#294) stemplar07 válasza tng (#293) üzenetére


stemplar07
őstag

Ebay.de , ez 128/8 24 hó garis brand neu bontatlan..LM-V600EA (ha igaz ez 599€ volt) én nem a Janado-tól vettem, mert nem is válaszoltak semmilyen csatornán sem..pedig volt pár db új nekik is, ...én azt szerettem volna venni, az is 599 volt.. de mindegy is mert van 400-as sd-m (2db)is hozzá. (elvileg expressz DHL-el talán ma jön.)

[ Szerkesztve ]

(#295) tng válasza stemplar07 (#294) üzenetére


tng
tag

Nekem 24 órán belül megjött úgy, csak megkapod te is. Ha jól emlékszem, akkor ez volt az egyetlen opció ebayen, amit te vettél, én is azt néztem először. Én németül írtam a janadonak, nem tudom, te hogy, bár angolra is illett volna válaszolniuk. Én meglepődtem a fülesen is, mert egyik tesztben sem volt a dobozban. Tok az enyémben nem volt, kíváncsi vagyok, te kapsz-e, hogy brand neu.

(#296) stemplar07 válasza tng (#295) üzenetére


stemplar07
őstag

igen ez volt az egyetlen új, a 24 hó gari gondolom, szokás szerint német eu mwst. számlával az itthoni LG-nél egy év, ha kiküldöm, akkor csak kettő.. majd megírom mi volt benne .. ( ja elkövettem azt a hibát :) , hogy angolul írtam a janado-nak..)

(#297) Balanna

Hétfőn este rendeltem a Janado-tól, ma délben itt volt. A "Mint az új"-ból vettem, és tényleg olyan! Füles, dual screen, töltő, kábel bontatlan, telefonon semmi használat nem látszik.
Tavaly óta szerettem volna ezt a típust, de nem találtam sehol, pedig rászántam az időt. Ahol éppen volt, ott nem vállaltak külföldre szállítást. Ha nincs ez a fórum...
Úgyhogy hálás köszi! :)

(#298) tng válasza Balanna (#297) üzenetére


tng
tag

A végén a magyarok felvásárolják az összes wie neu v60at a janadoról. :DDD

(#299) Balanna válasza tng (#298) üzenetére

Na éppen erre gondoltam! :D
Sose gondoltam volna, hogy ennyi LG-fan van itthon, mindig furcsán néztek a "Samusok", "Almások", mikor az Lg G Flex-ről, meg az Lg G4-ről regéltem.... :)
Szerintem a Janado áldja a nevünket.... :D :D :D

(#300) tng válasza Balanna (#299) üzenetére


tng
tag

Érdekes, hogy most mindenhol megemlékeztek az LG-ről, mint egyedi gyártóról, innovátorról, stb, közben pedig jó ideje a kutya se vette a telefonjait. Én dolgoztam is az LG-nél 6 évet, igaz tévés divízióban, de nekem onnan az "Lg buziság", de tényleg mindig tudtak újat mutatni, és csomó dolgot át is vettek tőlük a többiek. De az elbaszott (nem létező) marketing, rosszkor, vagy késve megjelenő telefonok (flagshipek) nem aktuális csúcshardverrel és a szoftveres frissítés röhejes mivolta, nem beszélve a 100 féle verzióról régiótól függően megtette a hatását szép lassan. Egyszerre vagyok dühös és szomorú, de most remélhetőleg még pár évig nem kell agyalni, hogy mi legyen a következő márka.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.