Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Balanna válasza tng (#300) üzenetére

Azt hiszem, pontosan leírtad, hogy miért nem lesz több LG...
Én is sajnálom, és én is dühös vagyok. A megelőző nyilatkozatok miatt is. Ködösítés volt az elmúlt fél év a részükről, az az érzésem.
Ahogy írtad, sok mindent kellett elszúrni "módszeresen", jó hosszú ideig...
Az is röhej, hogy ezt a tavalyi remek cuccost úgy kell/kellett vadászni hónapokig, már jóformán lemondtam róla. Ha nem olvasom el nyolcadszor is a tesztet, nem kattintok rá a "Hozzászólások"-ra, nem olvasom végig a fórumot... Nna... Lényeg hogy van, megvan.

(#302) Remekelek28 válasza Balanna (#297) üzenetére


Remekelek28
őstag

És akkor ez europai modell? Dual screen nélküli verzio van esetleg?

(#303) Balanna válasza Remekelek28 (#302) üzenetére

Kicsit én is szorongtam, míg meg nem érkezett, az volt az első hogy megnéztem, és igen, eu-modell!!! :)
Én az oldalukon csak dual screen-es verziót láttam, viszont én pont azt kerestem. :)

(#304) tng válasza Balanna (#303) üzenetére


tng
tag

Én direkt rákérdeztem náluk rendelés előtt, hogy az EA végű verzió-e, és azt írták, csak azt árulják.

(#305) tng válasza Remekelek28 (#302) üzenetére


tng
tag

Nekem sem kell a dual screen, meghirdettem HA-n és Ebayen is. Ebben a percben vitték el Ebayen 250 dollárért. Kb 1 hete hirdettem meg. Így azért nem volt rossz biznisz a telefon.

(#306) Balanna válasza tng (#305) üzenetére

Én nem kérdeztem rá, bíztam a fórumtársak leírásaiban és jól tettem! :) Rengeteget segítettetek!
A dual screen nekem nagyon tetszik, úgyhogy maradós. :) Legjobban azt szeretem, hogy nem kell külön tok, 2 in 1. A G8X-ről már tudom, hogy mindkét kijelzőn nem fér el üveg, viszont fóliát feltenni nem tudok, az már bizonyított tény... Majd kitalálok valamit... MM-hez meg utazgatnom kellene.

(#307) asr27


asr27
tag

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. Régóta csak LG telefonjaim voltak( G5, G6, V30, G7 Thinq, V40, és most is van egy V50).
Néhány évig még semmiképp sem akarok más márkához vándorolni, így szeretnék beszerezni egy V60-at. Sajnos itthon sehol sem kapható, külföldről pedig sohasem vásároltam még semmit. Amatőr vagyok az ebay hasonló vásárlásokhoz.
Egy, lehetőleg teljesen új V60 beszerzéséhez kérnék segítséget, akár privát üzenetben!
Előre is köszönöm! :)

(#308) Balanna válasza asr27 (#307) üzenetére

Hát...én a janado.de oldalról vásároltam.
Először a "Smartphone" fülről kiválasztottam az LG-t. Két lehetőség van, V60 és Velvet
Rákatt a V60-ra, ott kiválasztani a "Neu in OVP" lehetőséget.
618,90 EUR lesz az ára
Ha gépről vagy, akkor utána már érdemes fent kérni a Google fordítását magyarra, ami viszont nagyon megkönnyíti a továbbiakat
A magam részéről PayPal fizetést választottam, a biztonság miatt
Szállításnál a DHL Express-t kértem, ami amúgy baromi drága, és lehet hogy a sima DHL-lel is megjött volna ugyanilyen gyorsan - ezt nem tudom
Nem tökéletes a Google fordító, viszont simán meg tudtam rendelni német nyelvtudás nélkül, menni fog!!!! :)

(#309) Balanna válasza asr27 (#307) üzenetére

Nekem a monitoron fent a címsorban van a Google fordító kis ikonja, szürkében, arra kattintva lehet kérni a fordítást.

(#310) Balanna válasza asr27 (#307) üzenetére

(#311) Balanna válasza tng (#304) üzenetére

Most olvasom Tesztarénán, hogy a Xiaomi moduláris telefonon ötletelget. Micsoda innováció!!!! Azta....! Vagy....volt már ilyen ötlet....? Nahát....csak nem az LG-től....? :Y

(#312) tng válasza Balanna (#311) üzenetére


tng
tag

Na igen. A g5 elindíthatott volna egy ilyen "forradalmat". De a xiaominak sikerülhet is akár, ha ügyesek. Hát ez van sajnos.

(#313) Balanna válasza tng (#312) üzenetére

Nem azért mondtam, kifejezetten kedvelem a Xiaomit. Remek ár/érték arányú telefonok, volt már és szerettem. Csak éppen a cikk úgy hozza fel, mintha ezt most találták volna ki, holott a koncepció már létezett, próbálkozás volt, csak nem jött be (sajnos).

(#314) Remekelek28 válasza Balanna (#303) üzenetére


Remekelek28
őstag

Akkor ebbe magyar nyelv is van? Nem kell magyaritani meg ilyesmi.Illetve aki velvetet használt fogott már ahhoz képest milyen?

[ Szerkesztve ]

(#315) stemplar07 válasza tng (#295) üzenetére


stemplar07
őstag

:W na szóval megjött a telefon, hibátlan, szép... de valaki azért kipróbálhatta, és barom módon úgy csinált rajta factory resetet, hogy benne hagyta a mailcímét,.. tehát FRP-Lock os a telefon.. még jó, hogy ingyenes vissza szállítás, és ebay garancia volt ... Ma már vissza is küldtem.. refund.. ( semmilyen módszerrel nem lehetett kiütni az FRP lock- ot, az LG szerviz azt nyilatkozta, hogy mivel itthon nincs forgalomban, nem biztos, hogy ki tudják ütni szla. és német garjegy ellenében sem..) na szóval nem árt az óvatosság..

(#316) tng válasza stemplar07 (#315) üzenetére


tng
tag

Na ez a nem semmi... Direkt az újat rendeled, és így jársz. Sajnálom. És küldenek helyette másikat, vagy akkor neked is janado lesz?

(#317) tng válasza Remekelek28 (#314) üzenetére


tng
tag

EU régiós, van benne magyar nyelv. Első bekapcsolásnál beállítod és csókolom.

(#318) Balanna válasza Remekelek28 (#314) üzenetére

Igen, ebben van magyar nyelv is. Velvet nekem nem volt, de a V60 nagyobb és nehezebb, a hardvert nézve pedig jóval erősebb. (A Velvet csodaszép, de én ezt, és csakis ezt szerettem volna.)
Igaz, az 5G-s Velvettel, de itt egy jó kis összehasonlítós link:
https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=10209&idPhone2=10103

(#319) stemplar07 válasza tng (#316) üzenetére


stemplar07
őstag

Majd kiderül, hogy van-e helyette V60 :) de ha van is, csak úgy küldjék ha a bejelentkező menü ki van próbálva, hogy nem FRP-lock.. ha nincs nekik új, akkor pénz vissza .. ez van.. a janado-n már nincs új,..amúgy kissé bizonytalan lettem, vagy még se ? :D

(#320) tng válasza stemplar07 (#319) üzenetére


tng
tag

Ott van a Neu in OVP 619 euróért. [link]

(#321) stemplar07 válasza tng (#320) üzenetére


stemplar07
őstag

:) köszi, de lehet Te is meggondolnád, hogy másodszor is ,,ugyan abba tócsába lépjél,, .. még átgondolom,

(#322) Balanna

Valaki nem próbált esetleg tollat hozzá? Ami a videóban van, az itthon is drága (18EFt), de kint sem olcsó (Alin 13 körül van). Kíváncsi lennék rá, milyen típusokkal működik. Meglepődtem, mikor a beállításokban megtaláltam a tollat...

(#323) stemplar07 válasza tng (#320) üzenetére


stemplar07
őstag

tng ,,az expressz dhl mennyibe kerül a janado-nál ? illetve mit takar a neu ovp valójában ? thx

(#324) tng válasza stemplar07 (#323) üzenetére


tng
tag

A neu ovp annyit tesz, hogy új, eredeti csomagolásban. Árultak úgy is, hogy nem az eredeti dobozban volt. A szállítás összesen volt 27 euro, de úgy emlékszem, hogy az alap szállítás is kb. 20 volt, ezért választottam az expresszt, mert 6-7 euro volt a 2 közt.

[ Szerkesztve ]

(#325) stemplar07 válasza tng (#324) üzenetére


stemplar07
őstag

köszi

(#326) stemplar07 válasza tng (#324) üzenetére


stemplar07
őstag

na megrendeltem... időközben a dhl expressz 33 € lett, a neu ovp így összesen 229 ropi lett szállítással ... a dual kijelzőt én is eladom, mert a G8X-nél kb 3x használtam...

(#327) stemplar07


stemplar07
őstag

Valaki feltette már a droid 11-et ? Mi a tapasztalat vele ?

(#328) stemplar07


stemplar07
őstag

Ez teljesen origi csomagolásban érkezett, ( szilikon tok ebben nem volt ellentétben a G8X-el) amúgy 219 volt (DHL Expressz)szállítással,( az előzőekben rosszul írtam) , EU-s gar levéllel, számlával.. tényleg korrekt kereskedők.
egy kis érdekesség a benne ,,lakó ESS Sabre ES9219 képességeiről, összevetve a V35 és Astell & Kern Chord Hugo ,Sony MW WM1Z , FiiO stb. lejátszókhoz ...( nem vall szégyent :) , egyedül a droid 10 felett nem kezeli a MQA-t( illetve 24 bit-nek látja)

[link]

[ Szerkesztve ]

(#329) ancsma válasza stemplar07 (#328) üzenetére


ancsma
aktív tag

Na, látom összejött a dolog végül, jó kis teló ez. :)

Frissíteni még nem mertem, engem is érdekelne a tapasztalat. Annyit tudok, hogy néhány esetben az ujjlenyomat érzékelő feleslegesen pörgeti a processzort, bár ez nálam nem annyira releváns.

(#330) Balanna válasza ancsma (#329) üzenetére

Nekem már a 11 van rajta, eddig semmi extrát nem vettem észre.
Igaz, nem nézek rajta filmeket és nem is játszom.
Aki rendesen használja/kihasználja a lehetőségeket, valósabb véleményt tud majd mondani.

(#331) stemplar07 válasza ancsma (#329) üzenetére


stemplar07
őstag

jó bizony, a G8x-hez képest is, ,,kicsit,, nagyobb .. de majd megszokom, minden esetre egy S20 Ultra szintű teló sok sok +-al (és nincs kamera szigetek.. melegedő készülék stb).. nektek is egy csomó régebbi frissítést lehúzott, ,,mire,, eljutottunk, a májusi utolsó 10-es hez , illetve akinek 11 annak milyen régiós a készülék ? mert ez LMV600EA SWC EU-s

[ Szerkesztve ]

(#332) Balanna válasza stemplar07 (#331) üzenetére

Már azt gondoltam, hogy hibás a telefon. Frissítés - újraindítás - frissítés - újraindítás .... azt hittem, sosem lesz vége.
Nekem szintén SWC EU-s és Android 11

(#333) ancsma válasza stemplar07 (#331) üzenetére


ancsma
aktív tag

1 hét alatt megszokod, viszont utcán séta közben még mindig para, tok még nincs rajta...Nekem 1-2 frissítés volt, most már a 11 jönne.

(#334) stemplar07 válasza ancsma (#333) üzenetére


stemplar07
őstag

én rendeltem az Ebay-on egy hét alatt megjött Németektől szilikon masszív tok :
EUR 4.90 szállítással. [link]
Balanna ja :D ugyanez volt, vagy 5 frissítés, most még 10 ... szerintem hamarosan megtalálja..

(#335) Ramos_


Ramos_
tag

Sziasztok

Nincs topikja és talán ide passzol legjobban.
Szóval G8 Thinq-val szemezek, amerikai verzió, magyartól vásárolnám, kértem, hogy küldje el az android verzió, kernel stb oldalt.
Segítene valaki megnézni, hogy van-e rajta bármi ami aggodalomra ad okot? pl az jó, hogy android 10 frissült, de az nem baj, hogy tavaly április a security patch level?

(#336) ancsma válasza stemplar07 (#334) üzenetére


ancsma
aktív tag

köszi, ezt eddig nem sikerült megtalálni, csak a kínait :DDD

(#337) stemplar07 válasza Ramos_ (#335) üzenetére


stemplar07
őstag

szerintem itt mindenkinek EU készüléke van, mert csak itthon nem forgalmazták a V60-at, az EU-ban viszont számos országban, amit még néhány helyen az is Németországból rendeltük a janado.de- ről. Személy szerint én a helyedben a G8X-et választanám, én másfél éve használom, 6,4 " 4000 aksi 2(!) napos üzemidő.. DAC oled , stb. de Te tudod. az LG az összes modellre 3 év főverzió váltást( az újabbakra) és biztonsági frissítést vállal..

[ Szerkesztve ]

(#338) stemplar07 válasza ancsma (#336) üzenetére


stemplar07
őstag

az biztos olcsóbb :D de az ha kicsúszik a szállítás, júli 1-től még vámkezelni is kell .. :W

[ Szerkesztve ]

(#339) stemplar07


stemplar07
őstag

janado.de lejjebb vitte a neu ovp árat 581,90 € ...( :(( khhmm, ez olyan mint a tőzsde..) [link]

(#340) Ramos_ válasza stemplar07 (#337) üzenetére


Ramos_
tag

A g8x nálam kizárva, mert a telefon kis mérete a legfőbb választási szempont. Igazából csak az érdekelt, hogy a hozzám képest szakavatottabb szemek látnak-e vmi problémát ezen adatok alapján?
Mint pl a V40-nél a TIM-es verziók nem kapnak frissítést stb.

(#341) tng válasza stemplar07 (#339) üzenetére


tng
tag

Mikor én rendeltem, még a neu in ovp és a neu között még 90 euró volt. Mikor te rendelted, a neu már olcsóbb volt, most meg a neu in ovp is. :DDD Ez ilyen sajnos. Nem szabad nézni az árat, miután megvetted.

(#342) ancsma válasza Ramos_ (#340) üzenetére


ancsma
aktív tag

Én a frissítésnek járnék utána (minimum PC-ről lehessen frissíteni vagy okosban rakni rá szoftvert, verziónak megfelelően), illetve, hogy az itthoni 4g hálózaton működik-e a telefon.

(#343) stemplar07 válasza tng (#341) üzenetére


stemplar07
őstag

:D ja cipő 👞 vásárlás napján ne nézz kirakatot..Amúgy kva jó kis cucc ..nagyobb a fényereje mint a G8X nek , és bizony a hangja is ...jobb

[ Szerkesztve ]

(#344) stemplar07 válasza stemplar07 (#334) üzenetére


stemplar07
őstag

nem látok a szememtől.. végül is droid 11-re frissült .. :Y

(#345) Balanna

Na, vettem tollat - kíváncsi voltam -, most próbálgatom, eddig szépen együttműködnek.
Láttam én is, hogy megy lejjebb az ár, most már totál újat tudnék venni annyiért, amennyit a "mint az új"-ért fizettem. Viszont nem mertem volna kicentizni, örültem hogy kaptam.

(#346) tng válasza stemplar07 (#344) üzenetére


tng
tag

Gépről frissítetted? Mert nekem még droid 10 van, és ha megnézem a telón, azt írja nincs frissebb.

(#347) Balanna válasza tng (#346) üzenetére

Ugyan nem engem kérdeztél, de én is most rendeltem janado-ról, és automatikusan frissült droid 11-re, bekapcsolás után.
Valójában több mint egy órán keresztül "frissítés - újraindítás" ment, mire elértük a mostani állapotot... Már azt hittem hogy rossz a készülék...

(#348) stemplar07 válasza tng (#346) üzenetére


stemplar07
őstag

nem, OTG -n ... Android rendszer 11 , V20e-EUR-XX ugyan úgy mint ahogy Balanna is írta ,.. szerintem a 11 után is volt egy kisebb frissítés .. de megnézted a ,,telefonról,, menüt? én is ott vettem észre, hogy ez már 11 ..

[ Szerkesztve ]

(#349) tng válasza stemplar07 (#348) üzenetére


tng
tag

Android verzió 10, Szoftver verzió V10m-EUR-XX. És a telefon nem lát új frissítést.

(#350) Balanna válasza tng (#349) üzenetére

Szolgáltatótól is függ, gondolom. Az enyém 20-as.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.