Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#419) ThomCart válasza lmisi (#418) üzenetére


ThomCart
csendes tag

Szoftververzió:
P76010e-216-30, tehát e-s, ahogy említetem ez a gyári frissítés, amiről itt már többen is nyilatkoztak

Igen, úgy van, ahogy írod, cirka két gigányi belső helyed van. Ezzel lehet nagyjából gazdálkodni.
És sajnos szintén igen: a külső SD-re alapból nem lehet átrakni az appokat. (A Defy+ -nál ugye ez egy gombnyomás volt.)
Az összes létező app2SD progit kipróbáltam, de ahogy az XDA-Developers-en olvasható, nem is fog menni így, állítólag még roottal se:

U cannot move to sd by app 2 sd cuz ur internal memory acts like sd card. U need to bind folders to ur sd card wich is mounted as a external_sd on sd card (phone internal memory)

És akkor ez a Directory Bind nevű cucc lenne a megoldás, ha van root:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1410262

Aki még nem frissített, annak elvileg ez működik a korábban említett roottal.
Azért szóljon valaki, hogy tényleg gromek-e. Be van ígérve egy downgrade is, amint jön, én visszaállítom, mert ahogy írták ez a frissítés szemmel láthatóna semmit nem csinált. Állítólag nem is adtak ki hozzá changelogot.

A szaki az XDA-n azt írja, hogy tégla-biztos a jelenlegi root-verzió, és egy-két ember valóban visszaírt, hogy működik. (Először kivártam, mert az első verzióval sikerült malterhez valót gyártani valakinek, aztán mire működött a root, már lekéstem.)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.