Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24251) ben800 válasza Bolond^^ (#24250) üzenetére


ben800
aktív tag

Értem kösz :)
Valaki betesztelné a Nova 3-at mert ipod touch 4-en is akadt azért néha-néha......
Most adtam el azt is,és kellene valami normális telefon helyette,amivel még jóideig el tudok játszogatni :)

(#24252) Levi941127 válasza ben800 (#24251) üzenetére


Levi941127
senior tag

én már próbáltam a Nova 3-at és nagyon jól megy, szépen és nemigazán vettem eddig észre akadásokat.

(#24253) Bolond^^ válasza grobi007 (#24245) üzenetére


Bolond^^
tag

Nincs FM-Rádió. A menü nagyon bejött, tényleg nagyon jól néz ki, az effektek is laggolás mentesek voltak. 5324 pont volt Benchmark teszten. :D De szerintem nagyobb baj hogy nekem 10perc alatt 3x fagyott ki. Processzor órajelét meg nem engedte változtatni. Visszarakom inkább a CM 7.2.-t OC kernellel...

(#24254) haxxika válasza ben800 (#24251) üzenetére


haxxika
senior tag

Én a GTA3 fanatikusa vagyok. Toltam ICS alatt és most GB alatt is. Egyszer sem éreztem akadást, volt hogy kikötöttem TV-re HDMI-n, akkor is tökéletesen működött fagyásmentesen. Csak én jelenleg ott tartok, hogy eladom ezt a telefont, és cserélek valami másra, nekem nem jött be.

OnePlus 10 Pro | Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/tag/haxxika

(#24255) ben800 válasza haxxika (#24254) üzenetére


ben800
aktív tag

Értem köszönöm mindenkinek!!

(#24256) grobi007 válasza Bolond^^ (#24253) üzenetére


grobi007
tag

Köszi az infot. Nekem a Nova HD van fent, az stabil, mint a beton...

(#24257) Bolond^^


Bolond^^
tag

Sajnáljuk!
Az android.process.acore folyamat váratlanul leállt. Kérjük, próbálja újra.
Folyamatosan ezt kapom mióta visszaraktam NOVA HD-ről CM 7.2.-re.. mit tegyek?! pedig a wipe megvolt..

@grobi007: nekem is az volt, míg nem forrt fel az akksi 46 fokra és aztán töltés közben is merült.. :/

[ Szerkesztve ]

(#24258) b3Ro válasza Bolond^^ (#24257) üzenetére


b3Ro
senior tag

Ezt én úgy tudtam kiküszöbölni, h mielőtt felraktam a cm7.2, léfórmáztan teljesen a mem kártyát. Próbáld meg, hátha neked is bejön...

(#24259) Bolond^^ válasza b3Ro (#24258) üzenetére


Bolond^^
tag

Próba szerencse.. megnézem...

[ Szerkesztve ]

(#24260) Cruiserke válasza Bolond^^ (#24257) üzenetére


Cruiserke
tag

Google a barátunk:) nekem is volt ilyen, a megoldás:
"The solution:
Settings –> Applications –> Manage Applications –> All (button on the top that lets you see all applications) –> scroll down to “Contacts Storage” –> Click on “Clear Data."

Magyarul az alkalmazáskezelőben, az összes alkalmazásnál, megkeresed a névjegyzéket és kitörlöd a tárolt adatokat.

Aorus Z590 Ultra, i9 10900, RTX2080, GSkill trident Z NEO 32GB, Samsung S21, Iphone 12 Mini

(#24261) everest140 válasza ben800 (#24255) üzenetére


everest140
tag

Szerintem érdemes O2x-et venni mert ár/teljesítményben szerintem jó helyen van. Mondjuk gyári romból nem lehet kihozni mindent amire képes a telefon és a gyári rom 1 idő után belassul, de vannak nagyon jó főzött romok a telefonhoz, amikkel 4-5 nap után is 220mb szabad rammal rendelkezünk és nem kis teljesítményt ki tudunk hozni a telefonból jó akkumulátor idővel. A kijelzőről annyit hogy nem 1 super amoled, de szerintem teljesen jó, szépen jeleníti meg az élénk színeket is. Akkuidőről meg annyit hogy custom rom + kernellel jó beállításokkal 3 napot ki lehet húzni pár óra wifivel meg telefonálással, esetleg zenehallgatással. GPS jelet is gyorsan talál.
GTA 3 és Nova 3 órás használat után sem akad. Mondjuk most a Max Payne -el játszottam sokat, annál sem volt semmi lagg.
ROM-ból szerintem a MIUI és a CM 7.2 a legstabilabb, leggyorsabb.

[ Szerkesztve ]

(#24262) Masterobal


Masterobal
csendes tag

Sziasztok!
Könyörgöm, valaki készítsen egy leírást (de mintha anyádnak magyaráznád), hogyan tudom feltenni a CM7.2.-t, eddig csak smartflashel cseréltem romot froyorol GB-re, abból is a v20r vált be. Tudom, olvassam el a fórumot.. hát minél többet olvasgatom, annál reménytelenebb. Nem szeretnék szaki lenni, csak egy működőképes telefont, és nem állok neki tudatlanul, mert az csak még több kérdést szülne (és esetleg egy élettelen telefont).

Előre köszi a helpet.

(#24263) everest140 válasza Masterobal (#24262) üzenetére


everest140
tag

(#24264) Bolond^^ válasza Masterobal (#24262) üzenetére


Bolond^^
tag

Ha rootolt a telefon, akkor tudomásom szerint kell hozzá ROM Manager program. Ott rámész hogy Flash ClockworkMod Recovery. Ha az kész, akkor rámásolod a zip.-et az SD kártyádra. Elindítod recovery menübe a telefont. (Úgy kapcsolod be hogy nyomod a bekapcsoló gombot és a hangerő le gombot, amíg nem villog az LG jel.) Aztán hangerő gombokkal navigálsz, és a nagyító érintőgombbal választod ki a menüpontot. Csinálj backup-ot a működő rendszeredről, és a wipe-ot is ajánlom. Aztán kiválasztod a zip.-et ott a menüben, felrakod és reboot system now.
Legalábbis én így csináltam és jó lett.. :D

(#24265) Bolond^^


Bolond^^
tag

Nincsenek már hibaüzenetek azonban a Marketből kilép állandóan a telefon. Belemegyek kiírja hogy "A folytatáshoz hozzá kell adnia egy fiókot az eszközön. Megteszi most?" Rámegyek hogy Igen, és kilép. Botrány.... :( megoldás?

---
Berojocy-nak és Cruiserke-nek kösznöm a hiba üzenetes megoldásokat. Bejött. :)
---

[ Szerkesztve ]

(#24266) everest140 válasza Bolond^^ (#24265) üzenetére


everest140
tag

Próbáld meg azt hogy felrakod ezt a google app pack-et :
http://wiki.cyanogenmod.com/wiki/Latest_Version/Google_Apps (CM 7-nél )
Másold fel az SD-re Aztán bemész recoverybe nyomsz 1 wipe cachet, majd install zip from sd. Aztán indítsd újra elvileg mennie kell. Első indításnál kérni is fogja a google fiók beállítását.

[ Szerkesztve ]

(#24267) N3ST1C


N3ST1C
tag

Sziasztok, vettem egy ilyen típusú készüléket, és lenne egy kis gondom, USB-n nem ismeri fel olvastam fórumon hogy ki kell kapcsolni az usb hibakeresést meg memóriánál állítsam meg mass store módba de ilyet nem is találtam. A telefonról annyit tudok hogy CyanogenMod 9.0 van rajta 4.0.4 ICS és 3.0.33 NovaKernel sajnos SD kártyám nincs hozzá még így nem igazán tudom mit tudnék kezdeni vele mivel usb tetheringre se képes. Ha valaki tudna segíteni az jó lenne, mivel a PC Suite se akar így működni. :(

(#24268) Tesztelo.hu válasza Bolond^^ (#24264) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

De érdemes előtte pl. Titaniummal backupot csinálni, nem? Különben hogyan kerülnek vissza a korábban telepített alkalmazások, névjegyek, sms-ek stb.?

(#24269) gentlemann02


gentlemann02
tag

Sziasztok olyan kérdésem lenne hogy valaki leirná nekem ,hogy milyen törléseket kell csinálni ha cm7kang-o2x-124 ezt a romot szeretném felrakni tudom ,hogy cwm meg intstal sd stb csak hogy utána miket kell még csinálni cwm-ben és mellé zsoltiz által ajánlott 1206171648-ETaNa_OC-3.0.y kernelt szeretnék hogy ezután kell e valami törlést csinálni meg hogy azt csak mindjárt rom telepítés végeztével lehet feltolni még cwm-ben?

Optimus 2x; Nexus 4; OnePlus One; Xiaomi Mi8, Xiaomi Redmi Note 8 Pro, Xiaomi Mi 9T Pro, Poco X3 Pro

(#24270) everest140 válasza gentlemann02 (#24269) üzenetére


everest140
tag

Felmásolod SD re a romot + kernelt, Utána belépsz cwm be, ott wipe data, wipe cache, utána install from sd card, feltelepíted a romot, utána maradj cmw be menny be az advancedbe -> wipe dalvik cache. Utána indítsd el a telefont, minden bejön. Utána menny vissza cwm be nyomj 1 wipe cache partitiont, majd mehet fel a kernel is és kész.
Remélem nem lett nagyon zavaros :)

[ Szerkesztve ]

(#24271) gentlemann02


gentlemann02
tag

Hu köszi egyáltalán nem zavaros és nagyon gyors is köszi big like :D és amúgy ez minden cm7es romra igaz hogy így kell feltenni mármint ,hogy ezeket a törléseket el kell végezni ?

Optimus 2x; Nexus 4; OnePlus One; Xiaomi Mi8, Xiaomi Redmi Note 8 Pro, Xiaomi Mi 9T Pro, Poco X3 Pro

(#24272) everest140 válasza gentlemann02 (#24271) üzenetére


everest140
tag

Persze az összes ilyen romnál (CM, MIUI) így kell takarítani, ez a biztos :)

(#24273) gentlemann02


gentlemann02
tag

Ok köszi :D

Optimus 2x; Nexus 4; OnePlus One; Xiaomi Mi8, Xiaomi Redmi Note 8 Pro, Xiaomi Mi 9T Pro, Poco X3 Pro

(#24274) ßrainiac válasza gentlemann02 (#24273) üzenetére


ßrainiac
addikt

Ne felejtsd el kernel update utan a telefont kikapcsolni, nekem a sima rebootra meghalt. Power off majd bekapcs, igy megy fel a kernel elvileg.

(#24275) ßrainiac válasza darthdenes (#24239) üzenetére


ßrainiac
addikt

Lehet hogy a Gallery ICS appra gondolsz? Fent van marketen, probald ki.

(#24276) zsoltiz válasza ßrainiac (#24274) üzenetére


zsoltiz
aktív tag

Elég a reboot is, nálad más gond lehetett ha behalt a teló.

(#24277) everest140 válasza zsoltiz (#24276) üzenetére


everest140
tag

Az nem attól volt, kernel upnál elég areboot
szerk: nem neked akartam:)

[ Szerkesztve ]

(#24278) Vizinyenyec


Vizinyenyec
aktív tag

Megjelent a 125-ös temasek féle cm7.2 . A kérdésem az lenne, hogy kell-e valamilyen wipe, hogy ráhuzzam a 123-ra, vagy a telepítő megcsinálja? Sajnos nem tudtam kisilabizálni az xda-s leírásból

(#24279) Masterobal válasza Bolond^^ (#24264) üzenetére


Masterobal
csendes tag

Köszönöm a segítséget, remélem menni fog :)
Az innen letöltött legfrissebb zip jó?:
http://download.cyanogenmod.com/?device=p990

(#24280) ßrainiac válasza zsoltiz (#24276) üzenetére


ßrainiac
addikt

Ugyanúgy beszívtam ramhack-kel is, mert rebootoltam.

Nekem ezekhez power off kell :S

Egyébként biztos ami biztos alapon írtam, de láttam már walkthrough-ban is leírva a power off-ot kötelező lépésként ^^

(#24281) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Hali. Nem tudom mi lehet a problema, de a wifi nalam kb 1 max 2 ora alatt kinyirja az akksimat. Mobilnettel nincs gond. most az utoljara nekem ajanlott v20q van fent a remastered vagy milyen valtozat. :)
Deodexelt gyari alap.

plz. Help.

Koszi !!

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#24282) ßrainiac válasza eladogeppc (#24281) üzenetére


ßrainiac
addikt

Nekem wifi egész nap be van kapcsolva melóhelyen és itthon is, hazaúton kapcsolom csak ki, semmit nem merit szinte. Ha nem nyomkodom a telót, olyan, mintha be sem lenne kapcsolva. (Auto sync viszont nem mindig ON)

CM 7.2 stable + etana oc ds kernel

(#24283) korpicschess válasza Vizinyenyec (#24278) üzenetére


korpicschess
veterán

Minden wipe nélkül felmehet. Kernelt utána újra kell flashelni ha nem a temasek félét szeretnéd. Illetve még a kamera mod veszik el.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#24284) Bolond^^ válasza Masterobal (#24279) üzenetére


Bolond^^
tag

Igen, 7.2 ajánlottabb. Legalábbis szerintem stabilabb mint a Nightly! De mindegyik jó.. :) Majd írd le hogy sikerült!

(#24285) Bolond^^ válasza everest140 (#24266) üzenetére


Bolond^^
tag

Köszönöm szépen, sikerült a gapps. :)

(#24286) Vizinyenyec válasza korpicschess (#24283) üzenetére


Vizinyenyec
aktív tag

köszi, akkor fel is dobom gyorsan :))

(#24287) ntomka válasza bostone (#24170) üzenetére


ntomka
nagyúr

Na. Szép kék, magyar billentyűzettel. :)

ツ Headphones on - World off

(#24288) bostone


bostone
addikt

Tegnap feltettem egy régebbi Wiui romot egy régebbi etana kernellel. Az üzem idő olyan mesés, hogy azt nem is hiszem el...
Tíz órás használattal, amiben volt telefonálás és net, ráadásul még zseblámpa funkciót is kénytelen voltam használni, nem esett tíz százalékot a töltöttségem.
Valami gebasz lehet itt az akksi kalibrációval.
A végeredményt nem merem kivárni, de attól tartok, egy bizonyos pontnál hirtelen adja meg magát.
Egyébként minden funkció kiválóan működik, leszámítva némi laggot, bár az engem sosem zavart. Fagyás és lassulásmentes

(#24289) haxxika válasza bostone (#24288) üzenetére


haxxika
senior tag

Kérnék egy verziópárost ha lehet :U

OnePlus 10 Pro | Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/tag/haxxika

(#24290) bostone válasza haxxika (#24289) üzenetére


bostone
addikt

Pistiboy oldaláról származnak a beállítások, mindenben az ott leírtak szerint jártam el.
Azért ne hagyd figyelmen kívül azt a megjegyzésem, hogy csalóka lehet a kép, mert ilyen használattal 5-6 napig is életben maradna készülék, amit azért erősen kétlek.

(#24291) haxxika válasza bostone (#24290) üzenetére


haxxika
senior tag

Gondolom ugyanaz az eset áll elő, hogy milyen jól megy már ez aztán pedig80% után hirtelen ez hogyaganéba merül ilyen gyorsan... Mind1, csak jobb mint ami most van. Lehúzom a telót töltőről de. 11kor, éjfélkor rakhatom rá mer 15%-on van. Telefonáltam 2-t és ennyi. Meg bluetooth megy kapcsolat nélkül. Egyszerűen nem értem.

OnePlus 10 Pro | Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/tag/haxxika

(#24292) Tesztelo.hu


Tesztelo.hu
senior tag

Ma megint előjött az "akkumulátor bugom". Hallom, hogy jelzi, le fog merülni az aksi. De gyanús volt, mert 15%-os jelzést nem kaptam, és pár órával ezelőtt még kb. 40%-on volt. Használat nélkül nem mehet le ennyit pár óra alatt. Aztán hallom, hogy ki is kapcsol. Bekapcsolom, erre kiírja, hogy 31%-os az akku. Megnézem a grafikont, ott 31%-ról van egy szinte függőleges vonal 0-ra, majd a bekapcsolás után 31%-ról indul... Pedig nem tettem töltőre.
Mindez gyári ROM-mal, kernellel (v20q), de most felteszem végre a CM 7.2-t.

(#24293) everest140 válasza Tesztelo.hu (#24292) üzenetére


everest140
tag

Esetleg próbáld meg resetelni az akkumulátort. Cwm-be bemész -->advanced --> reset battery stats. Ezt úgy csináld hogy 100%-on legyen az akku, aztán megcsinálod a cwm-es lépést, majd utána teljessen merítsd le úgy, hogy ki is kapcsoljon a telefon (fontos,hogy ne tedd semmilyen töltőre miközbe meríted mert akkor nemlesz jó). Utána feltöltöd 100ra és jónak kell lennie."

[ Szerkesztve ]

(#24295) kurion válasza b3Ro (#24294) üzenetére


kurion
senior tag

és ez melyik verzió lenne? a nightly?

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#24296) Viper26


Viper26
nagyúr

Srácok ha van rá igény felraknék telóval kapcsolatos hasznos dolgokat egy adott helyre, és akkor nem kell mindent x helyről beszerezni, nekem a Box anno adott 50gb tárhelyet így van hová.
Érdekelne valakit a dolog?

iPhone 14 | FR955

(#24297) b3Ro válasza kurion (#24295) üzenetére


b3Ro
senior tag

CM 7.2 RC0. ez derül ki mikor bemegy a beállításokba....

-----

Viper26: Jó ötlet. Én tudnám értékelni :R

[ Szerkesztve ]

(#24298) kurion válasza Viper26 (#24296) üzenetére


kurion
senior tag

De nincs olyan korlátod hogy csak 100mb-t tölthetsz fel egybe? az az 100mb-s fileokat csak?

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#24299) zsoltix válasza Viper26 (#24296) üzenetére


zsoltix
tag

Szerintem remek ötlet.

Weboldalak, webshopok készítése: https://gyorshonlapkeszites.hu/

(#24300) Viper26 válasza kurion (#24298) üzenetére


Viper26
nagyúr

Megnézem holnap.(Most céges gépen vagyok).

iPhone 14 | FR955

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.