Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-04-05 16:05:09

LOGOUT.hu

LG G PAD 8.3

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#315) aramis00 válasza LSL1337 (#309) üzenetére


aramis00
tag

Ha a méret és a gyártó miatt gondolod, hogy jön a Nexus 8, erre a halvány reményre én is adnék egy voksot!
Viszont pár dolog ellene szól (mármint főleg annak, h rövid időn belül elérhető lenne):
Ha a "kiszivárgott" képre gondolsz, ami a gugli oldalán volt a kitkat-nél, az biztos photoshop. Jól látszik, pl a Flipboard ikonon, hogy túl van nyújtva, szóval az egy Nexus 7 (szerintem).
A másik, ami szerintem ellene szól, h manapság minden kiszivárog, jóval a termék érkezése előtt, és erről még 0 infó jött eddig!
Én is nagyon szívesen vennék egy 8-9" közötti új Nexus táblát, de szerintem nem (elég) hamar lesz ilyen!

Ja, és a végére, ami még kérdésként felötlik bennem, h milyen áron indulna versenybe?

ui. nálam még ami a várakozás mellett szólna, a már bejelentett iPad mini2. De jó esélyt látok rá, hogy idén abból sem lesz semmi itthon (és az ára szintén kérdéses még).

Zorromoto:
8", de a tök más képarány teszi azt, amit láttál.
Van, akinek jobban bejön a 4:3 arány, mint a 16:10-16:9 arányok.
Pl. aki sokat böngészik, annak jobb lehet a szélesebb kép (4:3)!
Az új iPad-nél szerintem nagyon jó lépés volt levágni az oldalsó kávát. Mert a régin többször böngésznék állított nézetben viszont leginkább csak a térdemre rakva, vagy legalábbis lerakva lehet így böngészni, hogy valamennyire kényelmes legyen. Az újat, ha átérem majd 1 kézzel (ahogy néztem oké lesz, elég nagy kezem van), akkor sokkal könnyebb lesz használni így! Ha fekvő helyzetben van, leginkább 2 kézzel tartva lehet böngészni, ami sokkal kötöttebbé teszi a helyzetet és a helyet, ahol így használni tudod!
Pesze a végére hozzáteszem, h ez az én felhasználási szokásaim alapján van így, nem szentírás mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.