Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4601) Aryon87 válasza Zaji (#4600) üzenetére


Aryon87
félisten

Az mar nem mai elo. S810 stb.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4602) ßrainiac válasza Aryon87 (#4601) üzenetére


ßrainiac
addikt

Nem mai, de kameraban azt hozna amit elvar tole.

Tudom, mert nekem volt es a mai napig faj erte a szivem.

Persze ha az ember videozni is akar (pl. en gyakran videozok a ket gyerek miatt), akkor oda a 6P stabilizalasa sz@r :/

Na mindegy... Az a kar h a pixelek dragak. Mert ha nem lennenek, akkor csak annyit kene legyurni a torkunkon, hogy ronda is (nagy kavak) es ajfon koppintas is. De legalabb megkapnank ket fontos dolgot: mai hw, jo kamera.

(#4603) Zaji válasza ßrainiac (#4602) üzenetére


Zaji
őstag

Nekem a legújabb hw nem vonzó, annál inkább egy jó kamera pontosabban jó képalkotás, mert ugye a G5-ben nem rossz a kamera mégsem csinál jó képeket.

(#4604) w333 válasza Zaji (#4603) üzenetére


w333
félisten

S7E :K

És ezt úgy mondom hogy az elmúlt időben volt N6, N5X, HTC 10 ! :D

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#4605) ßrainiac válasza w333 (#4604) üzenetére


ßrainiac
addikt

Es megvan kb 10 napja?

Ne sztaroljuk agyon mar most, az elejen. En fotoztam edzzsel es nem szartam ossze magam.

[ Szerkesztve ]

(#4606) ßrainiac


ßrainiac
addikt

Na, beegett nekem is :C

(#4607) Aryon87 válasza ßrainiac (#4606) üzenetére


Aryon87
félisten

Fuuuuuuuj, ki leszel utalva te is akkor :C

De ez IPS tulajdonsag, nem hiba... Nem lenne indokolt a csereje, de inkabb cserelik az ugyfelmegtartas miatt
Valtani kell a tartalmat, vagy hagyni pihenni..

Kiakadtam mikor ezt kozolte a csavo tegnap...

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4608) Ricardo válasza Aryon87 (#4607) üzenetére


Ricardo
félisten

"De ez IPS tulajdonsag, nem hiba... Nem lenne indokolt a csereje, de inkabb cserelik az ugyfelmegtartas miatt
Valtani kell a tartalmat, vagy hagyni pihenni.."

Érdekes vélemény. :U

Ezt a szervizben mondták?

[ Szerkesztve ]

(#4609) Zaji válasza w333 (#4604) üzenetére


Zaji
őstag

Az lesz vagy sima S7, mert tudtommal abban is az a kamera van.

(#4610) Aryon87 válasza Ricardo (#4608) üzenetére


Aryon87
félisten

Igen. Pislogtam en is.
Megvan a csereutalvany...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4611) joekajoeka válasza Aryon87 (#4610) üzenetére


joekajoeka
tag

:DD
Na mi lessz a nyertes?

[ Szerkesztve ]

(#4612) Aryon87 válasza joekajoeka (#4611) üzenetére


Aryon87
félisten

Egyelore fejfajas :C
Most keltem fel.. :C
Bar azt irja sms hogy:
Tisztelt Ugyfelunk! A javitasra leadott keszuleken nem tortent javitas (szakvelemeny)! Atveheto: H-P 08:00-18:00
12.09 pénteken 15:30-ig
Udvozlettel:
LG Kozponti Markaszerviz

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4613) Ricardo válasza Aryon87 (#4612) üzenetére


Ricardo
félisten

Vagy mert "ez ilyen" így nem hibás, vagy azért nem történt javítás, mert cserélhetsz. Majd kiderül. Kíváncsi vagyok.

(#4614) boksz válasza mg1992mg (#4573) üzenetére


boksz
senior tag

Tudtommal még nincs hivatalos Nugat !
Miért is gondolod, hogy az innen-onnan letöltött fél hivatalos szoft ok ?

https://www.flickr.com/photos/boksz/

(#4615) ßrainiac válasza boksz (#4614) üzenetére


ßrainiac
addikt

Nezd meg kerlek a KDZ listat. Tobb szolgaltatoi femjelzesu es nyilt ROM rendelkezesre all. Hogyan lehetne mar ez unofficial?

(#4616) boksz válasza ßrainiac (#4615) üzenetére


boksz
senior tag

Nekem mindegy, de amíg nem kapok értesítést addig nem hivatalos az én szemembe.
Persze le lehet töltögetni, de mire ez a nagy sietség, aztán meg sz*r minden....

De ez az én egyéni véleményen.....

https://www.flickr.com/photos/boksz/

(#4617) w333 válasza Zaji (#4609) üzenetére


w333
félisten

Ugyan az ... viszont az Edge szebb a kijelző és sokkal jobb az akku ! :)

(#4606) ßrainiac

:(((

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#4618) Aryon87 válasza Ricardo (#4613) üzenetére


Aryon87
félisten

En is.. Kb 20p es bent vagyok

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4619) firemanus82 válasza boksz (#4616) üzenetére


firemanus82
senior tag

Nekem se jött meg hivatalosan meg. Én varok addig amíg a telefon vagy a bridge nem szól.
Elértem az 1000 órát kikapcsolás nélkül. Nem rossz telefon ez ;)

[ Szerkesztve ]

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#4620) ßrainiac válasza boksz (#4616) üzenetére


ßrainiac
addikt

Igen, van hogy jobb kivarni.

Jelen allas szerint (mar konkretan elore tudtam) erdemes is :) Az viszont hogy az LG egy ilyen software-t adott ki a kezei kozul velemenyem szerint nem normalis. Amennyiben minden idealisan tortenik, ugy a 0. napon feltehetoek a KDZ-k, mert azt kapod meg vegul a szolgaltaton keresztul OTA, ok mar nem "javitgatnak" rajta :K

(#4621) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

Az LG Bridge az innen-onnan tölti le? Nem kdzvel raktam fel, írtam is hogy Bridge-n keresztül...

(#4622) dkovizoli válasza boksz (#4616) üzenetére


dkovizoli
addikt

Mg1992mg:
Nekem semmi gondom vele, pedig még a legelső vdf romot tettem fel. Kellett két nap után csinálnom egy fr-t, azóta hibátla. Most 20% on vagyok 29 óra készenlét után állandó 4g és szinkron, fb, messenger. 2 óra 15 perc sot.
Ezek a romok ugyanolyan hivatalosak, mint ha a szervíz tenné fel. Ők sem ota frissítenek ha arra kerül sor, hanem feltolják a kdz-t lgup-al.

(#4623) Aryon87


Aryon87
félisten

Jott ki Nugat javitas azota, hogy ennyit kimaradtam? G5 marad nalam, se javitas, se csereutalvany nincs..
Meg gondolodom a sorsan, ev vegeig meg marad.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4624) dnelb


dnelb
veterán

na megvolt az első wakelockom :D 29 órából 21 óra :DDDD vicc, hogy észre se vettem hogy jobban merül :D

(#4625) Ricardo válasza Aryon87 (#4623) üzenetére


Ricardo
félisten

Akkor ennyit a cseréről.

(#4626) SlyChocolate válasza firemanus82 (#4619) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Az zsír.
:Y
Valami érződik a használatában, lassulás stb?

(#4627) ßrainiac válasza Aryon87 (#4623) üzenetére


ßrainiac
addikt

Nem jott kis semmi..

Sztem nem is baj h marad a G5, nem lennel boldogabb egyik teloval sem amiket sorolgattal.

Jo, az s7e biztos jo vmire azok kozul, de leginkabb mutogatni ;]

(#4628) Aryon87 válasza Ricardo (#4625) üzenetére


Aryon87
félisten

Hat ennyit igen. Koppantam is.

+ Brainac:
Sebaj, a jo uzemido es kamera karpotol erte..
Nyaron huseg lejar, 10 honap mulva jon az utod..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4629) migabi24 válasza Aryon87 (#4623) üzenetére


migabi24
nagyúr

Szinte éreztem, így jár aki előrre elkiabálja

(#4630) Aryon87 válasza migabi24 (#4629) üzenetére


Aryon87
félisten

En is szamitottam ra, szal nagy meglepetes nem ert :)
Csak a remeny volt tul eros

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4631) minikahona


minikahona
tag

Ma visszakaptam a telefont a szervizből. Múlt kedden küldtem fel , szóval gyorsak voltak. Kicserélték a kijelzőt, a hátlapot és még az alsó modult is. :D Mintha kaptam volna egy másik telefont. :D Eddig még nem vettem észre semmi negatívumot, de majd később írok, hogy van e valami.

We are the Borg. Your biological and technological distinctiveness will be added to our own. Resistance is futile.

(#4632) ßrainiac válasza minikahona (#4631) üzenetére


ßrainiac
addikt

A "hatlapot"? :Y

(#4633) minikahona válasza ßrainiac (#4632) üzenetére


minikahona
tag

Volt kettő apró halvány folt a kameráktól jobbra plusz a jack csatlakozónál lepattant egy ceruzahegy méretű részen a festék. Ja és a kamerák két oldalán volt egy egy dudor. Ez gondolom az antenna miatt, de az újon már nincsenek ott. Ezek miatt nem küldtem vissza korábban, de ha már most vissza kellet a kijelző miatt, akkor már ezt is leírtam nekik. :D És be is jött. :D

We are the Borg. Your biological and technological distinctiveness will be added to our own. Resistance is futile.

(#4634) ßrainiac válasza minikahona (#4633) üzenetére


ßrainiac
addikt

Csak azon genyozom h elvileg keszulekhazat kaptal, nem csak hatlapot x'D

(#4635) minikahona válasza ßrainiac (#4634) üzenetére


minikahona
tag

:D :D Védelmemre szóljon, hogy a szervizes is így fogalmazott, mikor felhívott hogy kész a telefon. :D

We are the Borg. Your biological and technological distinctiveness will be added to our own. Resistance is futile.

(#4636) firemanus82 válasza SlyChocolate (#4626) üzenetére


firemanus82
senior tag

Igen azért volt most mar h pillanatnyira megakadt de azért nem volt vészes. Youtube-nal vettem észre. Igazából úgy voltam vele h ezt a 48 órát mar kihúzom ha totál belassul is. De végül azóta sem indítottam újra.

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#4637) SlyChocolate válasza firemanus82 (#4636) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Közben volt a gyári smart ceanining elindítva?
Nálam már sokat segített, pl épp ma az opera kezdett döcögni és hiába toltam egy reboot-ot meg egy előzmény törlést a bönguszban utána is döcögött.
Viszont az sc után érdekes módon hibátlanul futott.
Anno én is toltam olyan 700 órás fennlétet a telóba de ezer óra sok telónak becsületére válna.
Az csak nem semmi.

[ Szerkesztve ]

(#4638) Dream_01


Dream_01
csendes tag

Nugát alatt nem is olyan rossz. Azért kíváncsi lennék milyen lenne ha nem a telefon készenlét lenne a legnagyobb fogyasztó.

[ Szerkesztve ]

(#4639) firemanus82 válasza SlyChocolate (#4637) üzenetére


firemanus82
senior tag

Semmi smart clean vagy más ilyen takarító progi. Nem használok ilyeneket. Nem döcögött, tette a dolgát és csak a youtube roccent meg a napokban. Nekem a G2 tudta ugyanezt és nekem ez a telefon teljesen hibátlan. Se gps probléma se más. Egyszer fordult elő hogy hosszabb Viber -beszélgetés után szellem kepes lett, de egy kis video nézés után eltűnt az is.

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#4640) Aryon87


Aryon87
félisten

No, v10c-rol szepen feljottem v10i-ig OTA-n, majd bridge-val felment a Nugat is. Tehat mar hivatalosan is kint van/volt. Utana elkezdett a bridge egy masik frissitest is, ami ~2.38gb volt, en marha megszakitottam a folyamatot, mivel tobb mint 3 oras letoltest jelzett. Utana ismet akartam, de kozolte hogy a legfrissebb rendszer van fent. Mi lehetett az vajon? V20b?

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4641) boksz


boksz
senior tag

Hogy a fenébe tudnám leállítani v. törölni az LG Heath gyári alkalmazást !

Állandóan kiírja, hogy forró hőmérsékletingadozás lesz a mai napon :)

https://www.flickr.com/photos/boksz/

(#4642) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

srácok, kezdek rájönni, hogy nem is kapható a G5. :)
Najó, úgy mondom, hogy kedvenc boltomban visszairtak, hogy kb esélytelen beszerezni. náluk 1 év gyári + 1 bolti gari lenne. Van bárhol titan szinben G5 a normális br 120-125e Ft körüli áron?

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#4643) boksz válasza bajnokpityu (#4642) üzenetére


boksz
senior tag

Elitegsm ?

https://www.flickr.com/photos/boksz/

(#4644) Aryon87 válasza bajnokpityu (#4642) üzenetére


Aryon87
félisten

Mobilcorner.hu-n nezz ra, ha jol emlekszem 120k aron van. Korrekt bolt.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4645) bajnokpityu válasza Aryon87 (#4644) üzenetére


bajnokpityu
félisten

köszi. 2 év HW gari esetleg valahol? annak még ezt a béna arany szint is megbocsájtanám.

legtöbb helyen már az SEt nyomják. sajnos 2 év garival én nem találtam sehol, S7-et igen, és egyelőre úgy áll, hogy inkább kifizetem a felárat.

azért szoktam 2 év HW garival venni telót, mert ha 1.5 évesen eladom, akkor még mindig garisként el lehet adni. ezeket a mai jószágokat meg gari nélkül nem vennék. és én kb 1.5évente cserélek, igy kevesebbet szivok.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#4646) ßrainiac válasza bajnokpityu (#4645) üzenetére


ßrainiac
addikt

En a Onemobile-tol vettem oktoberben 124-ert, nagyon gyorsak voltak (megrendeles utan 20 perccel talalkoztam a belvarosban a futarral). Persze 1 ev gari. Nem igazan van ilyen arban 2 ev garis.

[ Szerkesztve ]

(#4647) bajnokpityu válasza ßrainiac (#4646) üzenetére


bajnokpityu
félisten

mobilkereskedés-en ennyi volt, de onnan nem szállítanak g5öt hetek óta.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#4648) Aryon87 válasza bajnokpityu (#4647) üzenetére


Aryon87
félisten

Latszik hogy teljesen szuntetik meg a telefont.. Hamar elbukott sajnos. Mind3 szolgaltato is egyszerre vette ki a kinalatabol.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4649) bajnokpityu válasza Aryon87 (#4648) üzenetére


bajnokpityu
félisten

ha őszinte akarok lenni, ha tényleg igaz a 10%körüli meghibásodás, akkor baromira nem érheti meg forgalmazni, gyártani. a márkanévnek nagyon oda lett mostanában.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#4650) Aryon87 válasza bajnokpityu (#4649) üzenetére


Aryon87
félisten

Milyen meghibasodasra gondolsz?
A kijelzoproblema az mar alap G4 ota..
De nem hiba :C
Ezen rohogok, amit az LG-s csavo mondott tegnapelott. De emiatt dobtak vissza a javitast..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.