Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5101) bghistvan válasza mirci18 (#5100) üzenetére


bghistvan
senior tag

9

(#5102) dkovizoli válasza tibike8 (#5095) üzenetére


dkovizoli
addikt

Bghistván
Külön is lehet tölteni és valóban zöldre vált ha feltöltődött.
Ha rajta van a telón, először a teló akksiját tölti fel a töltő, utána camplust. A camplus pedig csak akkor fogja a telót tölteni ha használod valamelyik gombját és akkor is csak max 3%-ot tol bele egyszerre.

(#5103) mirci18 válasza bghistvan (#5101) üzenetére


mirci18
addikt

Köszi annyiért már jó ajánlat volt a vásárlónak.
Bár engem is csak a kényelmesebb kamera gomb miatt érdekelt volna.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#5104) tibike8 válasza dkovizoli (#5102) üzenetére


tibike8
őstag

Majdnem. Ha a feltöltött modult felrakom a nem 100-as akkus telóra, szépen felnyomta nekem 100%-ra. Ha meg a teló akkuja is 100-on van, akkor meg folyamatosan 100-on tartja a modul amíg bírja szuflával, majd ha a modul akkuja kifújt, kezd merülni a telóé.
Ja és ha a telón van a modul és töltőre rakom, a modul ledje kezd el világítani. Gondolom azt tölti, ha már abba dugtam a töltőt. A teló akku szintje nem változik míg a modult töltöm. De lehet, hogy csak nálam van így...

[ Szerkesztve ]

(#5105) tibike8 válasza mirci18 (#5103) üzenetére


tibike8
őstag

Csak az a hátránya még a modulnak, hogy nem fogod tudni a tokba rakni amíg rajta van. Legalábbis a legtöbbe... És már ha használsz tokot :)

[ Szerkesztve ]

(#5106) Aryon87 válasza mirci18 (#5103) üzenetére


Aryon87
félisten

Nalam van polcon piheno cammodul.. Ha erdekel, priviben keress meg.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#5107) mirci18 válasza Aryon87 (#5106) üzenetére


mirci18
addikt

Most sajnos a karácsony miatt kiköltekeztem de azért köszi.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#5108) Aryon87 válasza mirci18 (#5107) üzenetére


Aryon87
félisten

Barmikor kell, keress meg. Nekem csak foglalja a helyet..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#5109) Zolexx válasza Aryon87 (#5084) üzenetére


Zolexx
aktív tag

Okés, rápróbálok, de ha mégse javul meg, akkor fel tudom rakni a v10e-t ? :R

Az élet egy kurv@, mindenért fizetni kell. És mindig egyre többet...

(#5110) Zedroxine


Zedroxine
tag

Sziasztok! Ma én is upgradeltem 7.0-ra és cefetül zavar hogy sehol sem találom azt a beállítást amivel a gyári billentyűzetet feketévé varázsolhatom. Valaki segítsen! Köszönöm :)

PUBG: WonderMonkey ||"Én normális vagyok, a hangok is ezt mondták"

(#5111) Aryon87 válasza Zolexx (#5109) üzenetére


Aryon87
félisten

Persze, ugyanugy tudsz visszabb is menni az LGUP-al

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#5112) dkovizoli válasza tibike8 (#5104) üzenetére


dkovizoli
addikt

Akkor vagy csak nálad van így, vagy csak nálam nem. 😀Az biztos, hogy ha felrakom őket tőltőre akkor nálam a telefon sokkal előbb lesz 100% , mint a modul zöld. Persze együtt értem nem külön.

(#5113) tibike8 válasza dkovizoli (#5112) üzenetére


tibike8
őstag

Igen... :))

(#5114) (ex)Cat


(ex)Cat
senior tag

(#5115) dkovizoli válasza (ex)Cat (#5114) üzenetére


dkovizoli
addikt

Csak az nem derül ki sajna, hogy a c-t is tudja-e vagy csak a mikrot? Nekem ilyen van a g4-hez. De ehhez még nem találtam type c típust.

[ Szerkesztve ]

(#5116) (ex)Cat válasza dkovizoli (#5115) üzenetére


(ex)Cat
senior tag

Van C-s fej is hozzá. A "Color" lenyílóban tudod kiválasztani,

[ Szerkesztve ]

(#5117) dkovizoli válasza (ex)Cat (#5116) üzenetére


dkovizoli
addikt

Helyesbítek. Nem ilyen, hanem wsken van. Igen, ott már látom, de az csak fej. Akkor még kell kábelt is venni.
Más.
Valaki használ hifi modult? Nem szoktam sokat zenét hallgatni rajta, viszont ha hallgatok, akkor szeretem ha jól szól. Érdemes lehet beruházni rá? Esetleg egy b&o fülhallgatóval együtt? Hallgatom most a g4-hez kapott qb3-al és egy skullcandy inkd2 van még. Hozhat lényegi javulást?

(#5118) SlyChocolate válasza migabi24 (#5077) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Minőségi páramentes nyákról te nem igen hallottál ezek szerint...
Sőt!

(#5119) migabi24 válasza SlyChocolate (#5118) üzenetére


migabi24
nagyúr

Fürdesd meg nyugodtan, már a legelején megmondtam, csak aztán ne csodálkozz ha nem bírja, értem én, hogy létzik rá technika, de azt már megtanultam Nokia 2110-el kezdtem a telefonozást, és azóta kb minden megvolt ami számított, hogy a gyártók nem szoktak eltitkolt featurekat beépíteni, ilyen a világon nincs, hogy vizálló egy telefon és erről lapítanak, pont mikor a konkurenciának is ez a legnagyobb ütőkártyája, szóval az egy dolog amit a videón láttál, azt kb bármelyik telefon kibírta volna, csak ami utánna jött azt már nem látjuk😆

[ Szerkesztve ]

(#5120) 73egon válasza Zedroxine (#5110) üzenetére


73egon
tag

Azt a funkciót kivették belőle. A témáknál változik a keyboard :K témája is.

Az Úr azért adott eszet nekünk, mert azt akarta, hogy használjuk.

(#5121) tibike8


tibike8
őstag

Telekomos OTA frissítés utáni tapasztalat? Merülés, melegedés...? Vagy még korai az élmény?

(#5122) csibabu válasza tibike8 (#5121) üzenetére


csibabu
tag

Nekem eddig hasonló az előző romhoz :) se nem lassabb se nem merül gyorsabban. Még fr-t se csináltam, ha szükségét érzem akkor majd csinálok :)

iPhone 14 Pro

(#5123) smobika


smobika
tag

Sziasztok ! Áldott Békés Boldog Karácsonyt kívánok Minden Fórumozó tag részére !!!

(#5124) Aryon87


Aryon87
félisten

Mindenkinek kívánok Boldog Karácsonyt!

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#5125) 73egon


73egon
tag

Minden boldog fórumozó társamnak Boldog Békés Karácsonyt kívánok. :C

[ Szerkesztve ]

Az Úr azért adott eszet nekünk, mert azt akarta, hogy használjuk.

(#5126) 73egon válasza tibike8 (#5121) üzenetére


73egon
tag

Semmi extra hiba. Talán az LG healt FC ami bosszantó.

Az Úr azért adott eszet nekünk, mert azt akarta, hogy használjuk.

(#5127) novger


novger
tag

Üdv!

Telefon vásárlás előtt vagyok, és az LG G5 az egyik versenyző. Nagy csábítóerő a wide angle másodlagos kamera. Viszont elégé elrémít ez a kijelző probléma.
Ez a hiba mindenképpen előjön? Mert akkor inkább S7 lesz belőle.

(#5128) anti1966


anti1966
tag

Sziasztok!
Először is Kellemes Ünnepeket kívánok Mindenkinek!
H85020b_00_TIM_IT_OP_1123.kdz Ezt felrakta már valaki? A 20A-hoz képest ez mennyire merül?
Köszönöm.

(#5129) mg1992mg válasza novger (#5127) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Sajnos azt kell mondanom, hogy mindenképp.

(#5130) novinyul válasza novger (#5127) üzenetére


novinyul
veterán

Nincs semmi probléma a kijelzővel, de ha mèg is beègne a kijelző, akkor gariba cserèlik. De ez ne legyen kizáró ok, tènyleg jó telefon. Asszonynak S7 van, de kamerában nem nagyon van különbség, nyers erőben meg a snapi erősebb. De az S7 amoled kijelzője szebb(már aki szereti az amoledet) Na meg az ár - èrtèk aránya nagyon jó.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#5131) DeBe válasza dkovizoli (#5117) üzenetére


DeBe
tag

Szia! Nekem van bontatlan b&o fülesem, ha érdekel keress nyugodtan :)

(#5132) joekajoeka válasza novinyul (#5130) üzenetére


joekajoeka
tag

Mar nem cserelik a beegett kijelzot, azt mondja az LG, hogy ez IPS tulajdonsag. Rajottek szerintem, hogy a vegtelensegig nem cserelhetik havonta a kijelzoket, mivelhogy az osszes beeg, ilyen gyenge minosegu.

(#5133) Aryon87 válasza joekajoeka (#5132) üzenetére


Aryon87
félisten

Azert arra kivancsi lennek, hogy masnak is visszadobjak-e, vagy csak mar engem untak (amit nem csodalok :D ), es nem akartak adni csereutalvanyt...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#5134) SlyChocolate válasza migabi24 (#5119) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Így van ahogy írod.
Ha józan paraszt ésszel végig gondoljuk ahol szerintem azonnal elvérzik a valóságban a dolog.
És nem két perc hanem sokkal kevesebb is lehet a vízbe rakást követően az az akkú csati.
Szóval én egyszer sem mondtam, hogy "víz álló" azt csak te emlegetted.
Arról nem is beszélve, hogy beázásra mindig vannak indikátorok a telókban, ezzel védi magát a gyártó.
De az is igaz átlag pára ellen főleg, hogy fém kaszni van ott meg sokkal gyorsabban kialakulhat kondenzáció (jobb hővezetés) védeni kell az érzékeny csipeket a nedvességtől.
Ami ezek szerint jóra sikeredett.
Természetes, hogy nem víz álló.
;)

(#5135) SlyChocolate válasza joekajoeka (#5132) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Érdekes téma ez az ips az tény.
Bár nem vagyok nagy kijelző gurú de ha a telókban állandó gondok vannak a tv-knél miért nem.
Tudtommal a kb három éves szintén lg tv-nk ugyan úgy ips de soha nem láttam rajta csatorna jelzést beégve.
Pedig van, hogy 3-4-5órán át is megy egy adó.

(#5136) SlyChocolate válasza novinyul (#5130) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Bár azt is tegyük hozzá az s7 kompaktabb teló könnyebb kézben tartani.
Jah és az vízálló :D , bár annak is vannak gondjai ahogy olvasgatom itt a fórumon...

[ Szerkesztve ]

(#5137) Aryon87 válasza SlyChocolate (#5135) üzenetére


Aryon87
félisten

Azert azt tegyuk hozza, hogy 3 ev van a ket fajta IPS kozt amit emlitesz, de maradjunk a telefonoknal, elvegre teljesen mas temakor a tv/monitor.
G3 az sargult, de nem egett be.
G3 mininel nincs beeges.
A G4 bo fel ev utan egett be. A G5 az meg mar kb 3 honap utan..
K8 eseteben is tapasztaltam nagyon halvanyan a jelenseget...

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#5138) SlyChocolate válasza Aryon87 (#5137) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Én kérek elnézést, mint írtam eddig nem találkoztam beégéssel.
Az mára félig-meddig nem igaz.
A minap feltettem a TripAdvisor_B témát és a beállításokban lendscape-re fordítva a telót a virtuális gombok jól láthatóan ott voltak.
Ennek a témának mély kékes szín az alapja, ami ha pl a dead pixel-ben néztem nem látszott, nem úgy mint a témában.
Viszont azóta ahogy a Krisz kolléga javasolta újra fenn a night mode (3400Kelvin 5-10% körül) érdekes de nincs szellem kép...vagy csak szinte alig észrevehetően
Még a TripAdvisor_B alatt sem...
Ahogy én látom ez a kijelző a fehér alapot szereti igazán, mert ott tényleg nem látható semmi.

[ Szerkesztve ]

(#5139) Dondenis


Dondenis
aktív tag

Nektek hogy bírja a festés? Puha belebújtatós tokban használom és nagyon kopik az éleknél. Főleg a fölső! Kb most a fölső hangszóró, teljes hosszában már teljesen le van kopva.

(#5140) joekajoeka válasza SlyChocolate (#5135) üzenetére


joekajoeka
tag

Nem az IPS eg be, az LG G2, G3-ba is IPS kijelzo van de azok nem egtek be, nem szellemkepesedtek.
G4,V10,G5-el bevezettek a quantum IPS technologiat, es innentol kezdodott az egesz.
Nekem G4-em van abban is beegett a kijelzo, LGD volt benne, kicsereltek 2 honapja JDI-re ez meg nem eg be de ezen is nagyon halvanyan latszanak az ikonok de nagyon hamar eltunnek (nem igazan zavaro, nem rozsaszinuek).
Ami ennel sokkal rosszabb az az hogy a csere JDI kijelzo borzasztoan gyenge minosegu, szinek halvanyak, a feher az mocskos feher, es csikos (digitizer).
Vissza sirom mai napig a beegett kijelzomet.
Aki azota tollem velemenyt kert, hogy milyen telefont vegyen mindenkit elhajtottam mas marka iranyaba (samsung, iphone, huawei).
Oda jutottam hogy szegyenlem elovenni a telefont mert ha leteszem egy 40.000 forintos telefon melle kirohognek hogy milyen "csucs" a G4 kijelzoje (komolyan).
Itt nektek kinek G5 van ez nem fordulhat elo mert csak LGD kijelzo letezik G5-be.
Szegyen amit az LG muvel, itt nem azt kellene pozitivumnak felhozni, hogy milyen jo a szerviz, az lenne a pozitivum ha tomegesen az LG-nel nincs beegett kijelzo, bootloop.
Tudom most mindenki azt fogja irni, hogy minden gyartonal van baj.
Legyetek szivesek ne irjatok, tudom/tudjuk.
Na de az milyen, hogy en mielott megvettem ezt a telefont regeteg tesztet megneztem es ott dontottem el hogy a ez a kijelzo tenyleg jo.
Megvettem tenyleg jo volt, beegett, csereltek egy sokkal gyengebb minosegure. En nem erre a minosegu kijelzore adtam penzt, egy ev utan sokkal gyengebb minosegu telefonom van, ez csakis az LG hibaja.
Es PONT.

[ Szerkesztve ]

(#5141) SlyChocolate válasza Dondenis (#5139) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

"Fölső hangszóró" az üvegben van.
:Y

(#5142) Aryon87 válasza SlyChocolate (#5138) üzenetére


Aryon87
félisten

Akkor igen, a kelvin ertekkel lesz a baj.

Nalam a regebi opera verzional jobban lathato volt a keresosavja, most az uj formaval mar nem. De az ertesitesi, es a navigombok latszanak.
Ha feher ha fekete.
Nalam mar teljesen mindegy :))

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#5143) anti1966 válasza anti1966 (#5128) üzenetére


anti1966
tag

Ezt akkor senki sem próbálta még?

(#5144) Dondenis válasza SlyChocolate (#5141) üzenetére


Dondenis
aktív tag

Felette az élre gondoltam :)

(#5145) SlyChocolate válasza Dondenis (#5144) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Gondoltam, csak poénnak szántam.
;)
Amúgy én nillkin tokban meg szemüvegzsákban építőiparban használva még nem vettem észre kopást...
Pedig nem egyszer volt már, hogy gipszes kézzel telefonáltam vele...
Nálad nem más okozhatta a kopást?

(#5146) Dondenis válasza SlyChocolate (#5145) üzenetére


Dondenis
aktív tag

Nem gondolnám. Szerintem a sok ki be húzogatás :)

(#5147) Aryon87 válasza anti1966 (#5143) üzenetére


Aryon87
félisten

Utananeztem gugli segitsegevel, habjol lattam, ez meg novemberi patch

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#5148) dkovizoli válasza Dondenis (#5139) üzenetére


dkovizoli
addikt

Én flip tokot használok, hetente két-három alkalommal veszem ki színcsere miatt ( mihez van kedvem ) de kopás még csak a tok előtti leejtés idejéből van.

(#5149) dnelb válasza Aryon87 (#5147) üzenetére


dnelb
veterán

H860ra van már deces patch, lassan szerintem nekünk is jön

(#5150) Aryon87 válasza dnelb (#5149) üzenetére


Aryon87
félisten

Kiraly. Remelem a merules problema is megoldodik.
Ha jol lattam akkor az N6P-nel is problema ez

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.