Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5251) mirci18 válasza Aryon87 (#5249) üzenetére


mirci18
addikt

Kértem egy kis segítséget az ebay-os topikban mert én csak noname töltőket találtam s a tied is az.
S én úgy vagyok vele hogy egy 100 e ft-os készüléket nem akarok kinyírni egy olcsóbb töltővel.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#5252) Aryon87 válasza mirci18 (#5250) üzenetére


Aryon87
félisten

Sajna ez a fajta sem marad fent :(

Szerk: nem hiszem hogy baja lesz a telonak

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#5253) mirci18 válasza Aryon87 (#5252) üzenetére


mirci18
addikt

Az fasza.
Akkor ezek szerint figyelni kell a topikot hátha előbb utóbb rátalál valaki egy ajánlott fóliára vagy éppen egy üvegfóliára.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#5254) novinyul válasza mirci18 (#5253) üzenetére


novinyul
veterán

Sima fóliát fogok venni, kipróbálom a Nilkint a G5-re, meizu telefonomon nagyon bevált.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#5255) dnelb válasza Aryon87 (#5252) üzenetére


dnelb
veterán

azért a checkr progival majd nézz rá biztonságos e. ezzel volt tele a net hogy a rossz minőségű type c-s kábelek sorban nyírták ki a nexusokat meg aminek c-s csatija volt... van 1 lista neten összeszedve hogy mik a biztonságos kábelek amit a google mérnök letesztelt, remélem megnézted előtte :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5256) Aryon87 válasza dnelb (#5255) üzenetére


Aryon87
félisten

Nem csekkoltam semmit :))
2db type c kabelem mar van itthon, egyiket hasznalom is. 1.5m hosszu, ami kell is nekem, mert a gyari rovid.
Tudsz egy linket kuldeni errol a check akarmirol?

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#5257) dnelb válasza Aryon87 (#5256) üzenetére


dnelb
veterán

[link] [link] app lehet N-en még nem megy. sőt úgy látom csak nexuson megy .. :U

[ Szerkesztve ]

(#5258) Aryon87 válasza dnelb (#5257) üzenetére


Aryon87
félisten

Az app linkje "nem talalhato".

Szerk: jah :))

Szerk2: ja hogy ezek ilyen draga kabelek? :DDD
En fillereseket rendeltem...

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#5259) dnelb válasza Aryon87 (#5258) üzenetére


dnelb
veterán

ha nem pukkan el a telefon akkor jó lesz az :DDD
en amugy tuti blitzwolf-ot rendelnék. megbízhatóak és olcsók, pl ez

[ Szerkesztve ]

(#5260) Aryon87 válasza dnelb (#5259) üzenetére


Aryon87
félisten

:C
Egy Voxlink meg egy noname kabelt rendeltem. Eddig meg nincs negativ hatasa. Meg forrosodni se forrosodik a telo toltes kozben, igaz egy sima toltofejjel ment a toltes. Ma jott meg a korabban linkelt QC3.0 toltofej, na azzal mar melegedett, de a gyarival is melegszik szal teljesen mindegy :))

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#5261) mirci18 válasza Aryon87 (#5260) üzenetére


mirci18
addikt

A voxlink az jó márka én is azt rendeltem.
Ha aliexpresszen vásárolsz ott vannak hivatalos boltok ahol vehetsz minőségi kábelt.
Az a baj hogy dokkolóból nem láttam márkásat.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#5262) dnelb


dnelb
veterán

mondjuk ez idegesítő, hogy pl az X Screen 6.0as szoftverében engedélyezve van az olvasó mód :U és az a vicc nekünk is megvan a telefonban, csak nincs aktiválva... az egész szoftver amugy a g4-esére épült rá, rengeteg menüt nem írtottak ki csak elrejtettek.. szóval lehetne még itt könnyíteni a rendszeren csak szarnak bele :U

[ Szerkesztve ]

(#5263) Aryon87 válasza mirci18 (#5261) üzenetére


Aryon87
félisten

Voxlink kábel ebből sajna 1m-est tudtam rendelni, nem volt már elég a kártyámon :D
noname kábel - ebből rendeltem micro usb-s változatot is a másik 2 telónak + még akarok rendelni később.

Dupla csatlakozós töltőfej, ebből rendeltem 3-at, és jön még 1. Sima töltő, teszi a dolgát rendesen.

üvegfólia - tőle nemrég jött meg, jó eladó, kb 8x-ra rendeltem. G3 és G4-re + a 2 G3 minire tökéletesen passzolnak a fóliák. G5 hülye kijelzőkialakítása miatt esélytelen bármit feltenni, kivéve ezt: [link]. Viszont ez nem a megszokott fólia ami rácuppan a kijelzőre, hanem a kávás részen ragasztócsík van, azzal ragad fel a kijelzőre. Sajnos egy komolyabb esést követően le is esik a telóról, így a védelem konkrétan nulla..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#5264) mirci18 válasza dnelb (#5262) üzenetére


mirci18
addikt

És ennek mi értelme?

Egyébként magyar leírás vagy lista a rejtett funkciókról nincs?

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#5265) SlyChocolate válasza dnelb (#5262) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Jól látom, hogy a második linkedben egy kijelző csökkentő módról van szó?
Ezt is tudná a G5?
Néha jól jönne.

(#5266) dkovizoli válasza mirci18 (#5253) üzenetére


dkovizoli
addikt

Én a nillkint merem ajánlani. Hónapok óta rajta van. Igaz a felső hajlított részt nem takarja. Viszont nálam hiba nélkül fedi a többit. Közvetlen a nillkin oldaláról rendeltem.

(#5267) mirci18 válasza dkovizoli (#5266) üzenetére


mirci18
addikt

Köszi a tippet.
A hajlított részre nincs szükségem mert csak gondot okozna.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#5268) Aryon87


Aryon87
félisten

Ugy tunik kezd visszaterni a megszokott uzemido, es SOT duo. Kozel 13ora akkuido, kozel 5ora kepernyoidovelbmar mindjart jobban hangzik :))
Kellett neki az FR es HR..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#5269) novinyul válasza Aryon87 (#5268) üzenetére


novinyul
veterán

Nálam 4,5 óra átlagban meg van, estère 20% mindig van az akkuban. Nem rosszabb az akkumulátora mint az S7-nek, asszony sem tud többet kihozni belőle. :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#5270) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

Ma nálam is játszik a reset, csoda hogy egy napot kibír... Persze ha nem nyúlok hozzá. Meg melegedik mint az állat.

(#5271) dkovizoli válasza Aryon87 (#5268) üzenetére


dkovizoli
addikt

Ja, én sem tudom mi történhetett, de múltkor én is mondtam, hogy zuhanórepülésbe kezdett az akkuidőm. Utána töröltem néhány appot, amiket előtte raktam fel. Most viszont meglepően jó. 32 és fél óra készenlét, 1 óra 45 perc sot és még van 44% az akkuban!

(#5272) Aryon87 válasza dkovizoli (#5271) üzenetére


Aryon87
félisten

Az se rossz, de MM alatt sztem neked is volt vagy 3 ora SOT azon felhasznalasi mod alatt.

Mellesleg mi a bubanatert kesik a frissitesunk? Mar ki kellett volna jonnie.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#5273) tibike8 válasza Aryon87 (#5272) üzenetére


tibike8
őstag

Előbb megvárják, hogy akiknek nem látszik a 7 még, felrakhassák :DD :P

(#5274) dnelb válasza dkovizoli (#5271) üzenetére


dnelb
veterán

a mobilnet meg a helyváltoztatás szívja szerintem... most hogy itthon vagyok, only wifin 26ó alatt 4:30ó SOT és még van 26%...

(#5275) dkovizoli válasza dnelb (#5274) üzenetére


dkovizoli
addikt

Az is jó. Mondjuk én szinte mindig 4g- használok. Csak olyankor nem, ha play nem enged valamit leszedni mert túl nagy. Illetve tegnap tv-re tettem ki filmet, na az is wi-fin ment. De most végre azt kell mondjam elégedett vagyok vele ilyen téren is. Most 34 óra kerek 3 óra sot és 25 % még. Na nem rossz ez.

[ Szerkesztve ]

(#5276) Aryon87 válasza dkovizoli (#5275) üzenetére


Aryon87
félisten

Na ez mindjart jobban hangzik :K

Azon filozom, a Samu megkapja a 7.1.1-et, mi miert nem?

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#5277) Aryon87 válasza Aryon87 (#5276) üzenetére


Aryon87
félisten

Ugy latom az FR megse segitett nalam..
Titanic..

[kép]
[kép]

Lehet jobban jarnek ha visszamennek a v10e verziora. Percenkent merul 1%-ot..
Opera, winamp BT kapcsolat az okosoraval es hbs900-al. Picit beneztem facera, es a Forge of Empires jatekban voltam 5 percet kb.. Ja es a viber ment vagy 10 percet.
Ja es melegszik..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#5278) SlyChocolate válasza Aryon87 (#5277) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Az egy dolog, hogy a droid igen sokáig gyűjt felhasználói szokások adatait mire beáll a rendszer egy új telepítést követően.
Ami igen sok aksit kíván és ami látszik is az akkumulátor táblázaton.
De miért nem használod a "Smart notice" widget-et?
A rendszer része és azonnal jelez ha egy app sokat akar az aksiból.
Nálam pl operáben jutubozva azonnal jelzett, hogy az opera sok energiát használ...
;)

(#5279) Aryon87 válasza SlyChocolate (#5278) üzenetére


Aryon87
félisten

Sose hasznaltam ezt a smart notice-t. Helyette a weather&clock widget van kint

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#5280) dkovizoli válasza Aryon87 (#5276) üzenetére


dkovizoli
addikt

Én meg azon,hogy kollegák samui még semmi nugatot nem kaptak. Max béta tesztelők lehettek volna, mi pedig már kaptunk 7.0-t. Mit idegeskedsz, biztos kapunk mi is.

(#5281) Aryon87 válasza dkovizoli (#5280) üzenetére


Aryon87
félisten

Samunal megszokott hogy az ujabb szeria megjelenese elott nem kapnak foverziot. Jelen esetben ez majust fog jelenteni nekik, addig maradnak a beta Nugaton :D
Nekunk meg jol jonne egy bovebb featureval megspekelt 7.1 verzio, mert valljuk meg, nem sok ujdonsagot kaptunk, mindamellett hogy a rendszer valtozatlanul kivalo. :K

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#5282) dnelb válasza Aryon87 (#5281) üzenetére


dnelb
veterán

Miért, mire volna még szükséged? Megkaptuk a 7.0-as újításokat, azon kívül meg mindent tud a rendszer.. fogj kézbe 1 nexust, próbáld konfigurálni, kicsit mászkálj a menüben és megfogod érteni ...

Amúgy meg, gondolom a kamerára vársz frissítést.. Már régesrég rawban kéne fotoznod, nem várni az LG-re hogy levegye a mosást.. Tuti nem fog már a kamerához nyúlni. Megkapjuk a kötelező dolgokat és ennyi, már a G6 van a fókuszban .

[ Szerkesztve ]

(#5283) Aryon87 válasza dnelb (#5282) üzenetére


Aryon87
félisten

Lehet a kamerafeature az ami hianyzik nekem. Ha mar V20 nem jon ide, akkor annak kameraszoftveret pl megkaphatnank.

RAW fotozas nai napig nem tudom. Ill annak utofeldolgozasat.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#5284) dnelb válasza Aryon87 (#5283) üzenetére


dnelb
veterán

Pedig ha G4 szintű minőséget akarsz akkor nincs más út.. Rawban teljesen kikapcsol a mosás.. Amióta írod a fotos topikba hogy nem tudod hogy kell, már rég megtanultad volna. Amúgy nem nagy tudomány, itt phn is volt cikk azt hiszem. De ez is jó indulásnak.

[ Szerkesztve ]

(#5285) Aryon87 válasza dnelb (#5284) üzenetére


Aryon87
félisten

:R

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#5286) tibike8 válasza dnelb (#5282) üzenetére


tibike8
őstag

Nekem a 7.0 is jó lenne, ha lenne már...

(#5287) d.tiborz válasza tibike8 (#5286) üzenetére


d.tiborz
aktív tag

Én már letettem róla.

(#5288) dnelb válasza d.tiborz (#5287) üzenetére


dnelb
veterán

nyugi majd jön... nekem a v10i rohadt későn jött a többiekhez képest, 7.0 viszont nagyon hamar

(#5289) tibike8 válasza dnelb (#5288) üzenetére


tibike8
őstag

Nekünk inkább az a para, hogy egyszer már kijött, csak pár nap után eltűnt a frissítés mire oda jutottunk volna, hogy frissítsük.

(#5290) d.tiborz válasza tibike8 (#5289) üzenetére


d.tiborz
aktív tag

:K

(#5291) SlyChocolate


SlyChocolate
senior tag

Ha már szóban van a nugát akku kezelése.
Pár hét után egész jól beállt...
Pedig most, hogy itthon vagyok az ünnepek alatt egész sokat van a kezemben a teló.
Remélem látszanak a képernyő képek?

[ Szerkesztve ]

(#5292) Aryon87 válasza SlyChocolate (#5291) üzenetére


Aryon87
félisten

Ebbol egy 5.5-6 ora SOT meglesz.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#5293) SlyChocolate válasza Aryon87 (#5292) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Tudjuk nagyon relatív dolog a "sot" ki mire használja a vasat, nagyban függ attól!
Persze mindenkinek meg vannak a szokásai és teljesen természetes dolog ha semmin nem variálva még is merül a teló...az új rendszeren használva ugyanazon app-okat.
Ez az időszak nálam is meg volt de hagytam neki pár hetet és úgy tűnik megérte mert egész szépen beállt a nugát.

[ Szerkesztve ]

(#5294) fisco válasza tibike8 (#5286) üzenetére


fisco
csendes tag

Szia tibike8! Ha fel akarod rakni a 7.0-át akkor a lenti linken elérheted, fent van az összes hivatalos független, és szolgáltatós, én innen szedtem le. Lg Up-os Kdz-k, felrakása az összefoglalóban olvasható ha még nem próbáltad. Az enyém T-mobilos H85020a_00_TMO_COM_OP_1117.kdz

[link]

[ Szerkesztve ]

(#5295) tibike8 válasza fisco (#5294) üzenetére


tibike8
őstag

Köszi, ezt ismerem, de nem folynék ebbe bele. Nem is csináltam még ilyet és nincs most érkezésem vele foglalkozni. Főleg, hogy nem én használom. Meg aztán valamiért csak leszedték a frissítést.

Ja és mindig elfelejtettem megkérdezni a következőt. Van ez a smart bulletin néhány gyári appal amit ki lehet itt rakni. Honnan lehet beszerezni még ide appokat? G4-nél van a beállításoknál erre egy menü, de itt nem jövök rá

[ Szerkesztve ]

(#5296) fisco válasza tibike8 (#5295) üzenetére


fisco
csendes tag

Te tudod, remélem azért másnak segítség lesz. Mióta frissült az LG Bridge azóta nekem se működik úgy ahogy kell, szerintem nem leszedték csak az LG Birdge nem szuperál úgy ahogy a frissítés előtt. Nálam eddig jól működik a 7.0, de még szokni kell.

[ Szerkesztve ]

(#5297) tibike8 válasza fisco (#5296) üzenetére


tibike8
őstag

Egyszerre tűnt el az OTA-val együtt mindenkinek.

(#5298) Dickinson


Dickinson
tag

Sziasztok!

Vodafone-os G5-öm van, pár hete frissítettem 7.0-ra, amikor kijött.
Teljesen rendben volt minden eddig, de tegnap azt vettem észre, hogy a telefon véletlenszerűen újraindul és hogy a wifi nem kapcsol be, rányomok a kapcsolóra, pár másodpercig gondolkodik, aztán kikapcsol, aztán vissza, de nem indul el rendesen.
Csináltam hard resetet recoveryből, az újraindulás elmúlt, de a wifi még mindig nem jó.
Ti találkoztatok már ilyen hibával? Keresgéltem a neten, volt pár találat, de az ottani megoldások nem működnek.

Köszi

(#5299) honda23 válasza Dickinson (#5298) üzenetére


honda23
aktív tag

Terhelésre csinálja?
Nekem terhelésre csinálta, amikor melegedett.

Akkor bootloop hiba is lehet, alaplap.
Nekem a vacsi új g5-öm a harmadik órában frissítés közben lett alaplaphibás, 3 órát bírt...

nincsen lehetetlen, csak tehetetlen

(#5300) Dickinson válasza honda23 (#5299) üzenetére


Dickinson
tag

Nem terhelésre.
Az újraindulást az asztalra lehelyezve csinálta, amikor kézben volt, akkor nem, bár annyit nem teszteltem így.
A wifi dolgot meg állandóan.
Az jó hír, akkor megy szervizbe, remélem cserélik..
A te eseted is kellemesnek hangzik. :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.