Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4051) Aryon87


Aryon87
félisten

Bajban vagyok.. LGUP leall 11%-on, a telon a firmware update panelon 4%-nal szinten leall. Mar nincs rendszer amibe betoltson.. Ilyenkor mi a szar van? Jelenleg feltegla a telo..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4052) Aryon87


Aryon87
félisten

MM-re bemntudok visszamenni. Feltegla lett. Nugat az felmegy..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4053) gleni


gleni
csendes tag

Sziasztok.
Én is beléptem a Nougat táborba. Nekem csak csatlakoztatni kellett a telefont a számítógéphez, és elindítani a LG Bridge programot. Ott a szoftver frissítésnél felajánlotta a frissítést, ami szépen végig is ment (kb fél-háromnegyed óra). Első lépésben a számítógéppel együtt működött, majd a telefon önállóan végezte a frissítést. (kb 2,3 gb) Nougat 7.0 (V20a_EUR_XX) Persze közben nem húztam le a gépről. (a biztonság kedvéért)
Első tapasztalatok alapján gyorsabb. Lefuttattam egy Antutut, és az eddigi 130000 körüli érték helyett most 141669 lett :D
Én nem formáztam előtte semmit, a végén minden program, beállítás, adat megmaradt.
A kamera gyorsabban indul, gyorsabban vált az előlapi és a hatsó kamarák között, és gyorsabban vált széles látószögre is. Én eddig is elégedett voltam a készítet képekkel, hiszen ez csak egy telefon :DD
Az új értesítési menü nagyon tetszik. Az új felső sáv is, csak szokni kell.
Az akku formázása úgy érzem még hátra van, egyenlőre szerintem gyorabban merül, de ez így volt az utolsó "i" pakkal is, aztán néhány töltés után beállt, és jobb lett mint elötte. Remélem most is így lesz.
Kutatom az eddig leírt hibákat, de lehet én vagyok kevésbé éles szemű: sem fényszivárgás, sem beégés sehol (szeptemberben vettem). Se az akku modul körüli rés nem lett nagyobb.
Az új témák nekem nem tetszenek, de ez szubjektív :D
Egyenlőre ennyi, két óra használat után .

(#4054) Aryon87 válasza gleni (#4053) üzenetére


Aryon87
félisten

Akkor neked a Bridge ajanlotta fel az uj verziot? Vagyis nem KDZ-vel tetted fel?

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4055) gleni válasza Aryon87 (#4054) üzenetére


gleni
csendes tag

Nem. A Bridge ajánlotta fel. Semmi mókolás nem kellett hozzá. Független, egy sim-es, európai készülék.

[ Szerkesztve ]

(#4056) mg1992mg válasza gleni (#4053) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Hoppáka, LG Bridge-t elindítottam, nekem is szipuzza le... :)

(#4057) Aryon87 válasza gleni (#4055) üzenetére


Aryon87
félisten

En meg szivok, mert nem tudok visszamenni MM-re.. Szal vigyazzatok vele..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4058) gleni válasza Aryon87 (#4057) üzenetére


gleni
csendes tag

Mi az oka, hogy visza akarsz menni MM-re?

(#4059) gleni


gleni
csendes tag

Íme egy kis kedvcsináló :

[ Szerkesztve ]

(#4060) Aryon87 válasza gleni (#4058) üzenetére


Aryon87
félisten

Anomaliak sora. Ma mergemben kis hijjan foldhoz vagtam a telefon. Egy Skypetol osszerottyant a telefon (nem elso eset amugy).
Fotok botranyos minoseguek, egy esti automata kep pl iso0 ertekkel keszult el.
Titanic merules, forrosodas..
Sajnos fekete barany vagyok a topikban, mert joforman csak nekem van mindenfele bajom a telefonnal. Valoszinu hibas darabot fogtam ki. 2x mar a szervizt is megjarta, esedekes a 3. menet = csereutalvany...

Bridge felrakva, ranyomtam a frissitesi hibak helyreallitasara.. Kivancsi vagyok. 2.3gb cuccot szed le, csak nem tudom mit.

Nekem 134070 pontot csinalt az auntutu

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4061) SpongyaBob válasza gleni (#4055) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Különös, mert nekem nem ajánl fel semmit, pedig szintén független EU készülék.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#4062) gleni válasza Aryon87 (#4060) üzenetére


gleni
csendes tag

A skype nálam is botrányos, de az volt már a G2-mön is. Forrósodás, akadás, merülés.
a 2.3 Gb a nougat lesz :D

(#4063) Aryon87 válasza gleni (#4062) üzenetére


Aryon87
félisten

Kulon vicc a skypot illetoen: G3s es K8 rohogve viszi. G3 es G4 soha nem volt vele gondom. G5-n elao perctol fogva szar, tulheviti, ujrainditja a telot, vagy kifagy az egesz. Ma konkretan hasznalhatatlan volt..

Csinaltam par tesztkepet. Fullra szetkeni a kepeket a Nugat.. V10c es V10e volt a legjobb. Az elobbire szeretnek visszamenni, ott legalabb nem forrt es merult a telefon.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4064) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

Ahj istenem... :U

(#4065) Aryon87 válasza mg1992mg (#4064) üzenetére


Aryon87
félisten

Tudom, tudom... :C

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4066) gleni


gleni
csendes tag

Azért majd várom a többiek tapasztalatát a képekkel kapcsolatban :) én majd holnap tesztelek, bár azt gondolom ebben nem vagyok profi :)

(#4067) gleni


gleni
csendes tag

Két észrevétel. Most már folyamatosan mutatja az AOD az akku szintet. És végre a záró képernyőről az adott értesítés közvetlenül a programot nyitja meg, nem kell külön feloldani a telefont. A kétablakos mód pedig király :)

(#4068) dkovizoli


dkovizoli
addikt

Ma csináltam egy fr-t a merülés miatt. Majd mindent egyenként telepítettem újra nem engedtem, hogy visszaállítson semmit. Ugy néz ki jó lesz így.

(#4069) Aryon87


Aryon87
félisten

Na elvileg a hibák javítva, de én már nem hiszek benne..
Kamera automatában sötétben ugyanúgy ISO0 értékkel fotóz..

Kimásolni nem tudom, de ezek a Nugát újdonságai:

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4070) Aryon87


Aryon87
félisten

Gyerekek, egy dolog biztos: downgradelni nem lehet marshra. Aki Nugatra frissít, az azon is ragad míg nem lesz rá opció.. Próbáltam, sehogy nem megy. LGUP 10%-nál errort dob.. Telón 1-3% közt megáll.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4071) ßrainiac


ßrainiac
addikt

Na addig irogattatok a nougatot, hogy most felpattintottam en is ;]

Normal esetben elso nap felrakok minden uj sw-t, csak ez vhogy nem vonzott. Na de indul a teszt..

(#4072) Aryon87 válasza ßrainiac (#4071) üzenetére


Aryon87
félisten

Na erre kivancsi leszek. En 2xra toltam bridge frissitest ra..

-----------------------------------

6.0ra nem lehet visszamenni ez mar fix. Ha valakinek sikerul, varom a javaslatat..
Mindenesetre a kijelzo beeges elkezdodott, forr is mint atom.. Szal kozeleg a szerviz, aztan hamarosan megszabadultok tolem egy kis idore. De sztem lesz olyan, akivel a G6 topikbanbis fogok talalkozni :C

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4073) ßrainiac válasza Aryon87 (#4072) üzenetére


ßrainiac
addikt

Itt az lesz meg erdekes, hogy TIM-es a telom, mar keszulok a kulonbozo hibauzenetekre..

Mindjart indul a telo :U

szerk. igy is lett :C

"De sztem lesz olyan, akivel a G6 topikbanbis fogok talalkozni :C"

Nagy ra az esely, remelem, ertelmes telo lesz ami hozza kor elvarasait, de ertelmes keretek kozott.

szerk. 2. durva, de nekem ez a telo soha nem forrt meg fel, es most az update-nel sem.

[ Szerkesztve ]

(#4074) Aryon87 válasza ßrainiac (#4073) üzenetére


Aryon87
félisten

En is bizom benne hogy a G6 mar sikeresebb lesz..

Most tiszta belakast csinalok, ahogy jonnek le a cuccok, rendesen forr..

2 kijelzo, es a forrosodas miatt 2 akkucserem is volt. Mindegyik aprilisi gyartmany, meg a mostani is..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4075) Vikooo válasza Aryon87 (#4074) üzenetére


Vikooo
addikt

Ne-ne, Nokia 6303 a Te telefonod :)

(#4076) Sebibalu válasza Aryon87 (#4052) üzenetére


Sebibalu
őstag

Amit küldtem neked kdz extractort azzal a kívánt rombol csomagold ki az lgup.dll-t, nevezd át és rakd be a H850 könyvtárba. Úgy mennie kéne.

(#4077) (ex)Cat válasza ßrainiac (#4073) üzenetére


(ex)Cat
senior tag

Nekem is TIM-es a mobilom van. Nálad jelentkezett vmi gond a Nougate frissítésnél? Mert ha nem, nekiugrok én is. :) (nem osztom a bátraké a szerencse gondolatot mobil telefon kapcsán :D )

(#4078) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Van ötletetek, hogy a Bridge nekem miért nem talál semmit? Azt írja nincsen frissítés..

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#4079) hard74 válasza Sebibalu (#4076) üzenetére


hard74
senior tag

Másik fórumban olvastam, hogy kicsomagolt kdz több partíciót tartalmaz, mint a Lp vagy Mm. Ez lehet az oka, higy nem megy a downgrade.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#4080) Sebibalu válasza hard74 (#4079) üzenetére


Sebibalu
őstag

Csak azt veszi ki a kdz-böl amit ki jelölsz neki, és azt a kdz-t rakod fel amiböl ki vetted. V10e után már a V10i és J sem akart eznélkül felmenni. Valamit változtattak benne.

(#4081) firemanus82


firemanus82
senior tag

Láttam tegnap egy webshopban H840 G5 SE -t. Ez a "mini" vagy a duál sim? Vagy mi ez?

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#4082) Aryon87 válasza firemanus82 (#4081) üzenetére


Aryon87
félisten

G5s. Mint anno a G2mini, G3s, G4c vagy G4s..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4083) dnelb válasza firemanus82 (#4081) üzenetére


dnelb
veterán

(#4084) Aryon87 válasza Sebibalu (#4076) üzenetére


Aryon87
félisten

Volt letoltve olyan .dll fajl, azt is bemasoltam ahova kell, de ugy se mukodott.. Probaltam en mar mindenhogy.. Nem lehet downgradelni :(

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4085) ßrainiac válasza Aryon87 (#4074) üzenetére


ßrainiac
addikt

Nekem is melegedett amikor huzta le az appokat, sot most is vmiert meleg, pedig semmi komolyat nem csinalok epp. Viszont nem forrosodott meg igy sem.

ex(cat): Hibauzenetek minden rebootnal, de semmi mas para. Back, back, back, aztan eltunnek.

(#4086) Aryon87 válasza ßrainiac (#4085) üzenetére


Aryon87
félisten

Nalam idoszakos. Van hogy bongeszes alatt felforrosodik..
Ejjel pl mar annyira forro volt, hogy szabalyosan laggolt az egesz telefon..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4087) Sebibalu válasza Aryon87 (#4084) üzenetére


Sebibalu
őstag

Abból a kdz-ből vedd ki amit fel akarsz tenni

(#4088) Aryon87 válasza Sebibalu (#4087) üzenetére


Aryon87
félisten

Megprobalom este ha hazaertem.. Bar oszinten sok kedvem mar nincs hozza..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4089) ßrainiac


ßrainiac
addikt

1h15min SOT, 56%-on vagyok.

Csiszolatlan gyemant ez a nougat 😂

(#4090) dkovizoli válasza ßrainiac (#4089) üzenetére


dkovizoli
addikt

Annyira nem vagyok elragadtatva én sem a gyémánttól. Igaz,hogy 2 óra 36 perc sot és még 33%. Ebben benne volt a teljes újratelepítés a playről. Most semmi melegedés, akadás, nincs hibaüzenet induláskor sem.

(#4091) ßrainiac válasza dkovizoli (#4090) üzenetére


ßrainiac
addikt

Hat nekem ebben semmi komoly nincs benne, reggel 100%-os akkuval vettem le a toltorol es kezdtem el nyomkodni.

Az egyetlen mentsege h Photos-ba ezutan leptem be 2 fiokkal, sync-elgette a fotoimat, stb. de ez nyilvan nem ok az oriasi merulesre, esetleg a melegedesre max..

Most le kellett raknom kikapcsolva az uvegasztalra, hogy visszahuljon, kivancsi vagyok ha visszakapcsolom es nyomkodom, vissza melegszik-e.

(#4092) smobika


smobika
tag

Sziasztok ! Telekomos telómra feltettem a magyar független v20a-t és minden induláskor ezek jelennek meg, ha rákoppintok a kijelzőre eltunnek és végül is működik rendesen a teló csak idegesít, ha majd kijön a v20a a Telekomra is és aszt felrakom akkor eltűnnek ezek a hiba üzik ?!!!

(#4093) Zaji


Zaji
őstag

Fényképező része még akár jó is lehet:

A kép már Nougat-tal a fedélzeten készült.

(#4094) smobika válasza smobika (#4092) üzenetére


smobika
tag

Bocsi a képek lemaradtak !

[ Szerkesztve ]

(#4095) ßrainiac


ßrainiac
addikt

A jo k. anyukajat..

Meg a kinti hidegben is futi a kezem. Nem mintha nem lenne jo, de az a baj h ez nem feature :DDD

(#4096) Aryon87 válasza smobika (#4094) üzenetére


Aryon87
félisten

Ajj, ez is kezdi? Tipikus.. G4nelnisnugyanez volt a telekomosoknak.. Ujrainditaskor csinalja csak, 1mp zavaro jelenseg..

Brainac, mondtam en h valami nem koser.. Es vissza se tudsz menni 6.0ra.. Bar ha vkinek sikerul...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4097) smobika válasza Aryon87 (#4096) üzenetére


smobika
tag

Szia ! Ez miatt szerettem volna én is visszamenni a v10e-re, hogy inkább megvárom a frissítést de már szinte mindent megpróbáltam és nem lehet visszafelé menni, így megvárom a telekomost ha kijön kdz-be és felrakom aszt, érdekes pedig hogy a magyar független rom se tetszik neki csak a telekomos na mindegy addig együtt élek vele remélem hamarosan ők is kiadják csak addig nem akarom rendesen belakni a telót mert felesleges lenne ha úgy is újra húzom !!!

(#4098) SpongyaBob válasza Zaji (#4093) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Látom bejött a ProShot :))

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#4099) Gabmami válasza Aryon87 (#4072) üzenetére


Gabmami
tag

Nekem sikerült első nekifutásra visszamenni 6-os droidra. Egy dolog amire figyelni kell! Nem refurbish hanem upgrade! Utána nem indul azonnal a teló valami kódot vagy mit kér de egy hard reset megoldja. Tehát bizton állítom, hogy vissza lehet menni 7-ről a 6-ra.

"Minden műveletlen ember önmaga karikatúrája' (Schlegel)

(#4100) Aryon87 válasza Gabmami (#4099) üzenetére


Aryon87
félisten

En mar mindent nyomtam, 11%-nal errorral elszall, a telon meg 1-3%-kozt megall az egesz, igy feltegla lesz. Csak a nugatot hagyja feltenni..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.