Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5601) dnelb válasza Hipnotic (#5599) üzenetére


dnelb
veterán

Mi lehet az oka?
megbukott, gyenge eladások. G6 van a fókuszban már.

(#5602) tibike8 válasza Hipnotic (#5599) üzenetére


tibike8
őstag

Képernyőidőkről adatot fentebb találhatsz. A páromé a teló és most dolgozom. Nem tudok számokat írni, de 24 órát simán elmegy a 7.0-al is úgy hogy nincs repülőben és mindig 4G-n meg wifin van. Elég sok fotót csinál vele és sok a viber meg a whatsapp.
És az LG-nek nem jött be ez a mobilitás meg a G3/4 irányvonallal való szakítás így az ár nagyon megzuhant pár hónap alatt. Ezért is fért bele nálunk a költségvetésbe egy flagship teló. A sikertelensége ellenére nagyon erős a készülék.

Használtan nem akarsz? Ha körültekintő vagy, bele lehet futni nagyon jó vételbe mint ahogy én is. De elismerem, hogy vannak akik elvből nem vesznek használtat.

[ Szerkesztve ]

(#5603) Hipnotic válasza novinyul (#5600) üzenetére


Hipnotic
tag

Nálunk még kapható a H850-es Titan és Gold színben 395 Eurós áron 2 év garanciával. (Szlovákia/Felvidék)

tibike8: sajnos nincs tapasztalatom használt telefon vásárlás kapcsán. Nem is tudom hol keressem. Viszont ez a 395 Eurós ár (122 000 ft) nem mondható rossznak?!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S8+ G955F Midnight Black / HTC U11 Amazing Silver / LG G2 D802 Black 32 Gb

(#5604) tibike8 válasza Hipnotic (#5603) üzenetére


tibike8
őstag

Itt meg a gariztatás lehet a gond. Főleg ha nagyon másfelé lakik a kolléga.

[ Szerkesztve ]

(#5605) Hipnotic


Hipnotic
tag

tibike8: Miért lehet gond a gariztatás?

Az alsó moduláris része ki kopik a telónak és már új korától lötyög, aztán egyre lötyögősebb lesz? A festék réteg is kopik? Ezeket hallottam, mennyire igaz?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S8+ G955F Midnight Black / HTC U11 Amazing Silver / LG G2 D802 Black 32 Gb

(#5606) tibike8 válasza Hipnotic (#5605) üzenetére


tibike8
őstag

Ja, bocs, kicsit elsiklottam, hogy te keresed a telót. Én meg úgy írtam mint ha te is csak hozzászólnál a témához... :D
És amiket írtál, én is olvastam, de mint írtam, nem jött elő semmi nálunk. Van még a fényszivárgás amikre itt panaszkodtak meg a 'beégés', de ezeket sem tapasztaljuk.

(#5599) Hipnotic
Ja és a sötétben fotózás: Ebben tálán a P8 még mindig az egyik legjobb. De ez végül is egy telefon és nem fényképező. Ha sötétben szeretnék normálisan fotózni, akkor előveszem a DSLR.

[ Szerkesztve ]

(#5607) tibike8 válasza Hipnotic (#5605) üzenetére


tibike8
őstag

Illetve az jutott még eszembe, hogy az LG gyári 1 év garit ad. Legalábbis itthon. Nem tudom, hogy felétek hogy van, de itt ha 2 év garival adják akkor vagy szolgáltatói (ez jó) vagy sufni GSM garis ami meg nem feltétlen biztonságos.

(#5608) Hipnotic válasza tibike8 (#5607) üzenetére


Hipnotic
tag

Nincs olyan rossz tapasztalatom. Nálunk egységesen minden elektronikai termékre minimum 2 év garancia jár törvény szerint. Viszont, ha valamit vissza viszek be tartják a 30 napos limitet kb... Szóval ülnek rajta, de nem csúsznak ki a törvényben megadott időből, vagy ha mégis, vissza fizetik a készülék teljes összegét. Ha 3x nem vissza viszem ugyan azzal a hibával, mivel nem tudták mégsem ki javítani, vagy újból elő jött, akkor is kötelességük vissza fizetni az árat. A vásárlástól számítva 14 napig elállhatok a terméktől, bármilyen indok nélkül.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S8+ G955F Midnight Black / HTC U11 Amazing Silver / LG G2 D802 Black 32 Gb

(#5609) tibike8 válasza Hipnotic (#5608) üzenetére


tibike8
őstag

Na akkor ott eléggé más a törvény.

(#5610) taboros válasza Hipnotic (#5605) üzenetére


taboros
tag

"Az alsó moduláris része ki kopik a telónak és már új korától lötyög, aztán egyre lötyögősebb lesz?"

Ha nem próbálod meg kivenni az alsó részt úgy, hogy nem nyomod közben a teló oldalán a kis reteszelő gombot, akkor nem kopik ki és nem lötyög.

" A festék réteg is kopik? Ezeket hallottam, mennyire igaz?" Szerintem ez használatfüggő. Ha gyakran odavered vmi keményebbhez, akkor biztos kopik. Nekem 9 hónapos, övtáskában hordom, ritkán kabátzsebben (kulcs mellett), tokja nincs, de vigyázok rá. Olyan mint ha új lenne.

(#5611) Hipnotic


Hipnotic
tag

A multitasking mennyire működik használhatóan, nem lövi ki túl gyakran az alkalmazásokat? Az Android 7-el még jobb lett a készülék, vagy visszalépés?

Samsung Galaxy S8+ G955F Midnight Black / HTC U11 Amazing Silver / LG G2 D802 Black 32 Gb

(#5612) mobiltom


mobiltom
tag

Sziasztok! Olyan kérésem lenne hogy nekem igaz nem ilyen telefonom van hanem lg g5SE,De amint látom az a topic halott,hogy tudna valaki linkelni a telefonomhoz 7.0-ás rom-ot ha van?

(#5613) Aryon87


Aryon87
félisten

Visszateszem a V10i verziot. A 20c-vel nalam a kamera konkretan hasznalhatatlan lett. Most voltam kint a Citadellanal csinalni 1-2 kepet, manualis modban ugy szetkente a kepeket, hogy siralom... regen pedig jo volt ilyen teren :( aztan lehet nalam a hiba, mint mindig.

Mas (off):
Pro helyett jon egy rivalis a G5nek, egy Mi5, ugyanolyan hardverrel (-1GB ram). Kivancsi vagyok mit es hogyan.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#5614) firemanus82


firemanus82
senior tag

Most gugliztam be a g5-t es csak pupillaztam! 200k felett az ara? 130k-ert vettem júniusban! Kolega akart venni igy mar nem fog... De lehet kapni tobb helyen is. Arukereson körülnéztem

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#5615) w333 válasza firemanus82 (#5614) üzenetére


w333
félisten

Mert már kifutó modell ... és csak a nagyobb (drágább) boltok árulják ! :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#5616) dnelb válasza Aryon87 (#5613) üzenetére


dnelb
veterán

2-3 hónapja még nagyon laggos volt az mi5.. reméljük azóta javult :U

(#5617) Aryon87 válasza dnelb (#5616) üzenetére


Aryon87
félisten

Topikjaban nem latok panaszt ra. Mindenesetre a Pro-tol erosebb, bar a kamera (is) a lenyeg ebben az esetben.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#5618) dnelb válasza Aryon87 (#5617) üzenetére


dnelb
veterán

hajrá, nekem már ott kiesne hogy nem tud LTE-t :))

(#5619) Aryon87 válasza dnelb (#5618) üzenetére


Aryon87
félisten

Nekem van LTE :D Telenoros kartya van benne

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#5620) dnelb válasza Aryon87 (#5619) üzenetére


dnelb
veterán

Az MI5 itthon nem tudja. Nincs b20. Addig lesz amig Pesten vagy, aztán amint elhagyod, szépen leesel 2G-re mert a 3G meg mindenhol épül lefele. Jó móka lehet :))

(#5621) Aryon87 válasza dnelb (#5620) üzenetére


Aryon87
félisten

A Pronak sincs B20. Nem surun jarok videken, mellesleg meg teljesen mindegy, mert a G5 is nem egyszer leesett HDSPA szintre :D
Sot volt ahol a halozatot is elvagta.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#5622) SlyChocolate válasza Hipnotic (#5599) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Bár nem vagyok nagy éjjeli fotós.
Viszont amit már többször is linkeltem most újra betolom ezeket a képeket.
Nagy általánosságban elmondható a telóról, hogy ezt hozza sötétben.
A manuális beállítások esetén kb ez a képminősége a G5-nek, viszont automatán nálam ez nem ment.
Az akku mind 6 mind a 7-es droid alatt kb 3-5 óra kijelző idő simán megy használattól függően.
Az az este feltölt és másnap délután 4-5 körül simán meg van a 50-55% bár utána mindig lemerítem 20-30%-ra az este folyamán...
:D

Jah akkor a képek

[ Szerkesztve ]

(#5623) dnelb válasza Aryon87 (#5621) üzenetére


dnelb
veterán

jó, hagyjuk. hihetetlen :) a (helyesen) HSDPA pedig 3.5G, nem tudom mi bajod vele :)

[ Szerkesztve ]

(#5624) Aryon87 válasza dnelb (#5623) üzenetére


Aryon87
félisten

:D

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#5625) mobiltom


mobiltom
tag

Senki?: [link]

(#5626) mirci18 válasza mobiltom (#5625) üzenetére


mirci18
addikt

Ha a telefonod nem jelez frissítést akkor töltsd le az Lg bridge programot az elvileg talál frissítést.
Azt hogy a tiedre van e vagy nincs azt nem tudom.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#5627) mobiltom válasza mirci18 (#5626) üzenetére


mobiltom
tag

Köszi,megpróbáltam,nem talált.

(#5628) mirci18 válasza mobiltom (#5627) üzenetére


mirci18
addikt

Nincs mit.
Mi nekünk is sokat kellet rá várni majd pár napig élt a lehetőség és hetekre eltűnt a frissítés most megint van.
Alapvetően pozitív változásnak a dupla képernyőt találom más újdonságot nem találtam.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#5629) Hipnotic válasza SlyChocolate (#5622) üzenetére


Hipnotic
tag

Jók az esti képeid....A G5 áll egyenlőre a szívemhez legközelebb, de csak a márkahűség miatt. A Honor 8 fórumán elég negatívan vélekednek a G5-ről...Köszi mindenkinek a segítséget, viszont a döntés igen nehéz.

Samsung Galaxy S8+ G955F Midnight Black / HTC U11 Amazing Silver / LG G2 D802 Black 32 Gb

(#5630) dnelb válasza Hipnotic (#5629) üzenetére


dnelb
veterán

pedig 1xeru eldönteni.. ha külső a fontos számodra akkor honor, ha minden más akkor G5... :D amugy meg írta ott valaki hogy h8at vett g5 helyett és már megbánta.

[ Szerkesztve ]

(#5631) mirci18 válasza Hipnotic (#5629) üzenetére


mirci18
addikt

Én is hezitáltam mert e két tipust közt gondolkoztam.
De a g5-öt vettem meg:
-Picivel nagyobb kijelző
-Jobb kamera
-Jobb videofelvétel full hd-ban
-4K felvétel
-Always on kijelző
-Küllemre szebb G5
-Gorilla glass 4 védelmű üveg ellenben a Honor 8-nak egy meg nem nevezett védelmű üvege van tehát lutri.
-Nagyon jól használható LG appok pl tökéletesen betanítható és gyors távirányító.

Amiben a Honor 8 jobb:
-3 hónapig teljeskörű kijelző csere bármilyen törésre
-Egykezes használat
-Okosítható ujlenyomat leolvasó bár teszt még nincs hogy a sok kattogtatást mennyire fogja bírni.
-Nem "ég" be a kijelzője mint a G5-nek

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#5632) mirci18 válasza dnelb (#5630) üzenetére


mirci18
addikt

Hát a külsőt idézőjelbe tenném.
Mert az a telefon addig szép amíg nem kerül a kezedbe.
Ujjlenyomat temető.
Plusz csúszós is ami miatt tok kell hozzá.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#5633) dnelb válasza mirci18 (#5632) üzenetére


dnelb
veterán

jah. verik magukat hogy milyen szép X telefon, aztán belerakják egy gagyi 500 forintos szilikontokba ;] nokomment

(#5634) mirci18 válasza dnelb (#5633) üzenetére


mirci18
addikt

Eddig általában dizájnos szép telefonjaim voltam Lumia 800,830 most egy G5 (bár sokan rondának tartják).
De mindíg elcsúfítottam egy tokkal hogy legyen a telefonnak vastagsága plussz ne csúszkáljon a kezemben.

A szilikon tokot az évek alatt én is meguntam mert minden második ember vagy abba raktam vagy valami színes szutykos ratyiba.
A mostani telefonomra ezért vettem bőr tokot pontosabban hátlapot.
Kevesen veszik meg és minőségibb ránézésre egyből a telefon.
Pont ahogy anno a G4.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#5635) Hipnotic


Hipnotic
tag

A kijelző beégés mennyire gyakori probléma és mi hozza elő?

Samsung Galaxy S8+ G955F Midnight Black / HTC U11 Amazing Silver / LG G2 D802 Black 32 Gb

(#5636) mirci18 válasza Hipnotic (#5635) üzenetére


mirci18
addikt

A kijelző melegedése és a túl magas fényerőn használt telefon.
Változó kinek jön elő kinek nem.
Ahogy olvastam elvileg a többieknek olyan 6-7 hónap után jött elő változó mértékben és intenzitással.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#5637) tibike8 válasza mirci18 (#5636) üzenetére


tibike8
őstag

A mienk most volt 8 hónapos és idáig még jók vagyunk :)

(#5638) Hipnotic válasza tibike8 (#5637) üzenetére


Hipnotic
tag

8 hónaposan még nem lassult be a készülék? Melegedés terén hogy áll? Olvasom a Nougat-al rengetegen szívnak, gyorsan merül és egyéb hibák jöttek elő vele...

Samsung Galaxy S8+ G955F Midnight Black / HTC U11 Amazing Silver / LG G2 D802 Black 32 Gb

(#5639) dnelb válasza Hipnotic (#5638) üzenetére


dnelb
veterán

Nálam semmi ilyesmi, pedig resetet se nyomtam frissítés után.. 5 hónapos a rendszer.

(#5640) tibike8 válasza Hipnotic (#5638) üzenetére


tibike8
őstag

Nálunk 3 hónapja van még. Nem mi vettük, de a fényszivárgás ettől még előjöhetett volna összességében illetve a 'beégés' is. Mivel mikor hozzánk került, le lett gyárizva, a lassulást csak a 3 hónapra tudom mondani és egy deka sincs. A 7-el meg talán még fürgébb lett. Itt se volt utána gyári vagy reset.
Fenetebb arra következtettek, hogy a FB és a messenger miatt melegszik meg merül és esetleg a chrome miatt. A mienken csak a chrome van, a többi nem kell így nincs gond. A chrome sem okozott még gondot.

(#5641) SlyChocolate válasza Hipnotic (#5629) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Köszi.
Szerintem semmi gond sincs ezzel a telóval ha nem okoz problémát ha igen vastag a felső kávája.
Kb ennyi a negatívum benne.
Más most nem igen jut a fejembe, teszi a dolgát szépen...
:U

[ Szerkesztve ]

(#5642) Aryon87


Aryon87
félisten

Most koltoztem vissza a G5be. A Pro eladasra kerul, helyebe lesz majd vmi mas (meg keresem, valszeg G4 lesz).
V20c rendszer, olasz regiora valo verzioval, anomalia nincs. Akkustatot meg nem tudom.
Tiszta belakas, ezido alatt a telo nem forrosodott, csak epp langyos volt, ami jo jel..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#5643) gretzky77 válasza Aryon87 (#5642) üzenetére


gretzky77
veterán

Ahhoz képest,hogy magasztaltad a xiaomit mégis az ment?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#5644) Aryon87 válasza gretzky77 (#5643) üzenetére


Aryon87
félisten

Meg nem szakitottam vele, lesz meg Xiaomim. G5-ot nem akarom eladni :N
Apro megjegyzes: OLED utan fura visszajonni IPSre :D

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#5645) dnelb válasza Aryon87 (#5644) üzenetére


dnelb
veterán

jah ilyen fakó a valóság.. nekem a túlszaturalt amoledes mesevilág sose tetszett :D n6on is atkalibraltam hidegre.. :D
más : még mindig nincs új fulmics :(

[ Szerkesztve ]

(#5646) Aryon87 válasza dnelb (#5645) üzenetére


Aryon87
félisten

Ennek nem volt az az eles szinvilaga, mint ami a Samsungoknak van. Kellemesen szines. Es tenyleg gyonyoru az oled.
De emiatt nem fogom dobni a G5-t :)
Most LG-n gondolkodom, vagy G4 vagy V10 lesz a tars..

Addig tedd fel ami van. Fog az frissulni.
Amugy OTAn kijott mar az ujabb havi frissitesunk? Mert en LGUPal tettem fel a 20c-t..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#5647) dnelb válasza Aryon87 (#5646) üzenetére


dnelb
veterán

egyikse, szakadj már el tőlük.. s808... mind2 durva visszalepes.
mi5el mi lett?

#nemjott semmi még.. feltenni egyből a 2est akarom ha már clean install..

[ Szerkesztve ]

(#5648) Aryon87 válasza dnelb (#5647) üzenetére


Aryon87
félisten

Pedig jok azok, sztem meg egy darabig megalljak a helyuket. Ugyanugy masodlagosnak lenne.
Mi5 tartva van nekem ha minden igaz.
Offtopikban mindenaron le akarnak beszelni rola mert torik mint a ropi stb, meg kameraban gyengus stb, S6-ot vegyek inkabb ..
Azt mondod probaljam ki a Mi5-t? Mertassan elhiszem higy "szar"..
Priviben amugy pozitivat irtak rola, hogy a Pro-tol joval erosebb. (Nyilvan, hisz csucskategoria)

*ja az mas. Akkor turelemjatek. Biztos o is var az ujabb havi alapra, hogy folytassa a portolast.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#5649) gretzky77 válasza dnelb (#5647) üzenetére


gretzky77
veterán

A V10-et védelmembe veszem,mert nagyon jó masina a mai napig és a 808 is bőven megállja a helyét,hála a jól optimalizált rendszernek! Zenei téren is brutál valamint kamerában is!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#5650) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

Tök jó Xiaomikról a G5 topicban olvasni, főleg azok magasztalásáról, meg hát ugye a G5 játéktelefon azokhoz képest, kezdesz megint elszállni, senkit nem érdekel itt hogy hú a Xiaomi... Bírlak, te tag, de ilyenkor össze tudnám roppantani a telóm...

A V10 DAC-ját szívesen láttam volna a G5-ben, mert nem szól rosszul, de azért az jó lett volna. :) A modult meg hagyjuk is, 60k körül mozog...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.