Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4151) Aryon87 válasza Gabmami (#4150) üzenetére


Aryon87
félisten

Ha hazaerek megprobalom ujbol. Akkor rosszul tudtam a hard reset menetet..
Remelem ezuttal sikerrel jarok...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4152) ßrainiac


ßrainiac
addikt

Nougat update:

Meg mindig merulok, de most masfel ora SOT utan 60%, ez jobb.

Kameraban felbukkano 60FPS modrol ugy latom, senki nem tud ;]

Porgosebbnek hat a rendszer, de vhogy nem csipem akkor sem :(((

Szerk. A gyari kamera app 60FPS videoja rosszabb minosegunek tunik az anno V10 kamera appal lott videoknal, vagy olajfilmesebb, ha mar mozgokep xD

Baromi idegesito, hogy a DNG-be nem lehet zoomolni es details alatt 1328x747-es felbontasunak irja, full pixelhaboru. Photos-ba feltoltodve mar jo viszont a felbontasa :Y

Szerk. 2. Mondjuk most ahogy nezem, hiaba irja jol a felbontast Photos, baromi gazul nez ki a DNG crop-ja.

Mindjart linkelem az osszehasonlitast.

[ Szerkesztve ]

(#4153) Aryon87 válasza ßrainiac (#4152) üzenetére


Aryon87
félisten

En lattam... Csak nem foglalkoztam vele, mert en nem videozgatok..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4154) ßrainiac válasza ßrainiac (#4152) üzenetére


ßrainiac
addikt

A vilagosabb a dng

[link]

Vmit elegge elszurtak..

Es erdekes az is hogy a kereso ablakban csomo ideig kellett emelnem a zaridot, hogy egyaltalan lassak vmit, de a vegeredmenyt megnezve, sokkal vilagosabb volt az egesz kep. Mind a jpeg, mind a dng.

(#4155) Aryon87 válasza ßrainiac (#4154) üzenetére


Aryon87
félisten

En megmondtam, hogy a kamerat elqrtak...
Nem viccbol akarok visszamenni a 10c-re.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4156) ßrainiac válasza Aryon87 (#4155) üzenetére


ßrainiac
addikt

Ha ertelmes aron el tudnam cserelni, most kapnek az alkalmon. Kiakaszto az egesz.

Pedig majus-junius tajekan az elso G5-omet imadtam.

Minden esetre biztosan (?) csak turelmesen kell varni es jon vmi peccs :(((

(#4157) SpongyaBob válasza ßrainiac (#4152) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Épp most akartam írni, hogy gyári appnál van FHD 60fps, de még nem volt alkalmam kipróbálni, most raktam fel a nugátot :)

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#4158) Aryon87 válasza ßrainiac (#4156) üzenetére


Aryon87
félisten

1 honap mulva igen...
Akkor fogok rohogni, mikor sorra jonnek ki a bajok, amikert ma le lettem hurrogva.. Hard user vagyok, persze hogy elobb jonnrk ki a gondok. Engem a kameraszoft elbarmolasa, es a skype miatti kifingas idegesit a legjobb, a beeges most lofing ezekhez kepest + hogy nem tudok visszamenni 6.0ra

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4159) Aryon87 válasza Gabmami (#4150) üzenetére


Aryon87
félisten

Tényleg a hard reset kellett neki.. Komolyan, 2 napom ment el erre.. Ezer hálám :R

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4160) lfarkas válasza Aryon87 (#4159) üzenetére


lfarkas
aktív tag

Na vegre ! Akkor maradj itt!

[ Szerkesztve ]

(#4161) Zaji válasza gleni (#4144) üzenetére


Zaji
őstag

Canon EOS 5D ;]

(#4162) Zaji válasza toto0569 (#4132) üzenetére


Zaji
őstag

Samsung Note 7-nek a tűz jutott a G5-nek pedig Aryon87 kolléga... ;]

(#4163) dnelb válasza Zaji (#4162) üzenetére


dnelb
veterán

azért téged se felejtsünk el az arckép minőség fétiseddel :D

(#4164) Gabmami válasza Aryon87 (#4159) üzenetére


Gabmami
tag

Örülök, hogy sikerült! :D :DD

"Minden műveletlen ember önmaga karikatúrája' (Schlegel)

(#4165) Zaji válasza dnelb (#4163) üzenetére


Zaji
őstag

:D :D :D Jogos.

(#4166) Aryon87


Aryon87
félisten

Azert mmindjart as a v10c verzio. Ugyanaz a hasznalat, fotozassal megfuszerezve, de forrosodasnak nyoma nincs.. Valamint a kepek minosege is igencsak jonak tunik, plane hogy most a varosi fenyekben fotoztam (Vorosmarty ter, es Szent istvan Bazilika)
A karacsonyt meg tuti velem tolti a G5...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4167) ßrainiac válasza Aryon87 (#4166) üzenetére


ßrainiac
addikt

En mar max a kov. tulajnak rakok vissza barmit ha igenyli ;]

Nem akarok szopni ezzel a teloval.

(#4168) Aryon87 válasza ßrainiac (#4167) üzenetére


Aryon87
félisten

:))
Csak nem eleged lett belole? :C

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4169) Vikooo válasza ßrainiac (#4167) üzenetére


Vikooo
addikt

Nagyon durvan nyomjatok, lehet nektek tenyleg az Apple valamelyik csucstermeke valo, az eleg user friendly :P

(#4170) Aryon87 válasza Vikooo (#4169) üzenetére


Aryon87
félisten

Nekem harapott alma sohase kene, koszi ;]

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4171) ßrainiac válasza Aryon87 (#4170) üzenetére


ßrainiac
addikt

Jah, ugyanez itt is.

Csak az a baj, hogy az Androidbol is kezd elegem lenni.

Mar a Galaxy Spica ota husesegen basztatom oket, ossze sem tudom szamolni, hogy hany telom volt. A legtobb ideig egy Nexus 5 volt nalam egyhuzamban, 7 honapig.

Minimum rekord pedig G4 volt, amibol az elsot 1 nap utan adtam el :D

(#4172) Vikooo válasza ßrainiac (#4171) üzenetére


Vikooo
addikt

Akkor marad a Windows Phone :D

(#4173) ßrainiac válasza Vikooo (#4172) üzenetére


ßrainiac
addikt

Mind kozul a legrosszabb? 😂

(#4174) Sebibalu válasza ßrainiac (#4171) üzenetére


Sebibalu
őstag

S7E-t reggel megvettem este vissza vittem :D

(#4175) ßrainiac válasza Sebibalu (#4174) üzenetére


ßrainiac
addikt

Na mi volt a gond?

(#4176) Aryon87 válasza Sebibalu (#4174) üzenetére


Aryon87
félisten

De sokaig tartott :C

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4177) Aryon87


Aryon87
félisten

Kimentem csavarogni:

Automatan, es manual vegyesen.

[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

LG G5 v10c verzio

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4178) lfarkas válasza Aryon87 (#4177) üzenetére


lfarkas
aktív tag

Tudod mit ? Tetszett a sorozat! Végre lett 1 kis karácsonyi hangulatom. A minőséget elmondja más, vagy Te.

(#4179) Aryon87 válasza lfarkas (#4178) üzenetére


Aryon87
félisten

:R

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4180) ßrainiac


ßrainiac
addikt

Epp itt vagyok havernal, osszehasonlitottam az ajfon 7 plusszaval, nemtom.. az a telo szo szerint nem csinal semmit HDR-nel, be- es kikapcsolva is ugyanolyan szart csinalt, mig a G5-on gyonyoruen kijott a nagyobb dinamikai tartomany.

Viszont az feltunt, hogy belterben jobb expozicioval es feheregyensullyal dolgozik. Legalabbis auto modban..

Kevesbe olajfestmenyes is, bar ott inkabb mintha csak jobban el lenne mosva a dolog h ne lasd az "olajfoltokat" vagy hogy is mondjam xD

Eleg jol ossze van rakva az a telo, de a szoftver gagyi hatasu ahogy eddig is volt..

(#4181) Vikooo válasza ßrainiac (#4180) üzenetére


Vikooo
addikt

Jatektelefon erzest kelt az iOS.

(#4182) Aryon87 válasza ßrainiac (#4180) üzenetére


Aryon87
félisten

En tavaly nyomkodtam ismeros i6s-et. 5 perc boven eleg volt. Semmit nem talaltam meg, ha vissza akartam lepni egyet, nem tudtam, mindig a fooldalra kerultem ku, es kezdhettem elolrol hogy mi merre hol. Borzalmas ikonok, menu meg minden.. Vissza is adtammondvan hogy tuti nem lesz iPhonom soha :D

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4183) Sebibalu válasza ßrainiac (#4175) üzenetére


Sebibalu
őstag

Nem jött a hú b+ érzés. Plusz oldalt már annyira ívelt volt, hogy mikor 2 kézzel használtam bele ért az ujjam az oldalsávba és valami appot mindig el indítottam. Ja és a sony kamera helyett pont egy isocell modul volt benne.

(#4184) Aryon87 válasza Sebibalu (#4183) üzenetére


Aryon87
félisten

Fuggetlen verzio volt? Szolgaltatoiban vajon milyen kamera lehet? Az is vagy, vagy eselyes?

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4185) Sebibalu válasza Aryon87 (#4184) üzenetére


Sebibalu
őstag

Telekom. De a gyári függetlenekben is lehet , ilyen -olyan

(#4186) Aryon87 válasza Sebibalu (#4185) üzenetére


Aryon87
félisten

Tegnap nyomkodtam a T-nel egy fekete peldanyt, melynek torott volt a hatlapja.. Jol nez ki, meg minden. Az edge panelt szokni kell. A kamera az jonak tunt benne, viszont a szoftveet ki kell ismerni.
Utana tovabbmentem a P9 plushoz. Na az jobban lekotott :DD
Meg mindig megvan a "kell" erzes a P9 fele (Telenornal csak a sima van, T-ben megva plus)
HTC sehol nincs kirakva, igy meg mindig nem lathatom eloben
..

De most meg egy darabig megferek a G5-el, a v10c verzio pont azt adja, ami nekem megfelelo. Nem is fogok frissiteni egyhamar. Talan az ujabb havi Nugatot megnezem, de sztem jobban jarok ha maradok ezen a verzion...

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4187) Ricardo válasza Aryon87 (#4186) üzenetére


Ricardo
félisten

Ennyit a hétfői cseréről :DDD

(#4188) Sebibalu válasza Aryon87 (#4186) üzenetére


Sebibalu
őstag

Én s6e-ig végig nyaltam a samsung palettát és elég is volt belölük. A g4em imádtam (megbántam hogy el adtam) a G5 eddig nekem bejövős, de ha váltok akkor valószinü huawei lesz. (p9, p9+, Mate 9 dual sim)

(#4189) Aryon87 válasza Ricardo (#4187) üzenetére


Aryon87
félisten

Meg nem kizart. Egyelore most eszhez tert a telo.. Skype az ma probalom ki. Meg oszinten szolva meg mindig tartozkodom a Samsungtol, hiaba tetszik. Egy P9 jobban lekotott nyomkodasban mint az S7e..

Sebibalu: Mate 8 vagy 9 jo is lenne, ha lenne is Telenornal.. Akkor nem agyalnek, automatikusan azt valasztanam..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4190) Ricardo válasza Aryon87 (#4189) üzenetére


Ricardo
félisten

"A karacsonyt meg tuti velem tolti a G5..."

Erre gondoltam :U

Csak kíváncsi lettem volna mennyire vagy szerencsés más márkával.

(#4191) Aryon87 válasza Ricardo (#4190) üzenetére


Aryon87
félisten

G4 es G5 utan mar nem remenykedem a szerencsevel :C
Inkabb sztem attol tartok, hogy megbannam ha tuladnek ezen. G4 most is hianyzik, foleg az egyedisege miatt.

Barmikor bevihetem mar a G5-t szervizbe. Kijelzo be van egve :D

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4192) Rasnac válasza Aryon87 (#4191) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Hali
P9 pluson gondolkoztál?

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#4193) Sebibalu válasza Aryon87 (#4189) üzenetére


Sebibalu
őstag

Mate nem is lesz a Kékeknél sajnos. Pedig éppen hozzájuk igyekszem át.

(#4194) Aryon87 válasza Rasnac (#4192) üzenetére


Aryon87
félisten

Ha lenne Telenoreknal, akkor igen, szoba jonne. Minosegibb felepitese an mint a sima P9nek.

A Mate 8/9 na az igen, telefon :D

Tmobilhoz atigazolnek, a tobb termekkinalat miatt, de olyan kaucio jellegu osszeget kellene kicsengetnem, hogy azert nem erne meg..
Telenornal meg dijcsomagot kellene valtanom.. Blue M. Ugyanannyiert a jelenlegihez kepest, kisebb extrakat is nyujt..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4195) anti1966


anti1966
tag

Sziasztok!
Rájött már valaki arra, hogy miért merül olyan gyorsan a nugat?

(#4196) Aryon87 válasza anti1966 (#4195) üzenetére


Aryon87
félisten

Akkor nem csak nalam volt ez "hiba"..
Valami el lett cseszve sztem a Nugatban..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4197) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

Nálam a merülés nem annyira vészes, viszont az, hogy Nougat óta ótvarfos a mobilnetem, na az ütögeti azt a bizonyos biztosítékot.

(#4198) Aryon87 válasza mg1992mg (#4197) üzenetére


Aryon87
félisten

Ha belegondolok, Nugat alatt nekem is furan viselkedett mobilnet alatt a toltogetes.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4199) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

Nálam javarészt használhatatlan, FB alig tölt be valamit, Messenger is nyögvelős, Skype-ot nem is említem, javarészt Wifin kell lógnom...

(#4200) Sebibalu válasza Aryon87 (#4194) üzenetére


Sebibalu
őstag

Én bont a Blue L miatt evezek át a kékekhez. Sokat vagyok külföldön és szükség van a roamingra + netre. Magentáéknál tré sajnos.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.