Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#304) Bikkrom


Bikkrom
senior tag

Kép:

4 hónapos vinyó.. 98nap 21 óra működéssel.. 16330... Örülök... 500GB(WD5000AADS)... Rendszer vinyó...

Egyenlőre még optikai meghajtó sincs kéznél és pendrive sem, nem is lesz a közeljövőben. Mellesleg Win7 Ultimate volt rajta mindvégig. Ennyit az "inkább Linux" dologról. Kondíciója már csak 98%...

Megcsináltam amit Flartonw írt. Sokkal kevesebbet kattog, de sajna kattog így is néha. Szóval ez a HDSentineles cucc sem végleges megoldás. Esetleg más nem bootolós megoldás?

Fura mód a WD1600AAJS is mindig így kattogott és 3 év 7 nap amit bírt. Szerintetek nem főtt a fejem mikor megnéztem a garancia lapot és 7 napja lejárt? :W Ki nem találjátok mit írt a HDSentinel? :D "Olvasófej hiba..."

Egyik nap ha elég pipa leszek a WD-re bedugom a halott 160-ast. Rendszer része formázhatatlan(linux, win7, xp sem tudta). Az adat partíciója még a "menthető" státuszban volt. 100mega volt ami nem jött le róla mentéskor. 50% a kondíciója. Nah ha ráveszem magam akkor valahogy kiolvastatom HDSentinellel az adatait, hogy mi lehetett a bibi.

De újra WD-t vettem... Mert ilyen árban csak a Samu lett volna 1 év garival, így újra WD lett 3éves garival. Egyébként gyönyörűen kihallható, amint kattan "klatty..klatty", frissítem a HDSentinelt és máris eggyel nőtt az LCC. Nem elég, hogy a vinyó életét rövidíti, még a hangja is zavar. Swif2-kel lehalkítottam az egész gépem és a vinyóval így már nem vagyok kibékülve zaj terén.

[ Szerkesztve ]

Sic vis pacem, para bellum! - Ha békét akarsz, készülj a háborúra!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.