Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9) Locutus


Locutus
veterán

Én nemrég láttam valamelyik doku csatornán egy műsort, ahol angolok 2 egypetéjű ikerrel kísérleteztek. Az egyiket cukormentes, a másikat zsírmentes diétára fogva egy hónapig. Sajnos baromira nem találom mi volt ez, talán más sikerrel jár.
A lényeg a végére kb az volt, hogy egyik anyag sem ellenség, és mindkét embernél jelentkeztek fontos negatív elváltozások a hiányos étrend miatt. A végén arra a megállapításra jutottak, hogy a legjobb különválasztani a cukor és a zsírbevitelt, ugyanis a legtöbb kárt a kevert, tehát a feldolgozott élelmiszerek okozzák, mert ezek emésztése "megterhelő" a szervezet számára. Tehát a cukor és zsír egyidejű bevitelét kell kerülni, de külön étkezések alkalmával, vagy akár másik napon fogyasztva semmi gondot nem jelentenek.

A magam részéről nemtom, nem próbáltam, tipikusan kevés az önfegyelmem az ilyesmihez. 195 centimhez a 100-110kg között mozgok, de a tömeg tipikusan nem a jó helyen van rajtam :) Ez a Ketogén étrend érdekes téma, de félek tőle, hogy a negatív hatásai el vannak bagatelizálva jelen cikkben, és/vagy az orvosilag sem megfelelően alátámasztott dolog ez. Mert az hogy milyen látható hatása jelentkezik (fogyás), egy dolog, de mi van a nem látható folyamatokkal? A szervezet azért bonyolultabb ennél.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.