Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#100) Döglött Róka válasza Auratech (#75) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Rendes bolognait 3 órán át főzől mivel marha, disznó és szalonna van benne, só-n és borson kívül más fűszer nincs is benne. Sokan érdekesen értelmezik a receptet, én egyszer véletlenül belebotlottam az olasz tudományos akadémia által kiadott hivatalosba (mint kiderült olaszországban is sokáig tartott megtalálni az eredőjét a szósznak) és kipróbáltam, azóta csak azt mert ég és föld az egyéb katyvaszokhoz képest.

Egyébként nemtudom miért nekem írogatod a műkajákat, mert engem nem érdekelnek a mentegetőzések (nem fogyasztom őket ugyanis). Egyes paleósok meg hülyediétások mindig ezzel takaróznak hogy nem eszek műkaját, meg monosodium-glutamátot (ami az egyik legelterjedtebb fűszer mióta a japán ajinomoto felfedezte és kis mennyiségben zöldség és húspuhító hatása van - a modern thai konyha előszeretettel használja pl- , de úristen vegyszer a neve!!!)

A hamisított élelmiszerek meg külön aranyos, olcsó húsnak híg a leve, értelmes kajára költeni kell de sokan megint átesnek a ló túloldalára és veszik a mandula"tejet" meg a szentjánoskenyérmagliszttel (E410) dúsított szarokat mert az bezzeg vegan cucc...

Mondjuk a vegánok a legrosszabbak mert ők még vallást is csinálnak a hülyeségükből:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.