Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) G92


G92
csendes tag

Ez a fránya N900:DDD

Amúgy szerintem bőven elég, két forgalmasabb időben be kell állítani az Upper-t auto Up-ra, és nincs gond, özönlenek is a pü-k vegyesen a termékeimért, nem értem a srácot.

Chuck Norris fél kézzel ki tudja nyomni a lekvárt a palacsintából. Még akkor is, ha túrós...

(#2) kaller1 válasza G92 (#1) üzenetére


kaller1
veterán

Én szándékosan nem hoztam fel példát, aki akar úgy is talál bőven.

.::> <::.

(#3) fatal`


fatal`
titán

Én sem értem a dolgot, igaz nem vagyok kereskedő itt de jópár cuccot adtam már el és mindig sikerült.

Szerintem egyébként is kevesen vannak, akik a tetejéről válogatnak a hírdetéseknek, én legalábbis, ha keresek valamit, akkor mindig rákeresek és végignézem az összeset, mert lehet, hogy alul lesz a legolcsóbb / legtöbb garival rendelkező stb.

[ Szerkesztve ]

(#4) kaller1 válasza fatal` (#3) üzenetére


kaller1
veterán

Így van, a kereső nagy segítség, erősen ajánlott a használata. Volt már, hogy én is több hónapja feladott, és normálisan UP-olt hirdetésben találtam meg azt, amit kerestem.

.::> <::.

(#5) fatal` válasza kaller1 (#4) üzenetére


fatal`
titán

Legutóbb pl. 0 UPpal, 2 óra alatt adtam el a VGAmat és nem is olcsón. Nem kell brutális áron 20 ezerszer feladni egy hírdetést, mert attól szerintem komolytalan lesz az egész.

(#6) szuper-t


szuper-t
senior tag

Én Speciel nem tudom de Q ra idegesítő elmentem h ez majd lehet kell és érvénytelen aztán futkossak utána h mivan..?
Kéne 1 limit h naponta max 5 hirdetés adható fel vagy mittom én. :W

(#7) kaller1 válasza szuper-t (#6) üzenetére


kaller1
veterán

Valóban, ez nagyon megtévesztő dolog. Én is jártam már úgy, hogy elmentettem, aztán láttam, hogy lejárttá van téve. Na gondoltam, elkelt. Aztán egyszer csak felbukkant megint. :W

.::> <::.

(#8) szuper-t válasza kaller1 (#7) üzenetére


szuper-t
senior tag

Bár ahogy jobban belegondoltam kiszűrni ezt a dolgot... maximum scriptel lehetne megoldani. de az nem kis meló :(((

(#9) kaller1 válasza szuper-t (#8) üzenetére


kaller1
veterán

Fel lett már dobva számtalanszor a kérdés a megfelelő topikban, még sem történik semmi... :U

.::> <::.

(#10) DeFranco válasza kaller1 (#9) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Szerintem Parciék a már belengetett új PHapró rendszerre gyúrnak, amiről túl sokat nem tudni. Ezt már nem fogják toldozgatni.

Engem alapjaiban nagyon zavar, amivé vált az apró rovat. Számomra akkor lenne ideális, ha az aktív tagok mellékesen itt adnák-vennék csereberélnék az egy-egy alkatrészeiket, és maximum maradnának a jól működő bazárosok, ha valakinek a szürkébbnél is szürkébb import kell, és nem számít a garancia. A mostani helyzet viszont az, hogy 0 hsz-es újoncok próbálnak nagyon nagy üzletemberek lenni a vateráról kukázott sz*rjaikkal, meg a máshonnan már kirostált Winettou-k halásznak a zavarosban, és próbálják 100%-os átverésekkel lehúzni a tapasztalatlan többséget.

Értem én, hogy látogatottság, kattintás, és hátha benéznek a hírekbe is, de nekem akkor sem tetszik.

Személy szerint tagi rangtól engednék maximum 5 apróhirdetést felhasználónként, sokkal szigorúbb szabályok mellett (irányár, helység megadása etc.)

[ Szerkesztve ]

(#11) kaller1 válasza DeFranco (#10) üzenetére


kaller1
veterán

Remélhetőleg minél előbb bevezetésre kerül az új rendszer, mert az már tényleg nem állapot, ami a hardveraprón folyik.

Engem az sem zavarna ha fizetős lesz az oldal, de ezáltal mentessé válna a sok szeméttől.

Ami a csalásokat illeti, az tiszta sor, hogy 99.99%-ban újoncok követik el, nyilván a lebukás miatt esélyük sincs nagyobb rangot elérni.

Ez a tagi rangtól lenne hirdetési jog pedig jó ötlet, mindenképp ilyen irányban is változásokat kell eszközölni.

.::> <::.

(#12) Samus


Samus
addikt

Én alig használom az UP funkciót. Nem is nagyon keresik a cuccaim. Nyomtatót valaki? :D

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#13) kaller1 válasza Samus (#12) üzenetére


kaller1
veterán

Pedig hasznos, én pl. UP-olás után nem sokkal szinte mindig kapok valamire PÜ-t. :K :D

.::> <::.

(#14) Geller72 válasza kaller1 (#11) üzenetére


Geller72
veterán

"Ez a tagi rangtól lenne hirdetési jog pedig jó ötlet, mindenképp ilyen irányban is változásokat kell eszközölni."
Ezzel csak az a baj, hogy vannak újoncok, akik jóhiszeműek, viszont a büdös életben apróval nem érik el a tag rangot. Nem rekeszthetjük őket is ki. Én a magam részéről bizalmat szavazok az újoncoknak is, természetesen a minimálisra szűkítve az átverési lehetőségeket.

Amit felvetettél, még nem találkoztam vele, őszintén szólva fel sem tűnt. Számomra sokkal inkább bosszantó az, amikor vén öreg rókák, már rég eladták a cuccot, de szarnak arra, hogy levegyék, és amikor teszek egy ajánlatot privátba, jönnek a vigyorgó szmájlis üzik, hogy jaaa, sry, de már két hónapja eladtam. Na ez a másik véglet. engem ez sokkal jobban bosszant, mint amit te említesz. Persze biztosan felesleges és én sem értek egyet vele, de amíg ennél sokkal fontosabb teendők is vannak addig annyira nem szúr szemet. A minap szóvá tettem, hogy minek két teljesen egyforma procit két, külön hirdetésbe rakni (még a stepping is egyezett) amire azt a választ kaptam, hogy azért, mert az egyik garis, a másik nem. Na fasza..ééés? Attól még simán lehetne egybe. Szerintem. A napi 2x Up nekem jó, mondjuk esetleg három jobb lenne, de nem panaszkodom, mert ingyen van, és én csak az eddigieket is megköszönni tudom a szerkesztőségnek. A duplák kiszűrésére lehetne írni egy pár soros cuccot. És aki többször eljátssza, attól megvonni a jogot. Simán lehetne szórni a jónépet, sok az élősködő, és gátlástalan barom.

(#15) Cucuska2 válasza Samus (#12) üzenetére


Cucuska2
őstag

Hol lakol? :)
Én se használom az Up-olást, és most 1,5 hónapja végre sikerül eladnom a dolgot, amit hirdetek. (LSD: aláírá :) )
Bár úgy kéne hogy:
újonc - heti 1
lelkes - heti 2
kvázi - heti 5
azon felül korlátlan :)
És mondjuk 100 hozzászólás után lehetne ingyé feladni.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#16) kaller1 válasza Geller72 (#14) üzenetére


kaller1
veterán

Nem rekeszthetjük őket is ki. Én a magam részéről bizalmat szavazok az újoncoknak is

Ez tiszta sor, jogos.

természetesen a minimálisra szűkítve az átverési lehetőségeket.

Na ez az a dolog, amit a mostani rendszerben lehetetlen megoldani (rengeteg csaló újonc).

.::> <::.

(#17) kaller1


kaller1
veterán

Jut eszembe, mindenki használja a PH! Upper Programocskát, nagyon hasznos. :K

PH Upper, ha unod a hirdetések UP-olását

.::> <::.

(#18) Samus válasza Cucuska2 (#15) üzenetére


Samus
addikt

Szigetvár, de megfordulok Pécsen és Mohácson is, sőt, még Görcsönydobokán is :)

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#19) fatal`


fatal`
titán

Ugyan ritkán használom az aprót, eddig talán 1-2x vásároltam és a saját cuccaimat adtam el rajta (vga, régi gép stb.), de nekem csak pozitív tapasztalatom van szerencsére. Kopp-kopp-kopp. Pedig nem egy újonccal volt dolgom, legutóbb is egy újonc vitte el a VGAmat és maximálisan korrekt volt. Én is voltam újonc, az apró miatt kezdtem el olvasni a PH-t is, így azt gondolom őket sem kéne kizárni. Arról nem beszélve, hogy apróval elérni a tag rangot rengeteg ideig tart hiszen 1 apró HSZ az csak 0,1, meg a dolgok nagyrésze ott PÜben folyik. Persze valami megoldás kell, néha olvasom a kivel NEM érdemes üzletelni topicot (a rendes címe most nem jut eszembe) és tényleg egyre több a csalás sajnos. :(

(#20) szuper-t válasza fatal` (#19) üzenetére


szuper-t
senior tag

[link]
Amire gondoltál.

A fizetősség nem nagyon jó megoldás.
(Apeh)...

inkább a személyes adatok kötelezése ami szerintem jobb lenne, illetve működő bankszámlaszám, ha ezt fokozzuk akkor az oldal már nem lenne önmaga.
de tény ki kell ezeket az embereket szűri mert el lehetetlenítik a normális csereberét. :W :W :W

(#21) fatal` válasza szuper-t (#20) üzenetére


fatal`
titán

Igen mondjuk a pozitív tapasztalatomhoz hozzátartozik, hogy sohasem postázok semmit, csak személyes átvétel, legyen szó akár vásárlásról akár eladásról.

A fizetősség szerintem sem jó megoldás, rengeteg ember menne el innen más oldalra, ahol még ingyenes (igaz, velük együtt a csalók egy része is, de ez akkor sem megoldás).

(#22) DeFranco válasza fatal` (#19) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Arról nem beszélve, hogy apróval elérni a tag rangot rengeteg ideig tart hiszen 1 apró HSZ az csak 0,1, meg a dolgok nagyrésze ott PÜben folyik.

Aki nem fórumozik, ne aprózzon. Legalábbis ne hirdessen. Persze ez csak álom, mert már annyira kinőtte magát, hogy húzó ág lett, így nyilván nem fogják megnyirbálni, és ami jó a PH!-nak az végül is jó nekünk is.

(#23) fatal` válasza DeFranco (#22) üzenetére


fatal`
titán

Saját magamból kiindulva ez sem jó. Én az apróval kezdtem, úgy szoktam át a cikkekre meg a hírekre is. Persze sajnos többnyire (gondolom 95% körül lehet az arány) újonc accal csalnak és ha jól láttam a linkelt topicot egyre gyakrabban fordul elő a multireg is. Én még személyes átvételnél is szkeptikus vagyok az újoncokkal kapcsolatban, ha jön egy őstag akkor inkább vele üzletelek. Szerencsére eddig az újoncokkal sem volt gondom. Azért elnézve a jelentsd a csalókat és üzletrontókat topicot, a jövőben megpróbálom kerülni őket.

(#24) kaller1 válasza szuper-t (#20) üzenetére


kaller1
veterán

Szűrni bizony valahogy kellene....
Ha már csalók, akkor itt az egyik mai termés: [link] :Y
Pofám leszakad, hogy mik vannak.... :(((

.::> <::.

(#25) FRENK1988


FRENK1988
veterán

IPban a csalóknak, hogy ne jöjjenek vissza. Hitelesített adatokkal való regelés illetve jó/rossz lista pontos átnyálazása és kitétele egy acc profilba
Ez a megoldás

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#26) fatal` válasza FRENK1988 (#25) üzenetére


fatal`
titán

Sajnos túl sok a dinamikus ip-vel rendelkező otthoni felhasználó úgyhogy ez sem megoldás.

(#27) fatal` válasza kaller1 (#24) üzenetére


fatal`
titán

:Y :Y :Y

Ezért mondom, se posta se semmi. CSAK személyes átvétel. Még akkoris benne van a pakliban, hogy leütnek és elviszik a cuccot, de jóval kisebb az esélye, minthogy az otthon ülő 13 éves pistikék postázással átvernek.

(#28) kaller1 válasza fatal` (#27) üzenetére


kaller1
veterán

Mondhatni még kevéssel megúszta, mert akár egy komolyabb procival is behúzhatott volna bárkit. :U

Ha már személyes átvétel, arra meg itt a mai elrettentő példa: [link] :W

.::> <::.

(#29) fatal` válasza kaller1 (#28) üzenetére


fatal`
titán

És ismét újonc. Mondjuk telefonszám nélkül én nem találkozom senkivel, ne komolytalankodjunk már. Egyszer már mondtam le üzletet majdnem emiatt, aztán a végén csak megadta és minden rendben ment.

Meg mielőtt hazaviszem a cuccot azért legalább azt megnézem mi van ráírva. De úgy látom egyre több az ilyen eset sajnos. :(

(#30) szuper-t válasza kaller1 (#24) üzenetére


szuper-t
senior tag

Ez ááá szánalmas...
ip cím alaoján a szolgáltató megmondja h ki volt az de mostanában már pppoe kapcsolatok mennek ez kicsit megkönnyítik a felderítést.

Csinálni kell mert az oldal szintje csökken drasztikusan.

(#31) szuper-t válasza szuper-t (#30) üzenetére


szuper-t
senior tag

Na ezt most jómegasztmondtam:D

na:D

egyre kevesebb a dinamikus ip. terjed a pppoe azonosítás ami megkönnyíti a felderítést így már ez sem olyan nagy akadály.

Amit a vatera csinált h el tudj adni utalj a a számlaszámukra 100ft ot (óriási összeg)
és ha megérkezik az aktiválási kóddal a PH számlaszámára akkor aktiválódik be a hirdetésfeladás. így sajna sok tizenéves lehet h háttérbe szorul de, kiszűrhető a sok csaló.

(#32) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Atomot nekik

[ Szerkesztve ]

(#33) Samus válasza DeFranco (#32) üzenetére


Samus
addikt

Szégyen. Manapság egyre több ilyet olvasok. IQ szinthez kötném a regisztrációt...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#34) szuper-t válasza Samus (#33) üzenetére


szuper-t
senior tag

Ezt a Hsz archiválni kell:D
De teljesen igazad van :K

(#35) joshua7


joshua7
veterán

Ezt már én is fölvetettem a megfelelő helyen egy ideje. A válasz...

Semper Fi

(#36) kaller1 válasza kaller1 (#24) üzenetére


kaller1
veterán

Na mivel a törölgetős/újrarakós fórumtársakkal nem lehet mit csinálni, és nyilatkozni sem akarnak a dologról, maradjunk még a csalóknál.

Mai termés, utánvétes kategória: [link]

Különösebben nem kommentálnám a dolgot, mindenki azt gondol, amit akar... :U

.::> <::.

(#38) Ndruu válasza angi69 (#37) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

A lista elejére hozza, arról mi nem tehetünk, ha a felhasználónak rosszak a beállításai.
Tessék normálisan beállítani, mert az "érvénytelenítem, újra feladom" módszert nem nézik/nézzük jó szemmel.
Beállításaim, HardverApró apróhirdetések, Rendezés, utolsó up szerint csökkenő

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#41) GrandeP válasza kaller1 (#4) üzenetére


GrandeP
őstag

Már bocsi, de a kereső használhatatlan....

Aki használja/keresne valamit konkrétan az tudja h miért, most nem fejteném ki....

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#42) kaller1 válasza GrandeP (#41) üzenetére


kaller1
veterán

Pedig kifejtheted nyugodtan bővebben is, ha már azt állítod hogy használhatatlan.

.::> <::.

(#43) GrandeP válasza kaller1 (#42) üzenetére


GrandeP
őstag

Nem lehet sehogy se szűkíteni... nem lehet h csak az adott városban mutassa, mert h az összes "postás" hirdetést is beadja... soroljam még?!

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#44) proci985 válasza GrandeP (#43) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

az nem a kereső hibája, hogy a felhasználók nem bírják rendesen beállítani a várost. szerintem használható a kereső, bár én mindig célirányos voltam (meg pl Thermalrightből sose volt sok az aprón, szóval gyorsan lehetett keresgélni).

eddig én csak egy pofátlannal találkoztam hála égnek, bár inkább vettem, mint eladtam. mondjuk olyan volt Vaterán is.

viszont 18 hónapja már nem használom, szóval utóbbi időről nem tudok véleményt mondani.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#45) kaller1 válasza GrandeP (#43) üzenetére


kaller1
veterán

Az, hogy egy hirdetésben minden város be van jelölve, user error, nem több. Amúgy igen, sorolhatod még.

.::> <::.

(#46) qdak válasza GrandeP (#43) üzenetére


qdak
addikt

sztem böven elég, ha vki keres vmit ugysem csak 1 hirdetést néz meg...
kereső meg használ6ó.
postás dolognál meg tovább lépsz

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#47) rep3at


rep3at
őstag

Az újrahirdetés szerintem is jó nagy hülyeség, a komolyabb vásárlók (nem akarok szerénytelenkedni, de például én) lazn átugorják az ilyet. Az ilyen hirdetések amúgy általában csak egy vagy két mondatosak, sok mindent nem árulnak el a termékről, a többség szerintem a szakszerű, részletes leríásokra bukik.

Forward thinking. كرر

(#48) kaller1 válasza rep3at (#47) üzenetére


kaller1
veterán

Nos, az Alapelvekbe bekerült új pont értelmében ez a probléma is megoldódott.

amit tiltunk fórumunkban:

ugyanazon apróhirdetés 30 napon belüli ismételt feladása (helyette használd az UP-olási lehetőséget!)

.::> <::.

(#49) ABE válasza kaller1 (#48) üzenetére


ABE
őstag

Akkor már ezen sem lesz vita. :K Abból lehet probléma, ha valaki leveszi a hirdetést, aztán meggondolja magát mondjuk pár nap múlva, és visszateszi?

(#50) kaller1 válasza ABE (#49) üzenetére


kaller1
veterán

Nem hiszem, mert ezt így sumákolásra használni értelmetlen, mivel az érvénytelenítés dátuma benne van az apróban. :)

.::> <::.

(#51) ABE válasza kaller1 (#50) üzenetére


ABE
őstag

Oksi, nyilván az új szabály a sumákolás elkerülésére született, itt meg nem arról lenne szó. :)

(#52) máyköl válasza kaller1 (#50) üzenetére


máyköl
veterán

Mikor jön az új Hardverapró?

(#53) kaller1 válasza máyköl (#52) üzenetére


kaller1
veterán

Jelenlegi tervek szerint márciusra várható.

ABE igen, pont azért írtam, hogy az ilyen esetből szerintem nem lesz probléma.

[ Szerkesztve ]

.::> <::.

(#54) Winner_hun válasza kaller1 (#48) üzenetére


Winner_hun
félisten

Már tegnap megtörtént:P

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#55) máyköl válasza kaller1 (#53) üzenetére


máyköl
veterán

És ott sem lehet majd kiszűrni ezt a problémát?

(#56) kaller1 válasza Winner_hun (#54) üzenetére


kaller1
veterán

És akkor mi van? Azonnal kellett volna ezt megosztani a blogbejegyzésemben is? :P

.::> <::.

(#57) bzoley válasza kaller1 (#50) üzenetére


bzoley
veterán

És milyen szabály az, amit nem kell betartani? A "szerintem", meg a "nem hiszem" nem helyettesíti a szabályt. Nem ártana pontosítani, kire, mire, mikor vonatkozik, mert később vitára, mutogatásra adhat okot. Ha pedig nem kell pontosítani, akkor mindenkire vonatkozik, és akkor nincs kivétel.

(#58) kaller1 válasza bzoley (#57) üzenetére


kaller1
veterán

Az között, hogy valaki az érvénytelenítés után egy copy-paste párossal azonnal felteszi ismét a hirdetését, vagy valóban meggondolja magát, és 5 nap múlva újra felteszi, azért van különbség.

De ha ragaszkodtok hozzá, akkor nincs kivétel alapján fog menni a dolog.

.::> <::.

(#59) föccer válasza bzoley (#57) üzenetére


föccer
nagyúr

Gondolom itt az volt a cél, hogy a notorikus "sumákolókat" legyen valami alapján moderálni, és nem azok ellen lett kitalálva, aki 1 év alatt lecseréli a gépét alkatrészenként.

Amíg nincs ez a szabály "automatizálva" (ami márpedig nem lesz), akkor ugyanúgy csak a kirívó esetekkel lesz foglalkozva. Ennek a szabály változtatásnak gondolom én csak annyi a lényege, hogy a moderátoroknak legyen hivatkozási alapja, hogy esetenként miért moderálnak 1-1 aprót.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#60) kaller1 válasza föccer (#59) üzenetére


kaller1
veterán

Így van, az UP kikerülésről már régebben született egy közös álláspont, és ez került most be az alapelvekbe.

.::> <::.

(#61) bzoley válasza kaller1 (#58) üzenetére


bzoley
veterán

A szabály szerint nincs különbség, vagyis goto 10. Amennyit én hirdetek, nem kell, hogy érdekeljen, de nagy divat manapság hasonló gumiszabályokat hozni(nem itt).
Ha az imént említett példa szerint törlöm a hírdetésemet, mert mondjuk az alapját képező anyagi problémám megoldódott, de egy hét múlva újra hasonló gondom adódik(példa), akkor azzal a tudattal adhatom fel a hírdetést, hogy ugyan megszegtem a szabályt, de hátha elnéző lesz valamelyik moderátor. Egyszerűbb lett volna egy napot, két napot, vagy egy hetet meghatározni. Visszaélni talán ugyanúgy nem lehet egyikkel sem, mint a 30 nappal, bár annyira nem ismerem az apró működését.

föccer:
Értem én, mi volt a cél, csak ehhez elég rosszul lett megfogalmazva a szabály.

[ Szerkesztve ]

(#62) föccer válasza bzoley (#61) üzenetére


föccer
nagyúr

A lényeg az, hogy ha valakinek feltűnik, és jelenti a modkerben, vagy a moderátoroknak feltűnik, akkor az apró törlésre fog kerülni, mert az alapelvekbe ütközik. Az egészben ott a csavar, hogy ha 1-1 ilyen eset fordul elő az emberrel, akkor az nem fog feltűnni senkinek, így "szürkébe" mehet. Alapvetően itt nem az "egyszer kétszer megesett" esetekkel van a probléma, hanem azokkal, akik napjában rakják fel többször a hirdetést, mert aprónet-nek nézik az oldalt.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#63) kaller1 válasza föccer (#62) üzenetére


kaller1
veterán

Én sem tudtam volna jobban megfogalmazni, köszi! ;)

.::> <::.

(#64) bzoley válasza föccer (#62) üzenetére


bzoley
veterán

Akkor ez megint csak az emberek jóindulatától függ.

(#65) föccer válasza bzoley (#64) üzenetére


föccer
nagyúr

Részben igen. De ez alapvetően jó, mert csak akkor büntet, ha olyan mértékben "sumákolsz", ami már zavarja az apró rendeltetés szerű használatát.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#66) barta985


barta985
csendes tag

Szerintem kellene olyan hogy emelt díjjas sms-ért pár napig ki lehet emelni! :DD Vagy már van ilyen? :B

(#67) Lenry válasza barta985 (#66) üzenetére


Lenry
félisten

nemsokára lesz

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#68) máyköl


máyköl
veterán

Egyébként az a baj ezzel az egésszel, hogy nem a napi 2 UP a kevés, hanem sajnos senkinek sem "Up szerinti sorrendben" van beállítva. Így hiába Up-ol az eladó, nem megy előre a hirdetés. Ezért rakják fel újra állandóan, nem pedig azért, mert nem elég a napi 2 UP! :N

(#69) RootRulez válasza máyköl (#68) üzenetére


RootRulez
félisten

Én pl úgy hagytam, hogy UP alapján tegye sorba. :K

═════════════════════════════════════════

(#70) kenwood3 válasza máyköl (#68) üzenetére


kenwood3
őstag

+1 nálam is így van
megvallom 1x én is csináltam ilyet (szégyelem is magam 1 kicsit :U ) , de csak azért mert több mint 2 hétig 1 kérdést se kaptam...de miután újra raktam , rögtön elhordtak a kis bazárból mindent 2 nap alatt.. ezért csináltam , lehet mások is így vannak vele

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#71) HatakeKakasi


HatakeKakasi
tag

Ha törlöd, és újra felteszed, a kezdőlapon is megjelenik, amit a legtöbben szoktak nézni.. Amikor nem kifejezetten valamire keresnek rá, hanem úgy általánosságban..
Van akit az zavar, ha valaki töröl és újra felad. És a másik fél..? Miért nem mindegy, hogy töröl és újra felad, vagy csak up-ol..?
Engem valahogy sose tudott zavarni, ha töröltek valamit, és újra feladták..

Nem fogsz belehalni, hogyha válaszolsz az üzenetemre...

(#72) Thome


Thome
addikt

Ezzel csak egy baj van. Tegyük fel, hogy tuti jelentkező a cuccra, már le is beszéltetek mindent, te törlöd a hirdetést, elviszed, ő azt mondja rá, pedig tutira megígérte hogy kell neki, mégsem kell neki. Akkor várjak 30 napot most újból? :U

Persze ennek az a megoldása, hogy addig ne töröld (én nem is szoktam), de biztos néhányan már jártak így, azoknak meg nehogy bann legyen a jutalmuk...

(#73) máyköl válasza Thome (#72) üzenetére


máyköl
veterán

Szerintem senki sem törli a hirdetést, mielőtt nem adta el.

(#74) 7 válasza Thome (#72) üzenetére


7
addikt

... és ezért szoktunk jegelni, amíg el nem megy az áru. :P

(#75) kaller1 válasza HatakeKakasi (#71) üzenetére


kaller1
veterán

Engem valahogy sose tudott zavarni, ha töröltek valamit, és újra feladták..

Azt mindjárt gondoltam, pláne úgy, hogy te is érintett voltál a dologban. :U

Thome ez egyszer még elmegy, de sokan már rutinból, akár napi többször is eljátszották ezt. Egyébként meg JEGELVE szöveg a címbe, és meg van oldva a dolog. ;)

[ Szerkesztve ]

.::> <::.

(#76) HatakeKakasi válasza kaller1 (#75) üzenetére


HatakeKakasi
tag

Nem csak én csináltam... És ha más csinálta sem zavart sosem..

Nem fogsz belehalni, hogyha válaszolsz az üzenetemre...

(#77) kaller1 válasza HatakeKakasi (#76) üzenetére


kaller1
veterán

Nem mondtam, hogy csak Te csináltad. Mindenki figyelmeztetést kap, akinél észrevesszük a dolgot. Nem tudom megérteni, hogy miért nem lehet azt elfogadni, hogy ez nem megengedett a hardveraprón. :U

.::> <::.

(#78) HatakeKakasi válasza kaller1 (#77) üzenetére


HatakeKakasi
tag

El van fogadva, nem erről van szó. Csak jeleztem, hogy engem például ez sohasem zavart

Nem fogsz belehalni, hogyha válaszolsz az üzenetemre...

(#79) Buster17 válasza DeFranco (#32) üzenetére


Buster17
addikt

Jéé mit találtam. Köszi :DDD

Itt még kis újoncka voltam. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.