Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14) Geller72 válasza kaller1 (#11) üzenetére


Geller72
veterán

"Ez a tagi rangtól lenne hirdetési jog pedig jó ötlet, mindenképp ilyen irányban is változásokat kell eszközölni."
Ezzel csak az a baj, hogy vannak újoncok, akik jóhiszeműek, viszont a büdös életben apróval nem érik el a tag rangot. Nem rekeszthetjük őket is ki. Én a magam részéről bizalmat szavazok az újoncoknak is, természetesen a minimálisra szűkítve az átverési lehetőségeket.

Amit felvetettél, még nem találkoztam vele, őszintén szólva fel sem tűnt. Számomra sokkal inkább bosszantó az, amikor vén öreg rókák, már rég eladták a cuccot, de szarnak arra, hogy levegyék, és amikor teszek egy ajánlatot privátba, jönnek a vigyorgó szmájlis üzik, hogy jaaa, sry, de már két hónapja eladtam. Na ez a másik véglet. engem ez sokkal jobban bosszant, mint amit te említesz. Persze biztosan felesleges és én sem értek egyet vele, de amíg ennél sokkal fontosabb teendők is vannak addig annyira nem szúr szemet. A minap szóvá tettem, hogy minek két teljesen egyforma procit két, külön hirdetésbe rakni (még a stepping is egyezett) amire azt a választ kaptam, hogy azért, mert az egyik garis, a másik nem. Na fasza..ééés? Attól még simán lehetne egybe. Szerintem. A napi 2x Up nekem jó, mondjuk esetleg három jobb lenne, de nem panaszkodom, mert ingyen van, és én csak az eddigieket is megköszönni tudom a szerkesztőségnek. A duplák kiszűrésére lehetne írni egy pár soros cuccot. És aki többször eljátssza, attól megvonni a jogot. Simán lehetne szórni a jónépet, sok az élősködő, és gátlástalan barom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.