Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jhonny06


Jhonny06
veterán

.

(#2) moha21 válasza Jhonny06 (#1) üzenetére


moha21
addikt

De legalább drága. Mármint akármihez képest is.-)

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#3) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag


Ez is jobb lenne.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#4) Armahun


Armahun
addikt

Ez így még viccnek is rossz. :(

Ebben a formában szerintem siker lehetett volna

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#5) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Hányinger... meggyalázása a kitűnő elődnek.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#6) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Sírok. Ennél eltoszottabbra nem is csinálhatták volna. :(

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#7) Воланд


Воланд
titán

Ennek konkrétan nulla köze van az MS-hez, de sebaj.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#8) RexMaximus


RexMaximus
aktív tag

A mediahack megvolt a 3310 multjanak koszonhetoen. De ezzel az uj termekkel ugy erzem a fagyi visszanyalt.

Azert ettol fuggetlenul kivancsi lennek arra, hogy mennyibe kerult volna akkora sajto viszhangot elerni a marka szamara.

(#9) kmisi99


kmisi99
addikt

A sírból kikelve első útjuk volt fejjel ugrani a darálóba. :C

(#10) twollah1976


twollah1976
őstag

Nekem bejon, ha megjelenik az lesz az elso dolgom, hogy megmaceralom.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#11) domos


domos
senior tag

Nem tudom mi bajotok van vele, szerintem jó kis munkás telefon, főleg ha igaz a készenléti idő.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#12) sketchifun


sketchifun
senior tag

A sikere rögtön a kiadása után eldől.

Egyrészt sokaknak így is tetszik, közel sem annyira gáz, mint amennyire az lehetne.

Másrészt az első youtube-ra felkerülő strapateszt el fog árulni mindent.

Végülis vonalaiban hasonlít, a tárcsázó gombjai például. De kérdés, hogy azt a lehetőséget, hogy a régi 3310 menügombján lévő kék csíkot miért nem mentették át erre.

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

(#13) quailstorm válasza sketchifun (#12) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Négyzetes D-padon hülyén mutatott volna.

Azon kívül, hogy ronda és 3310-nek hívják, csak annyi bajom van vele hogy ilyen telefont veszek a boltban, különbet. 230-as Nokiát például. J2ME a Snake, amúgy se nagy extra, bármire fel lehet tenni, nem adja a feelinget amivel kijöttek most, ahogy elnézem a legtöbb volt tulaj WTF pofával fogta ez a színes gyerekjátékot.

Meglovagolják a hírnevet, kipréselnek még egy kis profitot és ennyi. Sajnos még egy ikonpakkal vagy szalagos menüvel sem több.

(#14) Cifu


Cifu
nagyúr

Vissza kell hozni a köztudatba, hogy a Nokia mobiltelefon piacon él és virul. Mindezt úgy, hogy nincsen hatalmas büdzsé, nincs olyan háttér, amivel valóban le lehet taglózni az embereket, így marketing szempontból teljesen érthető, hogy a "régi" Nokia egyik ikonjához nyúlnak vissza. Hogy ilyen formán, azon lehet vitatkozni, én is többet vártam ennél, például a 16MB belső tárhely 10 éve is furcsa lett volna már (plusz a maga idejében a 3310 azért annyira nem a budget phone kategória volt).

De a célt elérték. Mindenki a Nokiáról cikkezik, ír, foglalkozik vele. Te is. ;)

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#15) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Én azt nem értem, hogy mégis ki mit várt? Ok, én is reméltem hogy valami überfaxa dolog lesz belőle, de sajnos éreztem hogy nem az lesz. Nekem ez az új 3310 nem botrányos, inkább olyan semmilyen, n+1. színes kijelzős telefon a többi nem okostelefon között...

Amit reméltem az hasonló kialakítású lett volna (candybar), pár okos funkcióval. Pl. a kijelző mérete az klassz, de a snake helyett lehetett volna rajta akár viber, vagy valami chatprogram ha nem is 0/24 textelni de voipozni... Így viszont nem sok mindenre lehet használni a telót, pláne nálunk itthon a vállalhatatlan perc és sms díjakkal...

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#16) quailstorm válasza Apollyon (#15) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Én azt vártam, hogy nyomokban emlékeztetni fog. Pl meghagyják az eredeti arányokat és billentyűzet nagy részét, szalagos menü és retro ikonok az eredetiből, Snake2 és Space Impact remake, bekapcsológomb a tetején, ilyesmit.

Bár igazából meg azt vártam ami megjelent. N+1-ik S30+-os semmilyen telefon.

J2ME-re nem nagyon van chatprogram, max FB volt talán ami legtovább ment. VOIP butatelón megint felejtős. Annyira köt az általuk választott legolcsóbb MTK platform, hogy egyszerűen megszabja a korlátokat.
SMS
telefon buta telefonkönyvvel
jelzésértékű kamera és MP3 lejátszó
esetleg a BT lehet ebben is méltóztatik rendelkezni hangprofillal kihangosítóhoz, és ennyi

Például ott kezdődnének a gondok, hogy ebbe nem tudnál beköltözni se, lévén a SIM kártya telefonkönyvén kívül csak kőfejtéssel lehet bele adatot vinni.

[ Szerkesztve ]

(#17) draco31


draco31
veterán

Hát ez randa. Maradok az eredeti 3330-asomnál, azzal is lehet netezni :DDD

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#18) Apollyon válasza quailstorm (#16) üzenetére


Apollyon
Korrektor

"J2ME-re nem nagyon van chatprogram"

Igen ez igaz. De 2017 van, és a nagy 3310-ről van szó, ami már egy erős mém is lett. Nincs a Földön olyan ember vagy embercsoport / erőforrás, aki képes lett volna erre az egy alkalomra írni valami értelmes szoftvert? Tényleg nincs az a pénz, amiért megcsinálták volna? Költői kérdés volt... :U

Itt egyértelműen a marketing volt a húzóerő, a mémmé alakult ikont csak felhasználták egy másik célra, ezen kívül ők sem gondolták komolyan...

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#19) Luck Dragon

Nem az amire én is vártam, ebben a formájában nem is hasonlít rá. De önmagában így is van egy kis retro érzete.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#20) quailstorm válasza Apollyon (#18) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ahhoz más platformra kellett volna építeni a telefont, energiát kellett volna belefektetni, erre mint látszik nem volt szándék. S30+-szal egyébként is nagyobb bajok vannak a chatprogramnál.

(#21) Apollyon válasza quailstorm (#20) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ja én is úgy értettem amúgy hogy nem S30 kellett volna bele. Ahogy mondod, valóban nem fektettek rá kellő időt és energiát, ez is a lehető legminimálisabb befektetéssel a legnagyobb haszonra (legyen az bármi) megyünk elv...

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#22) Jhonny06 válasza sketchifun (#12) üzenetére


Jhonny06
veterán

"Másrészt az első youtube-ra felkerülő strapateszt el fog árulni mindent."

Kb. minden ilyen egyszerű budget telefon jól bírja a strapát, ez nem jelent semmit. Nem lesz attól vonzóbb, hogy neki lehet vágni a betonnak.

[ Szerkesztve ]

(#23) KubanitoS válasza Apollyon (#15) üzenetére


KubanitoS
veterán

Én konkrétan ezt vártam. Sokan megvették volna a nosztalgia miatt és/vagy azért, mert egy valódi telefont akartak a sok felesleges baromság nélkül. Ebben volt nagyon erős anno a 3310. Egy masszív, strapabíró telefon. Ez kellett volna a népnek. Ehelyett kaptuk ezt a giccses valamit, amit én emberek között szégyellnék elővenni őszintén szólva. Hatalmas bukás lesz.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#24) sharp4


sharp4
őstag

Hiányzott!

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#25) Diokhan


Diokhan
addikt

Én nem értem, hogy mi a bajotok. Szerintem jól néz ki. Hiába vártátok ugyanazt a telefont, mint ami anno volt, azért mégiscsak eltelt azóta több, mint 10 év. Ez a telefon most éppen azt a határt súrolja, ami még nem okostelefon, de már nem is annyira buta. Szerintem, és ezt a mobilarénás cikk alatt is leírtam, ez a telefon jól néz ki, és tökéletes lehet mondjuk flottatelefonnak, és megmondom őszintén, hogy én saját használatra, (vagy mondjuk a lányomnak hogy elérhető legyen) simán vennék egyet. Egy 8 éves lánynak aki másodikos bőven elég.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#26) quailstorm válasza Diokhan (#25) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Fuhh. Hát azt a határt olyan messziről súrolja mint mi Ausztrália partjait. S30+-nál nehéz találni butább rendszert, 2003-nál régebbre kell visszamenni kb. K700 intelligensebb volt ennél. Túl azon, hogy 2G only, nincs USB PC mode, nincs USB modem, nincs VCF, meg úgy egyáltalán semmi sincs.

Mindegy mit vártunk, egy arányaiban eltorzított 3310-re nem nagyon emlékeztető házban kaptunk egy Nokia 230-at. Nagyon sok energiát nem feccöltek bele az biztos.

[ Szerkesztve ]

(#27) #81556480


#81556480
törölt tag

(#28) erkxt


erkxt
tag

Mit hőbörögtök? Majd jön a 3330-as. ;]

(#29) Armahun


Armahun
addikt

Videjó.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#30) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Eléggé lehúzták: [link] :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.