Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3201) ElektrikusDE válasza Cyber_Bird (#3200) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

Nálam is csak a [60th Anniversary Special] epizód megjelenéséig tart ki a "remény". (remélem hogy megérem)

Az új irányvonalra már egyáltalán nem vagyok kíváncsi!

Amit már nagyon jelez többek között ez a spin-off is:

Doctor Who: Redacted

"Nagyon meleg, nagyon transz": a hihetetlen Doctor Who spin-off, amely új életet lehel a franchise-ba.

Ui:

Persze ettől lesz Új rajongo tábora, de nem hiszem hogy megmenti a műsort! :(

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#3202) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azta mit húztak meg!! :Y Mondjuk Whittaker után erre szükség is volt! :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3203) bambano válasza .LnB (#3202) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

kifejted bővebben?
lehet tudni, ki lesz az új doki?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#3204) ElektrikusDE válasza bambano (#3203) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

"lehet tudni, ki lesz az új doki?"

Már a kérdésben is hiba van, mert kettő is lesz... :)

DE azért válaszolok rá:

David Tennant Fourteenth Doctor (14. Doctor)

Ncuti Gatwa Fifteenth Doctor (15. Doctor)

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#3205) oriic válasza .LnB (#3202) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sikerült meglepniük, újra Doctor Who-t fogok nézni.

Live-Die-Respawn

(#3206) bambano válasza ElektrikusDE (#3204) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

egyszerre kettő lesz?
nekem ez már egy kétségbe esett kapálózásnak tűnik a felszínen maradásért...

egyébként csendben megkérdezném: mi van a doki lányával?

szerk: jobban belegondolva ez sem pontos, én Georgia kisasszonyra céloztam, de ha River jön vissza, úgy is jó :)

[ Szerkesztve ]

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#3207) Armahun válasza .LnB (#3157) üzenetére


Armahun
addikt

.

[ Szerkesztve ]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#3208) Armahun válasza ElektrikusDE (#3199) üzenetére


Armahun
addikt

Nekem ez a liba még mindig nem Doktor, lehet az új évad színes szagos bármely értelemben.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#3209) ElektrikusDE válasza bambano (#3206) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

"egyébként csendben megkérdezném: mi van a doki lányával?"

Vagyis Georgia kisasszonnyal?

Ezt tényleg komolyan kérdezed?

Boldogan él David Tennattal! (2011 óta, és már 5 gyerekük is van)

A valóvilág néha lehet akár tündérmese is. :)

River jön vissza?

Én sajnos kevés esélyt látok erre, de azért teljesen nem zárnám ki.

Ui:

Talán egy spin-offban még megtörténhet, mert megemlített valami ilyesmit nem régen Alex Kingston.

Ui2:

Bocsi hogy elmondtam hogy ki lesz a két következő orvos... (spoiler-be kellett volna tennem)

[ Szerkesztve ]

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#3210) .LnB válasza oriic (#3205) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Van még hátra pár részem, azokst bepótolom. Aztán jöhet ez az utolsó ami a hétvégén volt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3211) .LnB válasza bambano (#3203) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem akartam spoilerezni. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3212) bambano válasza ElektrikusDE (#3209) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

nem azt kérdeztem, hogy a valódi életben mi van vele, hanem azt, hogy miért nem lett belőle hivatalosan doki vagy faragnak neki egy spinoffot.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#3213) Aucor


Aucor
senior tag

The Power of the Doctor:
Azt a mindenit! :DD
Na ez nem volt semmi. Kár, hogy szinte szenvedés volt végignézni ezt az utolsó évadot. JW első két évadja sem volt valami hú de, na de ez... A korábbi évadokban volt "súlya" egy-egy hatalmas pusztításnak, egy nagy veszélynek, vagy egy-egy halálnak, most meg csak úgy percenként történnek, egyszerre több szálon futtatva. No mindegy. Úgy érzem Chibnall így a végére el szeretett volna lőni mindent, nos sikerült is neki úgy érzem. Trailer alapján jobbra számítottam, kicsit túl lett ez tolva.

A forced regeneration számomra nem volt eléggé kihangsúlyozva, anno mekkora dráma volt Matt Smith ellen összefogtak a különböző fajok az S5E12-ben, a Pandoricás részben. Itt meg fél mondattal elintézték az egészet.

Megvolt a fan service része is a régi companion-ökkel, de ezt is ahogy lereagálta a doki... Anno Sarah-Jane Smith visszatérése legalább epikus volt, most pedig megint az a fél mondatos elintézés, hú de rég volt, na maradjatok akkor itt... A "jelenlegi" companion-ök pedig... Yaz mindegy lett volna, ha ott sincs, Graham visszatérése épp nem volt rossz, sikerült enyhén poénosra venni, de Kate Stewart már-már zavaróan le lett alacsonyítva számomra, feladta magát a semmiért, aztán persze éppen csak véletlenül megmenekül, mint eddig.

Nagyon felemás volt ez nekem sajnos, azonban a vége... David Tennant mosolyt csalt az arcomra. Remélem minél több részben fog szerepelni, bár tudom magamban, hogy biztosan csak egy-két részre szól ez.

Kíváncsian várom most már az új részeket! :K

(#3214) ElektrikusDE válasza bambano (#3212) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

Röviden:

Akkor nem fért bele a koncepcióba.

Később pedig még bonyolultabb lett a helyzet a házasság kötésük miatt.

De azért szerepelt egy animációs sorozatban.

Egyébként audiodrámákban szerepel.
Sőt saját spin-off sorozatot is kapott pl. itt is írnak róla (Jenny): [link]

A Doctor Who univerzum nem csak TV epizódokból áll...

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#3215) ElektrikusDE


ElektrikusDE
senior tag

Már a TELEX-re is felkerült a Doctor Who...

Ez ám a népszerűség! :))

[ Szerkesztve ]

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#3216) consono


consono
nagyúr

Megint eye candy lesz a companion? https://www.bbc.com/mediacentre/2022/millie-gibson-doctor-who-companion-fifteenth-doctor

"In God we trust. All others must bring data"

(#3217) Cyber_Bird válasza consono (#3216) üzenetére


Cyber_Bird
senior tag

Uristen, 2004ben szuletett. Remelem valahogy beleirjak ertelmesen, hogy mennyire fiatal.

(#3219) bambano válasza Cyber_Bird (#3217) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

tesz két kört a tardissal és oké lesz.
:D

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#3220) simauser


simauser
tag

Láttam a trailert, ott jóóóóó kis feelingem lett. Tennant-féle korszak modern köntösben, filmezéssel, effektekkel stb. Legalább Smith-éra szintű megvalósítás, és ez nagyon cool. Már majdnem jól érezném magam, pozitív gondolatok, na, végre érdemes lenne újra nézni, amikor

tudjuk, hogy ki az új doki (Ncuti Gatwa).

Nem mintha bajom lenne vele, de komolyan, nem lehetne kicsit Tennant? Előtték az új dokit, tehát jól értem, hogy a régi hype mentén akarnák életre lehelni ezt a vonatszerencsétlenséget, amit műveltek?

Eléggé lelombozó. Jobb lett volna nem tudni, és egy-két évadnyi időt Tennant-nek adni.

btw nemrég nézegettem Smith-féle klipeket a youtube-on. Húúúúha, a mostani korszak gyertyát sem tarthatna azoknak az időknek. Láttam némi Capaldit is, úgy emlékeztem, ő még végig jó doki volt (még ha annyira nem is komáltam), de Clara után ő is viharos sebességgel állt bele a földbe azzal a Nardole nevű akárkivel együtt. Tennant + Rose, Smith + Amy és Rory, Smith + Clara, Capaldi + Clara . . .

Russel T. Davies jó magasugrásban?

Are you threatening me, Master Jedi?

(#3221) bambano válasza simauser (#3220) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

kis kiegészítés: a trélerben Tennant és Catherine "gyorsgépíró bajnok" Tate van.
nekem fontos :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#3222) simauser válasza bambano (#3221) üzenetére


simauser
tag

Ez így igaz. Róla nincs sok emlékem sajnos, valahogy a Tennant-érát nem szoktam újranézni, kivéve az egy-két kiemelkedő részt alkalomadtán.

De rossz emlékem sincs róla, úgy rémlik, jók voltak. Meg volt még a másik hölgy, Martha Jones, róla sem emlékszem sokra.

[ Szerkesztve ]

Are you threatening me, Master Jedi?

(#3223) consono válasza simauser (#3222) üzenetére


consono
nagyúr

Én Donát őszintén és tiszta szívből gyűlöltem :) Sajnálom is, hogy előkerült.

"In God we trust. All others must bring data"

(#3224) Cyber_Bird válasza consono (#3223) üzenetére


Cyber_Bird
senior tag

Detto, egyetlen companion akinek minden megynilvanulasat kinszenvedes volt neznem.

(#3225) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

nekem a két legemlékezetesebb duma az volt, amikor:
1. Amy kiverte a hisztit, hogy és késel az esküvőmről, hallod?
(mostanában tudtam meg, hogy amit mondott, az régi amcsi szokás...)
2. amikor fédonna féldoktor gyors és gépíró bajnok megtáncoltatta a dalekokat és közben lelökött egy nagy link dumát.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#3226) .LnB válasza simauser (#3220) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egyértelműen csak azért hozták vissza Tennant-ot, hogy tüzet oltsanak vele. Sajnos.
Egyébként Capaldi zseniális volt. Az új érában ő volt a legidősebb doki. És szerintem hozzá illett legjobban a szerep. A történetszállal sem volt gond. Én óvatosan jelentem ki, de talán még Smith elé is tenném az ő dokiját.

Arról meg ne feledkezzünk meg, hogy Tennant mellé, lőttek egy Neil Patrick Harris-t is. Az se semmi azért.

Már csak be kellene fejeznem ezt a szőke nős dokit, hogy eljussak a Tennant-os részig majd. :U

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3227) oriic válasza .LnB (#3226) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Az új érában ő volt a legidősebb doki."

No, hát volt ott egy John Hurt is ám. ;]

Live-Die-Respawn

(#3228) consono válasza oriic (#3227) üzenetére


consono
nagyúr

Hát, amennyit ő szerepelt... ;)

"In God we trust. All others must bring data"

(#3229) simauser válasza .LnB (#3226) üzenetére


simauser
tag

Én is ettől félek . . .

Ízlés kérdése, de nekem nem a kedvencem Capaldi, inkább semleges. Nálam Smith + Amy + Rory + Clara üt mindent 2x. Emlékszem, hogy a cserénél ( Smith után ) kezdeni akartak valamit ezzel az idős vonallal + a War Doctoros szállal is, de mintha az egész ment volna a kukába (én legalábbis semmire se emlékszem már belőle ).

Szerintem Capaldinál fordult lefelé a dolog, ő valahogy mindig inkonzisztens maradt, nem volt igazi hangja (hol rocker volt, hol idős, morcos doki, hol ez, hol az). Amíg Clarával volt, addig úgy-ahogy elmentek, de az írás már akkor se volt egy nagy eresztés, úgy emlékszem, sok, nagyon feltápolt története eléggé laposra sikerült, pl. a múmiás, meg amikor valami kék (szűrős) sivatagban / homokbányában valami űrhajós vészjeles rész volt.

Kicsit ránéztem az IMDB-n, Capaldi másik companionjáról, Billy-ről teljesen el is felejtkeztem, pedig spoiler szegényből cybermen lett azon a nagy dög hajón, és akit a másik életforma-nő olajjá változtatott, aztán ketten elrepültek, hogy soha vissza ne térjenek - nagyon hasonló megoldás, mint Clara és Ashilrd esetében, szinte copy-paste. Tényleg, Maisie Williams és a karaktere fénypontja voltak Capaldi korszakának, bírtam őket, ahogy Missy is jó volt.

Capaldit főleg a későbbi részek, a női doki után tudtam felülértékelni, mert ahhoz képest lényegében a teremtés csodája, amit csináltak. Nagyon vártam a női dokit, de gyorsan leszoktatott a nézésről . . .

Are you threatening me, Master Jedi?

(#3230) consono


consono
nagyúr

Kint van 2 napja a teaser a 60. évfordulós részekhez és még senki nem postolta???

https://www.youtube.com/watch?v=WDi_OQxVqMY

3 rész lesz, címek a videóban ;)

"In God we trust. All others must bring data"

(#3232) consono válasza oriic (#3231) üzenetére


consono
nagyúr

Hát, Dona Noble továbbra sem a kedvencem és Tenant is öregszik, de kíváncsi leszek mi sül ki ebből...

"In God we trust. All others must bring data"

(#3233) doc válasza oriic (#3231) üzenetére


doc
nagyúr

De regen lattam mar, Capaldi ota nem nezem, de ez nagyon nosztalgikusnak tunik, lehet megint bele kene csapni :) Valamelyik streamingen elerheto?

(#3234) oriic válasza doc (#3233) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nálunk elvileg Disney+-on lesz.

Live-Die-Respawn

(#3235) doc válasza oriic (#3234) üzenetére


doc
nagyúr

Az (is) pont van, koszi :R

(#3236) AlexWolf válasza simauser (#3229) üzenetére


AlexWolf
senior tag

1,5 részt bírtam én is a Jodie féle dokiból, rápróbáltam a 3 special közül az Eve of Daleks-re, amit kb 30 percig bírtam, meg a Power of the Doctorra, amiből meg max 5-öt.
Ez után a nő után az Ecclestone féle Doki is minimum Oscart érdemelne.

Remélem a Disney-re fel fognak kerülni a majd egyszer a régebbi évadok is, nem csak 14.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#3237) consono válasza AlexWolf (#3236) üzenetére


consono
nagyúr

A nagy baj, hogy nem Jodie volt a hibás, ő csak megpróbálta eljátszani azt, amit írtak neki... Ja, nézni én sem bírtam, de az asszony letolta, néha pár percet láttam mellette az évadból...

"In God we trust. All others must bring data"

(#3238) Cyber_Bird


Cyber_Bird
senior tag

60 evfordulos resz, The Star Beast...
Nem sok remenyt fuztem hozza, mert mindig is nagyon irritalt Donna, de alulteljesitette az elvarasaimat. Lehet csak en egtem ki a Doctor Whoban, de az elso fel oraban semmi nem tetszett. Nagyjabol fapofaval neztem vegig az egeszet. Meep meep...

A masodik fel ora turhetobb volt, de azert ez meg mindig csak egy atlagos filler epizod szintjet utotte meg nekem. Trigger es spoiler warning, ha valaki szereti Donnat, ne olvassa tovabb:
Oszinten meg a doctor "why does it have to be this?" throwbackje se hatott meg, pedig az eredeti I don't wanna go-n bogtem mint egy kisgyerek. Amikor visszatert Donna memoriaja meg, majdnem kikapcsoltam az egeszet.
Worst companion ever es most megint el kell viselni, ha nezni akarom.
Ezen a male presenting doesn't get it, just let it go-n meg csak felrohogtem, pedig en mindig kinevettem a wokesag miatt hisztizoket. Cserebe csak hogy jot is mondjak, az uj Tardis tetszik :) Erre azt is szetbarmolja Donna.

[ Szerkesztve ]

(#3239) doc


doc
nagyúr

Amugy valaki el tudja mondani (pardon: leirni) hogy most mi van a Doctoreknal? :D
En a Matt Smith utani reszeket nem lattam, csak most ezt a karacsonyi kulonkiadast (nekem inkabb annyi volt vele a bajom hogy kb a legelso masodpercben ahogy elokerult a szormok teljesen egyertelmu volt a "hatalmas csavar").
Olyat hallottam hogy valami "reboot" lesz, ez most mi? Tenyleg lesz valami ujrakezdes fele, uj szamozassal, vagy nincs is semmi ilyesmi, es jon jovore a kovetkezo evad a fekete dokival? Vagy most a Tennantos/Donnas vonallal lesz valami? :F

(#3240) consono válasza doc (#3239) üzenetére


consono
nagyúr

Nincs úgy reboot, ahogy gondolod, a régi showrunner tért vissza. Jövőre jön az új éved, most meg kaptunk pár specialt.

"In God we trust. All others must bring data"

(#3241) doc válasza consono (#3240) üzenetére


doc
nagyúr

szoval gyakorlatilag sztori-szempontbol nincs valtozas, koszi :)

(#3242) AlexWolf válasza doc (#3239) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Hát számomra a Special 2. részében az derült ki, hogy Isaac Newton indiai volt. De amúgy számomra úgy tűnik, hogy a 12. doktorral együtt halt meg a sorozat.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#3243) Zoli133 válasza AlexWolf (#3242) üzenetére


Zoli133
őstag

Én az 1. special után elengedtem a dolgot, eddig úgy tűnik nem baj az....
Hiába Davies, Tennant, Tate a nosztalgiafakotr is kevés volt hogy élvezhető epizód legyen belőle.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#3244) Narxis


Narxis
nagyúr

Szerintem nem volt rossz az első két special, legjobban a 2. tetszett mert majdnem annyira bizarr volt mint némelyik régi Tennant rész. Tény, hogy a 3. viszont tele volt cringe -el meg nem is értem miért kellett ezt így megoldani. Majd meglátjuk mi lesz a következő évadban, sokat nem várok de legalább legyen jobb mint a Chibnail éra.

Thanos was right.

(#3245) eldrah


eldrah
aktív tag

Nos, most jutottam el a harmadik kulonkiadasig. Vegyesek az érzelmeim🤣🙈 Bevallom a binaris, nem binaris szöveg, es a transz fiu/lány nem zavart, még szimpi is volt picit,pedig ezektől mar herotom van. Meglehet, amiatt, mert itt kellett a történethez, még ha erőltetett módon is.
A masodik rész, jó volt. Szines, szagos őrület, de valami hianyzott abbol is. Az uj doki megjelenese, ez a..szoval ahogy megtörtént, haaat...Harmadik rész..nem tudom hova tenni ezt a dokit. Kovezzetek meg, de nekem ettől még a női doktor is jobb volt. Baromi jól hozta a szerepet csak a tortenetek voltak bénák, de itt ..Ha nem lenne egesz jo csaj vegre a társ újra....De olyan kapkodos, szedett vetett volt erzesre nekem..meg ez a spoiler!!!!! oregasszony...ez ki volt? Mi az,hogy nem láttak még tardist..Nem tudtam hova tenni..ha meg tudta mi az a tardis...mit vergődött előtte hogy. A fickó tette oda a jardara a fülkét, hogy őt szivassa... Ügye volt egy megszólalása, 50 eve nem latott ilyen fülkét, akkor meg gondoltam öreg..ennyi...de a végén azzal megvaltoztatta a dolgot. Vagy csak en kepzelek bele tobbet? Ő lehet valamelyik társa volt egy nagyon régi dokinak?

(#3246) Cyber_Bird válasza eldrah (#3245) üzenetére


Cyber_Bird
senior tag

https://en.wikipedia.org/wiki/The_Rani_(Doctor_Who)
Redditen a fanok szerinte o lehet az

(#3247) eldrah válasza Cyber_Bird (#3246) üzenetére


eldrah
aktív tag

Majdnem azt irtam basszus dehat mar meghalt mikor a nő, hogy lehetne Ő az amúgy miből gondoljak vajon? Elég jo ellenfélnek tűnne mondjuk, bar a színésznő ritka ellenszenves volt...

[ Szerkesztve ]

(#3248) Cyber_Bird válasza eldrah (#3247) üzenetére


Cyber_Bird
senior tag

wibbly wobbly timey wimey.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.